Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

czesc dziewczynki czytam Was regularnie ale z pisaniem nie zawsze mam czas(niestety). Mój Pawełek juz od dłuższego czasu bardzo mało spi w dzień-ucina sobie 2 drzemki po 30 min czasami 3 i to wszystko,ale jak czytałam niektóre z Was tez tak mają więc nie jestem sama:)Właśnie śpi więc szybko pisze. Co do spania w nocy to Paweł należy do tych dzieci które budzą się kilka razy.Jakiś czas temu było super bo budził się tylko raz jak szedł spać o 20.30 to wstawał ok.3-4 a potem spał do ok.7 a teraz od jakis 2 tygodni wstaje o 24 potem 3 potem 6 i poźniej ok.8 już pobudka więc ustawił sobie zegarek co 3 godziny i koniec.Też nie wyobrażam sobie żeby nie dostał cycusia, bo w nocy je tak jakby nie jadł cały dzień więc widać ze jest głodny!ciekawe jak długo potrwają te nocne pobudki,bo niedługo wracam do pracy i się boję,że będę stała na rzęsach jak tak dalej będzie. Od 3 dni dostaje jabłuszko,które bardzo mu smakuje i dzięki temu doczekałam się w końcu wczoraj kupki,co za radość na jej widok:)bo Pawełek miał problemy,był na czopkach,a tu w końcu taka niespodzianka:)więc naprawdę jabłuszko czyni cuda:)mam nadzieję,że z ta kupką to już tak zostanie:) Pozdrawiam mamuski Do usłyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born2love moj tez nie placze jak nawali w pampersa, zdarzylo mi sie ze takie hmm przyschniete znajdowalam :) wiec tez zagladam czesto Maks zasypia w lozeczku bez wiekszych protestow :) jestem w szoku myslalam ze to dluzej czasu zajmie ale nie chwale dnia przed zachodem slonca, zobaczymy co przyniesie wieczor .. Dziewczyny czy wy tez macie takie schizy ze wydaje wam sie ze dziecko placze ? ja jak np myje naczynia a on spi u siebie to ciagle mi sie zdaje ze cos slyszalam, zagladam a on smacznie spi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
No ja sobie wyobrazam niekarmienie w nocy bo nigdy tego nie robiłam :) moze raz lub dwa w ciagu zycia mijej córci. Ale nie rozwale zoładka corki tylko po to by ja uspokoic cyckiem to najgorsze co moze byc.Skoro je o 23 150 butli to nie moze byc głodna o 2 w nocy Nierozsadnie jest podawac cyca czy butelki jak dziecko zaplacze jest bardzo duzo o tym w internecie. Jesli jednak maluszek ma mała wage to normalne na poczatku kazali mi ja karmic co 2h a teraz marta wazy 6600 wiec najwiecej przybiera w nocy. ale kazdy robi wedle siebie i maluszka. Tak jak mówicie nie ma dzieci ksiazkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! maks ucina wlasnie drzemke, wykonczyl tatusia jak skoczylam do sklepu i teraz obaj chrapia :D maks tez nie placze jak narobi, no chyba ze duzo i mu przeszkadza to tak charakterystycznie steka: eee.., eee.. nauczylam sie juz ze to kupka :) hehe, naskarzylam wam i od razu moje dziecko spalo dluzej w nocy - od 23.00 do 4.00, a potem norma - co 2 godziny. moze tak juz zostanie...? zgadzam sie ze zima jest troche zachodu z ubieraniem - ostatnio bylismy na szczepieniu to bylo wiecej ubierania niz tej drogi do przychodni (na sasiedniej ulicy), a maks nie lubi sie ubierac nawet po kapieli, najchetniej lezalby goly, machal nogami i sie turlal. no, lato tuz, tuz... ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde onyx nie strasz ze tuz tuz bo ja jeszcze nie zdazylam schudnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wiki też nic nie daje znać, jak jest mało :) ale jak duzo albo jak wypłynie :) to marudzi :) a ostatnio weszłyśmy w okres za małych i za dużych pampersów :l ciężko dobrać nam takie, żeby były ok :l Ja też nie cierpię ubierać ani siebie, ani Wiki :) Chciałabym już lato :) ale co tam teraz jakiekolwiek ubieranie to tragedia :) Wiki już opanowała obroty i tylko patrzy jak tu zwiać przed mamą z pieluszką :) czy body ... zresztą pewnie same wiecie,a jak nie to się dowiecie :) wędruje po całym łóżku... na brzuchu jak jest to próbuje sięgać po różne rzeczy, ale najbardziej ciągnie ją do wacików i patyczków :) jak