Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Mamani podaj link, zebym te twoje ciuszki sobie obejrzala...Pewnosci na 100% nie mam ale jak ma byc dziewczynka to moze sie zaczne rozgladac za ciuszkami... A tak w ogole to wiosna pelna geba :) Dzisiaj zostawiam mojego meza w domu i ide na wieczor panienski polaczony z urodzinami :) Pewnie za dlugo nie zabawie, bo jednak nie tylko ja snu potrzebuje ale co tam... Milego dzionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Mamani ale stroilas te swoja lalunie :) :) slicznosci :) a jesli chodzi o przeprowadzke to najpozniej w polowie maja, strasznie sie ciesze ze mamy dach nad glowa bo troche nam to spac nie dawalo po nocach ... Dostalismy 3 pokoje z kuchnia i lazienka, nawet jest pralka i zmywarka wyobrazcie sobie :) pelen wypas :) no i w fajnej dzielnicy. Nareszcie mozemy planowac kto i kiedy do nas przyjedzie w odwiedziny, bo kolejki sie prawie ustawiaja tacy popularni jestesmy :) Tu nie mamy nikogo, moja rodzina (mala niestety bo rodzenstwa nie mam a mama zmarla gdy mialam 12 lat ) w Polsce a mojego cala rodzina w Stanach. Teraz moga w koncu do nas przyjechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny Karro co znaczy \"dostalismy\" tzn ze to juz na wląsnosc wasze mieszkanie? kurcze moze gdzies pisalas ale ja niedoczytalam i teraz nie rozumiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani az tak dobrze to nie :) Bedziemy je wynajmowac, mamy kontrakt na rok czasu. Nie chcielismy kupowac tutaj mieszkania bo za rok wyjezdzamy do Stanow. A ze tutaj nawet znalezienie mieszkania do wynajecia to sukces cieszymy sie jak glupki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka jestem, jestem!!! sandra gratuluję synka, coś wysyp chłopaków :) karro fajnie ,że macie mieszkanko. mamani moi znajomi i rodzina mowią ,że jak bedzie u nas córka, a znaja mamusi wyczyny to bedzie chodząca lalka, chyba się nie myla, więc cię rozumiem z tymi ciuchami dla małej :) wiecie co ja dziś zrobiłam......nigdy w życiu nie zjadłam całej czekolady, a dziś tak mnie naszło, poszłam do sklepu kupiłam milke i ....juz po niej. rozgrzeszcie mnie, plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale evi to nam zniknęła całkiem, majki28 długo nie było, ale ostatnio się przywitała, laski co z wami?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta, karro,kasinka28,myszka,mamani i reszta Dziewczynek! Dziekuje za tyle dobrych i milych slow! Od razu poczulam sie lepiej jak czytalam ze pamietacie o mnie 🌻 Jestescie Kochane! Kasinka28-przyjemnej podrozy i uwazaj na siebie i dzidziusia🌻 karro-gratuluje Wam gniazdka, macie teraz troche czasu aby wszystko urzadzic nim malenstwi przyjdzie na swiat! 🌻 Mamani Tobie gratuluje syneczka,ale moze jeszcze sie cos zmieni ;-) Brutta ja tez mam problemy z zylakami! Dostalam tez w spadku po tatusiu. Leczylam je ale nie widze efektu :-( W poniedzialek wreszcie i ja ide do lakarza :-) bardzo sie ciesze i denerwuje czy z moim Malenstwem wszystko ok!? Ale nie moze byc inaczej!! MamaHuberta-wazne ze Milka smakowala a Tobie takiej chudzince napewno nie pojdzie w boczki! Pozdrawiam Was Wszystkie cieplo i przesylam buziaczki 🌻👄 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój T. już w Polsce!! Może za pół godzinki się do niego przytulę :):):):) Magia, mam nadzieję, że u Ciebie już wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia 🌼 ja wlasnie zarzadalam ogorków... mąz pojechal do sklepu ale zeby nie bylo ze on taki dla mnie kochany to pojechal bo mu sie zachcialo kitketa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nie jest nawet zabawne bo zapowiadaja na ten weekend....duzo deszczu i sniegu, nawet do 10cm :( dwa dni temu bylo juz 18C...no tak,ale tylko przez jeden dzien :) ten weekend zapowiada sie pracowity...spotkanie z wlascicielami firmy i innymi osobami, ok 50 osob. dzisiaj wieczorkiem bankiet...dobre jedzonko i duzo alkoholu. jutro spotkania i spotkania wiec sie musze troche przygotowac. a malenstwo kopie troszeczke,ale jeszcze nie za duzo. milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKAAAAAA:-D A WY ŚPIOSZKI JESZCZE ŚPICIE HEHE.JA WCINAM WŁAŚNIE SŁODKIE ŚNIADANKO ŻEBY MÓJ DANIELEK TROSZKE POFIKAŁ:-D A JUTRO MNIE CZEKA BASEN I MOZE POJEDZIEMY BO ZALEŻY OD POGODY DO DOLINY CHARLOTTY,BO DZISIAJ TO TROCHE SZARAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniaaaa
wstawać laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest do dupy:(:( Poza pogodą bo za oknem jest piękne słoneczko i Mały wywija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos pusto tu dzisiaj .. My wlasnie po sniadanku :) pogoda do du.y jak zwykle na weekend. A jak jutro trzeba bedzie spedzic caly dzien przy kompie to pewnie slonce wyjdzie... Jutro ide do mojej poloznej..bedziemy rozmawiac o polowkowym usg ktore bylo i nie wiem co jeszcze, w kazdym razie mam przyniesc poranne siuski do badania. A najsmieszniejsze jest to ze mam wizyte dopiero na 15.30 a siuski musza byc poranne wiec kazala mi ta probowke wsadzic w woreczek i do lodowki a potem transportowac w woreczku z lodem :) :) ha ha jak jakies drogocenne organy czy cos :) Kurcze cos mi paluchy dzis spuchly jak parowki i sztywne jakies, az mi sie dziwnie pisze :( Aha i mielismy o 11 podpisac papiery o to mieszkanie ale facet zadzwonil i przelozyl na 17ta :( no nic musimy czekac Dopiero po sniadaniu a tu juz jakis obiadek trza wymyslic... Buziaki dla wszystkich i milej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
witam wszystkie mamy!dzisiaj ostatni dzień w polsce, bylam jeszcze raz u lekarza i faktycznie na razie łożysko przodujące, mam nadzieje ze uznaja mi ta opinie w angli i dostane lżejsza prace, zreszta za tydz mam usg w angli wiec zobaczymy co mi powiedza!!!!!!!!!!u mnie synek i gratuluje wszystkim mama ktore znaja juz płeć!!!!!poza tym czuje sie dobrze choć nadal bez energii a bede jej potrzebowala duzo jak wroce do angli bo nie wiem nA ile potraktuja powaznie moje łozysko ktore ma prawo jeszcze wedrowac ale w ciąży liczy sie tu i teraz!pozdrawiam jeszcze raz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czemu nie ma mnie w tabelce? 😭 juz sie dopisuje: NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ Evi_22.............22............16 sierpień........Emilka wiewiorka2004...21............27 sierpień........Kubuś BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? sandra27........28...............3wrzesień......Daniel/Domin ik MaMani............22..............4 września......Kornelek MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....24.............14 wrzesień.....Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............18 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? nina.............. 30..............19 wrzesień ........?? magdae..........26...............20wrzesnia.........?? gratuluje poznania plci :) Mamani ale mialas niespodzianke co? ja na usg 3d jade jutro, musze wiedziec czemu nasza niunia wypada taka mala, pewnie wtedy tez na 100% poznam plec poki co zyje remontem, napewno jak uz skonczymy to pochwale sie zdj, narazie mam tylko takie sprzed - wiec nie ma sie czym chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze teraz zyjecie zakupami, ja tez mam duzo juz ciuszkow sam dziewczynkowe :) jak okaze sie ze bedzie jednak chlopak to nie wiem co zrobie, bedzie mi zal troche no ale najwazniejsze zeby zdrowe bylo a wozki juz macie? ja poki co nie dokupilam jeszcze gondoli, wogole z "tych" rzeczy mam tylko 2 wanienki po Olku a tak to nic jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani sprzedajesz to jako zestaw czy pojedynczo? masz jakis cennik?? :) widze ze nikogo nie ma :( ja polozylam Olka spac , M na studiach wiec moge popisac troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie snieg, ale to i tak zadna nowosc :) dzisiaj czuje sie wyjatkowo \'duza\' wlasnie wrocilam z toalety,jestem w pracy, i jakos tak popatrzylam na siebie w te duze lustra i tak jakos ramiona,biust...wszystko wyglada tak jakos poteznie. nie wiem czy to,ze jeszcze nosze zimowe swetry powoduje,ze wygladam dosyc okraglo. ludzie wokol mnie mowia,ze szczuplutko wygaladam wiec jakos ta wizja wlasnej osoby sprzed kilku minut w lustrze chyba mnie zaskoczyla :) zgaga...powiem szczerze,ze nie wiem czy mam czy nie, bo ja chyba zgagi nigdy nie mialam. ale wczoraj wieczorem czulam doslownie jakby ssanie w zoladku, dosyc wysoko,i jak cos zjadlam to ok. jakies pol godziny i znowu ssanie/glodna. koncze te