Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Dziewczyny, rzućcie okiem na to cudo http://www.allegro.pl/item335609355_wozek_bolder_implast_new_line_2008_kompl_fotelik.html Oglądałam go dziś na żywo. Są wersje na 3 i 4 kółka, do tego ogromny wybór kolorów. Ja sobie upatrzyłam czerwony z czarnym paskiem - na żywo jest jeszcze ładniejszy. Jeszcze mi się podoba fioletowy No i najważniejsze - ma dużą gondole - 80 x 37 x 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poniedziałek idę na wizytę. Nawet nie zauważyłam, jak mi przeleciały te 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - no niechby spróbował ;) Marlena - wg danych z 14.03 - ostatnia wizyta u gina (nie mam na razie w domu wagi), to od początku ciąży w ogóle nie przytyłam, ale już wtedy byłam 2,5 kg do przodu, więc przyjmijmy, że te 2,5 ;). Waga zamówiona, gdzieś tak za tydzień będę już regularnie kontrolować :). Aha, u mnie to 14 t.c. i 6 dni = 15. tydzień. Na ruchy niestety jeszcze za wcześnie :(, ale liczę na to, że w weekend majowy już będą i że tatuś też już będzie mógł poczuć jakiegoś kopniaka, jak przyłoży rękę do brzuszka, bardzo na to czeka :) i ja też. Chęć na słodycze wróciła, choć bez przesady na szczęście. Żywię się często makaronem i pizzą oraz croissantami ( a w nich dużo masełka, oj dużo ), więc skutki mogą być zgubne ;). Ja czasem mam takie dziwne bóle, nie jak na okres (choć i takie ze 2-3 razy się zdarzyły, na szczęście niezbyt intensywne i nie długotrwałe), bardziej takie powtarzające się bóle w jednym miejscu, jak by mnie ktoś igiełką od środka kłuł, czasem bardziej tępe, ale też takie, że chwila i przechodzi i znów i taka seryjka a po niedługim czasie mija, ale trochę to stresujące. Biorę wtedy zazwyczaj magnez rozkurczowo, nospę ma mi wkrótce przyjaciółka z Polski przywieźć. Z tym kłuciem to mój mężczyzna się śmieje, że może to dziewczynka siedzi w środku i jakieś szycie tam już trenuje, no i czasem jej się niechcący mamusię ukłuje ;). Ale też bidny się tym denerwuje, czasem może nawet bardziej niż ja, ale to przez trudne początki tej ciąży. W każdym razie pozdrawiam i witam w naszym gronie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka śliczny ten wózeczek a kolorki ma wyjatkowo ladne. mi sie podoba ten jasny w kwiatuszki i czerwony w kwiatuszki- dla dziewczynki :) czarny w kwiatki tez ma swoj urok ale czarny dla dziecka mi jakos nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - superowe te wózki, mi się te w kwiaty podobają, odjazdowe wzornictwo :). A te rurki to z aluminium ?Stara rowerzystka ze mnie ;), obecnie na przymusowym 'urlopie', jeśli tak to na pewno wózek lekki, a rurki wyglądają dość solidnie. Ale kurcze drogie te wózki, mogłyby tak z połowę tego kosztować, tak sobie myślę - to taka generalna uwaga, nie czepiam się akurat tego konkretnego... Takie moje pobożne życzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ma pompowane kołka, dobre amortyzatory, łatwo się składa no i ta duża gondola...... W sam raz dla nas Wrześniówek. Maleństwo może pojeździ w nim nawet do marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba bede miec od szwagierki wozek bo mi mowila ze mi da wiec ja chyba nie bede kupowac,choc bym chciala.a jej corka ma dopiero 2 lata wiec o wozek sie bedzie upominac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rama jest aluminiowa i waży raczej niewiele stelaż z kołami 9.5kg siedzisko spacerówki 3kg gondola 6.3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, fajny ten zestaw, chociaż wózek ma chyba piankowe kółka a one strasznie hałasują podczas jazdy. Koleżanka miała z takimi i po tygodniu go sprzedała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie sliczne mamusie :-) Czytam i widze ze wszystkie jestescie straszne chudzinki. Przybieracie na wadze tylko male kilogramki a ja juz chyba z 10 przytylam. Chodz nie jem duzo ale dla mnie "normalne" jedzenie to zabojstwo.Zawsze bylo mnie duzo a teraz nie moge na siebie patrzec bo czuje sie cala taka napuchnieta i gruba. Za to najbardziej podoba mi sie brzuszek ,bo juz naprawde bardzo go widac. Wszyscy mowia abym sie nie martwila i ze schudne po ciazy. Ale najwazniejsze aby Dzidzuis byl zdrowy! 