Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego Kasinska ;) Podwójnie :P:) Niech Maluda zdrowo rośnie i w ogóle wszystkiego naj naj 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis moj siostrzeniec skonczyl roczek, cala rodzina byla u moich rodzicow...a ja musialam mu spiewac \'happy b-day\'przez telefon :( jeszcze nie podjelam decyzji o locie do Polski,ale juz sobie wyobrazam jakbym sie wyspala przez 4 tygodnie,bo moi rodzice by mi pewnie przynosili sniadanko do lozka. mnie sie wydaje,ze brzuszek rosnie ale jak pokazalam w pracy,to dziewczyny sie pytaja...jaki brzuszek? musze porobic jakies zdjecia i tutaj wstawic abyscie same ocenily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. przyszlam sie przywitac :) Nie wiem czy wam pisalam ze bylam w czwartek przed swietami na usg i maluszek mial 11 cm od glówki do pupy :)teraz juz pewnie jest wiekszy :) Umóilam sie na usg polówkowe na 22 kwietnia :) Mam nadzieje ze wam milo minęły swieta :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) swieta minely predko i dobrze ze juz jest po ;) MaMani ladnie Ci z tymi wloskami krotszymi teraz nie bedziesz miala tyle pracy aby je umyc bo tak dlugie wlosy jak mialas chyba przyspazaja troche problemow? ja nigdy tak dlugich nie mialam i nie bede miala chyba ze sobie dopne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dziekuje 🌼 Fakt ze jest mi duzo wygodniej je uczesac i umyc... nie musze sie bawic z nimi godziny :) Mi jakos szybko rosną wlosy wiec pewnie po porodzie juz spokojnie bede mogla zaplesc warkocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny jestem w 13 tyg. ciązy. Ostatnio mialam badanie na ocene ryzyka Trisomii i w moim przypadku wynosi 1/5810. Chcialabym sie dowiedziec o wasze wyniki tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety!! Wróciłam od fryzjera i wyglądam jak człowiek. Od razu lepszy humorek :) Jutro do dentysty na kontrolę tej \"ósemki\" - cała już wyszła i mogę w końcu normalnie funkcjonować :):) MaMani - ja umówiłam sie na połówkowe na 18 kwietnia:) Zaraz idę coś zjeść bo Mały woła o jedzonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po swietach!! ciasto truskawkowe wyszło super jutro wrzuce wam przepis!! krótkie te swięta, dzis trudno mi było do normalności wrócic zwłaszcza do pracy :( w piatek mam wizytę u gina, też pewnie umówię sie juz na usg połówkowe. a co do fryzjera to byłam 2 miesiace temu i znowu odrostem straszę, musze se wybrac. pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki jak tam po świętach bo u mnie nie ciekawie wróciłam z małą od lekarza i okazało sie ze ma jednostronne zapalenie płuc,a mnie tez kaszel trzyma od kilku dni i nie wiem co wziąsc bo prawoślazowy mi nie pomaga:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam nadzieje ze wszystkim milo minely swieta. U mnie pogoda raczej przypomina Boze Narodzenie, od paru dni sypie snieg i pierwsze przeblyski wiosny w formie przebisniegow i krokusow zasypalo kompletnie. Ja dzis jeszcze mam wolne i leniuchuje sobie przed telewizorem..:) Pozdrowienia dla wszystkich brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:D Mam nadzieje ze swieta spedzilyscie bardzo rodzinnie:) Ja po dwoch dniach przytylam extra 1kg:P he he he... Teraz wrocilam do pracy i trzeba sie troszke poruszac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta poświątecznie! Myszka - dziękuję za życzenia :). Cieszę się, że ząb się wreszcie uspokoił i już Cię nie męczy. Do mnie też dotarł śnieg, nawet jeszcze dzisiaj rano leżała taka puchowa warstewka na tarasie, ale już zdążyła stopnieć. Czasem tak poprószy jeszcze, jak to w marcu, ale ciepło jest, więc generalnie chwila i po śniegu nie ma śladu. W niedzielę ma być podobno z powrotem plus 15 :))). Moje kochanie też było, ale się niestety zmyło i znów jesteśmy sami we dwójkę - ja i brzuszek ;). Cóż, c\'est la vie. Mam już jakieś spodnie ciążowe, rodzinka też mnie obdarowała takimi dresowymi, b. wygodne, łażę po domu, no i takie lniane czarne dostałam, no i oczywiście dżinsy od mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi kurcze kawałek posta: Mam już jakieś spodnie ciążowe, rodzinka też mnie obdarowała takimi dresowymi, b. wygodne, łażę po domu, no i takie czarne lniane dostałam, no i dżinsy od mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie wlasnie wrocilam do domlu no i pochwale sie Wam ze dzis kupilam juz wozek i fotelik do