Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

To ja mam chyba dziwnie...bo wysuszyla mi sie bardzo buzia (mialam tlusta), ale mam wiecej syfkow!!!! Na policzkach mi powyskakiwaly takie drobne, malutkie, a na brodzie i zuchwie robia mi sie takie bolaki (bez ropki, tylko jak hormonalne male guzki). Ogolnie zawsze mialam problem z cera, ale teraz mam podwojny:(Na szczescie sa super pudry i korektory;))))))i laski z pracy kloca sie ze mna ze ja mam ladna cere, hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, terqaz zauwazylam ze juz od pewnego czasu ulozone jest wszystko wg dat, wiec musze zmienic swoje miejsce na liscie:)))))) Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia.......... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz...........1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ..1 bimba 2008.....25....................05.09......???? ........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? Koug.............34....Opole........18.09....Bartek / Agatka..........3 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ...................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... ...................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2 A co do frytek Martuś, to od 2 miesiaca ciazy nie moge zjesc niczego co smazone:) odrzuca mnie na kilometr! I od mojej ukochanej czekolady tez:(nad czym akurat boleje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oddałabym dzisiaj życie za twistera albo pocketa z KFC ;). No i szukam i szukam w necie i kurcze... nie ma KFC w Brukseli :(. A już tak sobie wymyśliłam, że zamówię przez telefon nawet dwa razy więcej niż jestem w stanie zjeść, byleby tylko zechcieli do domu przywieźć, buu. Jak mnie bardzo przypili, to chyba pójdę na kebaba zapolować, bo czego jak czego, ale kebabowni to tutaj dostatek... A tymczasem chyba nie pozostaje mi nic innego, jak makaronik upichcić z dobrym pomidorowym sosikiem. Chociaż dzidzi to się chyba dzisiaj najwyraźniej mięska chce... cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Monika mamy ten sam problem ze skórą tylko, że ja mam na brodzie to zakażenie bakteryjne :( a cera mi się pogorszyła podczas pierwszej ciąży - wszyscy mówili że bedzie córa a tu chłopak wyskoczył - po porodzie lepiej ale wypryski od czasu do czasu się pojawią i ta sucha łuszcząca się skóra mnie dobija 😠 A jeśli chodzi o frytki to mogłabym jeść przez cały dzień mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie za to ogolnie od miesa odpycha nie moge na nie patrzec obojetnie czy gotowane czy smazone nie moge jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu miesko lubie, ale nie codziennie:) ale nie smazone!!!Mimo, ze uwielbialam kotlety, teraz nie moge zniesc nawet ich zapachu. Za to kebabkiem albo tortilla nie pogardze, hamuje sie tylko ze wzgledu na zdrowie dzidziusia:)i rzadko jem. Moja ukochana potrawa jest natomiast (i bylo) buritto w Taco Mexicano:)))))) A co do syfków już stracilam nadzieje, ze kiedykowiek mi znikna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki! eryko to ja mam urodzinki 31 sierpnia, pytałaś :) a termin mam na 2 września więć wszystko się może zdazyć. widze ze wagowy temat was dopadł. ja to sie smieję, że w porównaniu do pierwsze ciąży to mam 7 lat więcej i wyjściowych 6 kg więcej. teraz moja waga wyjściowa była 62 kg, dla mnie to najwięcej w zyciu, ale figura nie zmieniła mi się bardzo, a aerobik trenowałam przed ciążą kilka lat i instruktorki mi mówiły że po prostu mieśnie są cięższe od tłuszczu :) jestemw 15 tc i mam na plusie 