Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

mamo huberta masz 100% racje! kawa rozpuszczalna i to z mlekiem - mozna do 3 filizanek na dobe! Ograniczac mozna jak sie z czyms przesadza ale jak sie pije jedną , dwie filizanki to co tu ograniczać? a co do fryzjera to bylam dwa razy- raz rozjasnianie a raz ciemna farba i mozna smialo! teraz farby nie szkodza dziecku- kazda fryzjerka ci to powie! Co innego farby do malowania scian one sa szkodliwe i nienalezy ich wdychac ale nie te do wlosow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedynie objadanie sie cytrusami odbijalo sie w wynikach moczu zaraz gin wiedzial ze jadlam przed badanie cytrusy :) zawsze sie smial i nigdy nic nie mowil :) Kamcia nie przejmuj sie, przejdzie im jak zaobzcza nowego czlonka rodziny :) ps Twoj syn chodzi do przedszkola? moj wlasnie spi po rosolku :) ja tez zycze wszystkich chorym szybkiego poworotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do fryzjera normalnie przed kazda ciaza chodzila co 3-4 tygodnie a teraz ostatnio bylam przed swietami i juz widze potrzebe pojscia znowu :) ale poczekam, pojde przed imieninami moich mezczyzn :) czyli pod koniec lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pierwszy raz w ciąży dlatego tak wiele mam wątpliwości. Jeśli chidzi o kawę to pytałam się gina i pozwolił mi jedną słabą z 1 łyżeczki rozpuszczalnej z mlekiem, ale szczerze mówiąc bardzo do kawy mnie nie ciągnie. Jedna dziennie mi wystarcza :), mimo tego że wczesniej piłam nawet 3. Do gina zapisana jestem dopiero 7 lutego, dopiero wtedy dopytam się o wątpliwości żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja mam córeczkę :) Zuzie. nie chodzi nigdzie już :) przez trzy miesiące była zapisana a chodziła tylko tydzień czasu po najpierw zapalenie płuc i szpital potem zapalenie oskrzeli i straciłam cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Witam nowe wrześnióweczki :) Nie odzywałam się przez kilka dni ale jestem tak słaba i mam takie mdłości, że leżę cały dzień w łóżku i nie mam ochoty nawet siąść do kompa :( Dziś idę do gina, wiec jakoś zwlekłam sie z łóżka, żeby się ogarnąć trochę :) Ale ogólnie masakra - nie mam siły na nic i jeszcze ta pogoda - głowa mnie boli na maxa ;( Ryczeć mi się chceeeee ;(;(;( Po wizycie u gina jedziemy do moich rodziców - powiedzieć im że zostaną ponownie dziadkami (mają już 7 wnucząt:) mam nadzeję, że sie uciesza. Mój synek w przedszkolu a mąż w pracy więc się sama tu męcze ze swoimi słabosciami ;( Uciekam, bo mnie oblały zimne poty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam straszny kłopot. Od poczatku, koło 28 grudnia robiłam prześwietlenie nogi a wtdy byłam już najprawdopodoniej w 1 tygodniu ciąży............... Wyc mi sie chce na sama myśl................... Powiedzcie, że to ni zaszkodziło Dzidziusiowi ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwy jesieni jak powiedziala moja p gin nie mysl o tym co bylo ale o tym co bedzie czyli ze bedzie s liczny dzidzia ja tez mialam takie obawy bo sobie przypomnialam ze wypilam troszeczke szampana ale moja gin powiedziala ze mam myslec pozytywnie i nie myslec o zlym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bedzie dobrze mam pytanie kiedy zaczely sie wam mdlosci ja narazie moge wszystko jesc i robic ale z tego co obliczylam z gin jestem ok 6 tygodnia to hyb ajeszcze wczescnire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi zniklo :( dziewczyny mam pyatnie od kiedy macie mdosci i co wam na nie pomaga? ja termin mam ok 20 wrzesnia narazie