Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

slonce zgage mam niesamowita migdlay nic mi nie daja za to mleko pomaga. zaparc nie mam ale wiem ze jak po porodzie nie moglam sie wyprożnic to w aptece polecili mi czopki evea czy jakos tak. one sa nieskzodliwe zupelnie bo skladaja sie z pecherzyków powietrza czy 2tlenku wegla nie pamietam i po 20 min od wlozenia rozpychaja jelita i mozna sie wyprożnic :) sa rewelacyjne! jedyny minus to to ze 6 sztuk kosztyje cos 25 zl :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce nie wiem co Ci poradzic, bo ja czasami mam odmienny problem a moze jakies czopki glicerynowe? jak dla niemowlat? kurcze zeby hemoroidy sie nie porobily od tych zaparc mi jak juz to zawsze pomagalo wypicie soku owocowego na czczo, albo jogurt naturalny efekt natychmiastowy idz do apteki, moze tam cos maja dla ciezarnych na te dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też mam zaparcia i brzuch mam wzdęty na maxa :) ale niedawno zjadłam musli z mlekiem i pomogło hehe NARESZCIE :D :D :D ale ulga hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce nie poddawaj sie! 🌻 ide zaraz do wyrka zmeczona juz jestem...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce czopki dziecku nie zaszkodza to sie nawet u noworodków stosuje :) a co do naturalnych to spróbuj cos namieszasc moze jakas kielbase i mleko albo cos... ewentualnie sa te jogurty- aktivia czy jakos tak... ja tego nie probowalam ale moja mam sie tym zachwyca... a ja sie czuje cudownie :D:D moze dlatego ze spalam dzis 1,5 godziny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce nie marudzisz!!!!!! a do pl juz nie wracasz?? moze po tym 9 tyg gdzie spotkasz polozna i gina cos sie zmieni wkoncu? mam nadzieje ze na lepsze i bedzie juz z gorki ja ide spac, plecy mnie juz bola 👄 do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
Dobry Wieczor Paniom z brzuszkami:-) Czytam Wasze wypowiedzi przez dluzsza chwile, ja jestm w Anglii wedlug lekarza jestem bodajze w 6 tygodniu, natomiast bardzo zle sie czuje,ze nie moge sie z nimi do konca porozumiec. Nie mialam zadnych badan oprocz badania krwi-czy to normalne?podobno tutaj to jest normalne, wiem ze gdybym byla w Polsce bylabym na biezaco. Chciala Was podpytac czy macie jakies dolegliwosci ,zachcianki. Poki co ja czuje sie swietnie, nie odczuwam zadnych zmian, a jem sporo tak jak zawszze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqop ja mialam krew mocz owa i cukier juz zbadane. grupe krwi mam okresloną juz z poprzedniej ciazy. zachcianki to tak jak pisalam- slodkie i kwasne na przemian :D:D no i mdlosci, wymioty, zgaga i ogólnie tragiczne samopoczucie- szczegolnie nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
No nie bede narzekac,ze nic mi nie jest bo jeszcze mi sie za to odwdzieczy:-)Tez chcialabym byc w Polsce,zeby wszystko bylo jasne, a tu jestm niepewna wsyztskiego. Jak czesto nalezy chodzic do gina w czasie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqop sa rózne teorie. najlepiej raz w miesiacu ale niektozy chodza co 2 tyg a moja mama unikala lekarza i w ciagu calej ciazy byla 2 razy :P:D:D:D i teraz sie na mnie drze ze tak czesto latam i po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
Wlasnie zlysze rozne opinie-po co na co, ale jak to z pierwsza ciaza wolalabym aby bylo wszystko w jak najlepszym porzadku. Rodzice jeszcze nie wiedza,wiec poki co mamy sie nie dopytuje o szczegoly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata78
Witam was wszystkie i dopisuję się do tabelki: Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22..........10.........20.08......Emilka/ ?.. .......2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 mata78........30..........9..........28.08........ ? ................1 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa....20..............................09.04 eryka..........28......... ............13.09 majka28....29.........................18.09? olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22.............. .....24.09 aga...-.........24....................24.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata78
