Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

nie oleniga :) wsypała do gotującej się zupki :) sama się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech gastroskopia... nic przyjemnego, ale da się przeżyć :) usuwanie paznokcia.... już gorzej :/ pobieranie próbki skóry też do najprzyjemniejszych nie należy, ale testy alergologiczne ujdą :) a sama Tunezja... ech póki co to może być tylko moim skromnym marzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birka to moze nie ogladaj tego thrillera ;) Bo jak juz troche wystraszona jestes to nam jeszcze jakiego zawalu dostaniesz !! Aha wyslalam ci zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezylam :) Na szczescie tu w niemczech robia gastroskopie po mini narkoza(taka na 30min) wiec nic nie czulam i sobie slodko spalam :) Snila mi sie moja niunia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka o jak fajnie ze juz po :) Jeny w ogole sobie nie wyobrazam miec gastroskopii \"na zywca\" .. brr Moja kolezanka dzis urodzila coreczke :) Musiala miec cc bo dziecko na samym koncu obrocilo sie z powrotem pupka do wyjscia. Juz nie moge sie doczekac zdjec malej A my czekamy na Nelsa, wraca dzis wieczorem. Nareszcie bedzie rodzinka w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka super ze juz po :) ... no i dobrze ze znieczulenie zrobili :) Karro alez szykuje sie mily wieczor :) ... napisz koniecznie jak Max zareagowal na tate, pewnie bedzie ogromne zaskoczenie i radosc malucha :) ... Mikolaj drzemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za zaproszenia na nk :) mamo HiO :) śliczne zdjęcia dzieciaczków :) chyba masz fotografa w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:D A my w polandii od niedzieli i troszke czasu brak:P:) Cały czas poza domem i do tego pogoda sie przepiękna zrobiła więc żal w domu Francesco dusić:D Jutro dziadka wyszykuje z Francesco na spacer a ja mam posiedzenie u fryzjera;) Trzeba sie trochę podreperować:P:) Ewunienka-współczuje wszystkich badań:P:( birka-rzeczywiście nie strasz!!! Ja to w ogóle cykor jestem!!! Sama sobie filmy jakieś kręce... brrr:P karro-Ty już pewnie w objęciach ukochanego:D tutaj mój adres na NK http://nasza-klasa.pl/profile/2601033 Fajnie będzie Cię zobaczyć :D Oleniga-pozdrawiam Ciebie i Mikołaja:D ... a tak w ogóle to troszkę tutaj cicho ostatnimi czasy... gdzie reszta koleżanek:) halllloooo????????? dobrej nocki kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piękna, święta tuż tuż, to pustki na Kafe ;) Jejku, mój M mówi, że lepszej \'teściowej\' niż moja mama chyba by już nie mógł mieć, a ja wręcz przeciwnie, wrrr. Bogu dziękować, że tak rzadko ją widuję. Za to on biedny musi się z nią męczyć, zwłaszcza, że razem pracują i wygląda na to, że to tylko na niekorzyść dla niego wyjdzie, brr, wredne babsko. Jak to mówią \' Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!!!:D ewunienka ja podałam link wyżej więc wyślij mi tylko zaproszenie :) buziaki idziemy na spacer!