Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Myszka mi sie bardzo podoba Magellan Grusza, taki mily i cieplutki ale wszystkie sa ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszkow to tez mam ochote zaczac kupowac ale poczekam tez gdzies do czerwca-lipca boje sie za peszyc to raz a po drugie musze znac plec ale przede wszystkim to zeby nie zapeszyc ... co prawda za wozkami bede ogladac sie wczesniej ale kupie tez ok sierpnia i tez gdzies czytalam ze lepsza jestgondola osobno nawet uzywana a osobno spacerowka nie wiem na co sie jeszcze zdecyduje... do tej pory nie mialam ochoty na slodkie no i mialam straszne pryszczena skroniach plecach brzuchu i nawet pod broda okropnosc!!!! teraz widze ze wszystko prawie zniklo no i apetyt na slodkie wraca wiec widac ze hormony buzuja.... a co uzywacie przeciw rozstepom ja do tej pory uzywalam fissan i pharmaceris dr i.eris i dzisiaj kupilam druga tubke ale chce jeszcze kupic gerbera i perfekty z serii mama i ja i bede stosowac na zmiane chodziaz moja przyjaciolka uzywala parmaceris i nic sie nie pojawilo bo na mustelle troche mi szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - a odczuwacie już może ten słynny przypływ energii drugiego trymestru ? Bo ja niekoniecznie, dalej chodzę jak śnięta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska wielki 👄 dla Ciebie wlasnie ogladam wozki, zaraz przezuce sie na spodnie :) aga ja stosuje ciagle to samo co pisalam czyli vichy, ale konczy mi sie tubka i na allegro kupie mustelle bo jest troche tansza i jest jej wiecej co do wyprawki to ja mam po 1 dziecku sporo, poza tym teraz torbe wiem ze spakuje na dobry miesiac przed nie to co przy 1 porodzie, ze nie mialam polowy tego co trzeba w torbie mimo ze lekarz mowil ze moge niedlugo urodzic aga ja chyba z Was najbardziej przytylam, bo wg mnie mam juz 7 kg wg gina 2, ale napewno teraz - a wizyte mam za tydzien dokladnie wleci jeszcze 1 -2 kg ps macie jakies nowe zdj brzuszkow? :) albo z usg? chetnie bym sobie obejrzala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jak jest z sauna? czy w ciazy moge chodzic na saune? dzis bylam na basenie i mialam straszna ochote wejsc do sauny chociaz na krociutko jednak balam sie ze nie mozna i zrezygnowalam.bo bardzo lubie chodzic do sauny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka sauna napewno jest zabroniona ze wzgledu na temperature lepiej nie ryzykowac.. evi a na ile starczylo ci vichy bo mi natki 150ml starcza na gora 2 tyg i powiedz mi co czytalas o mustelli bo niby wiem ze jest dobra moja bratowa uzywala jest ok ale kurcze 80 dyszek kosztuje wiec na miesiac gdzies 2,5 tubki chodziaz jak pozniej myslalam to lepiej wydac kase na zapobieganie bo pozniej nawet kasa nie pomoze... nie wiem co robic co do wagi to ja w poprzednim miesiacu myslalam ze schudlam a przytylam 1kg wiec teraz gdy widze ze brzusio wiekszy i ja tez obrastam w tluszczyk to teraz waga bedzie co najmniej +2kg... no nic ale patrzac na ciebie i twoja figurke evi mam nadzieje ze bedzie dobrze... najgorsze jest to ze ja nie potrafie sie odchudzac... ale pozyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja to chyba muszę sobie wagę sprawić, bo najbliższa wizyta u gina w maju :(. A analiza brzuszka wykazała, że całkiem sporo na nim tłuszczyku - czy Wy też tak macie? Czy to tak specjalnie, taka \'warstwa grzewcza\' dla dzidziusia ;), czy mam się zacząć martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza mamusie🌼 co do tluszczyku na brzuchu to ja tez mam i to sporo ale widocznie tak ma byc moze to nasze zapasy na gorsze czasy... mamahuberta a gdzie przepis na truskawkowe ciacho no i moze jakies zdjecia? buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jesli chodzi o brzuszek to tez niestety mam troche tluszczyku...czyli nie jestem sama i widocznie tak powinno byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie dopadl dzidziusiowy szal. siedze na allegro i zapisuje w folderze wszystkie rzeczy ktore chcialabym kupic :D:D A tu dopiero 5 miesiąc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ze mna jest podobnie tylko ze jeszcze sie opanowuje i