czuje sie ok dokladny termin dowiem sioe podczas usg i badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia a przepraszam :) tak to juz jest z tym przedszkolem.... sanday u mnie mdlosci zaczely sie od 5 tyg a skonczyly ok 7 do 8 czulam dziwne uczucie w zoladku jeszcze czasami a teraz wogole nic nie czuje w ciazy ze mna sa moje 2 kuzynki i jedna z nich wogole nie czula mdlosci od poczatku wiec nie ma sie co martwic ;) eryka ja dzis tez mam taki dzien :-/ napisz pozniej jak tam u gina ja musze czekac jeszcze 2 tygodnie 😡 barwy jesieni wg mnie to przeswietlenie nie moglo zaszkodzic dziecku mysle ze one sa grozne dopiero jak juz wie sie o ciazy czyli ok 5 tyg ja nie wiedzac o ciazy latalam co 2-3 dni na solarium :-/ nagrzewalam sie ze szok tez mialam wyrzuty ale gin mowil ze w tak wczesnej ciazy to nie powinno sie nic stac zlego :) mam nadzieje ze mowil prawde :) asiek tez mam takie nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram :( wlasnie uspalam mala... musialam ja nosic po pokoju i kolysac na rekach bo tak wrzeszczala jakby ja ze skóry łupali jak tylko ja wkladalam do lózeczka... wkoncu zasnela... chyba jej sie zły nastrój udzielil... bylysmy na spacerku ale tylko chwilke bo nagle zrobilo sie baaardzo brzydko i lunelo z nieba :(:( a bylo tak pieknie nad ranem... tylko niestety nad ranem to ja jestem nie do zycia... i juz mi sie zaczyna wieczorny seans mdlosci... ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za informacje moja siostra jak byla w ciazy to musiala zjesc cos przed myciem zebow bo inaczej bylo jej zle a kuzynka wymiotowala do 6miesiaca :( mam nadzieje ze jakos to minie jestem przez 3tyg na L4 i jesli mnie ma dospasc to niech to bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
dziewczyny w dzisiejszej gazecie POLSKA jest krótka wzmianka o szkodliwości picia kawy w I trymestrze,ze picie grozi poronieniem.Odsyłam Was do lekturki to tak dla dobra maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sorki że się tyle nie odzywałam ale miałam młyn w pracy, chora jestem na grypke od jutra L4. Musiałam podomykać pewne sprawy więc nawet nie wchodziłam na nasz topik, ale sie opisałyscie. Byłam u ginka i zobaczyłam moją fasolkę po raz pierwszy, jest ma 5 tygodni, cudo moje. Ze zdjeciem pojachałam do rodziców moich złożyć im zyczenia z okazji dnia dziadków. To ich pierwszy wnuk lub wnuczka. Chyba jeszcze są w szoku !!!!!!!!!!!! A ja jestem taka szczęśliwa. PS. Witam nowe wrześniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka to niezly prezent :) mi wychodzi corka tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnadis
Hej Jestem w 7 tygodniu ciązy i strasznie się boję bo mój brzuszek już widać! Mam więc do Was pytanie czy wasze brzuszki są też już widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwww
mój juz tez widać:) spodni juz nie dopinam , mąz się smieje że wyglądam jak w 5 miesiącu już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) U mnie na razie czuc po ręką na samym dole brzucha taką twardą wypukłośc (jestem w połowie 9 tyg). Wagowo to nawet schudłam przez te mdłości i wymioty. Pewnie niedługo będę musiała zaopatrzyc się w luźniejsze ciuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to raczej nie tyle brzuszki co jakies wzdecia tak sie dzieje na poczatku ciazy :) brzuch zaczyna byc widoczny w 5 miesiacu :) Obudzilo mnie dzis mialczenie z lozeczka :D:D Nachylam sie bo myslalam ze moze mam tam jakiegos kotka :D:D:D a to tylko moje córciątko siedzialo przytulone do jakiegos misia i sobie mialczalo :D:D:D Ona jest cudowna :D echh przedemna ciezkie dni. Czwartek i piątek praktycznie filipa nie bedzie w domu, a od soboty zaczyna sie szkolą i trwa przez caly tydzien...Nie wiem jak dam rade wstawac codziennie przed 5 rano zeby zawiesc Manie do babci i wracac do domu po 17... zastanawiam sie czy nie nauczyc sie wszystkiego na sobote i nie pozaliczac ustnie wczesniej zeby potem miec spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie diewczyny u mnie juz lepiej ze zdrowiem gardlo juz nie boli tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym brzuszkiem to różnie bywa :D Ja w poprzedniej ciąży juz w 4 m-cu miałam spory, byłam bardzo szczupła i szybko było widac. To chyba zależy od predyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki:) Ja juz zaczelam 3 miesiac. Matko, jak ten czas leci..i troche juz u mnie widac brzuszek i faktycznie zaczynam miec problemy z dopinaniem spodni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata78
Cześć dziewczyny! Ja mam termin na 28 sierpnia ,ale przeglądam też wasz topik! Ja również zaczynam 3 miesiąc i dla mnie brzuszek jest już widoczny . Jak stoję to trochę odstaje, ale jak siedzę to spodnie lepiej rozpiać1 Ajak więcej zjem to w ogóle niezła piłeczka mi się robi. Dodam,że jestem szczupła i podobno u szczupłych szybciej "wychodzi brzuszek",myślę,że dla postronnych jestem bez zmian, stąd powiedzenie,że brzuch widać w 5 miesiącu. Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KOCHANIUTKIE! Wczoraj byłam u gina i jestem przeszczęśliwa :) Wszystko w porządku!!! Widziałam moją fasolkę i bijące serduszko. Jestem w 7 tyg. od zatrzymania @ a od zapłodnienia w 5 tyg.-prawie 6. Termin mam na 13 września. Ze zdjęciem pojechaliśmy do rodziców na dzień dziadka i babci zrobić prezent :) Ucieszyli się bardzo a mama podejrzewała już hihi. Mam zrobić badania i brać witaminy i pojawić się za 3 tyg. Jestem happy !!!!!!!! :) :D :) :D Już jakoś nawet na mdłości nie zwracam uwagi. Mąż mi nakupował tyle smakołyków, że jak mnie mdli to otwieram lodówe i zjadam wszystko po kolei hihi No teraz już mogę się wpisać do tabelki oficjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! wczoraj wieczorem strasznie się czułam, zjadłam kolację i było mi strasznie ciężko na żołądku, do tego ból głowy, także o 20 leżałam już w łózku :( w mojej pierwszej ciąży brzuszek było mi widac tak na początku 5 miesiąca (jestem szczupła), lekarz mi mówił ,że teraz może być widać szybciej, bo macica szybciej się rozciąga i przewaznie w 2 ciąży szybciej widać. jestem tak ok 9 tc i jeszcze nic nie widać, ale mam wzdęcia i wtedy trochę mi odsateje brzuch. eryka jak tam u lekarza???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Mamahuberta :) zdarza się :) Dzięki za pamięć :) IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.0 9 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....20.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.0 9 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08< br /> Jołasia ..Joanna ...31.. Warszawa .......25.11.07..... 31.08 ?? Anika3...Anita.....33...ok. Słupska.......25.11.07.......30.08 Aga_ja...Agnieszka...30...Kielce........01.12.07......08 .09 Monika_28...Monika...28...Kraków.......27.11.07.....03.0 9 wiewiorka2004...Sandra...20....Białystok...19.11.07....2 9.08?? mamahuberta...Mirela...26......Elbląg.........24.11.07.. ..02.09 asia 83......Joanna...24....Nowy Sącz......29.11........05.09 eryka....Monika...28....Częstochowa....6.12......13.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×