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zapodaje linka http://nasza-klasa.pl/profile Chce was zobaczyc!! Ja jak na razie nie nadazam ludzi na nk ogladac bo dopiero dolaczylam i codziennie mi ludzi przybywa ha ha Ja tylko przelotem , chalupe musze odgruzowac bo dzis bylismy caly dzien na miescie . Obraczki kupilismy :) Dziewczyny Maksio taki wesoly i spokojny jak obydwoje jestesmy w domu ze szok! A tate zobaczyl w nocy jak sie obudzil i z wrazenia nie mogl 2 godziny zasnac - tak sie zacieszal :) wow az bylam zdziwiona ze go tak szybko rozpoznal. Bawili sie razem az przyjemnie bylo na nich patrzec :) Ech fajnie jak rodzinka jest w komplecie! Caluski kochane !! i piszcie wiecej bo cos pustawo ostatnio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ostatnio tylko czytam i to na raty, pisac nie daje mi nasza mała terrorystka. ewunenka dzieki za zaproszenie na nk,amirka jest cudna a te kitki urocze:), karro wysłałam ci zaproszenie ta z bablami przy choince to ja:) birka dziekujemy, te ładniejsze zdjęcia to z chrzcinowej sesji Oliweczki, a reszta jak sie uda;) a pomidorowke z twojego przepisu zrobiłam dzis małej-dzieki. do nas tez wiosna zawitała:) dzis było przepieknie, staram sie z małą skikac 2 razy na spacer jak jest tak ładnie. ja to wariat na słońce jestem:) u nas porzadki, wczoraj mama pomogła mi umyc okna, poprasowła mi firany i ciuszki wnucząt, a z reszta powiedziła że mam się sama męczyc:P jutro idę do fryzjera:) ostatnio tez poszłam na solarium, bo nie mogłam patrzec na te białe golenie:D troche sie obawiałam o mleko, przykryłam piersi i teraz jestem w paski:) a wy jak z opalaniem? Oliwia daje nam popalic, jest strasznie żywa i wymaga ciągłej uwagi, gadam do niej, spiewam jej(zwiekszyłam swój repertuar o kilka piosenek:)), zabawiam ja i po całym dniu jestem wypompowana. czacha mi dymi od samych tych zabawek z muzyczkami, nasz ostatni nabytek to garnuszek na klocuszek, jest świetny, ale mała jeszcze nie kuma co do czego, póki co gryzie klocki:) apetyt ma rózny:( co ja się naćwicze żeby czasami ja nakarmic, cycek w ciągu dnia własciwie poszedł w odstawke, w nocy nadal budzi sie przynajmniej 2 razy. ostatanio przez kilka dni próbowalismy dawac jej mleko mod, nawet zabijalismy jego smak kaszka ryzową bananowa, ale cwaniara po upiciu 20ml blee,. po świetach na szczepieniu okaże się jak przybiera na wadze, w każdym razie jest drobna ale bardzo sprawna, stoi sztywno na nogach jak się trzyma czegos, kombinuje tez jak samej usiąść, przybiera pozycję do raczkowania i tak sie smiesznie kiwa w przód i w tył tylko czekamy az wystartuje:) dobra uciekam spać. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo HiO ten garnuszek na klocuszek to mnie powalił :D:D:D w pierwszej chwili nie wiedziałam o co kaman czyżby to NOCNIK ???? chociaż w tym przypadku bawienie się klockami trochę nie pasuje..... Dziewczyny paru z Was wysłałam zaproszenia na NK jesli któraś jeszcze miałaby ochotę mnie zobaczyć to pisać :)chociaż w moim profilu ostatnimi czasy dominują zdjęcia dzieci a zwłaszcza Emilki. Dziś kupiłam kaszkę mleczno-pszenną z bananami i sucharkiem z bobovity i słuchajcie ja jeszcze czegoś takiego nie widziałam....jak mała dorwała mi miseczkę to jakby ze dwa dni jeść nie dostała-jadła łyżeczką i paluszkami tak jej smakowało! polecam Cena 6,90 kaszka po 6 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jakby ktos chcial sie do moich znajomych dolaczyc to rowniez na nk zapraszam :) http://nasza-klasa.pl/profile/1891680 Co do jedzenia to u nas na odwrot mala woli piers niz inne jedzonko.Czasami szczegolnie wieczorem sie namecze z kaszka zeby jej dac bo woli piers ale nieraz zje ladnie.Zreszta z nia wogole mam przeboje ostatnio