Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Witam ponownie.... Ale sie wkurzylam😡:P 1.5h jazdy autobusem do miasta potem pol godz czekania na jakakolwiek osobe zajmujaca sie szkola rodzenia po czym Pani oznajmila Nam ze jest nas za duzo i szanse na dzisiejsze zajecia ma tylko 7os:P W koncu zmiescilam sie w tych siedmiu osobach a nastepnie kolejna Pani wybrala tylko 4os i powiedziala ze wiecej nie moze wposcic bo nie ma miejsc.... 😠wrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!! Tak ze mam wizyte przelozona na za dwa tygodnie:P Mam nadzieje ze nastepnym razem wszystko pojdzie dobrze:) Aha.......... Sloneczko wyszlo wiec mi sie humor poprwail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey a ja nie powiedziałam wam bo mój DANIELEK jest główką do dołu.Czy to nie za szybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra, dzieci obkręcają się do 8 miesiąca jak chcą :) to że teraz leży główką do doł nie znaczy, że jutro też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oby tylko w pore był znowu tak jak teraz:-)mam teraz smieszny brzuszek bo z jednej strony mam piłke a z drugiej pusto hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie, u nas było pięknie, tylko w sobotę pod wieczor popadało. a tak od soboty na krótki rękaw, dziś też ładnie. w sobote wzięło mnie na sprzątanie, nawet okna umyłam, ale ostrożnie siedząc na parapecie :) w nuedzielę rano basen, a po obiedzie spacer i lody! niunia domaga się słodkiego , zwłaszcza lodów. starszy synek nie może się doczekac kiedy dzidzia będzie juz z nami, tez już bym chciała. pozdrawiam mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_26
Witam, jestem w 21 tc. W ostatni czwartek miałam USG i okazało się ze urodzi nam sie dziewczynka. I wszystko jest w porządku z Niunią, mam tylko 1 problem - kiepskie wyniki hemoglobiny. Napiszcie co takiego zajadacie, jaką macie dietę aby hemoglobina była w normie. Łykam żelazo od 4 tygodni i poziom zmienił się z 10,4 na 10,6 więc niewiele. Lekarz zalecil mi zmianę diety - ale przecież nie będę jadła samych podrobów i kaszanek popijając sokiem z buraków!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u poloznej :) szybko poszlo, pobrala krew, zabadala mocz i tyle. No i posluchalysmy jak malenstwu serducho bije. Powiedziala ze wyniki ok a maly/a ma serce jak dzwon :) 5 minut i po wizycie. Musze sie wiec przejsc prywatnie do mojego doktora zeby mi obejrzal szyjke macicy..mowil ze przy mojej wadzie trzeba ja miec na oku i zmierzyc przynajmniej raz w miesiacu a polozna nawet o tym nie wspomniala..a ja mam ciagle schizy ze mi sie nie daj Boze skroci :( no nic wole wyskoczyc z kasy niz sie martwic...dobrze ze chociaz te wyniki dobre. Od rana pogoda zmienila sie diametralnie i teraz lato za oknem :) a ja niestety tego lata sobie nie poplywam bo juz w ciazy mialam dwie infekcje drog moczowych i mam zakazane..no nic popluskam sie w przyszlym roku z malenstwem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, niestety nie pomogę, wyniki mam książkowe ale wiem, że żelazo wchłania się lepiej w obecnści witaminy C, więc może więcej herbatki z cytrynką ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, mam dzis wolne,ale musimy sie wybrac do \'miasta\' dopiero po 16,a to 2 godziny jazdy w jedna strone. Nick