Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

witam mamusie🌼 po dlugiej przerwie co prawda ale bylam u rodzinki... od wczoraj wiem ze bede miala ... synusia jakuba co prawda snilo mi sie ze bedzie chlopak mojej mamie rowniez ale dzien przed usg snila mi sie corka wiec nie moglam sie doczekac wisci co sie urodzi i wykonalam dodatkowe usg i teraz oswajam sie z mysla ze bede miala synka... powoli jakbym czula ruchy dzeciatka ma juz 12,8cm ok 160g i 17tygodni wycielam wczoraj kartonik wielkosci 12,8cm i nie wiem gdzie mi sie to dziecko miesci bo brzuszek jeszcze maly dzisiaj zamowilam sokowierowke i bede sie opijac bo te dostepne w sklepach sa dla mnie za slodkie... pozdrawiam goraco i moze zalozymy aktualna tabelke? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK..........TERMIN.........IMIE aga........25..............19 wrzesien.....jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Mia..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 wiewiorka2004.....21......Białystok....26.08.....Kubuś/? ...............1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz............ Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Lilianna ......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid........ .............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 ewunienka24..24....................14.09.............. ...................1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09...Ksawery.... ..........1 karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......29...BE/Warszawa 20.09....Jakub/???????.............1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ............... marlenaaa.....20.....Godow.........20.09.......?..,andre a?damian....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mrs_ziec gratuluję Hanusi!!! u mnie dzis tez brzydko i zimno, cieplej ubrałam sie do pracy. wczoraj bolała mnie głowa przez ta pogodę i po powrocie do domu pospałam trochę. magia ja w sobotę wypuściłam synka na podwórko i przez okno zauważyłam jak podeszło do niego kilku pijanych starszych chłopaków, jak wyskoczyłam z domu to nawet drzwi za sobą nie zamknęłam, strasznie sie przestraszyłam, a oni po prostu jakieś głupie teksty do niego mówili, czułam jak mi ciśnienie podskoczyło i brzuch mi sie trochę napiął, maluszek w brzuchu tez sie zestresował bo otrzymałam kopniaka, ale uspokoiłam sie zaraz. maluszki odczuwają nasze emocje, wiec lepiej jak mamusia jest spokojna i zadowolona. chandra pewnie zaraz ci minie, chyba wszystkie mamy lepsze i gorsze dni. buziak dla ciebie, dużo uśmiechu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga gratuluje Jakuba!!! ja codziennie pije sok jednodniowy z marchwi, ale mąż tez uparł sie że kupi sokowirówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - gratuluje Jakuba Już myślałam, że będzie mało chłopców a tu jednak .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokowirowka fajna rzecz, ja mam w domu i sobie wyciskam. Super sprawa :) Kurcze, wyglada na to ze wiekszosc juz wie czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka..ja ide na polowkowe w srode, a nuz dzidzia pokaze co ma miedzy nogami :) :) fajnie by bylo Evi, co u ciebie, nic sie nie odzywasz ? Jak sie czujesz i kiedy masz ta nastepna wizyte ? A tak poza tym to czy jest tu jeszcze ktos oprocz mnie co jeszcze nie czuje ruchow? czy tylko moja dzidzia taka nieruchliwa? Bo juz zaczynam sie troche martwic jak czytam o tych wszystkich kopniaczkach a u mnie wielkie nic :( a moze to ja jakas gruboskorna i niewrazliwa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki... a co do tej tabelki to moze zrobimy nowa bo nie wszystkie mamy sa na tym forum czesc chyba znikla mamahuberta co do tych sokow jednodniowych to podobno lepirj robic samemu bo moze sie tam znajdowac jakas bakteria a co do sokowirowki to kupilam dzisiaj przez interenet duzo taniej niz w sklepie to moje pierwsze zakupy wiec zobaczymy jak bedzie ale z opini czytalam ze dobra co do tabelki to wyrazcie swoja opinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... Aga-gratuluje chlopczyka:) Karro-pociesze Cie ...:) Ja tez chyba naleze do tych groboskornych i nic nie czuje:P Aha.... I tez do konca nie bede wiedziala co bedzie;) No chyba ze moje sokole oko cos wypatrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze być nowa mnie tam wsjo :D:D:D NICK........WIEK..........TERMIN.........IMIE aga........25..............19 wrzesien.....jakub MaMani....22..............4 września......Lilka wpisalam termin OM bo co ide na usg to slysze ze wczesniej urodze :D:D I wpisalam Lilke bo... bo ja jestem w 100% pewna... a najwyzej zmienie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mowicie ze robimy nowa tabelke:) OKI... aga........25..............19 wrzesien.....jakub MaMani....22..............4 września......Lilka brutta.....28..............22wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec..28...............1 wrzesień.....Hania aga.........25.............19 wrzesien.....jakub MaMani....22..............4 września......Lilka brutta.....28.............22wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
witam mamy!!u mnie za dwa dni koniec 17 t i od kilku dni czuje jak sie dziecko rusza to nie sa mocna kopniaki jeszcze!pierwszy raz poczulam po koniec 16 ale nie bylam pewna czy to to na pewno ale teraz juz wiem bo w podobnym miejscu czesto i to samo uczucie tylko ze mocniejsze i czestsze zwlaszcza jak siedze!to moja druga ciaza wiec jednak te ruchy sa wczesniej bo w pierwszej poczulam na samej polowie!tak poza tym cudem udalo mi sie dostac kilka dni zwolnienia wiec siedze w domu a za tydz do polski i w koncu zbadam moja szyjke!!!pozdrwiam wszystkie mamy!!!!wiecej nadzieji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski ;) dzis bylam u lekarza i moj Ksawierek jest duzy ,zdrowiutki i ma sie dobrze :) ma juz 17 cm no i dzis kupilam mu piekne ogrodniczki wycieruchy jeansowe ( nie moglam sie powstrzymac) jak tam Wasze brzusie? bo moj robi sie juz coraz wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec gratuluje Hani :) i aga gratuluje Jakuba :) Moja dzidzia od wczoraj strasznie szaleje :) Już pod ręką wyczuwałam, więc jak mąż dzisiaj wróci (nareszcie) to wieczorkiem może też poczuje :) MamaHuberta jeśli chodzi o zgagę to ja miałam okropną w pierwszej ciąży i wiesz co, lekarz mi przepisał taki żel aluminiowy -REWELACJA !!!! Polecam go każdemu - naprawdę, pijesz łyczka albo dwa i po 10 minutach masz spokój :) Spróbuj kupić w aptece, powinien być bez recepty :) Ja mam go zawsze w swojej apteczce :) Jejku dziewczyny poradźcie mi coś na wypadanie włosów, bo ja się zaczynam naprawdę martwić, że ołysieje :( Już nawet przy czesaniu, dużo zostaje na szczotce :( A tak to są ładne i błyszczące i szybko rosną ale co z tego jak wypadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i zaczęło mi się podobać imię Roksana ale niewiem jeszcze co mój mężuś na to, bo to on wybiera tym razem imię :) mrs_ziec..28...............1 wrzesień.....Hania aga.........25.............19 wrzesien.....jakub MaMani....22..............4 września......Lilka brutta.....28.............22wrzesien.......?????? eryka......28.............