Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

hey witam was dziewczynki-Myszko bardzo mi przykro ale zobaczysz ze wszystko sie ułożygłowa do gorymam takie pytanie moje łożysko ma 1* dojrzałosci czy to dobrze?a moja szyjka ma 3 cm.Mam nadzieje ze to nie za mało.Ktras z Was pisała o łożysku na przedniej ścianie -ja np .tak miałam w poprzedniej ciąży i rodziłam normalnie i wszystko było ok ale kazda ciąża inna. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny 🌼 Ja tamte przejscia teraz rzadko wspominam i wydaje mi sie jakby to w ogole w jakims innym zyciu bylo a przeciez minelo dopiero pare lat. Teraz jestem szczesliwa i to sie liczy, i wiem ze nasza Myszka tez wyjdzie z dolka i te przezycia beda dla niej tylko niemilym wspomnieniem Izabelcia ale ci fajowo ze dostalas tyle rzeczy :) my tu nie mamy nikogo i musimy wszysko kupic..chociaz na pewno rodzice i tesciowie duzo kupia. A szczegolnie rodzice bo to ich pierwszy wyczekany wnuk i szaleja ze szczescia :) maja do mnie przyjechac w lipcu zaloze sie ze samochod bedzie zapchany po dach hi hi Sandra ja tez mam 3 cm szyjke jesli nie bedzie sie skracac to nie ma problemu, po prostu taka nasza uroda :) co do lozyska i dojrzalosci to niestety nic nie wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam Karro!!! Tak to mi sie w oczach rozmywa-tu na K, tam na K...:) UPS Gapa ze mnie. Ja tez juz koncze, bo 11 maja lece do Polski i tez juz chce oddac promotorowi a jakos w polowie czerwca sie bronic. Ja studiowalam polityke gospodarcza i strategie przedsiębiorstw na ekonomii. Pisze na temat strategii przedsiębiorstw. I juz tez na to patrzec nie moge !!! Dzis niezle mi poszlo,wlasnie skonczylam, bo jeszcze sie jezyka musze pouczyc-robie kurs arabskiego i jutro mam test :) A ty co studiowalas? I na jaki temat piszesz? Duzo masz? Ja mam 85 stron narazie i mysle, ze dobije do setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka nic nie szkodzi :) Ja studiuje w Szwecji kierunek ktory mozna chyba przetlumaczyc na zarzadzanie z ukierunkowaniem na hotelarstwo i gastronomie..prace pisze wiec po szwedzku o rany ale masz stron ho ho u nas na szczescie norma to ok 70 stron a ja mam jakies 56 na razie ja pisze na temat niezadowolonych klientow :) i jak to wplywa na tego typu przedsiebiorstwa a skad zainteresowanie akurat arabskim? to chyba nie jest najlatwiejszy jezyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro....ty piszesz prace o niezadowolonych klientach, a ja mam ...no moze nie na co dzien,ale sie zdarzaja tacy co marudza :( a to snieg za twardy,a to woda w basenie za zimna itd moje stanowisko to...trudno to okreslic jednym slowem...Front Desk Manager, Guest Service Manager plus Activities Director. Musze powiedziec,ze lubie swoja prace, bo czasami trzeba w 5 minut rozwiazac problem...np nie bylo pradu a na dworze -30C. Ale to juz bylo i pewnie powroci nastepnej zimy :) zycze wytrwalosci w pisaniu. oj przypomiona mi sie moja magisterka. ja mialam kupiony bilet do stanow na 1.5roczna praktyke i oczywiscie lecialam aby zobaczyc Nicka. przez 4 miesiace prawie nic nie napisalam a potem przez 2 tygodnie siedzialam po 12 godzin dziennie. ja to zawsze tak pod presja dzialam szybko,a jak nie mam terminu to zajmuje mi to wiecznosc. teraz w pracy to samo....dlatego lepiej znikam z kafeterii, bo trzeba popracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo gogo