1,5 kg więc raczej w normie. synek był dla mnie łaskawy i przytyłam z nim tylko 10 kg, które prawie całe zostawiłam na porodówce, a po 4 tygodniach od porodu wazyłam mniej niz przed tak mnie wyssał! a co do cery to mi się też wysuszyła, ale czasami coś mi tam wyskoczy, choć jestem do tego przyzwyczajona bo zawsze miłam problemowa cere. dziś o 18 mam wizytę, więc jutro zdam wam relację. pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy czekac na relacje z niecierpliwoscia Mamahuberta:))) No ja tez mam 15 tyd i te 2 kg w przod, ale tez odkad pamietam mialam sportowa sylwetke, bo lubie sport i ruch:) jedynie nigdy nie mialam plaskiego brzuszka, tzn byl plaski, ale malo miesni na nim:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to miałam płaski i zrobie wszystko żeby to tego wrócic!!!! a tak a propos brzuchów to pamietam jak w pierwszej ciązy, jak byłam u lekarza i on podczas badania naciskał mi na brzuch to stwierdziła, że taki umiesniony brzuch poradzi sobie z tym przyrostem i że raczej rozstępów nie powinnam mieć na nim i sparwdziło mi sie to. teraz wiedząć o mojej aktywności ruchowej tez powiedział że nie przeciwskazań do robienia brzuszków i gimnastyki i oprócz tego ze raz w tygodniu chodze na basen to w domku jak nie jestem padnięta robię brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja błędy robie jak piszę...szok u nie za oknem okropnie, szaro, zimno, wieje i padać zaczęło, a ja się z tym katarem męczę buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, to ja przy tobie poczulam sie jak ciele otłuszczone. Niby jestem szczupla, ale napewno nie mam takiej pieknej rzezby miesniowej:(((buuuu...i niestety mam tendencje do rozstepow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny opisze Wam coś co mi koleżanka przed chwilką opowiedziała przez telefon :D:D:D:D uśmiejecie się :D Jest w 20 tyg. ciąży Zdawała dzisiaj prawo jazdy i wszystko pięknie - egzaminator powiedział, że zdała i pyta się jej czy chce wysiąść czy jechać do ośrodka. Ona na to, że chce wysiąść a że o tej porze korki na maxa to w centrum nie miała gdzie stanąć i mówi że nagle tak jej się zrobiło niedobrze, że zwymiotowała na drzwi, bo nie zdążyła okna otworzyć hahaha Ona żadnych mdłości nie miała do tej pory, poprostu mówi, że jak jej powiedział, że zdała to stres ją puścił i bełtka małego puściła - nie mogła tego powstrzymać. Mówi, że nie wiedziała co ma zrobić, gdzie się schować, czy wysiąść w biegu czy jak :) Wtedy jej nie było do śmiechu, ale jak mi to opowiadała to się zanosiłyśmy hahahaha Koleś był w takim szoku, że kazał jej zatrzymać się na awaryjnych na poboczu i wysiąść hahah Dalej pojechał sam :D I w końcu to nie wie czy zdała czy koleś zmienił zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko..hahahahahhaha...biednaaaa....eeee, napewno zdala, koles nie slepy, jak 20tydz to zauwazyl ze jest w ciazy i ze moze miec ztego powodu rozne niespodzianki;) i nie bedzie ryzykowal plagi myszy:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a przyznajcie sie, czy juz kupiliscie dla swoich pociech jakies ciuszki (badz inne rzeczy)? Bo ja nie wytrzymalam i kupilam dwa body i jeden kaftanik:) Mialam zaczac kupowac od 5 miesiaca jak moje znajome, ale jak widac nie dalam rady poczekac:) Bo przeciez 4 miesiac to juz prawie jak 5, nie?