musi miec przymiarke na ...frak,bo mamy wesele znajomego w czerwcu. tutaj jest zawsze kilka swiadkow i swiadkowych. mi to sie nie podoba,bo Nick bedzie siedzial kolo pary mlodej, a ja...??? gdzies przy innym stoliku :( na razie nie kupuje kreacji, tylko patrze co jest w sklepach, bo nie wiem jaki brzuszek duzy bedzie :) ja popijam mleczko,bo jak czytam to dzidzia potrzebuje duzo wapnia,wiec staram sie teraz 2 szklanki dziennie. MaMani....jak piszesz \'pajacyki\' to masz na mysli ....? domyslam sie co masz na mysli,ale nie jestem pewna :) a co to te ...niedrapki? nie pamietam dokladnie jak to napisalas,przepraszam. do jutra mamuski bo trzeba sprawy pozalatwiac...bank,poczta,biblioteka...wszystko od minuty do 3 minut spacerkiem,a ja zawsze jade samochodem. koniec! trzeba sie zaczac ruszac poki moge !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,długo mnie nie było na forum,ale już jestem:)Umnie pogoda super słonecznie i bardzo bardzo ciepło!wikend też był słoneczny,mogło by już byc cały czas tak. W sobote sie wybrałam do kościoła i musiałam wyjsc w połowie mszy bo tak mi sie słabo zrobiło,że o mało bym nie zemdlała:( 5 maja ide do lekarza,nareszcie bo jakos długo mi się ciągły te cztery tygodnie. Samopoczucie umnie bardzo dobre,jestem bardzo szczęśliwa,chumorek dopisuje:):)a mojego męża to bym zacałowała na smierc,to ta dzidzia tak na mnie wpływa:) Szwagierka dała mi już ubranka i takie inne rzeczy,a jutro chyba wybiore sie na zakupy,uzupełnic braki. Słonko ja też ci nic nie poradze,bo mam też wyniki bardzo dobre, tylko z tą cherbatą zwykłą to nie przesadzaj,bo z tego co wiem wypłukuje żelazo z organizmu lepsze są cherbatki owocowe i nie za mocne.Ja zamiast zwykłych pije rozpuszczalne,które zawierają witaminy. 🌼20 tydz.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko jak mrs ziec wczesniej napisala wit c pomaga we wchlanianiu zelaza. Kawa i herbata natomiast hamuja to wchlanianie i nie powinno sie ich pic zaraz po jedzeniu, wiec zamiast herbaty moze sok pomaranczowy? Wchlanianie zelaza hamuje tez wapn. musisz jesc mieso ale z podrobami nie przesadzaj (szczegolnie ostroznie z watrobka !) w zielonych warzywach tez jest zelazo(np szpinak) ale ten z miesa jest lepiej przyswajalny.. No tyle na razie pamietam ze szkoly, jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_26
Z ta dietą to wcale nie jest takie proste. Dziś na obiadek zjadłam mięsko z ziemniaczkami i buraczkami (fe). Podobno żółtka mają dużo żelaza i banany. Kurcze, na początku ciąży miałam takie dobre wyniki a teraz wszystko się popsuło... a z tą herbatą to moze macie rację - bo ja dość dużo jej piłam. Moze powinnam ją zastapic zieloną - czy ona też ma własciwości wypłukujące żelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko podaje kilka podstawowych produktow bogatych w zelazo: -mieso czerwone(np wolowinka) i podroby -warzywa straczkowe i zielone-groszek, fasola, fasolka szparagowa, kapusta, brokuly, szparagi, zielona pietrucha, brukselka, szpinak -ryby morskie,wszelkiego rodzaju a najlepiej te tlusciejsze -buraki i pomidorki -platki owsiane -orzechy -suszone owoce -zoltka jajek Oczywiscie najlepiej popijac sokiem z pomaranczy lub czarnej porzeczki, bo bogate w witamine C Wyeliminuj kawe i herbate czarna,mozesz pic mietowa lub