Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Myszka 🌼 dla ciebie ! Napisz co sie stalo, pomozemy moze..dobrze jest sie wygadac- forum jest nie tylko na pogaduszki o pogodzie, w koncu sie jakos troche \"znamy\" :) chrzan pomarancze, zreszta na ten topik chyba zbyt wiele takich osob nie zaglada, nie jest on zbyt kontrowersyjny..:) Aha a od tej szyjki to ja jestem :) Majka i onyx ja tez jeszcze nie czuje ruchow, nie ma co sie martwic..to jest bardzo indywidualna sprawa, zalezy od budowy ciala, polozenia lozyska i innych czynnikow wiec nie ma co sugerowac sie innymi i zamartwiac !! co prawda tez juz nie moge sie doczekac :) czasem cos mi lekko zabulgocze a potem pare dni nic, to zupelnie normalne Mamahuberta dzieki za trzymanie kciukow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro, dzieki za slowa otuchy :) rzeczyiscie, juz sie nie moge doczekac kiedy wsrod tych bulgotow dostane pierwszego solidnego kopa :D pewnie pozniej, jak sie dzidzia rozkreci, bedzie to raczej meczace, hehe :) myszka, wal smialo, jak tylko chcesz sie wygadac, niedobrze jest plakac w poduszke, lepiej sie wyzalic. jak chcesz, to mozemy sie zgadugadowac, gg12827066, bede teraz jakies pol godzinki bo ide do roboty, ale mozemy sie umowic na jutro - mam rankiem wolne... uprzedzam, ze nie jestem zadnym ekspertem, hehe, ale moge byc twoim uchem :) glowa do gory!!! magdae, brutta - mieszkam w londynie, jak chcecie o cos pytac - walcie smialo, chociaz ja sama sie przebijam przez gaszcz sprzecznych niekiedy informacji, ale razem razniej :) tu na kafeterii jest forum dla brzuchatek w anglii: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3226819&start=15150 moze chcecie zajrzec pozdrawiam serdecznie i zycze dobrej pogody i jeszcze lepszego humoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
JA JESTEM Z LANCASTER!!TROCHE DALEKO OD LONDYNU!!!!I WLASNIE CIEZKO MI ZNALEZC KOGOS Z NASZYCH OKLIC!!!ALE ZAWSZE SOBIE MOZNA POMOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko a co sie stalo???? 🌻 zdjecia wstawie do galerii zaraz podam linka - to kazda sobie obejrzy :) dziewczyny ak spedzacie ten wolny dzien??? :) u nas jak na zlosc pogoda srednia, niby nie pada, ale slonca nie ma i jest duszno :( wlasnie robie obiadek ,pozniej wlece na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczynki:D Magdee i oxyn- ja mieszkam dziewczyny w Dublinie i tutaj bede rodzic:) Tez mamy b.h w poniedzialek ale znajac zycie bedzie lalo bo w tym kraju nie mozna sobie normalnie wolnego zaplanowac.... Evi-boszzzzzzzzeee... Jaki masz malutki brzuszek:)Suerrrrr... Ja to chyba tak wygladalam przed ciaza jak Ty w 22tyg:D Dzidzi nie widzialam bo cos sie stronka zawiesza wiec sprobuje wieczorkiem:) Myszka-usmiechnij sie i nie zamartwiaj.... Jezeli mowa tutaj o mezczyznie to to olej... Oni niestety nigdy nie dorastaja i rzadko kiedy sie ucza... Pomysl o sobie i o Malenstwie ... Z Twojego posta wyczytalam ze chodzi o plec przeciwna ale moze sie myle...:) Glowa do gory Kochanie🌼 Oki komu w droge temu czas.... Pora wracac do pracy:P Dzisiaj bede ustalala z moim szefem kiedy to wyruszam na moje przedmacierzynskie:) Ale mily komplement od niego uslyszalam:) Nie widzial mnie chyba z 3m-c i powiedzial ze wygladam swietnie... Nie ma to jak kobiete w ciazy podniesc na duchu:D Pozdrawiam kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, fotki śliczne :) A co do mnie, to w najlepszym wypadku będę samotną matką:( i jak mi sie uda to wyjadę chociaż na razie nie widzę tego jakoś..... Nie zostanę z rodzicami bo będę przez resztę życia wysłuchiwać jak to mi się znów życiu nie ułożyło i jaka to jestem beznadziejna...... Nie dosyć, że mieszkamy z T. osobno, to jeszcze ............ szkoda słów, naprawdę. A i tak nic to nie pomoże Nie mam ochoty tego znosić dłużej i marnować życia sobie i Małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) wpisuje się do tabelki, podczytuje Was często ..... NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ Evi_22.............22............16 sierpień........Emilka backspace82......25............23sierpień.........Mia wiewiorka2004...21............27 sierpień........Kubuś BETTY83..........24.............1 wrzesień.....Kuba/Alicja mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????? ???????? sandra27........28...............3wrzesień......Daniel/Domin ik MaMani............22..............4 września......Kornelek MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....24.............14 wrzesień.....Karim/Amira karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............18 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? nina.............. 30..............19 wrzesień ........?? magdae..........26...............20wrzesnia.........Cyry l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka przykro mi ze masz problemy z ojcem dziecka :( dlugo jestescie razem? myslisz ze to przejsciowe czy to takie powazne zgrzyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka...przesylam pozdrowienia i wszystkie myslimy o Tobie,abys znowu byla szczesliwa i usmiechnieta!!! ach jak ja wam zazdroszcze tej majowki, szczegolnie,ze moja mama opowiedziala mi,ze u niej w ogrodzie to tulipany juz sa,a zonkile juz przekwitly. u nas dopiero powoli trawa sie w niektorych miejscach zielona robi. za to o tej porze roku jest wysyp jeleni, wilkow i jastrzebi na drogach. wiem,ze to pewnie smiesznie brzmi,ale oczu od drogi nie mozna oderwac,bo te zwierzaki sa doslownie wszedzie. w przeciagu 20 minut jazdy samochodem widze np ok 20 lub wiecej jeleni. wczoraj pobilismy rekord z Nickiem...poszlismy spac o 20.15 i ja sie obudzilam o 7.30 rano. my to chyba zbieramy juz zapasy na wrzesien,pazdziernik itd :) calusy dla wszystkich i milego odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Myszka przykro mi ze wyszlo jak wyszlo. Co mam napisac? Ja podziwiam samotne mamy bo ja nie dalabym sobie rady... tzn nie to nie tak. Gdybym byla pod murem to bym dala radę ale jakos sobie tego nie wyobrazam... a moze powinnam bo nigdy niewiadomo jaks ie zycie ulozy... moja mama po 20 latach malzenstwo zostala samotną mamą 3 dzieci- 2 doroslych a jedna córcia w podstawówce :( Tak bywa... Iza u mnie juz tulipany przekwitają :D:D:D:D za to dopisują mlecze :P A najpiekniejsze sa drzewa owocowe :) cudownie kwitną i tak pachną. Jak teraz wracalismy wieczorkiem to az slodko w powietrzu od woni takiego wiosennego kwiecia :) Szkoda ze pogoda sie popsula bo i deszcz kropi i chlodno się zrobilo... My dzis bylismy z parku wodnym. Ale córci sie nie podobalo. Boi się wody. Póxniej pojechalismy do mojej mamy w odwiedzinki i to corci spasowalo bo babcia jej na wszystko pozwala i dziecko sie cieszy :D:D:D Nawet jej babcia kupila cięzarówke :D:D:D Jutro mamy w planach wyjscie do zoo o ile nie bedzie padać :) Mam nadzieje ze zwierzaczki sie Mani spodobają. Szczególnie licze na te male zwierzaczki w mini zoo- tam dzieci mogą glaskac kroliczki i świnki morskie, dawac im jedzenie i wogole sie bawic :) Zobaczymy jak bedzie. Narazie się szykujemy do spanka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro, razem jesteśmy prawie 2 lata Czy to poważny zgrzyt?? Nie wiem. Mam dosyć ciągłego ustępowania i czekania nie wiadomo na co. Bo jak na razie to jakoś nie widzę żeby się zanosiło na wspólne mieszkanie a ja nikogo do niczego nie będę zmuszać. Tym bardziej że zaczęłam już 6 miesiąc i nie wyobrażam sobie przeprowadzki w 7 i dalej miesiącu, nie mówiąc już o przenoszeniu dziecka po narodzinach. Nie ma mowy To nie jest jedyny powód, ale o tym drugim nie mam naprawdę ochoty pisać na forum............. Dzięki Dziewczyny za miłe słowa Dół nie mija, ale Dawid się rozbrykał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) Nie wiem jak wy, ale ja sie najlepiej czuje z rana :) w miare lekka i