Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ania zartujesz??:-o tez bedziesz wrzesniowką?? :-o a tak wogóle to yhej wszystkim... my dzis z Maniula przedluzylysmy sobie ranek i do 11 sie wylegiwalysmy w lozku... tzn ja sie wylegiwalam i gilgotalam Manie a Mania zżerala piloty :D:D:D mam ochote na śniadanko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sorki :D:D te minki mialy wyrazac zaskoczenie a nie zniesmaczenie :D:D: zapomnialam ze kafe nie dziala tak jak gg i te emotikany sa inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Ty sniadanko a u mnie za chwile bedzie obiad ;) jak codzien o 12 wpada moj mezczyzna na obiadek bo ma godz przerwy .a dzis zrobilam sledzie w smietanie ziemniaczki i gotowane jajka ....jakos tak mi sie zachcialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka obiad to u mnie bedzie jak sie zwkleke do kuchni... tylko obawiam sie ze jak zobacze surowe miesko a co gorsza poczuje to... wiesz sama co bedzie :D:D dlatego ostatnio mężus gotuje ja co najwyzej córci cos pitrasze bo dla niej to prawie same warzywka a miesko wrzucam zamrozone i to maluski kawalek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani mnie jakos nie odrzuca od miesa chociaz prawie go nie jadam.wlasnie ogladalam zdjecia Twojej corci ...jest przesliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka dziekuje :) a ja mam ochopte na miesko... chodzi za mna takie w sosie chrzanowym.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście brzuch mnie juz nie boli, więc chyba wszystko wraca do normy :) Za mną chodzą kotlety mielone z sosikiem, ziemniaczkami i buraczkami na ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanday1
chyba nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandy pomalutku wejdz w preferencje i tam wpisz swój nick i haslo potem daj potwierdzam a potem w pole \"sygnatura/ stopka\" wklej ten link i daj potwierdzam :) i to juz wszystko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u lekarza.Ciąża potwierdzona! Terminu dokładnie jeszcze nie mam, dopiro po USG. Mam rac tylko folik i 15 lutego jadę na USG. Troszkę się zmartwiłam, bo lekarz stwierdził, że chyba czeka mnie cesarka, bo jakoś tak strasznie trudno mnie zbadać. Ja sie poprostu bardzo napinam, nie tylko o ginekologa, wogóle na czyjś dotyk reaguje strasznym napięciem. Zobaczymy, może sie odmienim. MaMani - pytałas o imię Nela - kiedys pracowałam w USC i był taki przypadek, że rodzice chieli nadac imię dziecku NEL, ale nie zgodzili się bo w Polsce jest nakaz, aby imię wskazywało na płec, czyli kończyło się na\"a\" a u nich nawet nazwisk ni wskazuje na płec bo nazywają się \"gruszka\", więc dodali dziecku imię \"maria\" na drugie i jest nel maria gruszka i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwy jesieni smieszne polaczenie :D:D:D ja mam wielki problem z imieniem dla dziewczynki bo jak juz cos wybiore to wszyscy twierdza ze zdziwiam... rodzina meza chce zuzie, a moja rodzina chce zosie... a ja wiem ze nie bedzie ani zuzia ani zosia bo chco oba imiona urocze to chcialabym cos bardziej oryginalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam malutkie pytanko, Czy lekarz, do którego chodzice będzie przy porodzie>? Mój lekarz jest już na emeryturze i nie będzie jej w szpitalu.....Nie chciałabym zmieniac lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojecia ale pewnie go nie bedzie... nie chcialabym rodzic w tym szpitalu w ktorym on pracuje bo mam zle wpsomnienia. ten lekarz byl przuy moim pierwszym porodzie i z doswiadczenia wiem ze wiele mi nie pomógl i jest mi obojetne czy wogole jakis sie zjawi. za to musze pomyslec o "prywatnej" poloznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwyjesieni od lekarza bardziej przy porodzie jest ci potrzebna połozna i to ona prowadzi cały poród właściwie, lekarz może być z toba cały czas jak go opłacisz, ale bardziej proponowałabym o dobre kontakty z położną. jak rodziłam synka to właściwie lekarz był mnie tylko zszyć po nacięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani-tak wyszło-choć tego nie planowałam. W poniedziałek mam byc z wynikami u gina. Z moich wyliczeń ok. 20.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani-tak wyszło-choć tego nie planowałam. W poniedziałek mam byc z wynikami u gina. Z moich wyliczeń ok. 20.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) chyba pora się wreszcie do Was przyłączyć:D tak jak kiedyś wpomniała MaMani przychodzę z radosną nowiną:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę że będzie dziewczynka 🌼 Majeczko-to juz nasz 3 topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani:D czekałam na potwierdzenie testu:P Koug:D ciekawe ile jeszcze topikow wspólnie przejdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani:D czekałam na potwierdzenie testu:P Koug:D ciekawe ile jeszcze topikow wspólnie przejdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi sie nic dzisiaj nie chce... a jak pomysle o jutrze to mnie glowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×