nie kupuje ale sadze ze juz niedlugo i pomalu zaczne kupowac ciuszki i rzeczy potrzebne dla dzidziusia.a druga moja mania to obserwowanie wozkow na ulicy i jak zobacze jakies fotki maluszkow nawet na naszej klasie to ogladam ;) MaMani a Twoja Maniusia juz mowi? i tlumaczysz jej ze w brzuszku u mamusi jest dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki ja swojej córci powiedziałam odrazu i tak sie bardzo cieszy,podejdzie nieraz i pogłaszcze brzuszek albo piosenki śpiewa,nie moze sie wprost doczekac i powiedziała ze bedzie mamusi pomagac🌼:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Widze ze dalej temat zakupw;) MaMani-dzieki za podpowiedz:) Mowiac ze sie ostro do tego przyloze mialam na mysli ze nie popadne w szal zakupow dla Mojego jeszcze nie narodzonoego Dzidziusia:) Glownie mi chodzilo o ciuszki bo taka dzidzia szybciutko rosnie wiec po dwoch trzech tygodniach mozna sie wybrac na zakupy a nie kupowac czegos na zapas:) Chcialabym Was jednak o cos zapytac.... Otoz mam dylemat czy kupic lozeczko czy kojec... i jak narazi nikt nie potrafi mi doradzic... :P:( Kazdy mowi ze to dobre i to dobre a ja sama nie wiem... A co Wy o tym myslicie? Pozdrawiam cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta mam ten sam dylemat .moja kolezanka zamiast lozeczka kupila kojec teraz ma podwyzszony ze dziecko spi u gory ( tak mi tlumaczyla mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli ;) ) ma do tego przewijak i ten kojec mozna wlaczyc ze jakos drga cos podobnego do kolysania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) U mnie dziś od rana słoneczko i może będzie ładny dzień :) Właśnie wróciłam od dentysty - byłam na kontroli tej \"ósemki\". Za jakiś miesiąc będziemy ją usuwać, bo za mało miejsca mam w buzi, hihi Najważniejsze, żeby nie było z nią kłopotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka-wiem o co Ci chodzi...:D Taki kojec jak mowisz znalazlam wlasnie na allegro i cenowo wychodzi tyle samo co lozeczko... Bede w polsce dokonywala zakupu bo tutaj z 350€ bym nie zeszla... Duzym plusem za kojcem jest to ze mozna go bez problemu przemieszczac... Dziewczyny ktore mieszkaja obok mnie narzekaja ze jak skrecily lozeczko w jednym pokoju to juz tam musi zostac bosie nie zmesci w drzwiach bo za duze9no chyba ze znowu rozkreca:P) Po drugie kojec plusuje tez w tym ze jak Maluszek juz zacznie siadac to sobie glowki nie poobija o szczebelki... No i po trzecie kojce sa takie kolorowe:D ...ale i tak dalej sama nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja widzialam tez tu wlasnie taki i byl tanszy z tego co pamietam.no i jesli chodzi o kupno kojca czy lozeczka to tez chce kupic w polsce jak bede w czerwcu bo moze beda tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dylemat co do lozeczka napewno chce na kolkach bo jak odlozysz dziecko do lozeczka to mozesz je jeszcze troszke polulac podobaja mi sie takie male kolyski bujane i gdzies czytalam ze dziecko na poczatku lubi jak ma mniej miejsca wiec w takim razie moze ta kolyske i ten kojec ale widzialam tez lozeczka takie jak kojec wlasnie z tym przewijakiem... co do wozka tego xlandera to czytalam przed chwilka gdzies na forum ze ta gondolka wcale nie jest taka mala w praktyce wiec moze sie pomiescimy a z ciuszkami jeszcze sie wstrzymam jakos naprawde boje sie zapeszyc.. 🌼to juz 15 tydzien🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dziewczęta :)! Ja na razie oglądam namiętnie rzeczy dla dzieciaczków na allegro itp., dziś ruszam też do takiego jednego sklepu pooglądać, nazywa się Hema. Kusi mnie to wszystko strasznie, powstrzymuję się ostatkiem sił przed kupowaniem ;), ale kto wie, może wkrótce pęknę ;). Na razie dokonałam na belgijskim e.bayu zakupu wagi łazienkowej, bo jestem strasznie ciekawa, czy coś się zmieniło, no i chciałabym móc to jakoś tak bardziej na bieżąco kontrolować. No i chyba muszę poszukać dla siebie kostiumu na basen - jednak bardzo bym chciała zacząć chodzić, a nawet mam tu taką koleżankę, co szukała towarzystwa, więc może być fajnie :). Zastanawiam się tylko jak mam go dobierać, skoro brzuszek ma urosnąć... Pozdrawiam przedpołudniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dla Mani kojec :) http://www.allegro.pl/item329185557__dream_lozeczko_tur_kojec_baby_dreams_design.html taki i polecam. Dokupilam do niego dobry materacyk i naprawde jest fajny bo mi sie mala nie obija podczas snu... w zwyklym wiecznie byla poobijana mimo ochraniacza :) Są rózne szkoly na temat łózeczek turystycznych. Jedne mamy sa za inne przeciw. Ja sobie chwale to lózeczko. Mam też inne u babć. np tanszą wersje tego kojca ( bez wibracji i gornego poziomu materaca) i jej nie polecam! Jest niestabilna chwieje sie i sama skląda. Za to ta jest dosyc ciezka, masywna i naprawde nie ma takiej mozliwosci zeby doroslyy czlowiek ją przewrocil a co dopiero dziecko :) Plus to otwierany bok :D:D No i kóleczka bo moge nim jezdzic po calym pokoju :D:D:D Widze ze juz wszystkie twardo myślicie o wyprawce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o moja Manie to jeszcze nie mówi. tzn mówi duzo ale nie wszystko :) i bardzo duzo po swojemu :) Nic jej nie tlumacze bo mnie wcale nie slucha... jest jak wiatr... wszedzie jej pelno... Moja mama twierdzi ze my nie bylysmy takie ruchliwe. Tesciowa tez mówi ze tak ruchliwego dziecka nie widziala... Ciezko jej pieluche zmienic bo ona ucieka bo nie ma czasu polezec przez chwile ma do zalatwienia 1000 spraw. Trzeba zrzucic wszystko z polki ( łacznie z dekoderem cyfry plus), wyrwac miskowi noge, powgniatrac chrupki w parkiet, pomazać sciane jogurtem, dopasc psa i sprawdzic czy da mu sie wyrwac ogon tak jak misiowi... a jak sie nie da to go ugrysc... ( serio- pogryzla ostatnio psa!!!ale to wina psa bo zamiast uciekac to sie daje!!!!) Juz nie wspomne o takich fajnych zabawach jak odrywanie tapety ze sciany czy wywalanie wszystkiego z mojej torebki :D:D:D Poprostu nie ma czasu na rozmowy :) Wlasnie ejst zajeta wylupywaniem oka lalce... Dziewczyny czy ona wyrosnie czy hoduje diablęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! aga obiecuję że jutro wrzucę przepis na ciacho, zapomniałam, a na prawdę jest pyszne. co do zdjęć to nie ujawniam się nigdzie po za naszą klasa, jakoś nie korciło mnie żeby zakładać konto na jakiś fotosikach i temu podobne....., ale może się skuszę, zobaczymy. rozmawiałyście o kojcach i łóżeczkach, więc ja mam łóżeczko po synku, pięknie wygląda z ta kolorowa poscielą i baldachimem, używałam przewijaka na łóżeczku, ale jak mały miał 6 miesięcy kupilismy mu kojec w sumie do zabawy żeby mieć go na oku, bo wymiary tego kojca to 105cm na 105 cm, ale sprawdził sie tez do spania, tylko na zamówienie dorabiałam materac. mam cos takiego http://allegro.pl/item329969489_kojec_berber_horn_105x105cm_5_kol_super_cena.html teraz widze że ceny nawet sa niższe, bo ja płaciłam 35z zł plus za materc 100zł. moja bratowa kupiła kojec ten o którym wy piszecie o rozmiarach łóżeczka z podnoszonym dnem, na biegunach i kółkach z przewijakiem, ale jej mały krótko w nim spał bo miejsca tyle co w łóżeczku, tylko że siatka miękka zamiast szczebelek. mój mały za to w swoim spał do 3 lat prawie. krecił się , wiercił, spał w poprzek, na brzuchu, a miejsca miał sporo. teraz tez na początku złoże łóżeczko, a później na pewno wykorzystam do spania kojec. aga wklej link jesli możesz do tych tunik na allegro, co wspominałas, byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało byc 350 zł kasinska ja plywam jak na razie w stroju dwucześciowym, brzuszek juz widac, ale za to góra stroju lezy jak nigdy ;) za jakis czas planuje sobie kupic jednocześciowy, pewnie bedzie wielki jak spadochron i wiecej po ciązy na niego nie spojrzę :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat_dziecka
witam dziewczyny! lubie was podczytywac! ciekawy topik! w maju zamierzam otowrzyc sklepik internetowy z akcesoriami dla dzieci w korzystnych cenach-troszke taniej niz na allegro slyszalam ze MaMani chce wozek titti-jesli da rade moge go sprowadzic taniej niz na allegro pozdrawiam i zycze samych przyjemnosci w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat_dziecka
chetne dziewczyny prosze pisac na mail pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×