Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

jak sie odzywiacie mamusie podajcie np wczorajsze i dzisiejsze menu i jak tam wasza waga ja narazie 2,4kg na + moje menu wczoraj bulka grachamka z serem i szynka kawa inka goloneczka frytki 1/2porcji brokulki szkl soku z marchwi jablko dzisiaj szkl kefiru troszke platkow pol kurczaka z rozna 2 ogoreczki malosolne 30dkg fasolki szparagowej z maselkiem nie za malo jem? lekarka powiedziala ze dziecko jest duze jak na swoj wiek na slodkie jakos nie mam ochoty powinnam chyba wiecej jesc nabialu no i wkrotce bede robic soczki bo jakos nie mam ochoty na owoce a jak tam u was mamusie podpowiedzcie co jeszcze zdrowego wcinac moze jakies przepisy na rybke jutro umowilam sie na przedluzanie wlosow ciekawe jak wyjdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś kochana! Mój dzisiejszy \'jadłospis\': - ciastko francuskie a la rogalik z rodzynkami, herbata z cytryną i łyżeczką cukru - woda mineralna - pizza w kawałkach (2 rodzaje, po kawałku tak z 12 cm na 12), puszka coca-coli (strasznie mnie ostatnio ta cola ciągnie, przed ciążą prawie w ogóle nie piłam :( ) - Bounty i takie małe ciastko a la babeczka piaskowa, sok pomarańczowy bez cukru, naturalny - przed chwilą dobrałam się do chipsów - nie jadłam chyba z pół roku co najmniej, znaczy się chyba taka zachcianka ;) i wciąż głodna jestem, więc to jeszcze nie koniec na dziś :P (z owoców wchodzą mi winogrona - zwłaszcza jak umyję i wezmę do pracy, idealnie się je podjada czytając służbowe mejle itp., w dodatku zdrowe, no i banany) Utyłam nie wiem w końcu ile, okaże się u lekarza, ale gdzieś między 2 a 3,5 kg Dzisiaj to jakoś tak wyjątkowo niezdrowo, zazwyczaj na stołówce w pracy komponuję sobie sałatkę z różnych pysznych warzywek, a do tego ostatnio mniej zdrowe ale za to sycące, choć zapewne tuczące frytki, czasem jakieś mięsko itp. Na śniadanie zazwyczaj muesli z mlekiem, jak mam to wrzucam jeszcze banana. Czasem kupuję świeżo wyciskany sok z pomarańczy, no i jakiś Actimel w siebie wlewam albo jogurt pitny. To tyle na razie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o pieknym poranku :) U mnie dzis znowu swieci slonko wiec jestem pelna energii. Niestety juz jutro pogoda ma sie zepsuc, jak zwykle na weekend .. Co do odzywiania sie to ja znowu jem bardzo duzo owocow, chyba z kilo dziennie :) zawsze lubilam. Na poczatku ciazy moglam kilogramami jesc jablka, teraz sie jakos uspokoilo.. A poza tym to normalnie, kanapki na sniadanko, dwa cieple posilki (lubie gotowac wiec zawsze jest cos na zabek w lodowce) no i owoce. Lubie mleko i jogurty wiec tego jem dosc duzo, jedyne czego nie trawie w ciazy to ryby..a takie zdrowe Gorzej u mnie niestety z piciem plynow i musze sie raczej zmuszac. Ostatnio mialam motywacje ba zaczely podkluwac mnie nerki i od razu zwiekszylam dawke plynow! I w rezultacie musialam w nocy biegac do lazienki ze dwa, trzy razy jak sie tak opilam :) To tyle o jedzonku :) Milego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem znów pada i szag mnie trafia Humor do dupy wiec idę dalej spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze ze nowa tabelka rośnie :D:D U mnie też dzis szaro buro i zpaowiadają deszcz :(:( narazie nic nie pada ale nie wyglada to za przyjemnie... za to wczoraj bylo super. Cieplutko ludzie juz bez plaszczów i kurtek chodzili a co odważniejsi to nawet w koszulkach i krotkich spodenkach :D:D U mnie się zaczął 20 tydzien... Po tym tygodniu b ędzie już z górki :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja w takim razie tez sie dopisuje do tabelki:) U mnie brzuch juz tak ogromny ze niewygodnie siedzi mi sie juz normalnie, musze sie troszke rozkaraczac inaczej uciskam maluszka i zaraz sie wierci i rozpycha tak mu ciasno:) zeby nie USG to pomyslalabym ze blizniaki beda hehe:) w poniedzialek umowie sie na wizyte i moze w koncu poznam plec bo tak wam zazdroszcze ze juz wiecie kto mieszka w waszych brzuszkach...wydaje mi sie ze chlopiec ale pewnosci nie mam dopiero sie okaze na badaniu jezeli ozywiscie zechce pokazac:) jak was troszke poczytalam to patrze ze sporo juz przytylyscie, w jakim artykule ostatnio bylo napisane ze w 20 tc kobieta srednio ma 5 kg do przodu, a ja schudlam prawie 1,5 kg zalamka!!!!!! a jem tak samo jak jadlam wczesniej:/ jak moja gin mnie zwazy to sie zalamie:/ wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? majka28..........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka brutta.............28.............22 wrzesien.......?????? marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian pozdrawiam wszystkie mamusie i wasze brzuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja tak rzadko Was odwiedzam, bo nie mam na nic czasu :( A po pracy jak dotre do domu, to juz mi sie nie chce kompa włączać :( Ale będe miała córeczkę- Weroniczkę :) Chciałam ?Was zapytac o kłucie w brzuszku.Bo mnie od kilku dni kłuje.....no i podobno to normalne,bo sie więzadła rozcigaja,ale jakos mnie to niepokoi. Macie tak????????????? Ja jestem w 20 tygodniu i martwi mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? I dopisuję sie do tabelki :) mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? majka28..........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka brutta.............28.............22 wrzesien.......?????? marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani :) mamy ten sam termin:) I widze,że tez będziesz mieć dziweczynke :) A jak brzuszek????bo ja juz nie ukruje,że w ciązy jestem :) brzuszek spory i malutka juz kopie :) najbardziej wieczorem :) :) :) niesamowite uczucie :) Tylkote kłucia :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke- przepraszam :) wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? majka28..........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka brutta.............28.............22 wrzesien.......?????? marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta klucia to chyba normlane sa w ciazy... w 1 to mnie tak wsjo bolalo ze chodziląm i jojczylam... teraz juz lepiej bo mala odleglosc czasowa miedzy ciazami i łatwiej sie wszystko rozciąga... Moja tez juz duza. jak ja widzialam na usg to nie moglam uwierzyc ze to ona... Ostatnio wygladala jak okruszek a to juz taki wielki dzidziul :D:D:D a za 11 dni znów ją zobacze :D:D pewnie znów sie jej urosnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :)! Wczoraj siostra do mnie dotarła z koleżanką ok 23, a jeszcze trzeba bylo pogadać, no i dać coś dziewczynom na kolację, bo jak wiadomo Wizzair nie karmi, a dojazd z lotniska też sporo trwa, więc zdążyły zgłodnieć, no i w sumie połozyłam się spać ciut po pierwszej. Ale nawet jakoś wyjątkowo szybko dzisiaj wstałam, bez podsypiania \'jeszcze 5 minutek, jeszcze kwadransik ;) \' co zazwyczaj czynię, za to teraz okropnie chce mi się spać. Ale fajnie- widzę, że dziewczyny się cieszą z tej swojej wycieczki, są pełne entuzjazmu i mnie to również bardzo cieszy. Sama chętnie bym pojechała w jakieś nowe, nieznane miejsce. Moje maleństwo wciąż siedzi sobie cichutko, więc czekam cierpliwie ;). Wiewiórka- Ty jesteś jakieś 3 i pół tyg. do przodu w stosunku do mnie i mojej Kluseczki, tak sobie właśnie myślałam, że na weekend majowy mój brzuszek może się zrobi taki już całkiem pokaźny a dziecię zechce się jakoś bardziej komunikować ze światem zewnętrznym, tj. przede wszystkim ze mną i z tatusińskim :). To Twoja pierwsza ciąża, prawda? Dobrze pamiętam? Kiedy poczułaś pierwsze takie ruchy, że nie miałaś wątpliwości, że to to? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a co do kłuć jeszcze, to ja chwilowo mam przerwę, ale do niedawna miałam bardzo często. Teraz takie inne bóle czasem mi się zdarzają, zawsze takz boku już przy samym biodrze /pachwinie i najczęściej z lewej strony, ale taka krótka seria 2-3 razy zaboli i przechodzi Buziaki K. 🌼 16 tyg. 6 dni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba to normale to kłucie :( :( :( Ale mnie tak cały czas kłuje....zobaczymy,czy niedługo przejdzie :) A ruchy sa cudne,na poczatku nie wiedziałam, czy to to,a teraz takie lekkie kopniaki dostaję :) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widzę że nadrabiamy zaległości w pisaniu. aga coś cienki ten twój jadłospis, dwa posiłki plus sok czy jabłko to przy normalnym żywieniu bieda, a w ciąży.... ja staram się jeść 3-5 małych posiłków, głównie sa to 3 i dwie przekąski typu owoc czy jogurt. jem syte śniadanie żeby mnie potrzymało trochę, później w pracy ok 12:00 jakaś przekąska, później obiad nie zawsze uda mi sie w pracy zjeść coś ciepłego to wówczas jem ciepłą kolację. słodyczy prawie nie jem, nie przepadam, w domu mam dwóch łasuchów i to oni wymiatają wszystko co słodkie :) jestem w 20 tc i mam +3 kg, wiec w normie, czytałam gdzieś że w połowie ciąży do 4 kg na + jest ok. dziewczynki już coraz wyraźniej czuje ruchy, są takie bardziej zdecydowane. mój synek ma super podejście do mojej ciąży, głaska i całuje brzuszek, wczoraj powiedział grzeczna dziewczynka tam pewnie mieszka :) rozczula mnie, jest taki kochany :) marta obdarta kłucia są raczej normalne, mnie czasami tez coś krótko kuło po lewej stronie, ale jak masz wątpliwości to zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kłus\\cia, to ja mam jak np kichnę albo sybko wstaję... normalka choć nieprzyjemne :/ u nas słońce, cieplutko... aż się nie chce w pracy siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta kluciami sie nie przejmuj, to normalne! Mam to samo, takie klucie po bokach, to nie jest nic zlego. A ja wlasnie sobie wycisnelam pyszny soczek (2 marchewki, pomarancza, banan, jablko i pare winogronek, a co) i sie delektuje :) a za chwile wracam do sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska u mnie w niedziele 22 tc wiec moja dzidzia juz duuuza:) ruchy na poczatku przypominaly cos takiego jakby mi sie cos w brzuchu przewracalo ale to uczucie roznilo sie troszke od jakiej niestrawnosci czy czegos podobnego:) a juz po kilku dniach czulam coraz wyraznie wiec bylam pewna ze to moje malenstwo. teraz to juz bardzo wyrazne kopniaczki hehe:) az reka podskakuje:) pierwsze ruchy poczylam ok 16 tc mimo ze to pierwsza ciaza ale bylam na nie przygotowana bo gin mi powiedziala po USG ze juz zaraz zaczne czuc bo malenstwo ma malo miejsca juz i strasznie sie rozpycha:) niedlugo juz wszystkie bedziemy sie cieszyc kopniakami:):):) a co do kluc to ja tez tak mam jak wiecej pochodze a potem sie poloze albo jak wstaje szybko wiec to chyba normalne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dzisiaj