energiczna. Gorzej wieczorem : brzuch nadety ze wyglada na 8 miesiac, zgaga i ogolna ociezalosc...no i niestety taka mnie przewaznie zastaje moj N. jak wraca z pracy, bo pracuje do pozna :( Myszka, jak sie dzisiaj czujesz? Mamani jak wczoraj poczytalam o wiosennym kwieciu to az sie rozmarzylam :) bo u nas nastaly deszcze i wiatry, brr Izabecia do ciebie tez pewnie niedlugo zawita wiosna, a na razie uwazaj na jelenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki:D Ja dzisiaj wolne:D i wybieram sie na usg:) Ale jastem zdenerwowana i podekscytowana:) Mam nadzieje ze dobre wiadomosci otrzymam:) Myszka-100000000000..... buziaczkow dla Ciebie:D Wiem ze lepiej powiedziec niz zrobic ale glowa do gory:) Moze w takiej sytuacji jezeli rzeczywiscie nie jestes pewna ze wszystko sie ulozy lepiej jest ze nie mieszkacie razem... Moze rzeczywiscie poczekajcie do rozwiazania a wtedy sie wszystko rozwiaze:) Narazie nie zameczaj sie myslami ze juz koniec... Ciesz sie kopniaczkami synka i pomysl ze juz blizej konca niz poczatku:D🌼 Karro-mi tez tak wywala brzuszek na wieczor ze az jest taki napiety:) Ale ogolnie caly czas sie dobrze czuje tylko czasami pod wieczor mnie plecy w krzyzu bola:( Nawet jak leze:( Milego dnia rzycze kobitki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzzzzzee.... Ja to nie powinnam rano pisac do Was:P Byki jak nic...:D Mialo byc Zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) Ja tez zazdroszcze Mamani zapachu kwiecia wokolo..U mnie dzis na okolo sypia pola gnojowka i smierdzi przerazliwie...Mimo pieknej pogody okien nie moge otworzyc, bo jeszcze gorzej bedzie :( Myszka glowa do gory!!! A tak w ogole to 21/22 tydzien to juz 6 miesiac?? Mi sie wydawalo,ze to jeszcze piaty...Ja uz sie doliczyc nie moge. Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja sie z tym liczeniem miesiecy zupelnie pogubilam..u mnie sie zaczal 21 tydzien sama nie wiem ktory to miesiac ale chyba piaty..no bo w sumie jak 40 tygodni ciaza to nie 9 tylko 10 miesiecy!! a wy jak to liczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo wszystkie Mamusie 👄 Myszka5 Hej Sloneczko! Ciesze sie ze sie odezwalas, bo zaczynalam sie martwic o Ciebie! Przykro mi ze masz takie klopoty.Jestem calym serduszkiem przy Tobie i przytulam Cie mocno... Jesli masz ochote pogadac to wiesz gdzie mnie znajdziesz... Przytulam Ciebie i Dawidka mocno 🌻 Mamy tutaj bardzo madre dziewczynki i sadze ze Koug ma racje :-) Ja sie jakos pogubilam w moich tygodniach i jak zawsze po kazdej wizycie jestem jakas \"niedouczona\" po mojej Pani doktor. U mnie dzis piekne Majowe sloneczko i deszcz jednoczesnie. Jesli ktoras z Was zna niemiecka Majowa tradycje (chlopak, ktory lubi wybrana dziewczyne, stawia pod jej domem majowe drzewko, jest to piekna majowa brzoza, przystrojona wstazkami i wielkim sercem z imieniem wybranej dziewczyny) musze sie pochwalic , ze moja 13-letnia coreczka wlasnie 1-go Maja dostala takie drzewko :-) Pozdrawiam i zycze milego wieczorku... Cos mam wrazenie, ze ten Nasz topik jakos marnieje, malo dziewczynek sie odzywa... :-( Buziaki wiosenne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro - ja jak wyzej napisalam tez sie jakos gubie, chodz u mnie to inny problem ... Myszka- Jak mozemy poprawic Ci humorek???? Szkoda ze mieszkam tak daleko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia, dziękuję Ci bardzo 🌼🌼🌼🌼🌼 Niestety nie jesteście w stanie poprawić mi humoru, ale naprawdę dziękuję. Aż się poryczałam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie placz Sloneczko 👄 .... tak chcialabym Ci pomoc, ale nie wiem jak... ? Dlatego przytulam Cie i wierze, ze jaka kolwiek droge wybierzesz bedzie ona Najlepsza dla Ciebie!!! Wszystko bedzie dobrze!!! Musi byc Myszko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje zycie tez jest pokrecone, wiec potrafie Cie rozumiec. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki tu ostatnio ojoj piknikujecie wszystkie czy co??? Ja zielona trawke widze tylko przez okno niestety bo musze pisac zakichana magisterke bleee :( Wygonilam mojego N na ryby i pisze sobie nikogo nie ma widze..moze potem ktos cos naskrobie.. Myszka pozdrowienia dla ciebie 🌼 👄 zobaczysz wszystko sie ulozy..ja niestety tez niejedna burze w zyciu przeszlam i wiem ze nawet jak jest beznadziejnie to potem jest lepiej :) uwierz mi :) przezylam straszne doly jak mnie zostawil moj byly maz bo nie moglismy miec dzieci, ja 2 razy poronilam :( :( wtedy on mnie olal wrocil do swojej bylej i ona po 2 miesiacach byla w ciazy wyobraz sobie jaki bol :( a ja zostalam sama jak palec i do tego daleko od rodziny i przyjaciol.. A po 3 latach spotkalam najwspanialszego faceta :) wiedzial ze moze z tego nie bedzie dzieci i nie przeszkadzalo mu to bo sie bardzo pokochalismy..a tu bach i teraz czekamy na naszego rodzynka i jestesmy szczesliwi ..tak ze zobaczysz, podniesiesz sie z tego wszystkiego i jeszcze bedziesz szczesliwa choc teraz pewnie trudno ci w to uwierzyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Moim zdaniem-jeśli człowiek znajduje się w dolku-to można się z niego już tylko ponieść-czego myszce szczerze życzę U mnie tez szaro i buro,zza czarnych chmur co jakiś czas pokazuje się słonko ale nie mam odwagi wyjść na spacer.Z moim szczęściem wróciłabym mokra jak kura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug widze, ze dzielimy ten sam los :) Ja tez sie musze meczyc z pisaniem zamiast spacerowac sobie na swiezo porosnietej trawka laczce...ech :) ale w koncu kiedys skonczymy,prawda?? Jak ci idzie? Ja wlasnie pisze ostatni rozdzial ale najtrudniejszy, bo teorie probuje zastosowac na przykladzie praktycznym :) i tak mi sie nie chce..... Trzymam kciuki za ciebie i ide tez popisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka, to ja pisze, nie Koug :) :) No ja juz prawie koncze bo 16 maja musze oddac promotorowi a wlasciwie promotorce.Ale to jest wlasnie ten etap ze juz patrzec na to nie moge bo tyle jun nad tym siedze brrr:( ale juz blizej niz dalej :) A jaki studiowalas kierunek jesli to nie tajemnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro...dla ciebie jeszcze wieksze gratulacje,ze bedziesz miala dzidzie! jak przeczytalam twoja historie,to az sie wzruszylam. ja zaszlam w ciaze tak szybko, to znaczy za pierwszym razem, wiec nie znam tego bolu, jak ktos probuje przez wiele miesiecy. musisz byc teraz baaardzo szczesliwa! :) i ja sie ciesze jak glupia tez :) u mnie...pogoda okropna,ale za to wczoraj sprzatalismy pol dnia z czego jestem sama z siebie dumna. przekopalam sie przez wiekszosc papierow,dokumentow,ktore sie nawarstwily na stole. wczoraj zmienilam zimowe opony na letnie,wiec wiecej sniegu juz lepiej nie bedzie. dostalismy od Nicka znajomego z pracy fotelik do samochodu z takim dopinanym ...hmm..spiworkiem. wyglada slicznie, zielonkawy w rozne zwierzatka. dostalismy rowniez taki lezaczek,wanienke i chyba \'chodzik\' z roznymi zabawkami wokolo. zona znajomego powiedziala Nickowi,abym zrobila liste co potrzebujemy to ona cos u siebie znajdzie,albo u znajomych. hmmm mi to tak glupio zrobic liste , bo to wlasnie od nich sa pierwsze rzeczy i nic poza tym nie mamy :) takze lista bylaby dluuuga. ja jeszcze 6 godzin w pracy ....jeeee, 2 godziny juz zlecialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro 🌼 gratuluję Ci siły walki o swoje i odwagi pisania o tym na forum Ja tez należę do takich osób które przeskakują kłody życiowe i idą dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia- powiedz jej wprost że nie masz niczego poza tym co dostałaś od nich-choćby dlatego ze nie bardzo wiesz co masz kupić.Poproś żeby Ci pomogła w sporządzeniu takiej listy najpotrzebniejszych rzeczy,a wtedy sama Ci zaproponuje co z tych rzeczy ma i mogłaby Ci dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×