zobaczy opakowania, to taki śmieszny dzióbek robi i próbuje złapać :) wczoraj się z niej uśmiałam :) leżała sobie na łóżku, obok niej opakowanie wacików :) to próbowała sięgnąć rączką, leżąc na plecach, nie dało rady, no to fru na boczek... też daleko, to na brzuch... a wacik gdzieś zniknęły :) no mówię wam jaką minę zrobiła, jak się obróciła i zobaczyła je :) taaaakie ogromne pragnienie wacików :) ten dzieć próbuje już pełzać :) ale znów wygina mi się w lewo :l muszę jej pilnować, tego chudzielca małego :) teraz ją położyłam do spania, pojedzona, bez lulania, tylko, ze ze smoczkiem :) zrobię jej pobudkę ok 23, może dośpi do rana :) zmykam zrobić kolacj mojemu P :) zakuwa do kolokwium biedaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się obudziła... to chyba będzie ciężka noc, miała dzisiaj dużo wrażen :) poza tym zapomniałam Wam napisać :) dzisiaj dziadek chciał jej dać piernika na spróbowanie, na to ja kategoryczne NIE! no to on dlaczego, więc grzecznie odpowiedziałam, że ma alergię na kakao. Później dobiła mnie babcia :) \"może dasz jej czekolady gorzkiej to twardszą kupkę zrobi\" :) no po prostu śmiech na sali :) z nimi na pewno nigdy nie zostanie :) karro ja też tak mam :) to chyba normalne :) do czegoś wam się przyznam :) prawie przespałam sylwestra :) mój P mnie obudził :) pierwszy raz mi się zdarzyło :) a Wiki spała w najlepsze pomimo wybuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczeta :) zniknelam na troszke i mam malenkie zaleglosci pamietam ze ostatnio bylam pzred sylwestrem przed wyjazdem :) corcia byla gzreczniutka Sylwka przespal a jA I sHm ogladalismy fajerwerki fakt ze bylismy w chatce lesnej ale na przeswicie miedzy dzrewami bylo widac swiatelka :) wogole to sylwestra mielismy dzieciece, bo byliśmy we trzy pary z dzieciaczkami Moja najmłodsza i pzrez to najgzreczneijsza nie chwaląc ale był najlepszy motyw w momencie jak mala 9miesieczna dziewczynka kolezanki mej wiszczala dosłownie to Wikusia ją olała i zasneła to sie posmialismy troche hehe a poltoraroczny chlopczyk tylko fikał i krzyczał na wszystkich i rozrzucal klocki po domku a noce byly odlotowe malo kiedy pzrespana cala bo tamte dzieciaczki sie budzily i plakaly, moja mala spala spokojnie ale w ciagu dnia to niekoniecznie no i jak wrocilismy do krainy misiakow to jej sie wszystko poprzestawialo i troszke potrwalo zanim wrocila do swojego trybu i juz oki :)) bylysmy w koncu na pierwszym szczepieniu (wzeilam skojarzona) jestem z corci zadowoona bo nawet nie zauwazyla uklucia zajeta patrzeniem na babcie ktora probowala ja rozmieszac heeh udalo jej sie :) martwilam sie tym ze wiki nie chce lezec na brzuszku a jak lezy to po 2 min marudzenie no i nie iwdzialam zadnych efektow takich jak podpieranie na lokietkach no i wiecie co jak bylysmy u tego lekazra to wiki pokazala sie z jak najlepszej strony tak jak tzreba glowka w gorze slicznie podparta na lokietka i usmiech heheeh bylam leko w szoku na szcescie zostalo jej to do dzisiaj wiec jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest właśnie w dzieciaczkach naszych najlepsze :) nagle ni z tego i owego coś umieją, chociaż 5 minut wcześniej nic na to nie wskazywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie corcia rosnie dobzre i przybiera na wadze wazy juz 6450 czyli przez osatnie trzy tyg przybylo jej 450g to chyba dobrze? w kazdym bądz razie pani doktor nic nie mowila ze zle. cos pzremnknelo mi ze juz karmicie swoje dzidzie jabłuszkiem i marcheweczka ja jeszzce pozcekam poki mam co w moich mleczrniach to bede karmila ale korci mnie czasami dac jej cos innego. poczekam ostatni zauwazylam u siebie jakis spadek formy nic mi sie nie chce poczytam naarzie znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przeżarłam sernikiem pysznym, któy mój M dzisiaj upiekł, i jest mi teraz niedobrze, oj pokarało mnie za moje łakomstwo, pokarało :( Mateuszek usnął o 20:20, po kąpieli i karmieniu/przytulaniu ok. 