owocowe... Jak mi sie cos jeszcze przypomni to dam znac A rybki to ze dwa razy w tygodniu, bo maja tez omega3-wazne dla rozwoju mozgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w internecie udalo mi sie znalezc przyklad diety zelazowej: Poniedziałek 2500 kcal 42 mg żelaza Pierwsze śniadanie: 3 kromki ciemnego pieczywa, łyżeczka margaryny light, 3 liście sałaty, twarożek z 2 plasterków białego sera, 6 rzodkiewek, łyżki szczypiorku, 2 łyżek jogurtu i łyżeczki otrąb pszennych, szklanka herbaty owocowej Drugie śniadanie: 2 kromki białego chleba, 4 plasterki chudego pasztetu polane sosem z 2 łyżek śmietany 9 proc. i łyżeczki chrzanu, 2 liście sałaty, szklanka soku marchwiowego Obiad: zupa z fasolki szparagowej (250 ml), nerki cielęce duszone z cebulą i 4 dużymi pieczarkami; 3/4 szklanki kaszy gryczanej; pół brokuła; surówka z 3 liści sałaty, pomidora i łyżeczki oleju słonecznikowego, szklanka soku jabłkowego Podwieczorek: 5 łyżek serka waniliowego ze szklanką jagód, kromka ciemnego pieczywa z masłem, szklanka soku z czarnej porzeczki Kolacja: befsztyk z polędwicy wołowej (150 g), 3 ziemniaki z łyżką koperku, surówka z dużej marchwi i małego jabłka z łyżeczką oleju słonecznikowego, szklanka soku z buraków Wtorek 2600 kcal 30 mg żelaza Pierwsze śniadanie: szklanka kakao z mlekiem, 3 kromki ciemnego chleba, 2 łyżeczki margaryny light, małe opakowanie galaretki z drobiu, duży pomidor z łyżką szczypiorku Drugie śniadanie: sałatka z ogórka, połowy puszki zielonego groszku, plastra chudej szynki, łyżki kopru polana sosem z łyżki majonezu i 2 łyżek jogurtu, kromka ciemnego chleba, szklanka soku marchwiowo-owocowego Obiad: 250 ml zupy ziemniaczanej, pulpety cielęce (ze 150 g mięsa); szklanka pęczaku; 4 łyżki buraczków przyprawionych odrobiną cukru i kwasku cytrynowego (bez zasmażki); 3 łyżki surówki z białej kapusty z sosem winegret Podwieczorek: szklanka kisielu z żurawin, 2 łyżki twarożku wiejskiego light z łyżeczką otrąb pszennych, kromka białego chleba, duża gruszka Kolacja: bitki wołowe (150 g), 3 ziemniaki z łyżką kopru, surówka z papryki i cebuli, szklanka soku z czarnej porzeczki Środa 2300 kcal 46 mg żelaza Pierwsze śniadanie: 4 łyżki muesli z rodzynkami i orzechami ze szklanką mleka 2 proc., kromka ciemnego chleba z plastrem szynki, herbata owocowa Drugie śniadanie: opakowanie twarożku wiejskiego light z dużym pomidorem, łyżką szczypiorku i łyżeczką otrąb pszennych, 2 kromki białego chleba, szklanka herbaty z dzikiej róży Obiad: 250 ml zupy pomidorowej z kartonu z makaronem i łyżką natki, 3 duże ziemniaki z łyżką kopru; wątróbka cielęca (150 g) duszona z cebulą; surówka z marchwi, połowy selera, jabłka z łyżeczką oleju słonecznikowego; ogórek małosolny, szklanka kompotu ze śliwek Podwieczorek: 5 łyżek serka waniliowego ze szklanką malin Kolacja: jajecznica na parze z 2 jaj z łyżką szczypiorku, 2 kromki ciemnego chleba z masłem, surówka z pomidora, papryki i połowy cebuli, szklanka słabej herbaty z cytryną Czwartek 2200 kcal 30 mg żelaza Pierwsze śniadanie: 3 kromki ciemnego chleba z masłem, 3 plastry chudego pasztetu, 3 łyżki buraczków z łyżeczką chrzanu, sałata, szklanka kawy z mlekiem Drugie śniadanie: sałatka ze 100 g wędzonego dorsza, 3 łyżek zielonego groszku, połowy cebuli i łyżki majonezu, ogórek małosolny, 2 kromki