Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Poprawiłam tabelkę - w miejscu imienia dziewczynki już nie ma znaku zapytania, bo po co.... hihi Jest nasz Dawidek :) Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 wiewiorka2004.....21......Białystok....26.08.....Kubuś/? ...............1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz............ Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Lilianna ......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid.....................1 el79.............28...................11.09............. .......................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 ewunienka24..24....................14.09.............. ...................1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09...Ksawery.... ..........1 karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......29...BE/Warszawa 20.09....Jakub/???????.............1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ............... marlenaaa.....20.....Godow.........20.09.......?..,andre a?damian....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka gratulacje!!! Przy dlugich nogach brzusio nie rzuca sie w oczy :) Ja ide w czwartek na USG i mam nadzieje, ze pani doktor mi powie kto tam sie tak wygodnie usadowil :) P.S. Magia gdzie w Niemczech mieszkasz i co to za dziwne zasady? Ja kolo Kolonii ale jak do tej pory mam wizyty jedynie u doktor, o poloznej jeszcze mowy nie bylo. Na ostatniej wizycie badania, dostalam mutterpass i witaminki a teraz USG na badanie wad rozwojowych, bo po 15 tyg. sie tu poleca zrobic(co prawda Krankenkasse nie placi za to wiec trzeba samemu wylozyc 40 euro,ale mysle,ze to sie przyda zrobic) Napisz prosze jak to jest u ciebie, bo jestem bardzo ciekawa. Ja trafilam dopiero w ciazy tu do gina, z polecenia i wydaje mi sie dobry ale moze blednie mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka dziękuję :)🌼 Tak sie cieszę, a Tatuś kazał mi wszystko opowiedzieć 3 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(( Wyobrazam sobie... Dlatego ja mojego biore z soba na to USG niech tez sie cieszy jak mu malenstwo pomacha :) Widze Myszka, ze jestesmy mniej wiecej tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój T. pojedzie na to USG 3D. Już sie nie możemy doczekać. Faktycznie terminy mamy podobne, to może i Tobie już lekarz powie któż to sobie u Ciebie siedzi :) Czujesz już ruchy? Mój Maluch już fika i dokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami zdaje mi sie ze czuje delikatne,ale nie mam pewnosci...czasami jakby takie laskotanie w brzuszku...na ostatnim USG (11+1 tyg) tez fikal niesamowicie.Mam nadzieje,ze teraz mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Kobietki mam pytanie czy dostarczajac pierwsze zwolnienie lekarskie L4 do kadr trzeba również przynieś zaświadczenie od lekarza o przewidywanym terminie porodu? Powiedziała mi o tym znajoma a nie wiem ,czy to prawda,czy sie domagać od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka...podaj mi na jaki rodzaj wozka i model chcesz kupic. ja na razie patrze bardziej na kolory :) ale pewnie tez kupimy Graco. wczoraj Nick sie zapytal kiedy jedziemy na zakupy? on to by chcial juz kupic wozek, lozeczko itd. ja mysle,ze w czerwcu beda glowne zakupy,bo w lipcu i sierpniu bede miala duuuuzo pracy. brrrr pare dni temu spotkalam znajoma,ktora jest w 12 tygodniu i jak porownalysmy brzuszki...to ja mimi, ze juz w 17 tygodniu wygladam przy niej jak w 12 tygodniu,a ona...naprawde duzy brzuszek. a umnie...ostrzezenia przed zblizajaca sie sniezyca itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko gratuluje synka :) ja nadal nie wiem kto mieszka w brzuszku ale mam nadzieje ze sie