ja uprawialam z chlopakiem petting , nasienie znalazlo sie w okolicach pochwy, wystraszylam sie i zaczełam robic testy ciazowe, pierwszy test zrobilam 7 dni po pettingu , nestepny w dniu spodziewanej@ , nastepny po terminie @ nastepny 3 tygodnie po terminie @ a nastepne co kilka dni ZROBIŁAM 7 testów , WSZYSTKIE ROBILAM ODRAZU PO WSTANIU Z ŁÓŻKA RANO , wszystkie wyszły negatywne , ale mam obawy bo mam mdłosci i bóle kregosłupa i zalodka.... DODAM JESZCZE ZE TEN FACET ZE MNA ZERWAŁ , WYJECHAL NA STALE DO KANADY i juz niewróci , boje sie o to ze dziecko nie bedzie mialo ojca pomóżcie .. nie biore tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka....my tutaj powaznie,a ty widze atakujesz duzo postow...takze...byeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro to chyba masz ciekawszy temat niz ja :) Ja analizuje sobie przedsiebiorstwo :) A arabski to glownie dlatego, ze moj maz pochodzi z Tunezji.Jego prawie cala rodzina mieszka we Wloszech ale jego mama z tata z racji na wiek juz sie nie ruszyli i tam mieszkaja...no i z nimi niestety tylko na migi albo po arabsku :) Poza tym lubie wyzwania:) Do najprostszych faktycznie nie nalezy...Gramatyka jest po prostu straszna!! Ale juz pisac i czytac potrafie przynajmniej :) i cos tam rozumiem, to dopiro pierwszy semestr :) Trzymajcie kciuki bo dzis test :) Pozdrawiam cieplutko i slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny poranek :) Ewunienka jak zdalas ciazowy to i ten zdasz :) :) ha ha powodzenia !!! Fajnie ci z ta Tunezja to taki piekny turystyczny kraj. Sama nie bylam ale wielu z moich znajomych tan spedzalo wakacje i ze zdjec wyglada bardzo zachecajaco :) A wy z mezem gdzie mieszkacie bo juz sie pogubilam, we Wloszech ? Izabelcia to widze ze siedzimy w podobnej branzy :) tylko ja bardziej ukierunkowana na gastronomie jestem i przez wiele lat pracowalam w roznych restauracjach, najpierw jako kelnerka potem bardziej w administracji. Bardzoooo bym kiedys chciala miec swoja knajpke, to moje ciche marzenie :) moze polska jak juz bedziemy w Stanach :) Jak gotowalam polskie jedzenie w Stanach to zawsze sie wszyscy zachwycali jakie dobre :) bigos zrobil najwieksza kariere ha ha no nic ide pozmywac po sniadaniu bo zaraz pomykamy na lono natury, dzis robie sobie wolne od pisania :) dla wszystkich mamus i brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha mialo byc 👄 pokickalo mnie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
witam wszystkie mamy w niedzielne popoludnie!!u nas bylo ladnie ale dzis znow pada i szaro jest!!wiecej nadzieji na lepsze jutro dla tych ktorzy ja stracili-bedzie dobrze!!!!ja mam takie male pytanko, od kilku dni wiezcorem zawsze mam skurcze brzucha tylko nie poytrafie rozróżnic od skurczy jelit, za bardzo nospa nie pomaga samo przychodzi i samo odchodzi, jest lepiej jak sie wyproznie!mam magnez ale on jest taki okropny do przelkniecia!!!musze kupic taki z sliska powloka!![pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
🌼❤️21tc a we wtorek usg i zobaczymy czy sonograf angielski zauwazy moje przodujace łożysko!oj bedzie ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc magdae, na ealingu tez pochmurno :) moze sprobowalabys kupic magnez rozpuszczalny i popijac sobie zamiast sie meczyc z tabletkami? mozna kupic w polsce, wydaje mi sie tez, ze zaczal sie pojawiac w polskich sklepach. buziaki dla wszystkich mamus i ich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie 👄 Myszko mam nadzieje , ze Twoj humorek sie juz poprawil ???? Odezwij sie jak sie czujesz !? 🌻 U mnie dzis pieKna pogoda :-) Slonce,slonce,slonce i jeszcze raz slonce... i chyba z 30 stopni :-) Jest cudownie , moze troche nogi opale ;-) Co Wy sadzicie o opalaniu w ciazy??? Oczywiscie rozsadnym ;-) Pozdrawiam Wszystkie wrzesnioweczki serdecznie 🌻 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae, widze ze mamy blisko terminy, mi wyznaczyli na 18 wrzesnia, a scan mam dopiero 19 maja :( a juz bym chciala znowu dzidzie zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie, magia_. ja wczoraj po szkole usilowalam zlapac troche slonca, ale tylko zmarzlam w ogrodku, hehe :) mysle ze z umiarem to zdrowo, nasmarowac sie i polezec z pol godzinki... ja wystawiam tylko rece i nogi na slonce, bo plecow juz nie moge, hehe, nie moge juz lezec na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