30min, pospał ze 30 min. i znów małe co nieco i śpiącego odłożyłam do łóżeczka i śpi jak na razie. Ciekawa jestem jaka będzie noc, wczoraj to był koszmar, budził sięco 2 godziny jak nigdy. Rozłożyłam mokre ręczniki na kaloryferze, może to trochę pomoże, mnie samą męczy to suche i gorące od kaloryferów powietrze. Nie znoszę jak mi zimno, ale spać jak jest gorąco to chyba jeszcze gorzej... Dobrej nocy, dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy szok :) Wiki obudziła się o 21, zjadła i spała do 5 rano :) zjadła i poszła spać do 7, pomęczyła się i znów śpi :) chyba nadszedł skok :) bo też rochę merudzi, chce siadać i broń mnie panie Boże żebym ją na pleckach położyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no faktycznie nie zalacza nie wiem dlaczego, pozniej pokombinuje a teraz mam dzidzie na kolankach i wiki patrzy jak pisze hehe cos jej sie odmienilo jednak bo juz druga noc z kolei budzi sie o 1,45 jakby budzik sobie nastawila , kapiel o 18,40 amciu od 19 do 20 i 20-20,30-45 juz zazwyczaj spi nawija przy tym w lozeczku :) na plotki jej sie zebralo :) i tak codziennie nawija, gadula jedna ciekawe po kim to ma :P jakies sniadanko wypadaloby zjesc, bo zaczynam znikac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Pawełek dziś znowu się budził jak w zegarku co 3 godzinki- 1, 4, 7 :) teraz bawi się na macie:)więc mogę coś napisać szybko! co do usypiania to na wieczór po kąpieli kłade Pawełka do łóżeczka i jak ma dobre dni:) to zasypia sam bez problemów,najwyżej pójdę kilka razy włożyć smoczusia,bo wypadnie,ale jak ma złe dni to wtedy jest płacz i jego samodzielne zasypianie trwa trochę dłużej.Ale ogólnie nie mogę narzekać:) Za to w dzień zasypia w wózku jak go trochę powożę,chociaż zdarzyło się kilka razy że zasnął sam bez żadnego kołysania, chciałabym żeby tak był zawsze! wczoraj i dzisiaj rano na poranną drzemkę wlożyłam go do łóżeczka,trochę popiszczał i zasnął sam więc może uda mi się odzwyczaić go od kołysania w wózeczku! Karro a jak Max zasypia już sam w łóżeczku? Miłej niedzieli. http://www.suwaczek.pl/cache/822a1b0390.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Brudzia zasypia sam ale jeszcze przy tym marudzi z tym ze coraz mniej .. ja poszlam na calosc i klade go do lozeczka i w dzien i wieczorem. Z poczatku byl histeryczny placz przy kazdym kladzeniu do lozeczka, teraz tylko pomarudzi troche. W dzien klade go jak tylko widze ze trze oczka i zasypia w przeciagu paru minut, troche sobie pokweka tylko .. Ostatnie 3 wieczory bylo super zasypial b szybko niestety wczoraj walczyl dlugo .. zasnal dopiero ok 23 .. ale nie dalam sie choc ciezko jest jak on tak dlugo walczy .. Ale mysle ze warto sie przemeczyc pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pisze z pracy bo mi laptop padl :( \'niebieski\' obraz jezeli ktos wie o co chodzi. bedziemy probowac wyratowac zdjecia,ale zobaczymy czy sie uda. ja niestety nie mam na ten temat zielonego pojecia wiec oddam komputer w jakies lepsze rece do naprawy. mam wolne przez nastepne 3 dni wiec pojawie sie w czwartek i nadrobie czytanie i pisanie w pracy :) i hope Zoska ma taki szeroki usmiech jak mnie zobaczy, jak wracam z pracy,ze mi wtedy cale zmeczenie odpada i bawie sie z nia az dolsownie usnie. tzrymajcie sie zdrowo przez te pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamy z wrzesnia 2008 :) moje dziecie sie urodziło 29go starszy syn tez z wrzesnia 15go ale 2002 :) chłop jak dąb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Renika :) Fajnie ze nam przybywa nowych wrzesniowek ! A jak synkowie maja na imie ? Izabelcia no to kicha z tym komputerem, mam nadzieje ze uratujesz zdjecia ! Moj Maksio juz spi, protestowal tylko kilka minut ale taki byl zmeczony ze padl jak kawka .. tylko ze wczoraj tez tak bylo a po godzinie sie obudzil i marudzil do 23 az .. zobaczymy ! Myslalam ze bede sie nie wiadomo jak nudzic jak N bedzie na morzu a tu okazuje sie ze nie wiadomo