Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Myszka wlasnie ogladam :-) Ja tez chce taki ale rozowy :-) Sliczny i lozeczko juz prawie ubrane:-) Masz tez baldachim? Ja mam na poczatek lozeczko-kolyske ktora stoi w sypialni. Tak jest tez ochraniacz ale taki zwyczajny prostokontny, zolty , kolderka, podusia i baldachim. Na razie wszystko wyprane i wyprasowane w szafce a w lozeczku tylko lalka lezy :-) narazie :-) MaMani moj pies to takie "dziecko" chodz mysli ze jest ogromnym wilczurem a to maly bialy Misiek. Nie wiem jak bedzie reagowal na Mala, weterynarz powiedzial aby NIGDY nie zostawiac psa samego z Dzieckiem, bez wzgledu na to jaki Psiak jest mily i Kochany. Tak tez zrobie, tylko ten Misiek lubi wchodzic na kanapy :> jak nikt nie widzi. Jest Kochany ale Dziecko Najwazniejsze :-) Musi sie pogodzic z tym. Majka ja bylam wczoraj w KIK ale ledwo weszlam i juz mnie wolali i nic nie zobaczylam a tez szukam takich koszulek, ktorych potem nie bedzie zal wyrzucic. A co z tym karmieniem i tyciem to fakt szokk. Ja olejek sama sobie kupilam , przez przypadek zobaczylam w aptece reklame i wzielam taki. Polozna powiedziala, ze ten wlasnie jest najlepszy jak i wszystkie kosmetyki tej firmy. Dla dzieci tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka śliczny ten ochraniacz ja nie mam takiego ładnego :(:(:( zaraz wam wkleje fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baldachimu nie mamy Poduszki i kołderki na razie nie ubieramy bo nie dość że jest gorąco to na początek będziemy Młodego kłaść w rożku, potem może kocykiem przykrywać albo rożek używać jako kołderki. Poduszki na początku są odradzane więc na razie leżą w pokrowcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) MaMani, Twój (a właściwie Kornelka :P )też jest śliczny :) Podoba mi się Wasz przewijak - mam podobny :) tylko położę go na komodę. Jak w końcu dostarczą komodę to wrzucę fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMania sliczne masz lozeczko :-) Zreszta Twoja Mania jest rewelacyjna nawet jak je budyn :-) Jest sliczna. Nawet wczoraj moj M ogladal Wasze fotki i nie mogl sie na Manie napatrzec i na jej grzywke :-) Ja tez bym wrzucila fotki ale nie mam pojecia jak :-( Nawet cyber Dzidziusia nie umiem zrobic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam Dziewczynki trochę poleżeć :) Fajnie że nam się trochę forum ożywiło :) Do jutra - Spokojnej nocy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka dobrej nocki magia musisz wejsc na stronke www.fotosik.pl poźniej tam dodajesz fotke i dajesz dalej czy tam dodaj a poxniej "kontynuuj mimo wszystko" i ci sie doda i wklejasz ten kod ktory wyskakuje i juz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam Dzidziusia :-) Dziekuje Myszko :-) MaMani zaaz bede sprawdzala te fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy!!!widze ze u was przygotowania pelna para!!!-to dobrze!!u mnie spokojnie bo jeszcze za mieszkaniem czekamy, taki urok no a torby jeszcze spakowanej nie mam, tutaj w angli nie dawaja nic w szpitalu zreszta jak wszystko dobrze to po 7 godzinach mozna wychodzic do domu, wiec nie trzeba wielkich pakunkow, u mnie tak sobie, 7 kilo do przodu ale rozstepow mam duzo bo po ostatniej ciazy niestety, chyba kilogramy lepsze bo mozna je zrzucic a rozstepy gorzej, tez mam bardzo obfita wydzieline, a czasami bardzo wodnista, data z usg sie pokrywa z data ost. miesiaczki a ta oliwka do krocza to jakas specjalna jest czy zwykla wystarczy?a konkretnie macie jakas firme na ta oliwke? gratulacje dla bakspace!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nocka minęła spokojnie, chociaż Dawid bardzo mało się wczoraj ruszał - trochę się wystraszyłam. Dzisiaj już wszystko ok :) Mały Wariat odpoczął i znów bryka :) Chyba się wczoraj przemęczył :( Dzisiaj zabezpieczyłam się wkładką żeby nie zdziwić się tymi \"przeciekami\" i było OK U mnie dziś w nocy padał i teraz też kropi deszczyk. Przynajmniej nie jest duszno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaZforumObok
hej dziewczyny,mam do was pytanie, oczywiscie do tych ktore chca odpowiedziec: ile przytylyscie od tej pory? ja rodze w listopadzie na poczatku czyli jeszcze niecale 3 miesiace a jestem juz 20 kg na plusie jak nie wiecej:( pocieszam sie,ze to woda, ale woda chyba nie sprawialaby ze uroslam o tyle rozmiarow... i o celulicie nie wspomnie,szok.z gory dziekuje za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! myszka sliczne łóżeczko :) ja postanowiłam złozyć i ubrać łóżeczko w przyszłym tyg, może też wrzucę jakieś fotki, jak się nauczę to robić;) z tymi liśćmi malin to ja mam informacje: pic wolno od 36 tc, po 3 szklanki dziennie napar z 1 łyzki stołowej, pomaga zmiekczyc i przygotować szyjke do rozwierania, na pewno nie pezyspieszy porodu, więc pić spokojnie ;) magia kochana nie przejmuj sie kilogramami i zyczę ci żebyś karmiła piersia i żeby leciały z ciebie te kilogramy szybciutko. zauwazyłam że w DE inne zwyczaje i opinie, ale ja się nie spotkałam żeby jakaś karmiąca tyła, bzdura. powiem ci że ja z synkiem przytyłam 10 kg a po 4 tyg od porodu miałam -13, karmiłam na zyczenie tylko piersia. to fakt po porodzie tez mocno sie pociłam, wypacałam ta nagromadzona wode i piłam litrami wodę mineralna niegazowana tak mnie ciagle suszyło. mrs_ziec odzywaj się cześciej 🌼 co u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) magia coś te fotki nie wyszly ale moze sprobujesz jeszcze raz :) kolezanko z forum obok ja nie wiem ile przytylam dzis pewnie się dowiem :D az się boje :D:D:D mamo huberta ty to jestes wyluzowana :D:D:D pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko z forum obok, ja przytyłam 9 kg, w poprzedniej ciazy 10 kg. dziwi mnie tylko to że od jakiegos miesiąca nie tyję, a z synkiem największy przyrost wagi miałam w ostatnich 2 miesiącach własnie. fakt że ostatnio mam super przemiane materii, najważniejsze że córcia rośnie i tyje, mama nie musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezankazforum u mnie jest 36 tydz i mam juz 20kg na plusie :( tez jestem tym zalamana ale coz nic na to nie poradze staram sie ruszac aby nie siedziec tylko, moja kolezanka to dziwi sie skad tyle sily u byby w 9 miesiacu ciazy.jednak przyznam ze teraz juz to najlepiej mi sie plywa bo gdy spaceruje to brzuch mnie ciagnie i to boli. cellulitis tez mam taki jak nigdy dotad.no ale mam nadzieje ze po porodzie wszystko to strace i juz mam plany co bede robila aby jak najszybciej pozbyc sie tych okropnych kg i cellulitu. ja tez pocieszam sie tym ze sporo tych kg ktore mi przybyly to woda ;) tak wiec nie lam sie nie jestes sama i na pewno po porodzie stracisz te kg.trzeba byc dobrej myslli :) ja takiej jestem i nie dopuszczam innej mysli do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Huberta - dziękuje 🌼 Magia - spróbuj jeszcze raz z tym Dzidziusiem i fotkami :) Ja na pewno mam już 16 kg na plusie ale sprawdzę to może jutro dokładnie..... chociaż może lepiej nie.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani a czemu to ja niby wyluzowana??????????:): ): ) ach kochana obejrzałam twoje fotki, Mania jest cudna, Kornelkowi tez uwiliscie niezłe gniazdko, ten to będzie miął siostrę, widać w jej oczkach iskierki i że ma temperament!