sprobuje moze cos znależc ale jestem w angli ale moze maja magne do picia!!!trzeba popatrzec!!a co do terminow to jak bylam w polsce to usg wskazalo termin na 18 wrzesnia a tu z angielsk mam na 20 wrzesnia a na poczatku bylo na 23 wrzesnia!!ciekawe jak wyjdzie teraz!!!!chociaz wedlug om jest lepiej i wychodzi na 24 i tego bym sie trzymala!!ja jeszcze walcze z nudnosciami ale wieczornymi!bierzecie te witam z kwasem omega, ja tak bo lekarz w polsce zalecil ale chyba zrezygnuje bo nie ma tam zelaza a cos czuje ze mi go znowu brakuje a przy lozysku przodujacym jest on bardzo wazny w razie jakis krwawien wiec chyba bede brala zwykle witam dla ciezarnej bo tam jest zelazo!!chociaz w angli nie polecaja wcale witamin tylko zwracaja duza uwage na diete!!pozdrowionka i dzieki za porade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Widzę że nie tylko ja zmagam się z pracą magisterską ... tylko że Wam idzie znacznie lepiej niż mnie. Bo ja akurat skończyłam studia w czerwcu zeszłego roku i do tej pory nie podeszłam do egzaminu. Pracę mam napisaną, problem w tym, że ostatni raz byłam u promotora w grudniu i kazał mi ja poprawić. W styczniu okazało się że jestem w ciąży. A że dolegliwości ciążowe mineły mi dopiero pod koniec marca to zaczęłam poprawiać ta pracę. Przez jakiś czas nawet nieźle mi szło ale teraz mam strasznego lenia i nie mogę się zmobilizować. Dziś postanowiłam ze dam sobie tydzien na ostateczne poprawki i jazda do promotora ... trochę sie boję bo na ostatniej \"wizycie\" u niego trochę po nim pojechałam ... poza tym nie wiem czy przypadkiem nie skreślili mnie juz z listy studentów - nie dostałam żadnego pisma w tej sprawie wieć jestem pełna optymizmu. Moze dziś już trochę popracuję ... tylko tak mi się nie chceeeee!!!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze spacerku - jaki upal! szkoda ze slonce za chmurami, posiedzialabym w ogrodku i powystawiala biale konczyny do slonca... magdae - ja tez mysle, ze moj termin troche przesadzony - ja obstawiam od 25 wrzesnia wzwyz, ale to w koncu dzidzia zadecyduje :). mdlosci tez mialam wieczorne, co mi lepiej sluzylo, przynajmniej w pracy mialam spokoj. z witaminami wybralam posrednia droge - nie chcialam wierzyc w zbalansowana diete, chociaz moge jesc teraz coraz wiecej owocow i warzyw, ale jak zobaczylam sklad tabletek dla kobiet ciezarnych - i w polsce, i w anglii - to przerazila mnie ilosc witaminy e i a, podobno nie mozna ich brac jak leci i trzeba uwazac, a tam jest po 250% dziennej dawki! strasznie sie wtedy poryczalam z bezradnosci (pewnie hormonki, hihi :)) biore teraz witaminy z usa, pelna dzienna dawka to 6 tabletek, wiec sobie moge dozowac- najpierw bralam jedna, potem dwie, a teraz 3 dziennie. pokazalam gp i powiedzial ze swietne sa. o zelazie nic nie wiem, na pewno zrobie jakies badania krwi, nie chce niczego brac \"na zapas\". pozdrawiam wszystkie piszace i odpoczywajace! milej reszty niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx Jeśli poziom hemoglobiny w krwi wyjdzie Ci poniżej 10 jedn.-niekoniecznie musisz przyjmować preparaty z żelazem-wystarczy wzbogacić dietę o produkty z dużą zawartością żelaza tj. produkty o niskiej zawartości żelaza (ok. 1 mg/100 g) np. mleko, ziemniaki, owoce; produkty o średniej zawartości żelaza (1 - 4 mg/100 g) - np. drób, mięso, kasze, warzywa; produkty o wysokiej zawartości żelaza (4 mg/100 g) np. podroby, warzywa strączkowe. Poza tym wit C zwiększa przyswajalność żelaza w organiźmie natomiast herbata i kawa z tego co słyszałam znacznie hamuje jego przyswajalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