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mnie juz nosi, ale czekam na potwierdzenie płci!!! starasznie chciałabym kupić coś rożowego :), ale jak się urodzi synek to byłby pewnie zły że mama go w róż ubiera :):) czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłabym jeść mięso non stop :) Zaraz właśnie idę jakieś wciągnąć. Co do cery to raczej bez zmian poza tym jakimś uczuleniem chyba na pomarańcze - na razie je odstawiam. Jestem ostro wkurzona, bo zaczął się mi 14 tydzień i nie mam gdzie się umówić na badanie przezierności bo wszędzie terminy pozajmowane :(:( Ciśnienie mi sie ostro podnosi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta, to ja kupilam tydzien przed tym jak sie dowiedzialam, ze to chlopczyk:) Stad ciuszki sa w neutralnych kolorach, innych niz roz i blue:) Teraz juz moge kupić coś niebieskiego:) Ale nie wiem czy nie poczekac do tego 5 miesiaca. Niestety dziewczynki musze zaczac wczesniej kompletowac wszystkie rzeczy i ubranka, bo w tym samym miesiacu dostajmy nowe mieszkanko, wiec koszty beda ogromne!!! A malo co mamy nazbierane:( Wiec tu bardziej dziala rozsadek niz chec kupowania ciuszkow, nie damy rade nagle kupic w 2 miesiace tego wszystkiego plus kase na zrobienie i choc czesciowe umeblowanie mieszkania (o kredycie mieszkaniowym nie wspomne...ehhh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika a co do rozstępów bo nie zauwazyłam twojego wcześniejszego wpisu, to ominęły mnie na brzuchu, może to faktycznie miało znaczenie, że umieśniony, ale już na piersiach mam i to sporo, ale tam wiadomo skóra cieńsza, delikatniejsza, a mleczarnie to ja miałam, mimo że ogólnie nie mam duzych piersi (B), to w ciąży sie znacznie powiększają. co do sylwetki, to też zostawiam sobie wiele do życzenia, mam tylko 164 wzrostu, więc jak tylko bym sie roztyła to mały klopsik, a najbardziej mi idzie w uda :( a z nimi najtrudniej sobie poradzić. po za tym mam skłonnośc do cellulitu- taka ze mnie laska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika to gratuluje nowego mieszkanka!!! będziesz wiła gniazdko, a faktycznie urządzic się w dzisiejszych czasach to szok, tym bardziej,że nasze pokolenie bez kredytu hipotecznego praktycznie o mieszkaniu może marzyc, tez takowy spłacamy i wkurzaja mnie ciagłe podwyżki stóp procentowych, są wyjatki jak mieszkanie po babci, od rodziców- szczęściarze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Naprawdę wolno brzuszki robić w ciąży? Tj ja wiem na pewno, że nie mogę, przynajmniej na razie... A może i by się przydało... Ja też miałam fajnie umięśniony brzuszek, ale potem przestałam ćwiczyć, miałam do tego wrócić i to ostro, a tu niespodzianka - dzieciątko, no i koniec tych planów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta, to mnie rozumiesz. Z jednej strony sie ciesze, a z drugiej przeraza mnie brak kasy, a tu czeka nas tyle wydatkow:( ehhh... Co do rozstepow, narazie nie mam zadnych nowych. Na brzuszku chyba sie nie pojawia, bo mialam tam zawsze duzo skory (z tluszczykiem,hehe) i teraz sie wypelnia po prostu. A piersi rosna stabilnie ale wolno (ale wazne ze rosna), wiec moze tez mnie tam ominą:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) Już popołudnie :) Doczekałam sie końca pracy :) Byłam nawet na spacerku w lesie,żeby się trochę dotlenić :).....no i zakupiłam na kolację......FRYTKI!!!! zakupiłam, bo miałam ochotę na takie cienkie i długie :) normalnie zrobiłabym je sobie sama :) Na razie póki co pije słaba kawkę z mlekiem i chce sie pouczyć angielskiego, bo w czerwcu chcę jeszcze FCE zdawać :) Co do cery :) muszę powiedzieć,że zawsze miałam z nią problemy- robiły mi się jakieś syfy, a teraz mam ładniejszą :) Z tego to sie akurat ciesze, a wszyscy mówią,że będzie chłopczyk, bo ładnie wyglądam po buzi.A swoja drogą odkryłam fajny krem z Ziaji