dowiem mam nadzieje ze jutro wczesniej z pracy wroce :( i bede mogla z kims na forum porozmawiac milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Sanday 🌼 Mam nadzieję, że i Ty niedługo dowiesz się kto mieszka u Ciebie w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbieram do spania - jutro pierwszy dzień w pracy po 2 i pół miesięcznej przerwie - trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wpadalam tylko po gratulowac i uciekam spac... Myszka-bardzo sie ciesze z Twojego Dawidka:D:D:D Buziaczki👄 Spijcie dobrze kobitki:) Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Jestem taka szczęśliwa :) Wczoraj byliśmy u gina-słyszałam jak serduszko bije mocno i widziałam naszą dzidzię :) Rączki, nóżki, wszystkie kostki, pupcię, główkę, pępowinę i .... nic poza pępowiną hihi Lekarz nie chciał powiedzieć za bardzo ale mąż go cisnął - to powiedział, że narazie stawia na dziewczynkę, bo nic między nóżkami nie ma, ale nigdy nie wiadomo w sumie czy jakiś siusiorek nie wyrośnie hihi Więc Filip prawdopodobnie będzie miał siostrzyczkę :) A ruchy czuję coraz częściej, nawet wczoraj w poczekalni czułam - chyba dzidzia wiedziała, że będziemy ją podglądać hihi i się buntowała :D Dziś już drugą noc przespałam całą, więc moje zatoki wracają do normy :) Taka piękna pogoda, że chce się żyć :D Izabelcia jeśli chodzi o wózek to niewiem jaki model jeszcze - też narazaie zastanawiam się nad kolorem, bo ja chcę cały zestaw i tak trudno się zdecydować, żeby pasowało również do pokoju :) Buźka dla wszystkich mamusiek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja mam nadzieje ze w sobote zobacze i uslysze swoja dzidzie :) dziewczyny mam pytanie czy zaczynaja was bolec plecy mnie jakos wieczorem na chwilke a moja gin mowila ze moze zaczynac bolec juz od 4 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Oj to wczoraj dwie mamuśki sie dowiedzialy jakiej plci beda mialy maluszki :) Gratuluje mamusia dawidka i eryce bo nie doczytalam jakie wy wybraliscie imie :D:D A moja Lilka wariuje... na szczescie w nocy spala dobrze bez kopania mamusi :D Teraz znów się zaczyna :D Za to Mania grzeczna i pije mleczko. Wstala o 8.30 :D Mielismy wczoraj jechac na zakupy bo chcialam sobie cos kupic fajnego i Mani tez na lato... pojechalismy do sklepu wybralam sobie fajny biustonosz taki coby już był na ciąze :) a tu tel ze mamy wracac bo przyjezdza pan autko ogladac... juz 5 pan wczoraj wiec sie wkurzylam i pytam pana czy chce obejzec czy kupic bo jak obejzec to ja nie wracam... Kupil!!!! :D:D Problem z glowy :D A najsmieszniejsze bylo to ze jak podpisalismy z tym panem umowe to pod brame podjechala pani ktora twierdzila ze da nam wiecej niz ten pan :D:D tylko juz musztarda po obiedzie bo umowqa podpisana... wkurzona byla :D:D Dziś nie pojedziemy nigdzie bo nasze autko jedzie się naprawiac i zostaniemy bez :( Zapowiada się śliczna pogoda :) Wczoraj bylo tak fajnie i cieplusko :D:D... ale czytalam gdzieś że od srody znó deszcz i ochlodzenie buuuu :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jeśli chodzi o imię to mąż wybiera, bo tak się umówiliśmy podczas pierwszej ciąży, że ja wybieram dla pierwszego dziecka a on dla drugiego :) Jak na razie to myśli nad Laurą albo Sarą :) Sarę nam odradzają wszyscy, że tak się psy nazywa hihi Ja nie słyszałam osobiście, ale poznałam kiedyś taką Sarę - kobietę :) i była przecudna i przesympatyczna :D i tak się miło do niej zwracało :) Sama nie wiem - mąż niech decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura jest bardzo fajne :) Sara mi sie niespecjalnie podoba. tzn podoba mi sie ale... wystarczy dodac jedna literke i wychodza rozne wy6razy np sarNa sTara ... :D:D alez głupoty wypisuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha MaMani ale masz fantazje z tymi sarnami :) mi osobiscie bardziej podoba sie Sara, nawet mam kolezanke o tym imieniu i jest bardzo fajna :) Laura nie wiem czemu kojarzy mi sie ze starsza pania...no ale tak juz jest z tymi skojarzeniami, kazdemu cos innego przychodzi do glowy.. Dziewczyny, tez was tak bola piersi?? Kiedy to minie ? :( Bo u mnie masakra..koncowka czwartego miesiaca a bola tak samo jak na poczatku. Najbardziej to ubolewa moj kochany ze takie fajne i wielkie a on nawet dotknac nie moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszccze raz ja :) Zapomnialam wam powiedziec zebyscie trzymaly za mnie kciuki bo dzis ide do lekarza zmierzyc szyjke..denerwuje sie troche :( Z powodu wady rozwojowej mojej macicy (mam dwie!) mam dosc krotka szyjke i ryzyko ze bedzie sie jeszcze skracac dlatego lekarz musi ja caly czas obserwowac. Wiec trzymajcie kciuki zeby byla taka sama jak zeszlym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laura i Sara - oba imiona ładne. Teraz to już coraz częściej będziemy się dowiadywały kto siedzi sobie w naszych brzuszkach. Ciekawe kogo będzie więcej - chłopców czy dziewczynek........ U mnie dziś znów piękna pogoda, mam nadzieję że już tak zostanie bo chciałabym w końcu zmienić opony z zimówek na letnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa, musisz donieść zaświadczenie, że jesteś w ciąży, ermin porodu chyba niekoniecznie musi być wpisany, ale będzie na tym który to tydzień. Inaczej chyba nie dostaniesz zwolnienia 100% płatnego ,ale tego nie wiem na 100%. Wiem tylko, że mi razem ze zwolnieniem w poprzedniej ciąży lekarz wypisywał zaświadczenie dla pracodawcy. Witam po dlugiej nieobecności, byliśmy u rodziców na święta, później parę dni urlopu , a teraz nadganiam zaległości w pracy. ogólnie wszystko w porząsiu, dzidzia już się wierci na tyle, że od Wielkiego Piątku mogę to już poczuć :) Idę poczytać co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
mrs ziec wielkie dzięki za info,bo wybieram się do gina w czwartek ,żle si eczuję i poprosze o kilka dni zwolnienia,to i wspomnę o zaświadczeniu.Dzieki wielkie.Pozdrawiam wszystkie mamuśki jak ja oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Myszka gratuluje synusia, Eryka ja tez mam wstępnie córeczkę, ale za 3 tyg się potwierdzi, fajnie jakbysmy miały parke w domu, bo widze że u ciebie też już jest mały królewicz :) moja bliska znajoma zaszła w ciąże, bedę miała z kim na spacerki chodzić :) jest w 8 tc , ciągle śpi, zaczyna to co my mamy juz za sobą. nie wiem jak wy, ale ja czuję sie świetnie, czuję tą energię II trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski ja zaczełam 16 tydz i nie czuje jeszcze kopniaczków choc to moja druga ciąza czuje tylko wieczorkiem jak sie połoze takie jezdzenie pod dłonia :-( a tak poza tym to jestem przeziębiona a mój nos wyglada jak jedna wielka skorupa:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie mamusie :-) Myszka gratuluje Ci z calego serducha :-) Buziaczki dla Dawidka :-)!!! MaMani zabieraj sie Mala za te badania , abys sama byla spokojna. ewunienka24: Ja mieszkam w Troisdorf , a do lekarza jezdze do Bonn do polskiej lekarki , bo nie znam niemieckiego a u Niej nawet Pani w recepcji jest Polka i to przemila dlatego tak mi jest najlatwiej! A wiedziec chce jak najwiecej :-) Dzis wlasnie byla u Lekarza ale tak jak pisalam byla to wizyta z Pania polozna (tez Polka). Cala noc juz nie spalam bo martwilam sie tym, wolalabym aby zbadal mnie lekarz i uspokoil no ale coz. Pani polozna (badzo mila osoba) pobrala mi krew, zbadala cisnienie , ktore bylo prawie na 145/90 poniewaz bylam zla! Zbadala cukier w moczu, zwazyla ( o mojej wadze nie wspomne :-( ) pozniej zbadala mnie ginekologicznie ale tylko czy szyjka jest zamknieta i trwalo to badanie kilka sekund. Nastepnie wziela mnie na rozmowe i pytala czy myslalam juz o szpitalu czyli gdzie i jaki szpital. Mam sie nad tym zastanowic i pochodzic po szpitalach.Zadalam jej par pytan o farbowaniu wlosow, o tipsach. No i na tym sie skonczylo. Niestety nie mialam robionego usg, tak wiec jest mi bardzooo smutno bo nie widzialam mojego Orzeszka :-( Jest mi smutno z tym :-( Nastepna wizyta za miesiac i wtedy bede miala usg z P. doktor... Z tego co sie dowiedzialam to najlepiej znalezc sobie polozna, ktora pzychodzi do domu 2 tygodnie przed i na 2 po urodzeniu dziecka. ewciu u mnie wszystko wporzadku z ostatniego usg, wiec Pani doktor powiedziala ze nie musze robic badan na wady , chodz ja bylam za tym, ale skoro jest wszystko w normie... to juz sama nie wiem... Jesli chodzi o usg 3D to tutaj robia tylko w szpitalu i tylko po 26 TC. Wiecej grzechow nie pamietam... :-( Pozdrawiam Was cieplo i gratuluje jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia, dziękuję 🌼 Mam nadzieję że już niedługo zobaczysz swojego Orzeszka na USG. A tu od Dawida:) U nas dziś jest piękna pogoda i wybraliśmy sie na spacerek. Zjadłam pysznego loda - jak kiedyś były z automatów :P:P Przed ciążą potrafiłam kupić sobie kilka wafelków i batoników i na poczekaniu je wciągnąć,a teraz mnie prawie wcale nie ciągnie. Za to lody - te z automatu - mogłabym jeść bez przerwy. Pozdrawiam Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :-) Dziekujemy za buziaczka :-) Musze mojemu M pokazac Twoj wpis , bo jak mu opowiadam ze w Pl jest jakos wszystko inaczej to chyba mi nie dowierza. Ja czuje sie ciagle taka nie doinformowana na temat malenstwa.. ehhh Moze pojde do innego lekarza, nawet niemca, juz sama nie wiem :-( Ja tez mialam wczoraj ogromna ochote na loda :-) ale podobno musimy uwazan na Salmonelle z lodami , a tu cale lato przed Nami... Ja mysle ze bede miala dziewczynke bo czuje sie brzydka a podobno dziewczynki zabieraja mamusia urode... hi hi (gdyby tylko , ktos w to wierzyl ) :-) Meczy mnie zgaga :-( Moze humorek mi poprawia jak zazdwonie do Polski , bo tu nie mam z Kim pogadac, dlatego ciesze sie , ze mam WAS tutaj :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia, głowa do góry Może przejdź się do innego lekarza i zobacz jak to wygląda gdzie indziej. To wielka frajda jak można zobaczyć Maluszka na USG i za każdym razem niesamowite wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka! Oczywiście gratulacje, ale ... gdzie dowody rzeczowe tzn. fotki z USG? Dawać mi tu zaraz! Nic nie powiemy Dawidkowi, nie martw się, ja przynajmniej obiecuję ;). Oj dzisiaj poczułam jak to jest jak się chodzi do pracy. Zwłaszcza jak normalnie są 3 osoby, które robią podobne rzeczy, a tutaj nagle się okazuje, że jestem tylko ja. Więc oczywiście miałam co robić, oj miałam, co chwila ktoś coś ode mnie chciał. A ja w dodatku po tych 2 i pół miesiąca przerwy byłam dzisiaj mocno rozkojarzona i oczywiście wszystkiego nie zapomniałam, ale czasem było ciężko, robiłam wszystko jakieś 2 razy wolniej niż zwykle, bo bałam się żeby się nie pomylić. Cóż. W każdym razie przeżyłam i teraz mogę sobie wreszcie odpocząć po całym dniu. A, no i muszę przyznać, że byłam dzisiaj atrakcją dnia hi hi. Tj ja i moja ciąża. Wszyscy witali, gratulowali, pytali jak się czuję, no i nawet niektórzy z niedowierzaniem przyjmowali wiadomość, że wracam tak już powiedzmy \'na dobre\'. A dzidziuś był dziś na szczęście grzeczny, tfu tfu, nie zapeszając, wieczór jeszcze przede mną. Ale mam nadzieję, że wszystko już teraz będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×