Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Oj Kasinska, tak mnie głowa boli że szok - dawno mnie nie bolała :( Coś mi jakoś nie za dobrze Zjadłam 2 jajka i kanapkę z szynką i nawet poczułam jej smak. Teraz piję herbatę z cytryną i sokiem malinowym. Chyba niedługo pójdę za Twoją radą - przytulę się i niech głaszcze brzuszek - co zresztą robi jak tylko mnie złapie w locie bo bardzo się przywiązał do tego brzuszka i Maludy w środku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziś mnie już głowa nie boli. Kasińska -Twój pomysł był pomocny :) Za oknem wichura ale jest też słoneczko - zobaczymy co dalej. Co tamu Was Kobiety? Chyba trzeba by coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) ale ten topic ruchliwy :) :) :) ciezko nadrabiac zaległości :) czytam troche w pracy, bo w domu po 8godzinach przed komputerem juz się nie chce siadac :( A swoja droga???? Tez pracujecie???? Ja czasem zazdroszczę dziewczynom, które nie pracują, bo maja wiecej czasu,żeby odpoczywać i zajać sie soba :) Ja wracam padnieta i czasu niewiele zostaje na reszte :( a wszystkiego najlepszego !!!! dla solenizantek :) Tez mam imieniny i urodziny w tym samym dniu- przyniosłam sobie imie :) dobrze,że jestem dziewczyna, bo byłabym Olaf :) A Pani dentystka wczoraj powiedziała,że ładnie wygladam i chyba to będzie chłopak :) z tego wszystkiego śnił mi sie chłopczyk,wiec może coś w tym jest......zobaczymy :) Mój mąz chiał chłopca, a ja bardziej dziewczynke :) ale byle było zdrowe :) Zazdroszczę Wam tych ruchów dzieciatka :) Ja usze poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) Moja mania ma imieniny w urodziny :D:D:D ja juz po wizycie u lekarza. cisnienie w normie wszystko jak trzeba, opierdziel dostalam ze ostatnio bylam w styczniu a mamy marzec :P Od tego stycznia przytylam 200 gram wiec nie jest źle :D:D:D:D Potem pojechalismy polazic po sklepach i na lody no i sie tymi lodami chyba zaprawilam bo wczoraj katar mialam a dzis mi leb peka... okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssssssss... pomylka w przyciskach:D Spoznione ale szczere zyczenia dla solenizantek🌼:D Maman-ale Ci fajnie tylko 200g???????? A mi juz przybylo 2kg:( Mysle ze o dlatego poniewaz rzucilam papierosy... To jest chyba glowna przyczyna moich dodatkowych kg:( Nawet nie chce myslec co bedzie dalej....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi mój powiedzial ze to normalne ze w 2 ciazy tak wczesnie sie czuje ruchy :) Aaaa jeszcze polozylam na biurku fotki z wczorajszego usg a ginek gadal przez tel i skonczyl i mnie pyta "co to jest" a ja mu na to "dziecko" myslalam ze mnie nie zbada tak sie smial :D:D:D mówi "ty cholero ja wiem ze dziecko lepiej sie na tym od ciebie znam pytalem z kiedy to usg" :D:D:D:D a skad ja moglam wiedziec co on za skroty myslowe sobie robi :D:D:D:D Przynajmniej mu humor poprawilam... bo przedemna byla pani do lyzeczkowania i doktor smutny byl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta jak ktoś wazy 50 kg to moze sobie nawet 10 przytyc i bedzie ok. a jaks ie wazy tyle co ja to 200 gram jest juz duzo :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie zyczonka odemnie :D:D wszystkiego naj naj lepsiejszego :D:D 🌼 i 500 lat :) bo 100 to w dzisiejszych czasach norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy którejś z Was też tak przeszkadzają i wkurzają piersi? Ja już szału dostaję - takie jakieś wielkie i ciężkie sie zrobiły..... Mój Mężczyzna stwierdził, że piersi mogę mu oddać, on się nimi zajmie, ale one mi naprawdę działają czasem na nerwy. A to dopiero początek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani- no ja niestety do tych 50kg sie nie zaliczam:( i tutaj BIG PROBLEMO!!!!!!!! Myszka- mi tez troche przeszkadzaja jak spie!!!!!😠 A najlepsze jeszcze przed nami:D Po porodzie to dopiero beda baloniki...he he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie przeszkadzaja :) fajne sa takie duże :) A co do wagi.....mnie przez miesiac przybyło 800 gram :( A nie waże 50 kg :( Masakra,ale by dzidziuś był zdrowy :) a Ty ile wazysz MaMani?????? bo mnie sie wydawało,ze Ty kruszynka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie od początku do poprzedniej wizyty prawie 3 tygodnie temu przytyłam pół kg. Moja lekarka stwierdziła - dobre i to. W poniedziałek zobaczymy ile doszło przez ostatnie 3 tygodnie. Przed ciążą ważyłam 59 kg a teraz może mam z 61 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta duza za duzo zeby sie chwalic... okruszynka nie jestem niestety :( duzooo mi do okruszka brakuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) to dobry wynik :) :) :) :) Ja bym taki chciała....aleniestety jest gorzej :) Na początku było ok. 65 kg,a teraz pewnie 69kg,albo 70 kg :) Za duzo przytyłam przed i teraz bedę pokutowac :( ale teraz sie pilnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak to sie mowi "kochanego ciala nigdy dosc:)" .... ale zalamka jest:( Ja tez przytylam przed ciaza na 62kg a teraz jest 64kg:( A to dopiero 3m-c:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroce