Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Przyszła mamusiu aż mi ciarki przeszły i łezki lecą................ Zupełnie nie wiem co napisać, bo pewnie żadne słowa nie będą odpowiednie....Domyślam się jak Wam ciężko i źle :( Bądźcie dzielni i wspierajcie się nawzajem kochana:( Współczujemy Wam z całego serduszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamusiu..najgorzej gdy odchodza młode osoby...echhh... Ivoon - moi rodzice tez obchodza 35 trocznice dokładnie za 10dni:):):) Pozniej sie jeszcze odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! nie pisalam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo ale milo mi ze mnie pamietacie :) przyszla mamusiu bardzo Ci wspolczuje. trzymaj sie dzielnie! JLo - sto lat sto lat niech zyje Gabrys nam :D 🌼🌼 robicie jakas imprezke?? ja juz tort zamowilam ;) ivoon ta Wasza Zuznka to taka sliczna ze nie wiem! ucaluj ja ode mnie koniecznie no iciesze sie ze kolki przeszly. kiedy beda nowe fotki na nk? :) u nas wszystko w porzadku. Kamilka rosnie jak na drozdzach i juz biega po domu. zaczela chodzic 2 dni przed skonczeniem 11 miesiecy czyli 20 sierpnia :) poza tym nic nowego. aa prawko robie i juz polowe kursu mam za soba ;) zawsze obiecuje ze bede pisac wiecej i niestety nie widac poprawy :P Caluje was wszystkie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze...topik znow ruszyl :):) Jeszcze tylko Tulka i Bysia napisza-i bedzie super ;D Kamilka szybko podreptala! Moj Fifi rowno 2 tygodnie po roczku zaczal chodzic, Mikolaj tez tak jakos..a Oli...to nie ma jeszcze 10 m-cy ale jest taki ruchliwy,ze rece mi opadaja i jestem skonana od ciaglego biegania za nim :) teraz cwaniak ma w nosie spanie jak go usypiam,wstaje..oglada auta poprzyklejane na scianie..ucieka mi z lozka..w nosie ma cyca i sluchanie sie... teraz na szczescie spia...razem..:) slodko wygladaja,a calkiem slodko gdy Fifi przytula Oliwierka caluje i mowi z czułoscią "bacia" (bracia) Jestem w nich zakochana:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no moja malutka tez ruchliwa jest jak maly owsik:) raczkuje z predkoscia rakiety juz niedlugo zacznie chodzic:)czuje to ,juz staje i leci na pupcie:) a jak sie zlosci nadal jest szczerbata:) ciesze sie ze dziewczynki sie odezwaly u nas ciezko.dzisiaj byl potworny dzien potworny rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Dziekuje za zyczonka:)Impreza byla super:)pogoda tez dopisala choc pod koniec popadalo troche.Gabrysiek tez juz prawie chodzi sam-czasen sie puszcza jak zapomni o upadku i braku asekuracji:) Maryam ja tort zamowilam z trzy tygodnie temu-byl pyszny:) Przyszla M-trzymaj sie kochana -badz dzielna. Piszcie dziewczynki.Pozdrawiam was wszystkie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to i ja podpiszę listę :-) Szefowo melduję się 🌼 aniaj.ivoon,maryam,przyszła mamusiu, tulcia,ula 🌼 Kochane moje byłam pozbawiona kontaktu z wirtualna rzeczywistością bo mi mój Marian padł --> czyt laptop. Jak to bywa u facetów to pierwszym organem, który obumiera najszybciej jest mózg i własnie mojemu Marianowi padł głowny mózg. Czasem mąż zostaiał mi swój komp ale dzierżawa szybko mu się znudziła :D Przyszła mamusiu moje kondolecje :-( szkoda gadać a tym bardziej pisać :-( Co u nas :D Książe dalej ząbkuje narazie widze