dla cery mieszanej, normalizujący,ale jednocześnie przeciwzmarszczkowy :) Jest naprawdę fajny i nie drogi :) a co do ćwiczeń dziewczynki :) Też zawsze dużo ćwiczyłam, jeździłam na rowerku, chodziłam na aerobik,ale odkąd zaczęłam pracę siedzącą mimo wysiłków, zaczęłam tyć :( Kiedyś ładnie schudłam i ważyłam 55 kg i to była dla mnie rewelacja :) I nawet nie wiem kiedy przytyłam do 65 kg :( no i tak zastartowałam :( jestem na siebie zła :( ale jeszcze będzie ze mnie laska :) No nic, zmykam do nauki :) a mam takie niedyskretne pytanie .... :( Byłam u lekarza tydzień temu i wszystko było super- przezorność w porządku i w ogóle....ale od 2 dni zaobserwowałam siebie takie dziwne upławy :( matwie sie trochę i jutro nie idę do pracy, tylko biegnę o lekarza.może jestem panikara,ale wole dmuchać na zimne....może macie jakąś wiedzę na ten temat???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to jest niesamowite. Tak godzinę temu plus może parę minut skończyłam wcinać kopiasty talerz makaronu z sosikiem, pysznego zresztą i znów jestem głodna... Mały terrorysta tak mnie ssie na tego kebaba, że chyba nie wytrzymam i ulegnę ... Kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....jak ja sie wyspie,zjem sniadanie to wy juz do lozka zmykacie :) miedzy nami jest 7 godzin roznicy. ja od czasu do czasu czuje lekkie nudnosci,ale to raczej ssanie w zoladku.moj glod przychodzi tak szybko,ze normalnie nie moge nawet poczekac 5 minut.dlatego np prowadzac samochod nauczylam sie jak mozna szybko zjesc kiwi. a propo kiwi....to owoc cud dla mnie,pomaga jak zjem cos innego i jakos tak dziwnie sie czuje. powiinam zrobic reklame...kiwi na wszystkie problemy! pare pryszczy tez sie plata po brodzie..blee wlasnie sie zwazylam....165cm i moja waga od poczatku ciazy to magia.przez ostatni rok wazylam ok 53kg.w ciagu 3 piwerwszych miesiacach spadlam do 51. z tydzien temu sie zwaqzylam i bylo nawet 50,ale to dlatego,ze mialam migrene i sniadanie np zjadlam o 15. teraz jestem 52 i w ten sposob nie wiem ile tak naprawde przytylam. u lekarza waza mnie w funtach, plus buty,spodnie i sweter i wg nich nic nie przytylam ani schudlam. nastepna wizyta w przyszly piatek i ubiore sie tak samo,aby pomiar byl dokladny. bo u mnie jeszcze zima wiec zimowe ciuszki jeszcze nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja po solidnej porcji frytek :) :) :) Pyszne były,ale chyba przesadziłam :) Zaraz biegnę pod prysznic i jeszcze słówka z włoskiego poczytam, bo włoskiego też się zaczęłam uczyć :) Może mój maluszek będzie poliglotą :) Izabelcia :) jejku, ale Ty szczuplutka jesteś :) Słońce- gratuluje maluszka :) tak do człowieka nie dociera,że w nas mała istotka rośnie,ale jak na usg sie zobaczy, to aż serce rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wlasnie z dyzuru prackowego i jestem padnieta:)kurde, cos mi znowu niedobrze i nie wiem czemu...moze dlatego ze nie jadlam 4 h nic konkretnego? Wtedy najczesciej mnie mdli jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba znam jeden z powodow dlaczego mi waga spadla. przed ciaza bylam uzalezniona od slodyczy...na serio,mam wielu swiadkow :) a w czasie ciazy nie moge patrzec,zjem jedno ciacho i mi sie niedobrze robi. pare razy w zyciu nie jadlam slodyczy przez miesiac lub wiecej i faktycznie 2-3 kilo mi znikalo. a teraz jem jak najlepiej moge. nawet wode pije i pije,az mi sie sni. dziewczyny....milo tak sie z wami rozmawia,ze moj maz jest zazdrosny ,bo was czytam i czytam:) bo on zero polskiego i nie moze was poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×