Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Hej -> smacznego :P Jeśli chodzi o wózki, to ja mam na oku kilka http://www.allegro.pl/item339185334__implast_wozek_bolder_3_4_new_line_2008_torb.html http://www.allegro.pl/item340002448_v3_coneco_2008_2folie_butelka_ekstra_kolory.html ewentualnie http://www.allegro.pl/item330327539_wozek_titi_triton_3w1_bezposrednio_od_producenta.html Dla nas Wrześniówek ważne jest żeby gondola b duża, bo nasze Maludy będą w nich jeździć przecież prawie pół roku więc muszą mieć wygodnie. Jak na razie to zastanawiam się między Implastem a Coneco, ale cena drugiego bardziej mnie przekonuje :) Implast widziałam \"na żywo\" ale Coneco jeszcze nie. Myślę, że jak gdzieś znajdę Coneco \"na żywo\" to decyzję będzie łatwiej podjąć :) Właśnie mnie Dawid zaczyna mocniej kopać - obudził się mały Łobuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten 3 podoba mi sie, tylko nie wiem jak dodać do ulubionych tą strone;( Dawidek kopie, super uczucie co? jak takie małe stópki sobie fikaja, szkoda że nie mozemy ich podgladać. A ile waży Twój łobuziak? moja juz 900gr pewnie, zresztą nie dziwie się skoro mamusia wcina po 2 drożd,na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Mój Dawid waży jakieś 600 g chyba. Uczucie jest wspaniałe :) Leoni - dopisz się do tabelki. Na kiedy masz termin? A ten wózek http://www.allegro.pl/item360608623_wozek_titi_triton_3w1_nowy_kolor_od_producenta.html możesz dodać do obserwowanych aukcji w Allegro - jeśli masz swoje konto, albo dodać do zakładek (Firefox) albo do Ulubionych (Explorer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stare i nowa mamusie! leoni co za głupoty ci koleżanka naopowiadała, że w zimę sie na spacery nie wychodzi, bzdura. ja pierwszego synka urodziłam w grudniu i co miałam go kisić w domu do wiosny ????????? zgadzam się z myszką że teraz właśnie wrześniowym dzieciaczkom przyda się większa gondola, żeby starczyła na długo. ja juz polatałam po sklepach i nasz wybór to IMPLAST obmierzyłam wszystkie i ma największą gondolę 90 cm i no podoba nam się bardzo! myszka znajoma kupiła coneco zachecona ceną, ale nie jest zadowolona. widziałam kilka tych coneco, bo u nas w mieście pełno ich jeździ i jakieś takie małe i byle jakie mi się wydały, ale obejrzyj sobie sama na żywo. magdae pytałas o blizne po wyrostku robaczkowym, ja miałam wycinany w 13 roku zycia, poniewaz wtedy jeszcze nie robili szwu kosmetycznego (czyli jednej cieniutkiej kreseczki) moja blizna urosła trochę razem ze mną, ale ani w pierwszej ciąży, ani teraz nie ucierpiała i nic nieprzyjemnego nie odczuwam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze ze pustkami tu wialo w weekend..ale sie znow ozywilo :) Ja powoli zaczynam sie pakowac bo przeprowadzka niedlugo. Czlowiek ciekawe rzeczy po katach znajduje :) Moj maly robaczek w brzuchu coraz czesciej sie odzywa, choc jeszcze bardzo niesmialo. W czwartek ide do gina na kontrole szyjki to pewnie i dzidziola mi przy okazji pokaze :) juz nie moge sie doczekac :) Pogoda sie u nas tez zepsula, chlodem zawialo a juz takie bylo lato.. Ide na drugie sniadanko 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem głodna :) MamoHuberta - szukam tego Coneco ale nie mogę znaleźć w pobliżu - a może za słabo szukam? hihihihi Myślę, że też raczej Implast będzie najlepszym wyborem - tylko nie wiem jaki kolor...... Chciałam Czerwono-czarny, ale mój T. uparł się, że dla chłopca to ten kolor nie pasuje więc raczej ten niebieski, chyba...... że go jeszcze jakoś przekręcę :):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafę walnęłam....... Implast nie ma niebieskiego wózka (tylko niebieski w kwiaty :( No to mam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam sie przywitac. dawno nic nie pisalam bo nic u mnie sie nie dzieje. Brzuch rosnie kornel sie wierci... ja wozka nie kupuje a szkoda bo tyle mi sie podoba :D:D:D e chyba czerwono czarny bedzie pasowal dla chlopaka... Zapytaj myszka meza czy jakby ktos mu chcial podarowac czerwono czarne autko sportowe to by wziąl czy by stwierdzil ze nie bo to babskie kolorki :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i chwilowo zmykam, bo mi już strasznie w brzuchu burczu i mały pewnie też głodny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka nam się podoba czerwony w kwiaty, myslę że mojej laleczce tez