w nocy to nawet z jednej piersi nie chciala pic i wrzask straszny nie wiemy co jest grane a ona poprostu druga wolala.Nie wiem strona jej nie pasowala czy co. Zabek jakos nam dlugo przebic sie nie chce narazie wyszla obok jednej druga malusienka plamka a ostre to jak diabli czasami jak mnie ugryzie w piers to masakra. Raczkowac nie raczkuje tylko podnosi pupcie do gory no i sie kula w rozne strony po pokoju.Fajnie to wyglada jak lezy na brzuchu jakby pompki robila :) Siedziec udaje jej sie czasami ale jak jest chodziaz troszeczke przechylona do przodu. Wczoraj wyjechalismy pierwszy raz na spacer spacerowka.Dla malej pewnie fajnie bo duzo widziala , dla mnie jakos dziwnie bo jej nie widzialam tylko ta budke a jakby nie bylo wole na nia patrzec :) ok zmykam narazie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudzia ale super ten twoj Pawelek :) Taki maly cwaniak :P A El nigdy w zyciu nie dalabym 29 lat...tak mlodziutko wygladasz :) Dzieki dziewczyny za zaproszenia, teraz w koncu bardziej realnie miedzy nami,co ? Hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Koug rozlozylas mnie :) usmialam sie niesamowicie z tego \'garnuszek na klocuszek\' - no faktycznie mozna pomyslec ze to nocnik poprostu ... gorzej z tymi klockami do zabawy ... haha :D ja akurat jak szukalam zabaweka dla Mikolaja to widzialam ten garnuszek takze wiedzialam o co biega ... tez zamierzam kupic ta zabawke, moze na kolejnych zakupach, chcialam to kupic w Polsce ale tutaj jest o polowe tansza :) Ewunienka, Brutta i El79 wyslalam do Was pozdrowienia na NK ... karro a jak Ciebie znalezc? ... El79 widzialam ze masz cross trainera - ja tez, cwiczysz bo ja nie bardzo, jak sie motywujesz?... piszcie do mnie :) http://nasza-klasa.pl/profile/438440 a moj Mikolaj wczoraj caly wieczor wrzeszczal i to tak z chwili na chwile mocnej i az plakal... cholerne zeby ida 😠 i najgorsze ze kilka na raz bo ma prawie caly dol bialy :( ... biedactwo sie meczy :) alez Wasze dzieciaki rozbrykane :) ... Mikolaj tez szaleje, coraz bardziej :) ... dupke do gory podnosi, roluje (na brzuch na plecy itd.) ale tylko w prawo chociaz w lewo juz na brzuch tez sie obraca ... no i nie chce za bardzo mleka pic - najlepsze jest wszystko co lyzeczka mama daje, no ziemniakow samych nie zje - musze na lyzeczke nabierac z czyms innym, np. marchewka :) pozdrawiam :) popijam kawuche bo Mikolaj drzemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie Dawno tu nic nie naskrobałam ale czytam regularnie. Ostatnio byłam półprzytomna a to wszystko przez trzeci ząbek górna jedynka wychodziła, chyba najgorzy okres w moim życiu. Mały w nocy płakał nie chciał w ogóle spać pewnie z bólu a ja nie spałam razem z nim. W dzien też wcale nie było lepiej marudził na okrągło ale mam nadzieję że już będzie lepiej. Butelka dalej ble i zostaje tylko cyc. Owoce i zupki wcina ale nie za dużo. Jogurciki za to bardzo mu smakują, kaszki też. Mama HiO ja też już wyskoczyłam na solarium na poprawe humoru. Oleniga nie wiem czy już próbowałaś jogurciki dla małego ja znalazłam petite filous od 4 m-ca i bardzo mu smakują. Kupiłam ostatnio krem nivea baby s.o.s i muszę powiedzieć że rewelacja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jade na zakupy wiec poszukam Ewelinka :) dzieki :) tak w ogole jakies zupki musze mu robic tylko nie iwem jak, Birka niedawno