u niego 6 zębów ale możliwe że jest ich więcej :-) Dziś postawił 4 kroczki samodzielnie i kuma juz o co chodzi i podchodzi od mebla do meble . Z jedzeniem jest najgorzej tzn jest karmony na siłe bo nic by nie przybierał :-( dalej okupuje 3 centyl ale juz olałam sparwe. Generalnie to powiem Wam że straszny z niego awanturnik i despota . Bije Gabrysie jak mu coś nie pasuje. Ojjjj bdzie z nieg urwis :-( Jeśli chodzi o bwykanczanie domu to jesteśmy na etapie szykownia kuchni. Sprzęt zamowiony, podłogi juz ułożone , gipsy zaciągnięte czyli w sumie do przodu. Tak myślimy że do końca października czyli na urodziny młodego wprowadzimy się. Dziewczyny juz w życiu nikt mnie nie namówi na budowę domu ....nigdy. Mam dość robotników i tego całego syfu :-( Jesli chodzi o Gabi to już 2 tydzień siedzi w domu bo przeszła 3 infekcje . Koszmar który skończył sie zapaleniem płuc i prawie szpitale. Jest naszczęście lepiej ale ....... Wracam do pracy prawdopodobnie od 1 października . Nie wiemjak sobie poradze ale wiem że musze bo u nas też nie jest za wesoło z kasą i to głównie przez ten dom. To chyba napisałam Wam najważniejsze rzeczy , jak bede tylko miec chwilke i wene bede pisać . Całuski dla Waszych dzieciaczków ❤️ i serdeczne życzenia dla Gabrysia z okazji pierwszych urodzinek 🌼❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
bysia,jak zwykle wszystko napisane jasno i klarownie:) biedna Gabrysia:(tyle czasu chorować...ale teraz w tym powietrzu same choroby latają,moja wikunia od ,,chyba,,10dni ma katar,a co za tym idzie brak apetytu,albo inaczej brak checi do meczenia sie przy jedzeniu:( tak wiec dzisiaj ja wazylam w przychodni,i zmalala mi o pol kilograma:(niby nie duzo,ale jakos tak mi sie smutno zrobilo tak wiec moja wikusia wazy 8700,a mierzy 71cm u nas budowa domu stoi,maz wyjechal wczoraj na miesiac do Koszalina....obowiazkowe szkolenie ze stoczni.gdyby nie wyjechal zabrali by mu wyplate i takim to sposobem juz 2dzien jestem sama z mloda:(stasznie mi teskno do ludzi w niedziele chrzest Martynki mojej bratanicy,a ja jeszcze jestem bez prezentu musiałabym autobusem tłuc sie do samego szczecina,a to godzina drogi w jedna stronę,tak wiec poczekam na meza do soboty(bo przyjedzie) i pojedziemy autem mam zamiar kupic medalik i lancuszek,bedzia malutka miala pamiatke:) a tak pozatym co u mnie :(smutno boje sie,ze dopadnie mnie depresja:(pisze do was,aby czymś zajac glowe...ale i to mi nie wychodzi:( mam dosyc tych pogrzebów,straty której żadne słowa nie poprawia samopoczucia:( tęsknoty i bólu:( piszcie dziewczyny,gdy czytam co u was,jakos lepiej sie czuje pozdrawiam serdecznie tulcia czekamy Jeszcze na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzieczynki :-) p. mamusiu myśle, że taki stan u Ciebie bedzie chwilowy i niedługo poprawi się Twoja kondycja psychiczna. Zwaliło Ci sie na głowe za duzo sparaw na raz i nie masz kochana siły pozbierac mysli tym bardziej że zostałas jeszcze teraz sama z tym wszytskim. A takie jest własnie okryutne życie a zwłaszcza jak inni ludzi jeszcze rzucaja nam kłody pod nogi. Bądz dzielna i nie poddawaj się wszytsko kiedys ma swój koniec ....problemy tez . Skup sie na Wikuni bo to z niej powinnas czerpac radośc zycia ....przynajmniej jak tak robie.....chociaz przyznam sie bez bicia że znalazłam