Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

oj Kasinska, Ty niedowiarku :P Coś wymyśle, porozmawiam z Dawidem i jutro postaram sie wkleić fotkę. Tak w ogóle, to muszę Wam powiedzieć, że nawala mi pamięć..... Serio - zapominam różne rzeczy. Np już dwa dni kupuje torbę na prezent dla mojego T. Albo już dwa dni kupuję golarkę do swetrów.... SZOK Nigdy mi się to nie zdarzało, a teraz to wciąż coś zapominam. Dobrze że chociaż dobre samopoczucie i energia II trymestru jest ze mną bo inaczej to nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u gin dzidzia nei chcial pokazac co ma miedzy nogami moja in stwierdzila ze wstydliwa dzidzia mieszka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
czesc wszystkie mamy!1juz kiedys tu pisalam ale na poczatku!!ja termin mam na 20 wrzesnia, plci nie znam na razie, zazdroszcze wam ze juz sie dobrze czujecie!bo ja caly czas nudnosci popoludniowe i spanie!!!a nastroj tez zaciekawy u mnie nie jest!czasami was czytam ale pracuje i mam juz jedno dziecko wiec czasu malo na aktywny udzial na forum!poza tym boje sie o szyjke bo boli mnie a ze jestem w angli to....!!bede miala niby konsultacje zeby sprawdzic ta szyjke ale napewno nie wewnetrznym badaniem bo tego tutaj nie robia ale oklo 21 tyg ciazy moze ktos sie tym zainteresuje, naszczescie jade za 2 tyg do polski to sprwdze u polskiego lekarza i bede spokejniejsza albo i nie!pozdrawiam wszystkie mamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja tez miałam dzisiaj takie dziwne bóle brzucha a pózniej takie dziwne ciągnięcie do dołu po srodku nie wiem czy to tez nie szyjka ale poczekam,narazie mi przeszło a wizyte mam dopiero na 15 kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja ciągnięcia też mam w podbrzuszu a wczoraj poplamiałam, bardzo się wystaszyłam .Od tego czasu leże choc gin stwierdził,że czasem się zdarzają byle nie często. Teraz minęły i jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
czesc dziewczyny!!!ja nie mam ciagniec w podbrzuszu tylko typowo szyjka lub pochwa nie brzuch!nie plamilam w tej ciazy i niby jest dobrze ale nie uwierze dopoki nie bede wiedziala ile mierzy moja szyjka, ja to uczucie szyjki mam prawie od samego poczatku wewnetrznie jest zamknieta!!pozdrwiam was i wiecej spkoju wam zycze choc mi go brakuje!!!!dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skopiować, wkleić link w pole adresu i zlikwidować spację między '1' a ',' - nie wiem dlaczego, ale czasami sama się robi, jak się tu wkleja linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio migreny mi dokuczaja :( wstalam dzis o 11 rano, bo w nocy slabo wstalam. mialam sny,ze jem ciastka, torty itd i jak sie ubudzilam to bylam tak glodna,ze Nick polecial po paczki szybciej niz mogl.potem sie smialam sama z siebie,bo zachowyywalam sie jak male dziecko z zachciankami. dzis ugotowalam ziemniaczki i zrobilam kotlety schabowe.jestem z siebie taka dumna :) dziewczyny....jezeli mowicie o tych badanich polowkowych czy genetycznych...to wiecie moze co dokladnie bedzie badane? bo mnie sie lekarz pyta czy chce i z tego wszystkiego nawet sie nie zapytalam. ale wynika z tego,ze mozna je zrobic ale nie trzeba. nie lubie tego,ze trzeba wybierac...powinno byc zrobione jak sa potrzebne. ach...dzisiaj bylismy na rowerkach. slonce, na plusie ok 4C,wiec czapka rekawiczki,ale bylo cudownie,choc kondycja taka sobie. :) smiesznie to troche wyglada,bo ulice sa bez sniegu,ale na trawnikach to moze 40-50cm sniegu jeszcze lezy. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śpiochy :) co slychać? U nas sie pogoda popsuła :(:(:( Bylo tak ślicznie wczoraj a dzis już szaro i buro :( Na szczescie jeszcze nie pada ale z tego co widze to tylko kwestia czasu... no i zimnie strasznie sie zrobilo... Ja mam ostatnio zawroty głowy i bol glowy... wyczytalam ze to sie może zdarzac :) Wczoraj obwiescilismy mojej cioci jakie imiona wybraliśmy .... kazala nam sie jeszcze dobrze zastanowic :D:D:D Chyba jej się lilka nie spodobala :D:D:D ale pamietam ze na Manie też strasznie nosem krecila dlatego sie nie przejmuje :) Moja mama jest zadowolona z wyboru, a reszta rodziny jeszcze nie wie... cikawe jak zareagują :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Bylam wczoraj u lekarza i wszystko jak na razie super! Jaka ulga.. szyjka sie nie skraca, maluch w brzuszku fika, jechalam do domu z usmiechem od ucha do ucha :) Za dwa tygodnie znow mam usg, tym razem u poloznej, bedzie ogladanie malucha od stop do glow :) Tatus juz sie nie moze doczekac bo jak na razie widzial tylko zdjecia, a na zywo to przeciez calkiem inaczej. Nie wiem jak u was, ale u mnie pogoda jak w listopadzie :( Buzki i milego ranka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:D Ja dzisiaj wolne:D Musze tylko jechac na shping i kupcyc sobie czerwony zakiecik na wesele w sobote... Ale sie ciesze ... W piatek juz lece do polski:D Jutro jestem umowiona na spray tan (tzn. opalanie natryskowe) i tak sie troszke boje bo nigdy na tym nie bylam :P Moze ktoras z Was cos wie na ten temat? Widze ze pogoda w polsce do d.........:(😠:P Wiedzialam ze tak bedzie😡 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a tak odnosnie badan to Cie pociesze ze ja tez nie mam nic zrobionego... Nawet grupy krwi (jesli sie zmienila) To tlko dlatego ze takowe badania bede miala przeprowadzane dopiero w szpitalu a wizyte mam dopiero 18 kwietnia:P Irlandzkie przepisy😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta- co do opalania natryskowego: sama nigdy nie próbowałam, ale widziałam taki jeden odcinek \'Przyjaciół\' w którym Ross to testował ha ha i na tej podstawie mogę Ci udzielić tylko jednej rady : pamiętaj, żeby się obrócić, kiedy trzeba :D ;). Jemu to różnie wychodziło, jak to Rossowi i w rezultacie efekt był nienajlepszy ;). Nie no, żartuję oczywiście, myślę, że Ty nie będziesz z tym miała żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lipna pogoda:( Nie ma słoneczka, ale dobrze że nie pada. Coś źle dzisiaj spałam bo mnie bolą mięśnie nad obojczykiem :( Muszę dziś w końcu kupić tą golarkę do swetrów..... Nawala mi ta pamięć, nawala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda i u mnie niestety się popsuła:(,dlatego wyszłam by poprawić sobie humorek i kupiłam dżinsy ciążówki. Wydałam tyle kasy,że serce boli, ale jak się chce ślicznie wyglądać... Mje poplamiania ustąpiły na razie, i mam nadzieję,że do nasteepnej wizyty u gina się już nie powtórzą. Czy stosujecie jakies kremy przeciw rozstępom?. Ja na razie używam zwykłej oliwki, bo nie jestem szczupła i sporo mam skóry na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D a ja włąsnie mialam mila rozmowe z panem z tpsa... kurcze mówie wam dziewczyny od 3 dni dzowni i pyta czy z netem ok. i wysyla techników i postanowili mi wymienic modem który juz nie ejst na gwarancji ale tak pokąbinowali ze wymienia :D:D:D Powiem wam ze jaks ie na milego czlowieka trafi to az przyjemnie :) aggi ja nie uzywam nic bo mój brzuch to jeden wielki rozstęp :D:D ale czuje ze bedą nowe bo mnie swedzi strasznie ... ech trudno juz za póxno zeby sie tym zamartwiac :) a co do spodni ciazowych to mam juz troszke pokupionych :D:D