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zadzwoniłam do moejgo dermatologa i mam wizytę jutro :) może mi coś doradzi na te moje włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec......28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta.26.............2wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani........22..............4 września......Lilka eryka..........28.............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana aga.............25.............19 wrzesien.....jakub brutta.........28.............22wrzesien.......?????? ułożyłam tabelkę terminami. eryka zapytam w aptece o ten żel bo inaczej sie wykończę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dopisuję :) mrs_ziec......28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta.26.............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani........22..............4 września......Lilka Myszka5.........28...........9 września...... Dawid eryka..........28.............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana aga.............25.............19 wrzesien.....jakub brutta.........28.............22wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec......28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta.26.............2wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani........22..............4 września......Lilka eryka..........28.............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana aga.............25.............19 wrzesien.....jakub kasinska28....29.............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka ;)) brutta.........28.............22wrzesien.......?????? Karro! Ja niestety też jeszcze nie czuję ruchów, nie jesteś sama🌼. Czasem tylko takie bąbelki w brzuchu, tak sobie myślę, że to może jakaś zapowiedź ;), mam nadzieję w każdym razie, że nie jelita he he. Dziś ziewam tak, że stado much mogłabym połknąć jak by się przypadkiem pojawiły w okolicy ;). Odwiedziłam alegrologa- jedynym nieszkodliwym lekiem dla dzieciątka jest jakiś tutejszy spray do nochala, ma podobno nieco złagodzić objawy, cóż- będziemy próbować.. A, no i dermatologa - jakaś paskuda wyskoczyła mi na dłoni i dziś było pierwsze w moim życiu wypalanie ciekłym azotem, mało to przyjemne i trzeba powtórzyć jeszcze con. ze 2 razy, ale podobno dzidziusiowi nie zaszkodzi, a ja muszę się pozbyć tej paskudy i już. Kolejna taka przyjemność czeka mnie już zamiesiąc, brrr. Muszę zacząć już załatwiać różne formalności przedwyjazdowe, m.in. wymówić umowę najmu mieszkania - nie cierpię załątwiaćtakich spraw, ale cóż :(. Pogoda ładniejsza, a wieczorem przyjeżdża w odwiedziny moja siostra, więc będzie wesoło :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dzisiaj jest 🌼 16 tyg. i 5 dni :) 🌼 płci też jeszcze niestety na razie nie znamy P.S. MAMAni - a jakie Ty masz objawy, że Ci anemię wmówili? Jakieś omdlenia czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec......28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta.26.............2wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani........22..............4 września......Lilka Myszka5.........28...........9 września...... Dawid eryka..........28.............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana aga.............25.............19 wrzesien.....jakub kasinska28....29.............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka brutta.........28.............22wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28.............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29.............18 wrzesien.......????? aga................25.............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29.............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka brutta.............28.............22 wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28.............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29.............18 wrzesien.......????? aga................25.............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29.............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka brutta.............28.............22 wrzesien.......?????? marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea?Damian Hej mamusie dopisuje się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka brutta.............28.............22 wrzesien.......?????? marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie u mnie z ta pogoda narobilo... jutro mam wizyte u lekarza i badanie krwi itd i musze odwolac. zapowiadaja,ze nadchodzi kolejny zimowy sztorm...ze sniegiem i bardzo silnym wiatrem. ja musze dojechac do kliniki 2 godziny,wiec nie bedzie to mila podroz,a jest szansa,ze nie bedzie sie moglo jechac w cale i tak zawroce do domu.wszyscy,ktorzy wiedza,ze mam jutro wizyte nawet sie mnie nie pytaja czy jade, tylko od razu sie pytaja na kiedy ta wizyte przelozylam. kiedys nam sie juz tak zdarzylo,ze wybralismy sie na zakupy i po godzinie jazdy nie moglismy poznac gdzie jest droga a gdzie pobocze,wszystko wygladalo tak samo.straszne uczucie. pocieszam sie jednym,ze rodze we wrezsniu :) bo zima to moglyby byc przeboje z dojazdem do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dopisuje mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? majka28..........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka brutta.............28.............22 wrzesien.......?????? marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie zas super pogoda troche wiaterek był,ale ciepluto i słonecznie:)jutro mam nadzieje że też taki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×