się spodoba ;) znowu mnie zgaga meczy, chrupię migdały, ale średnio pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta bo migdaly to chyba na mdlosci a nie na zgage :) na zgage to mleko i wygazowana cocacola z tego co mi wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani własnie migdały na zgagę, polecone od lekarza i kilka dziewczyn na forum. mleko owszem jest zasadą i może neutralizować nadmiar kwasu, ale juz po dwa litry wypijam dziennie, a lekarz kazał obserwować czy czasem nie wzmaga zgagi bo tez się tak zdarza. a z tą zgaga taki mój urok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta ja o migdałam słyszalam ze jak sie je rzuje to nie ma sie mlodsci o zgadze nic nie slyszalam. U mnie mleko pomagalo. teraz na szczescie nie mam zgagi!! :D:DTaki jest zabobon ze jak sie ma w ciazy zgage to sie dziecko z czuprynką rodzi :) Z manią miala straszna zgage i Mala wlochata glowke miala :d wiec moze teraz bedzie lysolek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani ja miałam zgage w pierwszej ciązy i mały sie urodził z czarnymi kudłami, jak miał pół roku to miał włosy jak stary:) może Oliwia tez od razu będzie miała warkocze :):):):) przezyje ta zgage tym bardziej,że w obu ciążach dobrze się czuję, a wiem jak kobiety potrafia się męczyc. dziewczyny czy wy też macie takie nabrzmiałe i jędrne piersi? bo moje to jak silikony wygladają :) bardzo mi się podobają, nie narzekam, musze sie nacieszyć na zapas :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z warzywniaka i jem truskaweczki mmm pyszne :) Dziewczyny widzialam w warzywniaku ze juz jest mloda kapustka i chcialabym zrobic z niej bigos, ma moze ktora z was wyprobowany przepis?? Jak tak to poprosze :) ale na taka z mieskiem Jesli chodzi o zgage to moje dziecko w takim razie urodzi sie z warkoczem do pasa! Strasznie mnie meczy..wlasnie probuje drugi rodzaj tabletek z apteki, srednio pomagaja. Wystarczy ze sie napije lyk wody i juz przestaja dzialac. Mi najbardziej pomaga mleko. Moj Nels sie smieje ze nigdy w domu nie szlo tyle mleka i papieru toaletowego (bo tez ciagle latam siusiu) Za to dobra wiadomosc jest taka ze przeszla mi ochota na slodycze. Przed ciaza jadlam ich bardzo malo, a w 4 i 5 miesiacu masakra - moglabym sie tylko slodkim odzywiac !! I kilogramki w gore oczywiscie..mam nadzieje ze mi przeszlo na dobre bo i tak juz sie tocze jak kulka mamahuberta ja tez mam biust jak Pamela Anderson :p tylko brzuch mi troche bardziej odstaje :) :) no i przeszla mi juz ich bolesnosc, bo przez pierwsze miesiace bolaly jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koszmarne piersi... juz mam mleko nawet... :-/ co mnie wcale nie cieszy bo ostatnio jak tak wczesnie sie pojawilo to poźniej nic nie bylo po porodzie... za to cudnie mi puchną nogi i ręce... Okropnosc... wogole to odliczam dni do konca ciazy i strasznie mi sie dluzy... dziewczyny jelsi nie kupicie wozka 3 w1 to jaki kupujecie fotelik? Mnie sie podobają trzy : http://www.allegro.pl/item364601556__24_4baby_colby_fotelik_0_13kg_prezent_7kolorow.html z tej aukcji albo szaro niebieski albo jasno niebieski i ten z misiami http://www.allegro.pl/item361261344_fotelik_samochodowy_capri_ii_eurobaby_0_13_kg_nowy.html Ktory wam sie bardziej podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani mi bardziej z tej drugiej aukcji:) ja mam po synku, jakis w krateczkę granatowo-niebieską, może nie dziewczęce kolory, ale nie jest zniszczony a i tak będzie w aucie większośc czasu, wiec nowego nie kupuję. karro ja kapustę młodą robie tylko z młoda marchewka i kiełbaska przysmażoną, duszę do miękkości, na koniec dodaje świeżego koperku i robie zasmażkę, bo kapusta młoda strasznie wodnista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamom po weekendzie!!!co do wozkow tak jak wczesniej pisalam na razie nie kupuje, obejrzalam wasze propozycje , i te wozki nie sa w moim typie, po pierwsze nie podobaja mi sie 3 kola tutaj w angli jest tego pelno i maja one niewygodna spacerowke, do teko sa to wozki z kastami, ja wiem jedno , mieszkam na razie na 2 pietrze bez windy i musze kupic wozek lekki, latwo skladajacy sie i gleboko-spacerowy czyli bez tych kast po prostu spacerowka super obudowana i tyle!!osobiscie podobaja mi sie graco i chicco maja swietne gleboko-spacerowe wozki!ale obawiam sie ze i tak jeszcze moga byc za ciezkie!ale