kiedy dni mi przy malym zlatuja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy Piotrek młodszy Bartek ostatnio mały je mi w nocy co 3 godziny nawet wczesniej co 2... pakuje lapki do buzi, czyzby ząbki? smaruje mu dziąsełka ale dziwne to to bo cała pęść niekiedy tam ląduje, smoczka sam sobie wyciąga :) wiece ze nawet nie pamietam jak było 6 lat temu ze starszym? :) widze ze wiele sie zmieniło przy klarmieniu piersia byo ze do 6go miesiąca tylko piers a tu teraz juz mówia ze mozna od 4go co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dzisiaj znów \"sajgon\" przy kąpieli :l dziecie mi wpadło w histerię :( poza tym super dzisiaj była :) turlała się bawiłą na brzuszku, podsypiała, jadła dużo więcej niż zwykle i zjadła kleik ryżowy :) zrobiłam jej z moim mlekiem, probiotykiem i jak spróbowałam później to strasznie słodkie było :) zjadła co prawda 10ml ale na pierwszy raz zawsze coś :) po tym odwracała już buzię od łyżeczki :) mam nadzieję, że codziennie będzie zjadała co raz więcej, tylko muszę mleko odciągać, bo z niczym innym nie chce. reniko Poza kleikiem ryzowym nie daję córci nic. Jest tylko na piersi :) i chciałabym, zeby tak zostało, ale Wiki malutko przybiera i stąd kleik ryżowy :) Ale dodatkowo Wiki ma podejrzenie alergii. Też wszystko pcha do buzi, smoczek gryzie, ssie paluszki i ślini się strasznie, ale nie sądzę, żeby to ząbki były u nas pewnie to będzie ok 6-7 miesiąca, tak jak u nas wszystkch w rodzinie :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej renika :) No mi też lekarka mówiła żeby dopóki Emilka nie skończy 6 miesiąca nie podawać nic więcej-no chyba że od czasu do czasu starte jabłko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej corci sie cos pokickalo dzisiaj wstala jak zawsze o 8,30 snaidanko i o 11,30 juz oczka trze kladziemy do lozeczka chwila moment i zasypia szok budzi sie z wielkim placzem o 13 z minutami przystawiam ja do cysi i ssie jakby jedzenia nie widziala niewiadomo ile czasu :) hehe po amciu fika ( zazwyczaj fika do poludnia i spi do 15-16) i zbliza sie godz 15,45 i wiki spac chce znowu i spi do 18 (zabralismy ja z lozeczka i wybudzla sie na rekach u taty) bo o 18,40 ma kapiel i co my robimy przeciagamy ten czas i kapiemy o 19.30 wiecej nie dalo sie, amciu i o 21 Wiki w lozeczku no i nawija znowu ze tez ona tak da rady :D 21,25 zasypia uff i teraz pytanie czy Wiki wstanie o 2 w nocy jak to robila pzrez ostatnie dwie nocki? (zazwyczaj byla to godz 3-4) heh zobaczymy a teraz brykam i ja lulqi bo zaraz sie nie obejrze i zostana dwie godz. snu ;) Dobranoc birka link teraz powinien juz dzialac, czasmi nie lapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Pawełek już spi od 2 godzin,dziś cały dzień kładłam go do łóżeczka i zasypiał sam,trochę zawsze pomarudzi,ale najważniejsze,że zaśnie:) Dziewczyny mam problem,od 2 dni bolą mnie piersi,jedna bardziej,wyczułam,że mam na niej twarde miejsca-czy to mogą być zapchane kanaliki?coś takiego kiedyś słyszałam,ale nie wiem czy to to.Jak Mały pije z tej piersi strasznie,strasznie boli :( jak skończy pić to czuje później jak mi prądy płyną po całej piersi-wrrr...boli... Czy, możecie polecić mi jakiś fotelik samochodowy-ale z tych większych!?bo ten do 13 kg jest juz dla Pawełka za mały,bo on chłop jak dąb,a w dodatku jak jeszcze ma ubrany kombinezon to jest mu strasznie niewygodnie i żal mi go jak widze jak się wierci. Muszę w najbliższym czasie sprawić nowy,bo niedługo wracam do pracy,a Pawełka będę wozić do mamy więc musi być mu wygodnie. Do usłyszenia Dobranoc. PS.Jak chcecie Nas zobaczyć link na naszą klasę przesyłam http://nasza-klasa.pl/profile/1310805/gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brudzia, rób przedkarmieniem ciepły okład - to ułatwia wypływ mleka i rozmasuj te miejsca, jeśli boli to po karmieniu zrób zimny okład. Mi już dwa razy się tak zdarzyło, ale ja to zaraz mam gorączkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×