jescze jeden sposób na poprawianie sobie humoru ihhhihih ale latami chyba do tego dojżewałam ....i nie żałuję, ale to nie ten topik i nie ten dział ;-) Trzymam za Ciebie kciuki i postaram się zaglądac do Ciebie w ciągu dnia ❤️ Miłego dnia Kobitki , wracam na swoja planete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamusiu po burzy zawsze świeci słońce....:) Melduję telegraficzny skrót bo u nas ciągle brak czasu:D Zuzia jest bardo absorbująca...w dzień nie za dużo śpi i lubi być centrum uwagi (zabawa z mamą to super sprawa) więc niewiele mogę zrobić:D zatem prasownie i inne prace domowe robię wieczorem jak Zuzią zajmuję się tatuś:D Mała rośnie cudnie (ubranka na 62 są w sam raz)i powoli zakupujemy na 68 bo doslownie mamy kilka bodziaków:D jutro idziem na wizytę kontrolną do pedoatry to się dowiemy ile to dziecko waży już:D Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki nasze kochane:) Buziole dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no witam serdecznie a tulcie szczególnie:) u mnie dziewczynki wczoraj pokazal sie pierwszy ZĄB:) jestem taka szcesliwa ze szoook:) a pozatym mala znowu chora przepisala jej lekarka bactrim,i cos wyksztusnego wiki marudzi okropnie,placze bez powodu,piszczy bez powodu a ja juz ledwo sapie, juz ledwo zipie:)a jeszce sama w tym domu tkwie:) juz jutro maz przyjedzie to bede miala troche lzej(mam nadzieje) co potrafi moje dziecko;robi papa,robi brawo,robi akuku czyli sama nakrywa sie pieluszka i odkrywa,robi tany tany,jak posadze ja na nocnik to zrobi siusiu:)na 10razy zrobila 7razy potrafi uruchomic swoje zabawki pokazuje jaka duza urosnie(wyciaga raczki do gory),jakie dobre(klepie sie po brzuchu) mowi bach jezeli cos spadnie na podloge oj moglabym pisac,ale co was to interesuje skoro wasze dzieciaczki juz pewnie biegaja:)i potrafia wiele wiecej ale to takie slodkie kiedy ona juz tyle potrafi zajze wieczorem lece do malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) To się Tulka popisałaś:P :D Tyylllllllllllllleeeeeeeeeeeeee napisałaś, że szok normalnie:D Przyszła mamusiu gratulujemy pierwszego ząbka:D U nas w piątek był pierwszy głośny śmiech - Zuzia śmiała się ze swojej....czkawki:D A my z niej i wyszła rodzina creazoli:D W poniedziałek Zuzia końzy 3 miesiąca:D Jak ten czas leci:D A u Was etap roczków:D Gabryś, Kamilka, Czaruś, Jagódka, Wikusia...oj jakie te wasze maleństwa już duże:D Buziole for All:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę :-) Tulka kochana kope lat 🖐️ Czarkolinko kończy dziś 11 miesięcy :D fajowy z niego facet tylko niania mu sie nie podoba tzn nikt mu sie nie podoba tylko MAMA :p Poza tym gabi dalej przeziębiona . Jade z nia jutro na badanie krwi ..chce być spokojna że nic poważnego się z nia nie dzieje. Do chrzcin coraz bliżej tzn 25 października :-) Za miesiąc do roboty ....mialam wrócić od 1 października ale przez chrzciny przesunełam sobie termin powrotu :-) Całuski dla Was dziewczynki i Waszych łobuziaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