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta wszyscy mówią ze po Mani widac ze jest diablica :D:D:D no i niestety ale jest i to straszną :D:D:D a napisalam ze jestes wyluizowana bo termin tuż tuż a ty taka zabiegana i nic nie szykujesz jeszcze :D tak na luzie do tego podchodzisz. zazdroszcze ci strasznie bo tez bym tak chciala a nie siedziec i sobie wkrecac i sprawdzac czy to juz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ja mimo "tylko" 9 kg tez mam cellulit, jak to któraś tu kiedys napisała moja pupa i uda wyglądaja jak serek wiejski:):):) ja tam zgarniam becikowe i do salonu piekności masazu likwidować to cholerstwo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta to z ciebie niezla ciezarna laseczka skoro tylko 9 kg.normalnie Ci zazdroszcze.Mamani ja mysle ze nie masz sie czego obawiac bo z tego co pamietam to wlasnie Ty bylas jedna z tych kobietek ktore przytyly najmniej. mamohuberta mam nadzieje ze to jest bzdura z tym tyciem podczas karmienia no i dzieku za informacje o tej herbacie z lisci malin.tak wiec dzis juz sobie ja zaparze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani bo ja wszystko planuje tylko nie poród :) w niedziele wysyłam mojego synka na obóz, chce jeszcze wyskoczyc do gdańska ( 60 km od nas ;) ) do ikeii, i tak jak piszesz jakos nie dochodzi to do mnie że to może byc juz w każdej chwili. ale jak synka nie będzie i będe miła luz to porobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka na produkcje pokarmu potrzeba naprawdę sporą ilośc kalorii, którą nasz organizm sobie pobiera z tego co jemy i z zapasów, więc siłą żeczy chudniesz, po za tym wiele kobiet karmiących musi trzymac jakas tam dietę żeby maleństwo nie cierpiało. ja musiałam sie pilnować z tym co jadłam bo mały miał kolki, więc miałam siłą rzeczy dietke lekkostrawną i hektolitry wody, której zwyczajnie potrzbowałam, może dlatego tak ze mnie szybko zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka tylko u mnie kazdy dodatkowy kg to katastrofa :D bo jak ktos jest szczuply to po nim 10 kg nie widac a u mnie 10 kg to jeju. juz by byly chyba jakies problemy medyczne... ale mysle ze juz tak z 6-7 bedzie na plusie... niestety :( ale doklądnie dowiem sie dzisiaj mnie sie wydaje ze to bzdura. jak sie karmi to na poczatku dieta bo przeciez nie zaczniesz dnia od czekolady i spagetti bo dziecko by padlo na ból brzuszka. dopiero stopniowo sie wprowadza inne rzeczy... tzn ja pisze czysto teoretycznie :D taki mam zamiar przynajmniej0- na poczatku gotowane warzywa i pierś z kurczaka a poźniej po troszku wprowadzac wszystkiego... samo to sprawia ze sie chudnie... a wstawanie co 2-3 godzinki, nieprzespane noce, noszenie na rekach, brak czasu zeby sie wysikac a co dopiero zjęśc... napewno nie od samego poczatku bo na poczatku dziecko je i śpi :d a poxniej jak zaczynają sie coraz dluzsze pory czuwania :D:D:D Ja tam uwazam ze "po porodzie" to najlepszy moment na odchudzanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z innej beczki, jakie kupowałyscie biustonosze do karmienia??? bo mi takie zwykłe sie nie za bardzo podobaja ale jeden czy dwa przyda sie chociaż w domu i na allegro widziałam takie po 12 zł, chyba nie sa lipne???? kupiłam sobie kilka biustonoszy z przodu rozpinanych, ale cięzko takie teraz dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoHuberta - też mam ten problem. To chyba jedyna rzecz jaka mi brakuje i nie wiem jakiej firmy kupić i jaki rozmiar. Czytałam, że po porodzie jak dostaniemy pokarm to rozmiar może nam się jeszcze sporo zwiększyć, więc sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta ja nie kupowalam jeszcze. u nas na placach z ubraniami mozna dostac po 8 zl sa rozne fasony kolory rozmiary :) ceny tez rozne od 8 do 30 zl. na stoiskach z bielizną i koszulkami nocnymi trzeba pytać :) jak bedzie mi potrzebny to sobie taki kupie ale narazie nie kupilam bo nie wiem jak bedzie z karmieniem to raz a dwa nie wiem czy bedzie az taki niezbędny w sumie w zwyklym tez mozna karmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×