auta :) moze troche predko ale trafila sie niezla przecenka i duzo taniej kupilam wozeczek ( podoba mi sie strasznie ) firmy Quinny i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko moja siostra ma Quinny mi tez sie podoba :) a ktory masz? bo z tego co wiem sa 2 rodzaje jak sie uda to bede miec po chrzesniaku ten wozek a jak nei to bardzo podoba nam sie wozek MUTSY - zobaczymy czy bedzie nas na niego stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka :) mam nadzieje ze to bedzie udany zakup :) ja narazie mam dwa wozki wybrane i bede sie zastanawiac który :) jeszcze nie kupilam dla dziecka nic... ani jednej rzeczy... Mysle ze wybiore sie na jakies duze zakupy przed porodem- w wakacje :) Nawet mnie nie korci. Powiem wam ze jak chodze po sklepach to nie ciagnie mnie zeby cos kupic....Dzieci tak szybko rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wstawiam linka zeby go Wam pokazac ;) sanday Mutsy tez ogladalam sa bardzo ladne ale i cena jest niezla mnie ten wyniosl na polskie 1500zl razem z fotelikiem wczesniej kosztowal 550euro + fotelik 140 euro a ja kupilam wozek za 350 + fotelik za 80 takze 260 euro mniej :) MaMani TY to masz po Mani sporo rzeczy i nie musisz kupowac a ja niestety nie mam nic i wszystko musze kupic nawet tu nie mam kolezanek ktore maja dzieci tak wiec ni ma szans aby mi ktos cos oddal po swoich dzieciach.i ja pomyslalam zeby juz zaczac pomalu kupowac bo pozniej jak przyjdzie kupic wszystko naraz to niezle poczuje sie to w portfelu ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b576c1461f07c17.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) Majka ładny ten wózio choc ja równiez za 3 kolowcami nie przepadam ale to kwestia gustu i tyle. Masz racje mam po Mani troche rzeczy i trzeba je poprzeglądac. Dla Mani zaczelam kupowac rzeczy znim jeszcze w ciaze zaszłam... i powiem wam ze w efekcie nakupowalam takich bubli ze szok... np pierwszy wózek ktory sprzedalismy bo nie nadawal sie wcale. Był dla nas za ciezki za duzy...kijowo sie prowadził i nie miescil do samochodu. Zrobilam jeszcze wiele takich nieprzydatnych zakupów a potem prawie nowe rzeczy opchlam komus na allegro za grosze :) Ktos sie pewnie ucieszyl bo to naprawde w idealnym stanie i wygladalo przepieknie a to ze nieprzydatne :P:D:D:D... Mam tez w tych pudlach po Mani duzo nowych ubranek np jak moje kolezanki przychodzily zobaczyc Manie ( jak ta juz miala z pol roku) to jej poprzynosily ciuszki dla noworodków- skarpeteczki itd... ja też raz kupilam suklienke na allegro- wylicytowalam za zlotowke :D:D rozmiar z metki byl 6-9 miesiecy a jak przyslali... nowe cudenko z majteczkami slicznie z mini moris ale zdecydowanie mniejsze niz na metce... wiec schowalam... :D:D:D Mam tez troszke ciuszków ktore byly troche wieksze na Manie wiec schowalam na \"później\" no i jak je wyjęlam to sie okazalo ze juz sa za male :D:D:D powiem wam ze mi sie marzy ten wozeczek 3 funcyjny axel albo titi, lezaczek z fisger price, komoda z przewijakiem - widzialam taką fajna w ikei ale droga strasznie... zobacze czy mnie bedzie stać... No i musze dokupic materacyk do kolyski- na zamówienie bo ma nietypowe wymiary. Kocyki zeby byly takie nie sprane na wyjscie, paczke pieluch tetrowyych bo te po mani to są cale w marchewkowych plamach i termentiolu... nie pamietam co tam jeszcze mam kupic ale gdzies to sobie kiedys zapisalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie🌼 majka co do wozka to ogladalam taki ze swoja bratowa ktora oczekiwala dziecka w tamtym roku i wybor padl na ten wozek ale pozniej bratowa doszla do wniosku ze gondola bedzie za mala i kupila chy casuala i wiesz co miala racje bo urzodzila duze dziecko ale z tego co wiem to gondole sa w roznych rozmiarach... wiec napewno jest to jest waznew wyborze wozka a ta moja bratowa tez rodzila we wrzesniu i jeszcze jezdzi w gondoli ale ma regulowane oparcie wiec wrazie co je podnosi bo mala woli raczej siedziec czyli tak do kwietnia bedziemy jezdzic w gondoli... musze dokladnie wypytac sie bratowej jaki wozek kupila bo jest z niego bardzo zadowolona moze wkleje zdjecia... osobiscie tez podoba mi sie quinni ale boje sie o ta gondole ale musze tez zwrocic uwage by byl maly po zlozeniu wiec nie wykluczone ze osobno kupie gleboki i spacerowke z fotelikiem ktory moazna wpiac w stelaz od spacerowki juz teraz zastanawiamy jam my sie zapakujemy w samochod i tak bedziemy zmieniac pod katem dziecka bo jak gdzies wyjezdzamy to bierzemy 2 duze walizki + 1 mala pies jego poslanie jakies butuy wieszaki i caly samochod zaladowany... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Ty juz jestes bardziej doswiadczona niz ja ;) powiedz mi czy do wozka kupuje siem jakies specjalne male kolderki i poduszeczki? czy jest cos takiego? bo w wozku mam jeszcze jakas poszewke pani w sklepie powiedziala ze tym przykrywa sie dziecko a to wyglada jak poszewka na wieksza poduszke.no i tak to jest z tym kupowaniem ja np strasznie lubie dzieciece ubranka i musze patrzec abym nie nakupowala ich za duzo bo dzieciatko predko z nich wyrasta i wielu nawet dziecku sie nie zalozy aga masz racje ze ta gondola za duza nie jest mylse ze do jakis 3-4 miesiecy ( a moze sie myle) ale spacerowke mozna na plasko polozyc w razie czego.to musicie co najmniej busa kupic ;) my tz chcemy zmienic auto.teraz mamy audi combi ale jak jedziemy do polski to jest calutkie zaladowane bo ja zawsze sie tak pakuje ze toreb jest od groma ;) a jak dojdzie dzidzia to do bagaznika zmiesci sie tylko wozek z tylu dziecko w foteliku i nie bedzie miejsca na bagaze.moj T chce kupic busa wlasie ze wzgledu na wyjazdy do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja wcale nie ejstem doswiadczona bo moja lala sie w kwietniu urodzila i bylo cieplusio wiec ja kladlam na takiej podusi http://www.allegro.pl/item328842436_poduszeczka_polarowa_z_owieczka.html i przykrywalam grubszym kocykiem akrylowym. mala miala na sobie taki cieniuśki kombinezon dla noworodków myśle ze jak wrzesien bedzie ciepły to tak dzidzia bede wlasnie ubierac ... a później kupie cieply kombinezon no i mam śpiwór po mani- uzywalam do spacerówki go ale sie nadaje tez do gondoli- taki http://www.allegro.pl/item330977306_0020_spiworek_do_wozka_owcza_welna_exclusive_womar.html mam ten czerwony z miesiem tylko ze polarowy a nie z owczej welny bo slyszalam ze moze uczuulac... powiem wam ze ejstem zadowolona. mala caly czas w nim jezdzi a on wcale nie jest zniszczony. a super sie go pierze :) ale czy ja wiem... tak teoretyzuje a wszystko wyjdzie " w praniu" jak to się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki! Ja to się kurcze boję jeszcze czegokolwiek kupować, choć przyznam, że czasem to aż mnie skręca, takie są śliczne rzeczy ;). Obiecałam sobie, że zacznę w wakacje. Tj. może tak gdzieś od czerwca. Zobaczymy, czy wytrzymam ;). Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja tylko na chwilkę :( Chciałam Wam tylko powiedzieć, że uważajcie teraz szczególnie przy tej naszej \"wiosennej\" pogodzie na siebie i swoje zdrówko!!!!! Ja nabawiłam się ostrej grypy i już mnie trzyma tydzień, więc jestem nieprzytomna. Święta miałam tragiczne z gorączką 39 st. Jejku dziewczyny tak się boję o dzidzie :( W poniedziałek ide do gina i mam nadzieję, że to moje choróbsko nie zaszkodziło maleństwu. Od wcozraj nie mam gorączki i kaszel mniejszy (bo wczesniej to miałam taki, że powodował wymioty) schudłam, bo nic nie mogę jeść a co najgorsze to już 4 noc nie spałam przez zapchany nos i zatoki zawalone ;( nie mogę sobie z nimi poradzić - psikam wodą morską i Euphorbium compositum ale to i tak mi nie pomaga, czasem to już nawet krople zapodam bo oddychać nie mogę, ale to pomaga może na godzinę, oczy mnie bolą cały czas i głowa :( :( Mówie Wam dziewczyny nigdy w życiu nie czułam się tak masakrycznie i ta świadomość, że może zaszkodzić dzidzi - płakać mi się chce ;( ;( ;( Sorry, że tak się wyżaliłam ale już nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Eryka u mnie tez nie wesołobo moja mała ma zapalenie płuc a mnie tez trzyma kaszel juz ponad 3 dni.Pije mleko z czosnkiem i miodem i syrop z cebuli ale to mi nie pomaga jak do piatku mi nie przejdzie to ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra może Ci lekarz coś poradzi, bo mój to tylko wzruszył ramionami i powiedział, aby brać to co każdy chyba wie-domowe sposoby + stodal, rutinoscorbin, apap na gorączką i prenalen a od kuźwa herbaty z cytryną z sokiem malinowym to już mi się rzygać chce. A jak mąż pojechał wczoraj do apteki po raz kolejny, to farmaceuta się dziwił dlaczego lekarz nie dał penicyliny na taką grypę od razu, bo niestety teraz to nic już nie da :( a można to było zwalczyć od razu - zanim się tak rozwinęło :( A od kaszlu to boli mnie krocze już i tak się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×