bo te co mialam ostatnio w ciazy z mania... zgubilam :D Wynioslam je na gore i schowalam jakby sie mialy jesczze przydac... no i tak schowałam ze sie za nic nie moga znalesc... a na górze mam cale segmenty ciuchów i nie chce mi sie tego przekopytac... pozatym tamte spodnie byly takie z grubszego materialu a teraz sobie kupilam cieniuśkie na lato :D i bluzek cały stos :D a co tam. ja kupuje ubrania na tanich ciuchach wiec za calą siate okolo 20 bluzek i 5 spodni plus sukienka dalam niecałe 200 zl :D:D:D tak mozna szalec :D:D a powiem wam ze same h&m george i inne firmówki i w idealnym stanie :D a jakie sliczne ciuszki widzialam na szczuplą mamuśke... o rany... ciązowe czrne spodenki z h&m i bialą cieniuśką bluzke z tego h&m mama. taka z miejscem na brzuszek cudowną :D ale napewno zaraz ktos to kupi bo w h&m trzeba za to dac z 60 zl a tu byly po 11 :) No to sie nachwalilam zakupami :) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak od święta pozoliłam sobie na tak duży wydatek, zwykle też kupuję na tanich ciuchach i sporo bluzeczek już mam gorzej właśnie ze spodniam. A najbardziej kuszą mnie na używkach(choć prawie nówki) rzeczy dla maleństw. Moja koleżanka to już ładny stosik nakupowała a ja jeszcze się powstrzymuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek hey powiedzcie mi jesli znacie odpowiedz:-)chodzi mi o stetoskop ile moze kosztowac i gdzie go kupic jakis niedrogi najlepiej,ponoc mozna juz wysłuchac bicie serduszka stetoskopem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanra ciezko wsluchac sie w bicie serca dziecka. mozesz kupic np na allegro chyba od 15 zl juz sa ale... uslyszysz zapewne wlasny puls ... niestety to nie takie proste :) http://www.allegro.pl/item334734831_cisnieniomierz_analogowy_stetoskop_promocja_.html http://www.allegro.pl/item336110732_cisnieniomierz_stetoskop_super_cena_.html a za 20 juz masz takie wypasione kolorowe :D:D:D:D http://www.allegro.pl/item339777038_uslysz_serduszko_maluszka_stetoskop_tytan_110.html uwierz miz e nie warto. mialam w zeszlym roku porzyczony od kolezanki pielegniarki- takie naprawde dobry ( choc pna twierdzi ze te tez nie sa złe te tanie) i slyszałam tylko wlasny puls... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w końcu tą golarkę do swetrów !!!! Ale co się nawkurzałam !!!!! Szok!! Odwiedziłam 5 sklepów AGD (w tym 3 duże sieciowe) i albo nie mieli albo jakieś badziewne! W końcu weszłam do szóstego sklepu i tam kupiłam takie urządzenie jak chciałam. Szukałam firmy Adler http://www.allegro.pl/item336773007_golarka_do_tkanin_ubran_swetrow_adler_ad_961.html Zapłaciłam 34 zł czyli i tak mniej niż na Allegro razem z przesyłka :) W końcu problem z głowy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Magia to faktycznie moze sie przejdz do innego lekarza? Chociaz ja wiem, ze jak nie znasz jezyka to najlepiej do Polaka. Ja nie mam na szczescie z tym problemu ale sie zastanawiam czy trafilam do dobrej. Badania robia mi prawie przy kazdej wizycie w laboratorium panie, a tak rozmawiam i bada mnie pani doktor..O wyborze szpitala jeszcze nie bylo mowy i poloznej tez nie widzialam. Juz sama nie wiem czy to dobrze czy zle. Tu trafic do dobrego lekarza to ciezko niestety-nasluchalam sie historii jak to kobietki tu w ciazy po kilka razy zmienialy dlatego ja od razu szukalam polecanego. Zobaczymy. A kiedy mialas ostatnie USG? Z tego co mi moja mowila to w krankenkasse ma sie tylko trzy na cala ciaze...Ja mam jutro to platne a tak to jeszcze dwa mi zostaly do wykorzystania :) Niby mozna wykupic sobie pakiet pieciu USG ze zdjeciami