kazdy ma swoj gust, no i odnosnie do tych linkow jeszcze od wozkow to mam obawy co do czesci spacerowej na ile jest wygodna !ale to tylko moja opinia!!pozdrawiam!!!!!!!!dziekuje za rady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do piersi!!moje nie sa duzo wieksze a raczej sa pelniejsze!!malo bola, awykle rano i wieczorem ale to znikomy bol, w pierwszej ciazy tez nie mialam jakis wielkich silkonow zreszta i tak juz brzuch pierwszy wystaje a potem biust dopiero, zreszta lepiej niech sa mniejsze teraz bo jak po karmieniu zostanie nadmiar skory to dzikuje bardzo-mje juz tak dostaly za swoje w pierwszej ciazy wiec zobaczy jak teraz bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych fotelikow to barzdo ladne i tanie!!tutaj fotelik kosztuje od 80 funtow w gore!!!ciekawe czemu taka roznica!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj dokonałam pierwszych zakupów ciuszkowych dla maluszka na Allegro :). Tzn. kupowałam nowe rzeczy, choć przyznam, że te używane też bardzo mnie kusiły, zwłaszcza, że niektóre miały bardzo atrakcyjne ceny. Na razie kupiłam w rozmiarze 62 - 2 pary śpioszków, 3 szt. body(w tym 2 szt. zapinanych kopertowo, z długim rekawem i jedne \'zwykłe\' na ramiączka, 2 koszulki rękawiczki, wiązane na boku i na nap na ramieniu (podobno bardziej praktyczne niż oddzielne łapki niedrapki, które spadają z małych łapinek), 2 kaftaniki. W sumie kosztowało to ok. 100 zł (przesyłka gratis, bo wszystko kupowane u jednej osoby). Jestem strasznie ciekawa, jak będą wyglądały \'na żywo\' ;), choć wysyłka do Polski, więc nie wiem, kiedy je zobaczę :(. A propos ubranek, mam takie pytanie do doświadczonych mam - czy pajacyki są praktyczne? Używałyście/ używacie, polecacie? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zadowolona z moich obecnych piersi - takie silikonki :) Tylko skóra na nich napięta, ale dzielnie smaruję kremem. MaMani, co do wózka, to my raczej kupimy 3w1, ale ten drugi fotelik mi się bardziej podoba. Ostatnio też jadłam truskawki i myślałam,że padnę jak mi się skończyły...... tak mi smakowały :) A przed chwilą zjadłam loda Magnum :P Kasinska, nie jestem doświadczoną mamą (przynajmniej na swoich dzieciach) ale jak sie opiekowałam innymi Maluchami to wiem, że pajac jest SUPER. Mniej problemu z zakładaniem jak w przypadku kaftanika i śpioszków ....... jedna rzecz do założenia to mniejszy stres dla Mamy i Maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos fotelików - pamiętam kiedys był taki jakiś artykuł na gazecie - e.dziceko, tyle że już dawno, więc pewnie dawno nie jest już dostępny. Zastanawiam się, jakie znaczenie przy wyborze ma firma - tj żeby była to firma znana, typu np. chicco. I jak te foteliki różnią się między sobą pod względem bezpieczeństwa, bo tutaj chyba właśnie bezpieczeństwo jest najważniejsze. Czy są jakieś normy/ parametry, na które należy zwracać uwagę? A jeśli tak, to czy taki fotelik za 100 zł takie normy spełnia? Tak się zastanawiam, bo wydaje mi się, że mój brat zapłacił za foteliki dla swoich dzieci dużo więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim mamuskom :) Wrocilismy z mezem z Polski-wyjazd bardzo sie udal :) Zdalam teoretyczny na prawko i wyznaczylam sobie termin na praktyczny a dzien pozniej wstepnie na obrone magisterki :) Promotor przyjal, przeczytal, zatwierdzil, 5 postawil i umowilismy sie wstepnie na 25 czerwca na obrone :) Ciesze sie bardzo, bo nie musze nic poprawiac oprocz kilku literowek i musze zrobic jeszcze spisy tabel itp. Moja mala kopie juz regularnie i mocno i glownie niestety w krocze, cojest malo przyjemne :( A jak maz przyklada reke to przestaje :) Pozdrawiam serdecznie i odezwe sie pozniej, bo tak czytam o tych bigosikach itp i juz zglodnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka - GRATULACJE i życzę dalszego szczęścia na egzaminie na prawko i na obronie Ja właśnie po obiadku i chyba będę musiała na chwilę sie położyć, bo mnie Dawid zamęczy tym kopaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kopniaczków - zdarzają się Wam już takie bolesne? Coś było o 'kopaniu w krocze'? Te mojego synka są na razie przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, piszcie coś, bo zasypiam z nudów nad klawiaturą :). Co zresztą chyba widać po częstotliwości moich dzisiejszych postów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×