Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

dzięki, własnie przekopywałam neta w kwestii interpretacji tych wyników. mój lekarz kazał mi zrobic najpierw współczynnik IgG, powiedział że w zalezności od wyniku, będziemy robic IgM, ale nie wiem czy nie zrobie jeszcze w tym tyg dla spokojnej głowy, albo zadzwonię do mojego gina i go zapytam. całe zamieszanie z tą toxo, przyprawia przyszłe mamusie o ból głowy, zwłaszcza jak maja kota, a ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta zadzwoń lepiej do gina i zapytaj czy nie musisz zrobic IGm, chociaż przy takim wyniku mało prawdopodobne żebyś była teraz chora na toxo. Ja miałam podobny wynik przy cytomegalii 46, a IGm ujemne, czyli, że przeszłam i mam przeciwciała. Przy świeżym zakażeniu IGg byłoby dużo wyższe, więc spoko. Tak mi prznajmniej tłumaczył gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jestem w 9 tyg i 3 dniu dokladnie Anika nie zgodze sie z Toba, ja Igg mialam dokladnie 223 i moj gin powiedzial ze to zakazenie przeszlam pare lat temu, spotkalam sie z wiadomoscia (ale nie od gina) ze im wyzsze to znaczy ze starsze zakazenie to badanie robilam w poprzedniej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
MAMANI TO ZNOW SPODZIEWASZ SIE DZIDZI??? GRATULACJE....A TY NADAL CHODZISZ DO KOSIBY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, mi wychodzi wg usg i kalkulatora 7 tydz. 4 dzień więc nie wiem jak to jest. Ostatnią @ miałam 25 listopada, tak jak Ty, cykle 27 dniowe. W zeszły wtorek usg wyliczyło wiek ciąży na 6 tyg 3 dni i weług gina prawidłowo. Nie wiem dlaczego Tobie wyszło ponad 8 tyg? Przecież nawet licząc od 25 listopada nie wychodzi ponad 8 tyg tylko ponad 7. Może miałaś później owulację i dziecko jest jeszcze za małe żeby widac było serduszko. Bądź dobrej myśli :) Evi, sama juz nie wiem jak to jest z tym IgG, mi gin powiedział, że im starsze zakażenie tym mniejszy wynik :( Może jednak to Ty masz rację i wtedy lepiej żeby Mamahuberta zrobiła jednak IgM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, sama juz nie wiem jak to jest z tym IgG, tak mi po prostu powiedział gin, ale moze masz rację i wtedy dla pewności lepiej zrobic Igm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wiesz ze ja tez zwatpilam, wiem ze gin mowil ze zakazenie dawni przeszlam a w necie pisze roznie, ze wysokie to pozostyalosci po zakazeniu, a w innych zrodlach ze trzeba powtorzyc, ja nie powtarzalam bo zdalam sie na gina, ale moj Olus urodzil sie zdrowy wiec chyba faktycznie dawno mnie to zakazenie minelo ja tez jestem zdania ze pierwsze usg jest najbardziej miarodajne, u mnie na usg wyszlo ze ciaza jest strasza o 6 dni dokladnie i wg usg mam wpisany termin porodu 20.08 normalnie powinnam miec cos w okolicach 23-25.08 ach stresujace sa te pierwsze badania :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresujące ale jakie przyjemne jak sie widzi na monitorze swija kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaZuzi
Hej dziewczyny jestem ubiegłoroczną listopadówką Piszę bo -Sprzedam zestaw odzieży ciążowej renomowanych firm. Ubrania "rosną" wraz z brzuszkiem, na mamusię o wzroście 160-162 cm. W skład zestawu wchodzą: spodnie czarne na kancik, spodnie długie ala bojówki, spodnie rybaczki lniane, spodenki krótkie- rewelacyjne, sukienka(może być tuniką do spodni), bluzeczka tunika biała i błękitna. Ubrania nie są zniszczone (po jednej mamie) były kupione w sklepach. Cały komplet sprzedam za 300-250zł. Ile to kosztuje w sklepeie same wiecie:) Zainteresowanym prześlę zdjęcia na maila. Mój mail to tomaga76@o2.pl Trzymajcie się cieplutko. Aga z Zuzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MAMANI
N o jaktam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? napisalam tu pol strony wypocin i sie skasowalo :(:(:( i sie wkurzylam. napisze w skrócie jest ok. za 10 dni mam zrobic usg i sie doklądnie dowiem, za 2 tyg mam nastepna wizyte. lekarz jest strasznie fajny :) po drodze mielismy wypadek. Na szczescie nic sie nikomu nie stalo, nawet samochody nie ucierpialy, ale "poszkodowana" wezwala policje i zaplacimy 300 zł... cóż... Czekam teraz na techników z tpsy bo maja wpasc przed 18... a co do tego wieku ciazy to anika mi tak wyszlo w kalkulatorze na stronie www.babyboom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani to trzymam caly czas kciuki!!! ps mi ten kalendarz dodal ponad tydzien :-/ niz to co mi gin obliczyl najlepiej ustawic sobie w suwaku, wpisac date ostatniej @ i sam oblicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atassha