byska wiem ,ze ciezko jest zostawic dziecko z niania ja to nawet nie mam szans na zostawienie jej z tata,babcia ciocia.............kimkolwiek:( ja nie mam pojecia gdzie zrobilam błąd?a moze poprostu taki mamy cycus mi sie trafil no nie wiem w kazdym razie buuuuczy ,szlocha ,krzyczy.wiec i na kapiel mam 5monut:( ale jak jej sie dziwic gdy my jestesmy zupelnie same no nic,pozostaje mi czekac jak mala podrosnie i bedzie od mamy mniej uzalezniona byska a czarus juz chodzi? czy wasze dzieci przy nauce chodzenia tez tak bolesnie upadaja? u mnie masakra jest 50 razy na dzien wikusia lezy:(i buczy a tak pozatym to jakos leci juz zaraz piatek i powrót meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
byska juz doczytalam:)zaczyna chodzic:)suuuper pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zapomniałam :D PS.3. ta wyprzedaż i porządki oznaczają jedno moje kochane - ja już więcej dzieci nie planuję, he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołłłłłłłl Mamuśki:) W poniedziałek moje dziecko skończyło 3 miesiące:) Tatuś stwierdził, że nasze dziecko to większa gaduła niż ja i zagada nas na śmierć:) Przyszła mamusiu całuski dla Wikusi i dla Ciebie-jesteście mocarne babki:) Bysiu Księciunio cudo normalnie:/ Szkoda, że Jagódka mu w głowie hihihihhi:) Oczywiście nie wbijamy się, bo moja Zuzia ma cąły orszak kandydatów:D Młoda jest taka śmieszna....i kochana:) Normalnie macierzyństwo jest urocze:D Moje dziecko po powrocie do pracy odstaje z dziackami i babciami:D mam nadzieję, że mamy nie przestanie kochać:D Tulka zanim coś na allegro wystawisz to wyceń i mi podeślij:) Spodenki są nestety za małe :( Ale bluzę i sukienkę biorę od razu!!!!!!!!!!! całuski dla Jagódki:) Lecę do małej bo uprodukowała kupona:) pozdrawiamy cieplutko wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! W piatek zostalam po raz kolejny ciocia ,a zarazem MATKA CHRZESNA bede fajowo:)Mala czarna kudlata Michalina jest sliczna:) Gabrysiek po czwartkowym szczepieniu przeciw ospie dostal paru pryszczy ,ale tak ma byc zeto.Chlopak wazy 11kg i ma 86cm jescze niecaly metr i lyknie mamusie:p.ale wasze dzieciatka na NK sa przeslodkie a jakie juz duze rany a niedawno dwie kreski byly ich poczatkiem -pamietacie te czasy?:) OK.lece tworzyc obiad pozdrawiam was wszystkie pa:)Aaaaaa i dzis musze isc do pracy o 16 na koncert ,ale za to dostane dzien wolnego w sumie oplaca sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mój Czaruś 30 października zaczął sam chodzić :D Dziekuje za komentarze :D Lece się kapć i spać cięzki weekend miałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje JLo-chrzesniaczki:) Bysi-ze ma odciazone plecki i raczki :) moje wciaz w uzyciu...Oli wszedzie chce byc..jest jescze zywszy niz Fifi w jego wieku!!! a wszyscy mowili,ze jest spokojniejszy..skorpion w koncu wyszedl z niego :P Dzis niestety rozwali sobie troszke nosek i nie wiem jak on sie teraz Jagodce spodoba ;) Przyszla Mamo-co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania!!! :D spoko, jak Jagódka odziedziczyła gust po mamusi, to jej się będą podobali prawdziwi, twardzi mężczyźni z rozwalonymi nos(k)ami, a nie jakieś lalusie ulizane, bez śladu blizny na ciele, he he :) JLo - szalejesz z tym ciociowaniem! :D Moje dwie kreseczki ostatnio kiepsko zasypiają wieczorem, ale to chyba po tej chorobie....wcześniej było już spoko, a teraz... masakra, godzina wycia, nawet raz jej się zdarzyło zwymiotować.... a już tak było ładnie, buuuuuuuuuuuuu.............. No i muszę się pochwalić (mam nadzieję, że mnie Ivonecka