1 kwietnia mam kolejna wizyte ale tutaj u mojego lekarza sa dziwne zwyczaje, zaczynajac wlasnie od tej wizyty a bedzie ona z polozna , jeden miesiac z polozna a nastepny z lekarka. Nie czuje sie zbyt pewnie, bo chcialabym byc zbadana nie wspominajac o usg a nie wyobrazam sobie aby polozna badala kobiety w ciazy. Napisze jak bylo i jak to tutaj w niemczech wyglada. Myszka5- wozki sa sliczne. Pozdrawiam wszystkie Mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia o wypraszam sobie nie wszystkie są śliczne i szczuplutkie!!!!! Czuję się pominięta :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Kochana Jestes sliczna i zadbana i podoba mi sie ze wygladay jak siostrzyczki. Jak ma na imie Twoje coreczka? Bo nie znam takiego imienia. Buzka na ta smutna minke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - faktycznie masz niespotykany wózek. Nie widziałam jeszcze takiego nigdzie w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia moja córcia zwie się Maria Paulina :) w skrócie Mania albo Maniulka :) a wózek dostalam od cioci to inglesina. ciocia sobie z wloch przywiozla dla synka... a w maju ten synek do komuni idzie... ale czas leci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalyscie moze na you tube ,w lonie matki,?z tego co czytalam to ciekawe to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Twoja coreczka jest sliczna jak Aniolek. i wozek faktycznie orginal :-) Moj Aniolek ma juz 13-lat skonczone i przechodzimy wlasnie okres dorastania . Jest to wyjatkowo trudny okres :-) Wszystko w dzisiejszych czasach jest inne a przede wszystkim wszystko idzie o wiele szybciej do przodu. Dziewczynki co sadzicie o takich malych lozeczkach, kolyskach na poczatek, gdy dzidzia jest jeszcze mala? Ja sie rozgladam za takimi wlasnie na ebay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia ja mysle ze takie lozeczko kolyska jest bardzo ladna no i bardzo porzyteczna.widzialam w gazecie jedna i bardzo mi sie podobala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia dziekuje bardzo :) ja mam 12 letnią siostre i cos niecos wiem o trudach dorastania :D:D hary potter i gau gau to jej pasja :D:D:D:D a jesli chodzi o kolyski czy lozeczka wiklinowe to ja jestem w nich zakochana. na allegro ogladalam cudeńka:D a teraz bede bezczelną samochwalą i jeszcze raz się pochwale http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf68e8eb0e799ac6.html mój dziadziuś zrobil ją dla swojej pierwszej prawnusi- mojej Mani :) A teraz posluzy jeszcze dla 2 dzidzi :):D:D:D kolyska to cudowna rzecz. jak lezalam padnieta po porodzie to jedną ręką kolysalam mojego krzykacza i krzykacz zasypial :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia, też myślałam o kołysce, jednak zrezygnowałam. Dzieci tak szybko rosną, że uznałam, że wystarczy na zbyt krótko.... Ale nigdy nie wiadomo - może mi się jeszcze odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani super ten wozek! Kasinska tymi bolami sie nie przejmuj, to wiezadla macicy daja ci sie we znaki. Ja mam dokladnie to samo, taki klujacy bol po bokach brzucha. Nospa raczej na to nie pomoze, najlepiej jak cie zlapie polozyc sie na chwile.. Rozumiem ze to dla ciebie stresujace, tez mialam trudne poczatki, leki na podtrzymanie i tak dalej..potem sie czlowiek wszystkim stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×