a jak mi wyszlo z tego programu 8.09 a z ost.@ 10.09 a z usg 12.09 czy to znaczy ze dzidzia sie nie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani to super, że wszystko jest w porządku :) :) :) A ten kalkulator na babyboom rzeczywiście dolicza 1 tydzień. Wydaje mi się, że najbardziej wiarygodne jest usg i wg niego trzeba liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki drogie:) Alescie sie rozpisaly!!!!!!Nie nadazam czytac:)Jak u was samopoczucie?U mnie kiespko:(Pal szesc mdlosci i wymioty do 16tej, ale od wczoraj doszly mi mocne bole brzuszka jak na okres i sie wystraszylam. W pt ide na nadprogramowa wizyte i starsznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo co kalkulator to inny wynik. najlepiej sie tym nie stresowac... i tak sie urodzi wtedy kiedy bedzie chcialo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Tak krótko dane bylo mi się cieszyć...jak szybko się dowiedziałam ze mam fasolke w brzuszku, tak szybko sie dowiedzialam ze to juz Aniołeczek....(7tc) :( Jutro mam zabieg jeszcze nigdy intuicja mnie nie zawiodla...wiedziałam ze cos jest nie tak od poczatku.... Teraz mysle juz o kolejnej probie powiekzenia rodziny.... A Wam wszystkim zycze zdrowych maluszków i spokojnych 9 mi-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Asiu, nie załamuj się:*napewno doczekasz sie szybko zdrowej fasolki! Widocznie cos bylo nie tak, wiec dla dzidziusia to lepiej, nie cierpiał. Bedzie dobrze, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jak bedziesz w stanie napisz cos wiecej pisalas o tych plamieniach brazowych, ja tez je mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tak mi przykro :( Mam nadzieje ze szybciutko zostaniesz mamą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Dziewczyny dziękuję wam bardzo za wsparcie!!! Widocznie tak miało być...widocznie faktycznie jest mi dany inny termin :) Ale bede do was zaglądać... Wszystko bylo ok! aż do wizyty u gina, na której dowiedziałam się ze jestem w 6tc i ze widac pecherzyk:)...zaraz po wizycie w nocy zaczelam plamic na jasno brazowo (kolor herbaciany) i troche pobolewal mnie brzuszek i krzyze (zaznaczam ze ostro zabalowalam jak jeszcze nie wiedzialam ze bylam w ciazy i do tego mialam bakteryjne zapalenie gardla) i poszlam na wizyte kontr. i dostalam duphaston i mialam zrobic bete....dzis poszlam, ale juz zaczelam plamic taka czerwona krwia (troszke) i moja gin powiedziala ze beta jest bardzo niska i do tego nie wzrosla tylko spadl w przeciagu 3 dni:( zrobila usg a tam pusty pecherzyk....dzidzius nie chcial sie tam zagniezdzic....ona powiedziala ze organizm wie co robi i widocznie to moglby byc plod z wadami....i na jutro mam zabieg...ehh Ale wiecie jak sie ciesze ze juz mam mojego jednego malego rozrabiaka....jakos nie jest mi smutno jak patrze na niego :) No i za 2 miesiace moze okaze sie ze bedzie mial siostrzyczke - mala fasoleczke hehe :P Trzymajcie sie i badzcie dobrej mysli.....no i nie bagatelizujcie plamien....bo to moze oznaczac poczatki czegos niedobrego (choc nie zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu trzymaj się, u mnie było podobnie:O ale przetrzymałam to wszystko dzięki właśnie mojej wówczas rocznej córeczce, a w pół roku po zabiegu zaszłam w ciążę i dziś jestem w 24 tyg, zobaczysz niedługo znów będziesz się cieszyć, że masz fasoleczkę:) dla Twego aniołka [ \' ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Gyr dziękuje za słowa wsparcia ...ja tez mam nadzieje ze bedzie dobrze...musi byc... treraz tez radoscia zaraza mnie synek...gdyby nie on to pewnie caly czas bym ryczala.... Zycze Ci zdrowego bobaska i sprawnego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu tak mi przykro :( nie znamy sie ale ja czytam ten topik codziennie :) wiesz ja przez to przechodzilam w lutym :(, niedługo bedzie rok zabieg mialam 13 lutego :( Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×