nie zabije :P), że zrobiłyśmy z Ivoon interes ubrankowy, i już się nie mogę doczekać aż nasza paczka dojdzie!!!!!!! hi hi :D kissy, dobrej nocy, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oj co u mnie?:) masakra,ZEBY moja mala tak sie meczy ,ze zal patrzec:( dzisiaj w nocy wylazl drugi:)ale ile placzu bylo:)i malo spalam:( ciezko nam to zabkowanie idzie a co jeszcze...jakos leci juz za 2miesiace roczek:)jestem ciekawa czy pojdzie sama do tego czasu:) maz wyjezdza dopiero 12go,wiec siedzi na budowie,a ja standardowo w domku:) kupilam wikusi krzeselko do karmienia,wiem wiem strasznie pozno:(,ale myslalam,ze bedzie nam zbedny.....jednak kupilam i mam nadzieje,ze bedzie w nim siedziala:) dziewczyny czy przy zabkowaniu mozliwy jest katar?bo mala juz wyzdrowiala,a ten zawalony nosek nam zostal:(i nic z niego nie leci,tylko w nocy nie moze swobodnie oddychac:( wikusia uwielbia dorosle jedzenie,i naprawde duzo je:)wszystko to co my...no prawie wszystko byska gratuluje pierwszych krokow:) napiszcie ktora z was jeszcze spi z maluchami a aniaj ty zamelduj czy jeszcze cyca dajesz oki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołłłłłłłłłłłll:) Aniaj Ty się zdecyduj czy Jagódka czy Zuzia to Twoja synowa noooo:P :) J.Lo to Ty ciotka przez wielkie C jesteś:D Bysiu caluski dla Księcia:) Super, że już sam drepta:) Przyszła Mamusiu ząbki wyjdą to będzie ok:) Tulcia:) Myślę, że z interesu obie strony są zadowolone:) Kurcze mnie to wszystko dopiero czeka:) zęby, chodzenie, jedzenie i wogóle:) U nas ok:) Mała rośnie, jutro mamy kolejne szczepienia i wogóle...chyba ma właśnie skok rozwojowy bo szaleje nam na maxa:D Lecę zobaczyć, czy tatuś i córunia sobie w usypianiem dali radę:) Buziolki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon...Kochana!! Ty nie zapominaj, ze mam trzech synów ;D tak wiec i Jagódkę i Zuzię chetnie pod swe tesciowe skrzydla wezmę ;))) Odnosnie pytania czy jeszcze karmie, to tak, owszem, w dzien moze 2,3 razy po 5 minut no i w nocy wisi mi to moje male u cyca noooo!!!! tak wiec odpowiadam na drugie pytanie-tak Oliwierek spi ze mna:) a co do sprzedazy ubranek-to ja mysle Tula,ze moze Ci sie chlopczyk drugi "trafi" to Ci swoje odstąpię ubranka ;D ..ale taka sukienie sliczna to zawsze chcialam kupic, moze dla wnusi predzej...?;D moj Mikolaj jakas panne z W-wy zapoznal i namietnie esemesuje hehehe..a skonczyl juz chlopak 13lat i wyzszy ode mnie juz sporo...SZOK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj udobruchałaś mnie:) Mikołaj zajęty, Oli zajęty...to Fifi nas się ostał??:D My po szczepieniu...Zuzia waży już 4980g i mierzy 64 cm:) Poza tym u nas wszystko ok:) Z dnia na dzień uczymy się nowych rzeczy ( Zuzia odkryła,że można mlumlać nie tylko swoje piąstki, ale ubranka, śliniaki, matę edukacyjną, kanapę, pieluszki i nawet śpiworek czy kołderkę:) ) Zatem wszystko mlumla i całymi dniami gada jak najęta....buzia się jej nie zamyka:) Pozdrawiamy wszystkie "ciotki i kuzynostwo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon- Fifi 28grudnia konczy dopiero 3 lata-takze miedzy nimi bedzie rozsadna roznica wieku ;-) NO TO MAM TRZECIĄ SYNOWĄ :D hurra i niech rosnie jak najszybciej, bo Fifi to kawal chłopa juz! wyglada jak 4-5 latek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×