do Was okolo 14-tej a teraz zmykam do pracy:P Milego dnia:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ładna pogoda dzisiaj... szkoda ze nie niedziela to bym gdzies poszla a tak to lipa caly dzien siedze z mania sama wiec o dalszych wycieczkach mozemy zpaomniec. pewnie po obiadku pojdziemy na chwile na podwórko... buuuuu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani :) ale ci fajnie,że siedzisz w domku :) Ja w pracy i jak spogladam za okno, to az serce peka :( bo słoneczko swieci,a jak wracam z pracy to juz sie robi szaro i zimno :( ale niedługo bedzie wiosna, alto i wtedy bedzie długi dzien i zupełnie ineczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no nie narzekam ale z 2 strony to mieszkam na sporym odludziu i nawet nie ma do kogo buzi otworzyc :( isc gdzies dalej sie nie da bo nie ma chodników a pobocze sie tak poniszczyło ze zamiast pobocza jest row... auta jezdzą... pisalismy zeby nam zrobili chodniki bo nie ma nawet jak z wozkiem wyjsc na spacer ani do sklepu ani do kosciola a jest kawalek do przejscia to nam postawili znak "zakaz wjazdu ciezarowek"... a wszystkie ciezarowki pieknie omijaja znak i jada sobie dalej :(:(:( Mam nadzieje ze doczekam sie kiedy chodnika bo az wstyd dla miasta. takie popisy czego to nasze miasto nie ma i jakie wspaniale jest a ciezko jeden glupi chodnik zrobic o ktory sie tyle lat prosimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście przechlapane z tymi chodznikami :( Ja też mieszkam na końcu świata- na wsi :) odkad wyszłąm za mąż,ale jeżdżę autem i mamy dobra drgę i las obok :) Zmykam, do pracy :) do zobaczenia potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pięknym Paniom ;)! Co do piersi - samym rozmiarem to mi nie przeszkadzają. Jako że wcześniej byłam deska :P, to teraz dopiero nabrały właściwych gabarytów hi hi hi :). Za to sutki są często takie boleśnie nabrzmiałe i swędzące, zwłaszcza pod wieczór, to jest wkurzające, nie za bardzo wiem co mam robić, próbuję masować, prysznic czasem trochę pomaga... A co do tycia : we wrześniu ważyłam jeszcze niecałe 60 kg i to jest generalnie moja norma, powyżej powinien włączać się alarm ostrzegawczy ;). Wtedy jeszcze mieszkałam z przyjaciółką i ona miała wagę. W połowie października się przeprowadziłam, no i już wagi nie mam. Jak lekarz zważył mnie na początku ciąży, to było już... 62,5.Normalnie oznacza to dietę i gimnastykę, ale jak tu się odchudzać w ciąży... Do ostatniej wizyty, dokładnie tydzień temu przytyłam pół kg. Za tydzień zobaczymy, czy się to zmieniło :). Pozdrówki przedpołudniowe dla wszystkich mniej lub bardziej przytytych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska :) Z moja waga było podobnie i nawet nie zauważyłam, kiedy osiagnełam 65 kg :( A do tej pory najwiecej było 62 kg i wtedy ćwiczenia i dieta :) Teraz juz nic nie zrobie, tylko staram sie jeść zdrowo i bez słodyczy,a i tak tyje :( I z tego co widze, to w dość duzym tepie w porównaniu do Was :( ale po ciazy ładna dieka, ćwiczona i będzie dobrze :) ale to forum wciaga.....a miałam pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski Monika28- dopiero plec bede wiedziec za 2 miesiace bo za miesiac nie bede miala usg .Za 2 miesiace bedzie to okolo 21-22 tydzien wiec juz mi chyba na 100% powiedza :) Mi piersi nie przeszkadzaja , czasami lewa mnie troche bolala ale tak to raczej nic sie nie dzieje a czy sa wieksze.. to mam jakies watpliwosci Co do wagi to ja jeszcze nie przytylam ani grama wazylam 52 kg jak mnie pierwszy raz u gina wazyli chodziaz moja waga pokazywala prawie 53 kg a teraz jak bylam to bylo to samo nadal 52 kg i moja waga pokazuje tyle samo a czasami nawet troszke mniej ale tez za duzo nie jem wiec moze dlatego nie tyje nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam ze w Stanach na swiat przyszly jednojajowe trojaczki :) i ze zdaza sie to raz na 200 milionow urodzen Niezle co ? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el to teraz nastepne 200 milionów mamuś moze odetchnąc z ulgą :D:D:D mam nadzieje ze sie w tej licznie zmieszcze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) dzienkuje za słowa pociechy, wczoraj byłam na wizycie u lekarza i wszyskto ok, oby tak dalej. Miałam cichą nadzieje że dowiem się o płeć ale jeszczę nici :) dopiero w 20 tygodniu mi powie. Co do mojej wagi to ja byłam dość filiranowa przy wzroście 155 waga 45:) to teraz mam 48, więc spoko. Ale nie ukrywam iż pragne chłopaka tak bardzo że szok! pozdrawiam wszystkie mamuski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capss to zycze ci chlopaka :) mi tam juz wsjo :) był taki okres ze chcialam chlopca... czuje ze bedzie dziewczynka i sie oswoilam juz z ta myśla :D:D co sie urodzi to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Wam zazdroszcze takiej wagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 48, 52 52 kg :) :) :) boże, zawsze o takiej marzyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja taki grubasek!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×