hi!!!szczerze mowiac to nie wiem jaki mam poziom hemoglobiny bo krew mialam pobierana w 13 tyg c i jeszcze sie nie widzialam z polozna wiec nie znam wynikow, obecnie mam te witaminy z kwasem omega z polski ale tutaj tez takie sa, wczesniej bralam pregnacare i one nie maja wcale wit a , maja e ale nie 250 %;wiec wroce do nich bo maja to zelazo i magnez a na tym mi zalezy, ja raczej wspomagam sie witaminami bo przez moje mdlosci moja dieta jest uboga, generalnie duzo owocow a malutko miesa, i dlatego narazie nie tyje chociaz brzuch dosc duzy przy wroscie175 mam teraz 62 kilo a w poprzedniej ciazy przytylam w sumie 7 kilo z tym ze bylam grubsza na starcie, a wszystko przez to ze w ciazy uwielbiam owoce tylko!!aha mi jak sie kreci w glowie przy podnoszeniu czy wstawaniu to zreguly jestem na granicy normy,ale moze w koncu zobacze wyniki!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) My juz po wypadzie niedzielnym, pojechalismy sobie nad fajne jeziorko i zrobilismy ze znajomymi ognisko, pieczenie kielbasek a ci co mogli piwko :) super byla pogoda, ani jednej chmurki na niebie..marzenie :) Ewunienka jak ci test poszedl ?? Slonko, wiem jak trudno jest sie zmobilizowac i nadrobic zaleglosci..ja co prawda z praca raczej wyrobie sie na czas ale niestety mam zalegle 2 egzaminy z zeszlego roku :( bylam dlugo w Polsce z powodu choroby babci ktora niestety zmarla :( no i zawalilam te 2 egzaminy bo mnie dlugo nie bylo..a potem musialam sie zabrac za biezaca nauke i tak sie za mna ciagna do dzis. Szanse na poprawke mam dopiero po wakacjach a wtedy bedzie juz dzidzia, nie wiem jak tego dokonam.. pozdrawiam i piszcie jak wam weekend minal :) Aha Izabelcia opowiadalam mojemu N ze poznalam na necie fajna babke z USA i powiedzial ze w takim razie trzeba bedzie jechac na narty tam gdzie pracujesz :) :) w przyszla zime to moze za wczesnie ale kto wie, moze w nastepna :) Ide pod prysznic bo smierdze dymem z ogniska, az nie moge ze soba wytrzymac nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro Jak ja bym chciala pośmierdzieć trochę dymem z ognicha albo z grilla... z całego majowego weekendu miałam zaledwie jeden wolny dzień od pracy :( teraz tez siedzę w firmie i szczerze mówiąc mam juz pomalutku dość.Myslę nad rozpisaniem sobie urlopu bo jak tak dalej pójdzie to zapuszcze tu korzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - wspolczuje, mam nadzieje ze juz niedlugo bedziesz sie wylegiwac na zielonej trawce :) A mi spieklo pysk jak nic :) niby takie populudniowe slonce, niezbyt mocne a po paru godzinach wygladam jak burak jezu dziewczyny wlasnie niechcacy zobaczylam swoj tylek w lustrze i sie przerazilam :( cellulitis i to jaki :( fuj jakby serek wiejski pod ta skora siedzial..no ladne kwiatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zapraszam na narty! :) ale na szczecie dopiero pod koniec listopada. gorki nie sa za wysokie,ale w polnocno-srodkowych stanach jedne z wyzszych. ja w tym roku tak sie od listopada na narty wybieralam,ze w koncu 15 stycznia, jak sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy...to tylko wyrzucilam \'karnet\' bo lekarz na pierwszej wizycie powiedzial mi...zadnych nart, skutera snieznego itd a ja dobra mamusia i nie chcialam dzidzie denerwowac, moze dlatego czuje,ze mnie troche kopie,ale tak delikatnie :) troche jestem wkurzona sama na siebie, bo moja siostra dala mi \'joga podczas ciazy\' taka fajna ksiazke i gdzies mi sie zgubila w domu. ja nigdy nawet jogi nie uprawialam, bo ja to tak dosyc zaenergiczna na joge jestem :),ale teraz to bym chciala sprobowac. zajrzalam na kilka polskich stronek i produkty z \'fisher