i nagraniem na plyte ale to juz lekka przesada i mkosztuje 120 euro! Ja tez mam od dwoch dni takie ciagniecia w dole brzucha ale myslalam ze przesadzilam troche z cwiczeniami... Najbardziej sie boje, zeby jutropokazalo wszystko w porzadku..i troche wazenia sie boje, chociaz wcale duzo nie jem :( Pozdrawiam wszystkie mamuski i wracam do pisania pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Dziewczęta moje drogie :)! Główka mi dziś pęka, tak ewidentnie migrenowo :(, mam mimo wszystko cichą nadzieję, że to się nie będzie za często zdarzać w tym drugim trymestrze - przecież to podobno ten najprzyjemniejszy :). Raz już brałam jeden Apap, ileś tam dni temu, bo strasznie długo się męczyłam i w końcu nie wytrzymałam. Podobno paracetamol wolno czasem, tak doraźnie. Mam nadzieję, że dzisiaj samo przejdzie, ale jakoś podskórnie czuję, że niekoniecznie. Oj ciężkie jest życie ciężarówek ;). Pozdrawiam serdecznie i oby tych migren było jak najmniej u nas wszystkich K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani miłas racje poszłam i kupiłam taki za 15 w medycznym i wielkie g.... za przeproszeniem nie wiem jak te lepsze słychac tylko moje serce i płuca a jak sie przyłoży do brzuszka to tylko bulgotanie i to pewnie jelita:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny Coś się ostatnio opuszczacie ..... Coś nas tutaj mało na forum :( U mnie pogoda się psuje, ale jeszcze nie pada. Taka pogoda strasznie rozleniwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra nawet na najlepszym nie uslyszysz :D:D do tego trzeba wprawe mieć a i tak się nie zawsze udaje :) Ale dzis pospalysmy z córcia :D:D az wstyd :D:D zaspalo nam się :) Czwartek u mnie oznacza ostatni dzień tygodnia ciązy... jutro zacznie się 19 :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane mamuśki 🌼 Sandra ja w pierwszej ciąży chciałam własnie tak wysłuchać serduszka ale to jest bardzo trudne, ale może Tobie się uda :) MaMani ja dziś zaczęłam 18 tydzień :) Jejku dziewczyny wczoraj byłam z mężem w Warszawie i matko kochana jakie tam są ceny przerażające jak dla mnie. Z tego co kojarzę, to mrs_ziec jest chyba z Warszawy - jak Ty sobie z zakupami radzisz ?? Bo moja pensyjka to by na mało starczyła ;) Dziewczyny, czy Wasi mężowie też zachowują się jakby byli w ciąży?? :) Bo mój, to ma takie zachcianki i zmiany nastrojów gorsze niż ja, jakby to on był w ciąży hihi Zrobiłam sobie kawkę i wracam do roboty :) Mam taką mało pilną ale kaska zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka, ja wczoraj zaczęłam 18 tydzień :) Mój T. śmiał sie jak mu mówiłam, że też będzie miał objawy ciąży jak ja, a tu nagle...... w niedzielę byliśmy kupić dla niego spodnie i tak sie uśmiałam jak nie mógł sie dopiąć w swoim standardowym rozmiarze...... No i kupił spodnie o rozmiar większe..... Ale miałam ubaw :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! u mnie tez pogoda się popsuła, dziś pada i szaro i buro, a już tak pięknie było.... sandra ja z synkiem w ciąży słuchałam jego serduszka stetoskopem, ale jak już brzusio był na prawdę duży, może jeszcze za wcześnie, i to na pewno było jego serce, bo nasze wolniej bije :) mój mąż ma swój brzusio, ale mówimy że to ciąża spożywcza :) póki co raczej stara się odchudzić- z marnym skutkiem, ale dogadza na szczęście bardziej mi niż sobie :) namawiam go za to do rzucenia palenia, nie pali w domu, wychodzi na balkon albo przed blok, ale to okropny i drogi nałóg, dla jego i naszego zdrowia lepiej żeby rzucił to świństwo, może maleństwo go zmobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×