pisala-musze zajrzec na jej posta... caly czas mu gotuje warzywa na parze i miksuje no bo nam tez gotuje na parze ... buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga ja ostatnio kupiłam creamy chicken z cow&gate i była bardzo dobra w składzie była marchewka, ziemniak, dynia i kurczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga- co do cwiczen na tej machinie to trudno mi sie zmotywowac ale tak codziennie okolo 10-15 min staram sie robic :) ewunienka24- hmm mlodo nie mlodo ale swoje lata sie ma. W kazdym razie dziekuje :) kiedys mnie to denerwowalo bo mialam np. 18 lat a wygladalam na 14 teraz jakos mi to nie przeszkadza :) My juz zaliczylismy spacerek wiec chyba pojde jakies pranie zrobic bo taka piekna pogoda to szybko wyschnie :) Jeszcze 6 dni i jade na 3 tyg do Polski juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny ... bylam z Mikolajem na zakupach - cos mnie meczylo wewnetrznie zeby jednak odpuscic sobie ale pojechalam bo rawie halny w lodowce (i tak raz w tygodniu jezdzimy na zakupy) ... Mikolaja zaczely bolec dziasla :( no tak sie darl ze nie moglam sobie poradzic, dwa razy z nosidelka go wyciagalam, w koncu wzielam go na rece i jakos reka pchalam ten pelen zakupow wozek ... koszmar ... zgrzalam sie jak dzik :( ... jak wsadzilam go do samochodu to od razu wlaczylam radio-cale szczescie ze jakies piosenki lecialy, umilkl od razu i po chwili zasnal... spi do tej pory (juz godzine jestemy w domu) ... ledwo dysze :o dzieki El79 za stronke, pewnie mialam ja zapisana w ulubionych (jak wszystko z reszta, czasem przydaloby sie zrobic ulubione w ulubionych ;) :D ale moj M instalowal od nowa system i wszystko zniknelo 😠 :o Ewelinka tylko ze jeszcze Mikolajowi mieska nie dawalam ... ale chyba najwyzszy czas :) ... w srode konczy 6miesiecy :)... znowu nakupilam sloiczkow a on nie nadaza zjadac bo wiekszosc sama gotuje ... kupilam slodkie ziemniaki (ostatnio jak mialam to zrobilam z niego skwarka w mikrofali, dalam na 20min jak normalnego ziemniaka ...ach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drugi dzien w domu i zamisat zabrac sie za sprzatanie, wzielam zoske ze soba i po znajomycj, i tak nam wczoraj pol dnia zeszlo. z nowoscie...przed wczoraj spadlo ponad pol metra sniegu :) bylam w pracy, mialam ze soba swoj samochod, ktory ma naped tylko na przednie kola, wiec latwo sie gdzies wkopac w snieg. mialam zostac w pracy, wiekszosc ludzi tak zrobila. Nick powiedzial,ze bedzie ok z mala, ale ja ....wsiadlam w samochod i po 45 minutach dojchalam do domu. teraz wiem,ze powinnam nocowac w pracy, bo narmalni enic nie wiedzialam, jechalam po srodku drogi, a jak jechal samochod z nadprzeciwka, to zjezlalam na bok i prawie sie zatrzymywalam,bo widocznosc moze 5 metrow. ale wszystko szczesliwie, choc sporo bylo wypadkow :( potem przez nastepne kilka dni bralam Nicka smochod...truck, wiec czlowiek sie czuje na maksa bezpiecznie. takze zero spacerow itd bo nie da rady z wozkiem przejechac. chyba kupie sobie jakas tapete z motywai wiosny, bo prawdziwej juz sie nie mozemy doczekac :) pare pytan :) - zakaldacie swoim dzieciom buty? jezeli tak ....bo zeby nozki nie zmarzly czy zeby np dziecko przyzwyczaic? ja mam mnostwo butow dla Zoski,ale ani razu nawet nie zalozylam ( tylko chrzest). ona jak jest w foteliku samochodowym to mamy spacjalny spiworek, wiec jest