price\' jakies takie drogie u was. moze dlatego,ze ja przeliczam od razu na dolary,a dolar b. slabo stoi. Takie lezaczki po 200-300zl bez ktorych pewnie mozna sie obyc. chyba dopiero do mnie dociera,ze dzieci...sa drogie, ALE ZA TO JAKIE KOCHANE!!! :) mialam sie o cos was zapytac,ale...zapomnialam. hmmm tak po cichutku to musze jutro zmienic tabelke, bo 30 mi stuka! :) jakos dziwnie, bo ja tam uwielbiam swoj wiek i wszystko wokol mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem....sorry,ze tak tu zasmiecam,ale dzis jadac do pracy widzialam ...losia! :) najlepiej,ze rozmawialam z moja mama przez telefon i jej mowie,ze zatrzymuje samochod aby na niego popatrzec i prawie krzycze do sluchawki 'moose',a ona,ze co??? a ja,ze 'moose' i tak przez 5 minut, w koncu zalapalam,ze moi rodzice przeciez nie znaja angielskiego. czasami ludzie marza aby zobaczyc losia przez kilka lat i nic,a ja mam jakies szczescie bo w tym roku to pewnie z 15 juz widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! koug, dzieki za informacje, na pewno zapytam polozna jak tam moje wyniki badan. z tego co wiem to dobrym sposobem na zelazo, ktore sie z reguly i tak zle przyswaja nawet z tabletek, jest - dokladnie jak piszesz - laczenie go z wit. c. kiedys bralam go przez krotki czas, lekarz mi wtedy poradzil, zeby zazyc tabletke zaraz rano i popic sokiem pomaranczowym, a pierwszy posilek i kawe lub herbate, a szczegolnie mleko, zaczac jesc dopiero jakies pol godziny pozniej. bardzo mi sie wtedy szybko poprawily wyniki badan krwi i dlatego wiem, ze to dziala. dobrze tez, ze mnie uprzedzil, ze w trakcie przyjmowania zelaza \"stolec robi sie ciemny\". jakby zgadl... :) dzieki jeszcze raz za te liczby, nigdy nie mialam glowy do jednostek i tych innych zwiazanych z medycyna :) spisalam sobie na karteczke i zachowam :) dobranoc kobitki, kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza🌼 Sto lat i wszystkiego najdłuższego :D:D:D....no może za wyjątkiem porodu- akurat poród niech zejdzie Ci szybciutko i w miarę bezboleśnie i bezstresowo :) P.S. Na drugi raz moja droga pstrykaj fotki tych mooses i pokaż nam tu na forum :) Myszka ❤️ Jutro idę do kontroli-ciekawe czy mój lekarz z chorej kasy mnie mile zaskoczy czy znów podniesie mi ciśnienie :O Chciałabym mojego maluszka już zobaczyć na monitorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabbana822
witam wszystkich:) jak tam zdróweczka? wpadłam żeby sie zapytać jak sobie radzicie z goleniem miejsc intymnych , bo mi juz sprawia to problem, krem do depilacji odpada, wizyta u kosmetyczki też, mąż też:) bo jeszcze mnie zatnie, pozostaje lustrzyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane !!! Dawno mnie nie było, ale niestety przez 10 dni leżałam w szpitalu :( Mój synek dostał ostrego zapalenia płuc i opłucnej :( było tragicznie :( ale przeżyliśmy jakoś te dni i daliśmy radę zwalczyć to choróbsko :) Filip już zdrowy ale niestety koniec z przedszkolem i teraz siedzimy sobie w domku dopóki nie dojdzie do siebie - jest jeszcze słaby ale już pojawiają się te jego ogniki w oczach i pomału już bryka :) Wypisali nas 1 maja a to święto więc wypis dziś odbieram i składam od razu papiery o sanatorium - może nam się uda wyjechać jeszcze przed wrzesniem bo potem to już z drugim maluchem to nie dam rady. Może się uda :) Własnie jem ciacho, bo mi zostało z wczoraj z imprezki (miałam imieniny) :D Wczoraj poczytałam zaległości - troszkę popisałyście :) Dziś idę do lekarza, bo miałam iść 2 tyg. temu ale niestety nie mogłam wyjść ze szpitala tzn. synek mi nie pozwolił a poza tym nie chciałam Go zostawiać. U mnie już 23 tydzień i mam nadzieję, że nie za późno na połówkowe :( Miłego dzionka mamuśki :) 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×