Pozdrawiam dziewczyny z mojego miasta: majka28 i wiewiórka2004 Pusto tu dziś,ale pewnie się rozkręci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marta78 czyzbys byla z Bialegostoku?? no ja z Bialego nie jestem ale pochodze z tych stron a dokladnie Augustow :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale się rozpisałyście :) Któraś pytała co stosowac na zaparcia. Na mnie działa siemię lniane, do mocno ciepłego mleka dodaję 3 łyżeczki zmielonego siemienia i dodaje trochę cukru lub miodu do smaku. Czekam ok 5 minut aż napęcznieje i wypijam. Ale nie każdemu to przechodzi przez gardło ;) Moja koleżanka z pracy zalewa siemię przegotowaną wodą ale dla mnie to po prostu gluty i nie dałabym rady wypic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję sie do tabelki :) Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22..........10.........20.08......Emilka/ ?.. .......2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 mata78........30..........9..........28.08........ ? ................1 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa....20..............................09.04 eryka..........28......... ............13.09 Nytka...........27....... .............13.09? majka28....29.........................18.09? olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22.............. .....24.09 aga...-.........24....................24.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta, Evi, Monika 28 dzięki za wsparcie. Trochę lepiej się czuje ale nadal mnie trzyma. Monia dostałam właśnie Bioparox, pocieszyłaś mnie że mogę to brać bo z każdym wdechem zastanawiałam się jak działa na fasolkę. Zwłaszcza tratatatat mnie wystraszyła że póki ciąża nie ma 10 tyg. nie można nic brać, a moja ma 5 tygodni i panikuje. Mam już 28 lat, to moje pierwsze dziecko, zaplanowane, wyczekiwane. Mój mały Skarbek. Widzę że ładnie szalejecie na forum. Od wczoraj mnie nie było a ty juz mam ponad 3 strony do czytania. Ładnie. Buźka ogromna dla was dziewczynki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata78
Tak majka78 jestem z Białegostoku,ale Augustów też często odwiedzam,szczególnie latem,piękne okolice :) Ja już widziałam na USG swojego bobaska,niesamowite uczucie, szczególnie jak na głośnik bijące serduszko lekarz puścił! Ale Ty masz troszkę pózniej termin , który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna reka3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ja nadal mam zgage i mdlosci i córke rozbójniczke co mi w nocy spać nie daje :D:D:D:D Nauczyla sie mówic "mama" i pol nocy przekrzyczala "mamamama" zebym ja na rekach nosila :) a to zolza :D:D:D:D umieram z niewyspania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna reka3
Dziewczyny powiem wam z doswiadczenia ze wpisywanie w tabelke tygodnia ciazy jest bezsensowne! Bo co tydzien bedziecie musialy zmieniac wpisy, lepiej jest jesli wpiszecie jak wczesniej termin ostatnij @:) Pozdrawiam i zycze przyjemnej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ! :) MaMani współczuje Ci. Ja też mam mdłości bleee :( A mój synek przychodzi do nas w nocy i rozkłada się między nami w poprzek, więc ja na jednym końcu łóżka a mąż na drugim i jak mnie czasem Filip kopnie w nerki to mam ochotę Go udusić a na mężu kładzie sobie główkę haha. Staramy się go oduczyć tego przychodzenia ale on mówi, że się boi sam spać. Nie wiem jak to będzie jak się pojawi dzidzia - spania w czwórkę sobie nie wyobrażam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! rozszalałyście się z tymi postami, ale fajnie, że nas przybywa, pozdrawiam nowe wrześniówki. ja z pierwsza ciążą miałam przeczucie od samego początku że bedzie syn, imię tez od razu nadaliśmy- Hubert. teraz chciałabym bardzo córeczkę, zreszta jak wszyscy w naszej rodzinie zarówno od męża jak i ode mnie. moi teście maja 2 wnuków, wiem, ze teściowa marzy o wnuczce. moja mama ma 1 wnuczkę i 2 wnuków, ale tez marzy o wnuczce od córki czyli ode mnie :) z imieniem tylko mamy problem, jak narazie podoba się nam Oliwia, jak jakieś inne imiona przychodziły mi do głowy to zaraz miałam skojarzenia z jakąś osobą, która znam, a która nie jest z fajna, wkurza mnie to trochę, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja nie uważam ze kobiety sa stare po 30 :) tylko ze ja w tym wieku już bym nie dala rady. podziwiam te matki co rodzą dzieci później :) Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22..........10.........20.08......Emilka/ ?.. .......2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 mata78........30..........9..........28.08........ ? ................1 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa............20......................09.04 eryka..........28......... ............13.09 Nytka...........27....... .............13.09? majka28....29.........................18.09? olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22...........6... .....24.09................?..............2 aga...-.........24....................24.09 Aga widzę ze mamy termin na ten sam dzień ciekawe jak to będzie :) mamahuberta ja tez przy pierwszej ciąży przeczuwałam ze będzie Zuzia :) ale np teraz sama nie wiem :) wolałabym zęby był synek przynajmniej tatuś będzie mógł sie z synkiem pobawić samochodami he he :) tak samo jak ty mam skojarzenia imion z osobami dlatego jak będzie synek to nazwę go Daniel -po tatusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja nie uważam ze kobiety sa stare po 30 :) tylko ze ja w tym wieku już bym nie dala rady. podziwiam te matki co rodzą dzieci później :) Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22..........10.........20.08......Emilka/ ?.. .......2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 mata78........30..........9..........28.08........ ? ................1 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa............20......................09.04 eryka..........28......... ............13.09 Nytka...........27....... .............13.09? majka28....29.........................18.09? olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22...........6... .....24.09................?..............2 aga...-.........24....................24.09 Aga widzę ze mamy termin na ten sam dzień ciekawe jak to będzie :) mamahuberta ja tez przy pierwszej ciąży przeczuwałam ze będzie Zuzia :) ale np teraz sama nie wiem :) wolałabym zęby był synek przynajmniej tatuś będzie mógł sie z synkiem pobawić samochodami he he :) tak samo jak ty mam skojarzenia imion z osobami dlatego jak będzie synek to nazwę go Daniel -po tatusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....tydz ciąży....termin.....płeć/imie.....ktora ciaza Evika87........20.... ....29...........09.04.....syn/Robert.....1 Evi_22.........22..........10.........20.08......Emilka/ ?.. .......2 Kasiutka3.....20............... ......27.08 mata78........30..........9..........28.08........ ? ................1 wiewiorka.....20............... .....29.08?? Anika3.........33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta.26.................. ..02.09 Monika_28....28.............. ......03.09 MaMani.......21................... ...04.09........Kornelek/Jaśminka?...2 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24................. ....05.09 Aga_ja.........30............... ......08 .09 Ewa............20......................09.04 eryka..........28......... ............13.09 Nytka...........27....... .............13.09? majka28....29.........................18.09? olenka7olenka.28.....................19.09. Kamcia1985...22...........6... .....24.09................?..............2 aga...-.........24....................24.09 Poprawiłam tabelke ale odrazu zaznaczam ze imiona moga sie jeszcze milion razy zmienic :D:D co do rodzenia po 30 to ja nierozumiem skad to oburzenie :D:D to przeciez zupelnie naturalne normalne i wogóle! Wszelkie ryzyko wzrasta po 35 roku zycia ale nie po 30! Z tego co widze w tv to w stanach kobiety rodzą glownie kolo 30. Jesli kobieta czuje sie gotowa by zostac mamą to sie na to decyduje a to czy ma wtedy 20 czy 30 lat akurat nie gra wiekszej roki. co innego gdyby zdecydowala sie kolo 40. Wtedy dziecko byloby bardziej narazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta78 u mnie to jest 5 tydzien dzis ide do gina takze moze juz bede znala swoj termin :) bo ten co mam napisany to sama obliczalam przy pomocy jakiegos kaledarza w necie a co do augustowa to nie mieszkam tam teraz ale 3 razy do roku jestem.no w tym roku nie wiem jak to bedzie z wyjazdem do domu ze wzgledu na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ja ciągle tu najstarsza :D Na szczęście nie zauważyłam żebym jakoś gorzej znosiła ciążę niż ta sprzed 6 lat, a wtedy byłam na zwolnieniu od samego początku, mieszkaliśmy z moimi rodzicami, więc od rana do wieczora mogłam leniuchowac :) Teraz cały dom na głowie, dziecko i jeszcze praca, sama nie wiem skąd mam tyle energii :) Żeby jeszcze tylko mdłości minęły.... Mamahuberta nam też się podoba imię Oliwia (po cichu liczymy, że będzie córeczka:) ) ale jak znam życie to jeszcze parę razy zmieni nam się opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×