ciemnego chleba, szklanka herbaty ziołowej Obiad: barszcz ukraiński (250 ml), porcja pieczeni wołowej (150 g) ze szklanką makaronu; pół brokuła; 3 łyżki surówki z czerwonej kapusty, szklanka kompotu z czerwonych porzeczek Podwieczorek: duża brzoskwinia, kromka ciemnego chleba z masłem, sałatą i plastrem szynki, szklanka soku z czarnej porzeczki Kolacja: miseczka chłodnika z jajem na twardo, kromka ciemnego pieczywa z plasterkiem pieczeni wołowej Piątek 2400 kcal 46 mg żelaza Pierwsze śniadanie: szklanka herbaty z mlekiem, 3 kromki ciemnego chleba, 2 łyżki twarożku kanapkowego z łyżką natki, 2 plasterki polędwicy wołowej, mała papryka, 3 liście sałaty Drugie śniadanie: szklanka sałatki jarzynowej z sosem przygotowanym z łyżki majonezu, 2 łyżek jogurtu, łyżki natki i odrobiny musztardy, 2 kromki ciemnego chleba, 4 plasterki szynki drobiowej, szklanka soku z czarnej porzeczki Obiad: krupnik (250 ml), pierś drobiowa duszona z jarzynami; 3 ziemniaki; mizeria z ogórka, jogurtu i łyżeczki otrąb pszennych; 6 brukselek, szklanka kompotu śliwkowego Podwieczorek: kromka białego chleba z masłem, 6 plasterków kaszanki, surówka z 2 łyżek kiszonej kapusty, małej marchewki i łyżki natki, szklanka herbaty owocowej Kolacja: 2 kostki fileta z morszczuka (150 g) z sosem greckim przygotowanym z marchewki, połowy selera, cebuli i małej puszki koncentratu pomidorowego, grahamka, szklanka herbaty ziołowej Sobota 2500 kcal 36 mg żelaza Pierwsze śniadanie: 6 łyżek płatków kukurydzianych ze szklanką mleka 2 proc. i łyżką rodzynek, kromka ciemnego chleba z plastrem szynki, 6 rzodkiewek, liść sałaty, szklanka soku marchwiowego Drugie śniadanie: jajko na miękko, 2 kromki ciemnego chleba, surówka z papryki, pomidora i łyżki szczypiorku, szklanka herbaty owocowej Obiad: zupa ogórkowa (250 ml) z łyżką koperku, 3 ziemniaki; 150 g gotowanej wołowiny z zupy z sosem chrzanowym; surówka z marchwi, jabłka i łyżeczki oleju słonecznikowego; pół brokuła, szklanka soku z czarnej porzeczki Podwieczorek: napój przygotowany ze szklanki soku wielowarzywnego, połowy szklanki jogurtu, łyżeczki otrąb pszennych i łyżki natki, kromka ciemnego chleba z szynką i sałatą Kolacja: fasolka po bretońsku, kajzerka, 1/4 melona lub średnia gruszka, szklanka herbaty owocowej Niedziela 2200 kcal 38 mg żelaza Pierwsze śniadanie: 3 kromki ciemnego chleba, szklanka malin z 2 łyżkami twarożku wiejskiego, 2 plastry chudego pasztetu drobiowego, mała papryka, liść sałaty, szklanka herbaty owocowej Drugie śniadanie: 2 kromki białego chleba z masłem, sałatka z pomidora, 3 liści sałaty, szczypiorku, 4 plasterków pieczonego schabu z sosem winegret, szklanka soku z czarnej porzeczki Obiad: zupa kalafiorowa (250 ml) z łyżką kopru, 3 ziemniaki; 150 g wątróbki drobiowej duszonej z cebulą; 4 łyżki marchewki z groszkiem (bez zasmażki); 3 łyżki surówki z białej kapusty, szklanka kompotu z czerwonej porzeczki Podwieczorek: szklanka budyniu waniliowego, 6 węgierek, szklanka soku marchwiowo-owocowego Kolacja: duża papryka faszerowana mięsem z indyka wymieszanym z 2 łyżkami ryżu i ziołami, 3 łyżki fasolki szparagowej z sosem winegret, kromka ciemnego pieczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ja sobie kupiłam cherbate zieloną, i mi powiedzieli że nie moge jej pic bo to jest bardziej na odchudzanie czy jakos tak no i raczej sie cherbaty zielonej w ciąży nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_26