marudzenia bo trzeba cos w internecie dla dziecka poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilke powiedziec czesc :) U nas wszystjko ok :) Dzis kornelek dostala body 7 pak i 3 pajacyki z myszką micky takie slicznie niebiesko biale :D:D:D i tym sposobem ciuszków ma juz pod dostatkiem :) jeszcze trzeba tylko mu czapeczke dokupic i jakieś lapki niedrapki :D:D Jutro ide na Usg :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie piekna pogoda wczoraj wybralismy sie z moim T na wycieczke rowerowa,dawno nie jezdzilam rowerem i teraz tylek strasznie boli od siodelka ;). no i ostatnio kupilam na ebayu fajne ciuszki dla maluszka czekam juz na paczke.drugi raz licytowalam na ebayu i zaczyna mi sie ta zabawa podobac hihih,zwlaszcza jak sie cos kupi w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Weekend sie skonczyl no i oczywiscie wiosna w pelni..a caly weekend padalo, zawsze tu tak jest :( coz, moze w przyszly sie zalapiemy na jakies sloneczko.. Podpisalismy wczoraj papiery mieszkaniowe i za niedlugo przeprowadzka :) chyba juz powoli zaczne co nieco pakowac Ja na razie nic dla dzidzi jeszcze nie kupilam..mialam czekac do lipca z kupowaniem ale nie wiem czy wytrzymam :) na razie dostalismy od znajomych lozeczko a tak to nic nie mamy Dzis ide do poloznej ciekawe co mi ciekawego powie.. No nic, spadam wozki poogladac na necie a potem czas sie brac za jakies pisanie Milego poranka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) U mnie pogoda pod psem:P Ale naszczescie wczoraj bylo ladnie i spedzilismy z Moim swietny dzien:D Teraz male sniadanko i zmykam na pierwsze zajecia do szkoly rodzenia a pozniej powrot do pracy:) Dzisiaj sama teoria ale ta akurat mi sie przyda ... Opowiem pozniej co tam bylo:) Mamani fajni Ci z tymi ciuszkami... :) Ja tam jeszcze nioc nie mam... Myszka- widze ze Ty tez spedzilas wczoraj aktywny dzionek:) Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta to trzeba cos nabyc :D:D ja czekam na usg i sie niecierpliwie :D:d U nas pogoda jest przesliczna :) Mam nadzieje ze sie jeszcze tak utrzyma na dlugi weekend bo chcialabym zabrac córcie do ojcowa, do zoo i do wesolego miasteczka. Wczoraj przejezdzalismy obok wesolego miasteczka i mala az piszczala z zachwytu jak zobaczyla te oswietlone kolorowe karuzele :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze pustki tu w poniedzialek :) U mnie tez pogoda pod psem dzisiaj-od rana pada...a tak bylo ladnie..Ale nie powinnam narzekac, bo musze przy kompie posiedziec.Magisterka sie sama nie napisze, a szkoda :( Za dwa tygodnie lecimy do Polski i chcialabym dac promotorowi juz calosc do czytania. Trzymajcie mocno kciuki dziewczyny :) Mamani daj znac jak na USG.Ja ide za tydzien rowno Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam! karoo nie martw sie, ja w 1 ciazy tez nie szalalam z zakupami do prawie konca 7 mies mialam tylko pare bodow i troche ciuszkow, dopiero w 8 mies dostalam lozeczko, kupilam posciel, wanienki itp a wozek po porodzie dopiero ;) bo nie moglam sie wczesniej zdecydowac jezeli wiesz co bedziesz miala i w rodzinie ktos pozyczy Ci ubranka to sie nie martw ;) w mojej rodzinie zwlaszcza od strony meza istnieje zabobon ze im pozniej przekaze sie ubranka tym lepiej :-/ pod koniec tak zostalam nimi zarzucona ze maly polowy nie mial na sobie tego co dostal ;) ja szaleje ale z wiekszymi ciuszkami, z doswiadczenia wiem ze te najmniejsze i tak dostane a wiekszych mniej, wiec kupuje na ok 68 :) widze ze nie jestem sama ktora sie przeprowadza/remontuje :) jak duze kupiliscie mieszkanie? \\ brutta ale fajnie ze u Was sa juz zajecia, u nas od 27 tygodnie dopiero i to platne :-/ do tego trzeba miec pozowolenie od gina, ja w 1 ciazy nie dostalam, bylam sama od siebie na 2 zajeciach i bardzo zalowalam, moglam tylko posluchac, cwiczenia nie wchodzily w gre :( wg mnie takie zajecia duzo naucza przyszla mame :) Mamani ja tez czekam na to usg, mam o 19-tej dopiero, napewno dam znac co i jak po nim ;) ewunia wpadaj do nas u nas piekne sloneczko i tak cieplo ze na krotkim rekawku chodze :) ide cos wypic i niedlugo maly sie obudzi wtedy napewno wyciagnie mnie przed dom i bedzie koniec siedzenia przed netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×