Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość do J.Lo74
a kiedy bedziesz powtarzac??? ja myslalam zeby jutro rano, ale moze jeszcze poczekac?? ja biore luteine i juz tydzien minal a @ nadal nie mam?????????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do J.Lo74
a kiedy masz termin nie@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JLo74
oj to rzeczywiscie mozesz "spokojnie" poczekac:) ja mam ogromnego stracha przed testem, caly czas mi sie wydaje, ze dostane@, brzuch mnie pobolewa juz od kilku dni, ale jak na razie nic. Boje sie rozczarowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JLo74
no wlasnie:( tylko ja juz jestem po terminie@ i boje sie, ze znowu wyjdzie mi negatywny.:( z drugiej strony lepiej wiedziec, niz sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to juz nie wiem na jakim etapie jestem :o ale ide wedlog starego planu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JLo74
szkoda, ze nie wszystko da sie zaplanowac:( zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja siw dopisuje....nowy rok nowe starania!myslalam, ze poprzedni cykl bedzie trafiony ale dostalam okres....teraz jestem 4 dni po miesiaczce wiec wszystko przed nami.okres, jesli sie nie uda, powinnam dostac okolo 28-29 stycznia, czyli jak j.lo74 o ile dobrze doczytałam....zobaczymy, zycze powidzenia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwek811
czesc wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali84 --> dzięki za słowa wsparcia :) w sumie w jakimś sensie pocieszające jest to, że tyle nas jedzie na tym samym wózku - rozumiemy siebie i to swoje c-z-e-k-a-n-i-e, które sprawia, że dni ciągną się jak makaron ;) Mój Miś mnie wysyła do gina, żeby mnie przebadał i powiedział, czemu bolą mnie te jajniki, czemu mnie krzyż boli. On też należy do tych mężczyzn, którzy uważają, że musiało udać się za pierwszym azem, chociaż głośno tego nie powie :) Ale ja nie wiem, czy lekarz mi coś konretnego powie... A może raczej boję się, że powie mi coś, czego ja nie chce usłyszeć...? :P A w ogóle, to dziewczyny, w którym mieście test z krwi kosztuje 25 zeta?! u mnie w waw 50 zeta w mojej dzielnicy i 58 w enelmedzie. No to gdzie tak tanio??? I jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że wcinam lody truskawkowe! No tak mnie wzięło, że szok, a nigdy jakoś nie przepadałam. Najlepiej pomagają na moją windę zołądkową :) kali84, jLo74 trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat testow z krwi sie nie wypowiem bo nie mam pojecia, ale jako ze juz jedna ciaze mam za sobą (mamy prawie trzyletniego synka) to powiem wam ze u mnie objawem byly bolace piersi i kłucie w pachwinach.pozniej dopiero doczytałam, ze to sie macica rozszerzała stad był ten bol, dodatkowo we wczesniej ciazy( ja czekałam na nia wiec bacznie siebie obserwowalam) mialam wydety brzuch , bylem strasznie senna i bylo mi ciagle goraco, jakbym miala stan podgoraczkowy.to ostatnie to chyba bardziej z przejecia i szczescia ale takie byly moje objawy mniej wiecej.testy wyszedl pozytywny po 10 dniach, ten wczesny test ciazowy a u ginekologa test w czasie spodziewanej miesiaczki byl negatywny.mielismy spor z lekarzem;D kto ma racje a kto nie;). my wiedzielismy ale on kazal nam czekac do 5 tygodnia ciazy, w razie gdyby doszlo do samoistnego poronienia w czasie spodziewanej miesiaczki.to byly dopiero dlugie dni. teraz staram sie wrzucic na luz, nie przejmowac sie i czekac ale same wiecie jakie to czekanie jest trudne gdy sie pragnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem co mam o tym myśleć dziś jest 3 dni po @ ale @ nie ma poza tym nie mam objawów tylko mnie mdli już już kilka dni, moze też biały śluz zamiast@ ale wczoraj byłam okropnie zdenerwowana i nie wytrzymałam i przed praca kupiła test zrobiłam go koło 13 w ubikacji w szatni w pracy, ręcę mi się tak trzęssły że myślałam że nie trafie z kropelkami w to kółeczko;) w szatni jest troszkę ciemno i popatrzyłam na ten test no i jedna kreska, pomyślałam no tak znów się nie udało:( potem w trakcie pracy wyszłam do tej sztni żeby popatrzec jeszcze raz no i zaświeciłam wszystkie światła a tam widać drugą ale bardzo jasną kreseczkę,dziś też ona jest widoczna, jest słaba ale ją widać żałuję że nie kupiłam dwóch testów bo zrobiłabym dziś rano drugi a tak to dopiero dziś kupie i jutro rano powtórzę oczywiście jak @ nie będzie myślicie ze szansa jest?? bo a jakoś nie wierzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durna dyskusja
ale durna dyskusja zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.rdescuk
Do ale durna dyskusja Przepraszam bardzo ale jeśli dla ciebie jest to durna dyskusja to po co to czytasz przecież możesz znaleźć sobie inne forum o wiele ciekawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
hej:) Aga ja bym chyba zrobiła. pewnie ze swoim charakterem bym nie wytrzymała:) a jesli chodzi o test z krwi to dzwoniłam po przychodniach i prywatnych laboratoriach i znalazłam od 25 do 50zł. Takie ceny sa w Gorzowie Wlkp. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.rdescuk
do aga25_n Ja jak robiłam test to też wyszła druga kreska jasna ale jednak jestem w ci ązy więc nadzieja jest dla pewności za 2 - 3 dni kup test i jeszcze raz zrób Ja robiłam gdy okres był opuźniony o tydzień Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się spóźnia dzis 3 dzień ale czy jasna kreseczka na teście wystarczy zeby go uznać za pozytywny?? zastanawiam się czy to moze przez to że był robiony ok 13 a nie rano, zwłaszcza ze dużo chodzę do ubikacji więc mocz był raczej rzadki, a powinno niby sie robić test rano dziś kupię drugi i zrobię jutro i dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_25 ja mam podobnie tez bardzo blady roż ktory nie tylko ja widziałam dla pewności poczekam tydzień z kolejnym testem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawwiona
dziewczyny czy kazda z was moze napisac który to juz jest jej cykl prób o dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura2
to jest mój 6cykl i narazie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore tabletek anty od 7 miesiecy ale taki prawdziwy cykl staran to bedzie teraz 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano zrobiłam drugi test ale kreska jest słabsza niż ostatnio, niby czuję jakbym była w ciąży, mdli mnie trochę, zaczęły boleć mnie piersi tak jakby kłuć, okresu nie ma 4 dzień ale te testy, myślałam że jak go zrobię rano to kreska będzie większa a okazało się że nie,,, jest słabsza ledwo widoczna i to pod światło najchętniej zrobiłabym badanie krwi ale dziś już nie dam rady a od poniedziałku mam pierwsza zmianę i zaczynam prace o 6 rano więc nie będzie kiedy pozostaje czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
witam:) to mój dopiero pierszy cylk strań ( wątpie zey był pierwszy i ostatni:) ).a plastrów nie mam juz pół roku. Aga to rzeczywiscie nic innego Ci nie zostaje tylko czekac, wiem że czekanie i niepewnośc są najgorsze. trzymaj sie:) powodzenia:) ja dopiero za 2tygodnie moge zrobić swój pierwszy test:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×