widze tloczno sie zrobilo :) U mnie pogoda sie popsula zrobilo sie pochmurno i zero sloneczka Jak tak czytam ile wy jecie to dochodze do wniosku ze ja prawie nic nie jem juz nie mowiac o piciu nic dziwnego ze przytylam tylko 1 kg Zazdroszcze Wam ze juz wiecie co bedziecie miec. Mi sie dzisiaj zaczal 19 tydzien i jeszcze miesiac minie pewnie zanim sie dowiem jesli malenstwo pozwoli :) Co do ruchow ja bylam zdziwiona bo juz w 17 tyg dobrze czulam a jest to moja pierwsza ciaza wiec dosc szybko. Jesli chodzi o klocia to ja non stop cos takiego mam szczegolnie po bokach a czasami mnie nawet biodro boli i czasami wogole jakies ciagniecia w dole brzucha podobno mam jakies skurcze i biore na to magnes moze wkoncu pomoze. Brzuch tez juz mam pokazny wiec nie da sie ukryc ze jestem w ciazy zastanawiam sie tylko jak ja w 9 miesiacu bede wygladac jak juz mi sie duzy wydaje :) Widze ze jest nowa tabelka wiec tez sie dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid el79..............28..............11 wrzesnia......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mam na imie Beata i zaczynam 20 tydz ciazy.termin porodu mam na koniec sierpnia poczatek wrzesnia -tak mi powiedzial lekarz,ale tak konkretniejszej daty mi nie podal.jesli mozna to bym chciala do Was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kochane 🌼 Idę dziś do dermatologa o 17 , bo już nie moge sobie poradzić z tym wypadaniem włosów, codziennie pełna szczotka :( tak nie powinno być chyba :( A we wtorek zaczynam kurs na prawko hihi, bo tyle czasu się zbierałam i jakoś nie mogłam się zebrać aż wkońcu się zapisałam :) bo jak sobie pomyślałam, że na tym \"zadupiu\" na którym mieszkam i z dwójką dzieciaków to już wogóle ugrzęznę a tak to w autko i heja :) Tym bardziej, że mąż dostaje autko nowe, więc nasze będzie stało bez sensu. Normalnie ostatnio mam tyle energii, że wszystko mi się chce robić - góry bym mogła przenosić hihi Dzidzia kopie, więc jestem happy :D Za dwa tygodnie jedziemy na wesele do Szklarskiej Poręby i mam problem z fryzurą , bo musimy wyjechać przed 8 rano aby tam dojechać i mieć jeszcze czas na odświeżenie i ubranie więc włosy będę musiała zrobić sobie sama i nie mam pojęcia jak :( Myślałam o kupieniu sobie takich grubych wałków i może zakręcę rano i będę w nich jechać hihi Przez 5-6 godzin powinny się ładnie włoski zakręcić i potem coś z nich ułożę :D Kombinuję jak tylko mogę :) A jak nie wyjdzie ładnie to głowa pod kran i prostownicą je potraktuje i już :D No i problem z sukienką, bo wszystkie które mam robią się już ciasne w brzuszku a za dwa tyg. to mogę już nie wejść w żadną :( MamaHuberta i jak kupiłaś ten żel aluminiowy ?? Aga przedłużyłaś sobie włoski ?? Witam Betty :) Uciekam upiec mięsko na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY83..........24......... ok22.08.08-6.09.08...Kubuś/Alicja wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid el79..............28..............11 wrzesnia......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie to nie wiem czy piszecie w tabelce ile macie lat czy tydzien ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Betty :) dopisz się do tabelki Ja dzisiaj będę marudzić. Ten dzień mi wyjątkowo nie pasuje :( Coś bym zjadła ale nie wiem co, nie wyspałam się, Dawid mnie kopie, pogoda do niczego..... Dzisiaj chyba lepiej mi nie wchodzić w drogę... a tak na marginesie to Dawidka poczułam dokładnie w 16 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×