Łał ... nie spodziewałam się ze tak mi pomożecie. Sama siedzę na necie ale jakoś ciężko mi idzie wyszukanie podobego typu diety. Na pewno coś z tego wybiorę bo wszystkiego jeść nie mogę. Niestety nadal wymiotuję - ostatnio zieloną sałatą, szczypiorkiem, zupą pomidorową, surówką z marchwi i jabłek a nawet sokiem przecierowym z owoców. Ale naprawdę bardzo, bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratuluje kolejnym dziewczyna dzidziankow- fajnie ze znacie plec my mam nadzieje ze poznamy we srode jakos nasza dzidzia sie ukrywa i nie chce sie pokazac :) ale moze jakos sie uda ja podejzec zmykam pod prysznic milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor mamusie :-) Jak humorki po wekeendzie? Jak sie czujecie? U mnie z wiesci przyjemnych i milych , to jestem dzis po wizycie u lekarza. Mialam (jak na moj gust) szybkie usg. Lekarka zbadala kregoslup, zeladek,kosc udowa, serduszko glowke i wszystko jest wporzadku. Dzidzius ma niecale 300gr ale to idealna waga na moj tydzien ciazy. Wedlug pani doktor na 80% jest to Dziewczynka :-) Najpiekniejsze co widzialam to oczka, patrzyla na Nas! Miala oczka otwarte i raczki trzymala za glowka. Podobno wyjatkowy i niespotykany, to byl widok bardzo dokladny zrenic mojego malenstwa. Jestem bardzo szczesliwa, chodz wydaje mi sie ze moj M musi sie oswoic z ta mysla, bo pragna syna. Dla mnie najwazniejsze ze Malenstwo jest i bedzie zdrowe! Wy pisalyscie ze usg trwalo u Was dlugooo a u mnie naprawde krociutko. Wyniki mam dobre i to tez mnie cieszy. Za miesiac kolejna wizyta na ktora zabieram moja Nastolatke na szczepienie przeciw Rakowi szyjki macicy. Pozdrawiam bardzooo cieplutko :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
elo dziewczynki, jak tam po badaniach???? wstawać....nie ma spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przyszłam się tylko przywitać-u mnie póki co bez zmian-nadal nie znamy płci dziecka.Brzuch mi w ostatnich dniach diametralnie się powiększył,mam 6kg na plusie a dzidzia coraz częściej przypomina o sobie. Ciekawa jestem jak wygląda statystyka płci na topiku:) pozdrawiam serdecznie-życzę dużo słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
statystyka jest taka że chłopacy górą!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze ze wiecie co bedziecie miec. Ja juz sie mie moge doczekac kolejnej wizyty a to dopiero 9 maja zwlaszcza ze moje malenstwo ostatni raz widzialam w marcu wiec mam nadzieje ze teraz tez zobacze i wreszcie sie dowiem co bedzie :) hmm chyba trzeba pomalu zaczac myslec nad imieniem bo jeszcze zadnej obcji nie ma :) Pogoda u mnie dzis taka sobie jakos pochmurno z przejasnieniami ale sloneczka dzisiaj nie widac tyle ze wiatru nie ma a w nocy tak fajnie sobie padalo ale juz bym chciala z powrotem slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey mamuśki a ja nie dawno wstałam i wcinam śniadanko:-)u mnie pogoda jest przepiękna i zaraz robie wypad z domku hehe.A jutro mam wizyte u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ Evi_22.............22............16 sierpień........Emilka wiewiorka2004...21............27 sierpień........Kubuś BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? sandra27........28...............3wrzesień......Daniel/Domin ik MaMani............22..............4 września......Kornelek MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....24.............14 wrzesień.....Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............18 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? nina.............. 30..............19 wrzesień ........?? magdae..........26...............20wrzesnia.........Cyryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dziwna pogoda, swieci slonce ale tez strasznie wieje. W sloneczku jest goraco ale jak sie stanie w cieniu to strasznie p..ga.. Ja dzis do doktora na 15.30 zobaczyc czy szyjka na swoim miejscu i sie nie skraca, wiec pewnie i usg zrobi i zobacze dzidzi moje :) w koncu mu tyle bule za wizyte to niech sobie chociaz poogladam :) Wracam do pisania, napisze po wizycie :) A gdzie Mamani, wczoraj miala usg chyba? I Evi zdaje sie tez? Chyba ze wczoraj napisay a ja przegapilam..no nic, wpadne po wizycie u gina :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisalam wczoraj na wrzesniówkach... bo mialam dola... ale juz mi lepiej. Lekarz stwoerdzil ze wody plodowe w gornej granicy normy, potem mi zaczal opowiadac o wodoglowiu roszczepie kregoslupa itd... poryczalam sie... ale mnie pocieszyl ze mam sie nie martwic bo dziecko jest zdrowe i weglug usg jest z nim wszystko ok i swietnie sie rozwija... to po jaką chlere mi to opowiadal :( Kiedys pracowalam w szpitalu i widzioalam dzieciaczki z wodoglowiem :( nie zpaomne tego widoku do konca zycia :(:(:(:( w kazdym razie wrocilam do domu w panice. przetrzepalam internet na wszystkie strony i znalazlam same dobre informacje. zadzwonilam jeszcze do innego lekarza i pogadalm z nim a poźniej z polozną i kazali mi sie uspokoic bo ten lekarz to debil chyba. wod mam 18 cm a norma jest do 25 wiec wcale nie tak na granicy jest!. Pozatym w 50% nawet jesli wystepuje wielowodzie to to zupelnie nic nie znaczy. od taka uroda a wielowodzie ma podloze idiopatyczne to raz a dwa. jesli juz by wystapilo ( a u mnie go jesczez nie ma) to powinnam sie dowiedziec czy czasem nie mialam ostatnio toksoplazmozy- a mialam wlasnie ostatnio chyba wiec to tez moze byc przyczyna, a 2 przyczyną jest cukrzyca ciazowa a badan na cukier nikt nie raczyl mi zlecic bo i po co... 7 maja ide do mojego gina tego co mi ciaze prowadzi i zobacze co powie. a za 4 tygodnie mam sie zglosic na kontrole wófd plodowych. moze sie okazac ze bedzie ich tyle samo a moze wogóle poziom spadnie bo... o tym tez mi doktorek zapomnial powiedziec, poziom wód plodowych zmienia sie nawet codziennie!!! wiec sie wczoraj nadenerwowalam zupelnie nie potrzebnie :( a pozatuym wszystko ok. maly zdrowiutki wazy 550 gram, chl;opak na milion procent :) nawet filip wypatrzyl siusiaka :D:D pokzala nam wczoraj jezyk na usg :D:D:D No to tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjuguyf
co za lekarz:( faktycznie głupek z niego że opowiadał takie pierdoły a potem są stresy bez sensu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie debil po co straszy nie potrzebnie. Z jednej strony ze wszystko ok a z drugiej takie rzeczy... by sie ugryzl w jezyk lepiej bo zamiast uspokajac stresuje niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×