tylko w pajacyku i czapce. przy wielkich mrozach zakladalam polarkowy kombinezon. jakos nie mam okazji, bo i na spacer nie wychodzimy za czesto :( - ile wody/herbatek/ soczkow dajecie swoim pociechom dziennie? - jak wasze dzieciaczki zabkuja, czy ktores dostalo katar? moja Sophia dostala i sama nie wiem czy przeziebiona czy zabki? Karro....czy w Szwecji polecaja soczki w tym wieku? tutaj do roku mowia,ze nie sa dziecku potrzebne. reszte pytan zapomnialam :) widzialam kilka z was na nk....jakie te pociechy sa sliczne :) ja powinnam sobie zrobic taka rozpiske...aby nie wmylic mam i dzieci, gdzie mieszkaja itd ide obciac malej paznokietki u nog, bo juz mi tak schodzi pare dni. a tatus nie umie,albo..mu sie nie chce. Mamani????? gdzie jestes???? zajrzyj do nas i napisz co u Kornelka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia szczeka mi opadla jak o tym sniegu przeczytalam...pol metra..wow !!! U mnie dzis w cieniu 20 stopni bylo, teraz w sloncu jeszcze 27 a to juz 18.. Ja bucikow nie zakladam bo po maksymalnie 2 minutach leza juz na ziemi lub gdzies obok i juz po prostu cierpliwosci nie mam bo ta mala zolza wszystko zdejmuje. Wiecie,ze nie mialam pojecia jak ja ubrac? No bo kurcze pierwszy dzien az tak goraco bylo wiec nie chialam przesadzac..ubralam body z dlugim rekawkiem, rajstopki i spodenki, na wierzch bluze polarkowa ale zdjelam od razu jak wyszlysmy bo dopiero zobaczylam jak goraco...a mimo tego mala byla ciepla. Normalnie bym skarpetki zalozyla tylko ze boje sie, bo po minucie ich nie bedzie.. Bylysmy na spacerku,na plau zabaw,pohustalysmy sie troche a w drodze powrotnej mala w koncu skumala niekapka :)) No dobra, koncze bo czuje ze jest kupa,wiec ide mala umyc... Milego wieczoruz dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) wreszcie jakos dotarlam zeby cokolwiek napisac do was :) wyslalam do kilku z Was zaproszenia na NK :) fajne Wasze dzieciaczki i Wy tez niczego sobie heheh :) u nas wszystko w miare oki, zabki sobie jak byly dwa to sa i rosna dalej , Wikusia jest pogodna, i wesola ostatnio tak sie chichralysmy z dobrych 5 minut z czego udalo mi sie nagrac 1,5 minuty bo pomyslalam ze warto hehehe az plakalam ze smiechu eheheh wiosna pelna geb aze tak powiem od poniedzialku super pogoda +13 do +15 super lzej sie ubieramy no i jeszcze butkow nie mamy buu i jezdzimy w kapciuszkach domowych ale zakryte spodenkami i kocykiem :) i nie wiem jaki nr butkow mam zakupic, jesli stopka ok 8cm, moze jutro uda sie wyskoczyc i cos zakupic sprzatam i konca nie widac heh, wiki sobie odpuscila dzienne drzemki odkad przesypia cale nocki :D zeby niezapeszac ;) (20-5,45) i pozniej od(7,30-8,40) i pozniej nie spi no moze na spacerku z polgodzinki i wszystko; wiec wiem dlaczego konca nie widac heh fajnie wam z tym solarium tez tak myslalam zeby wyskoczyc, karmie z ranka i na nocke i czasem troszenke w dzien reszte amciu to sloiczki i kaszka (nestle jej pzrypadla do smaku reszte wypluwa i ja dokanczam) wspomnialam kiedys ze zaczelam na kurs prawka chodzic no i jutro mam pierwsza jazde łał troszke dygam bo ogarnac tzreba tyle rzeczy naraz i znaki i swiatla i biegi i inne samochody i pieszych i itp i zeby nie pomylic gazu z hamulcem :) masakier ale bedzie hehe pisze i shreka ogladam :) a w niedzielke mamy rocznice slubu :) pzrepraszam ze nie odpisze kazdej z was ale zrobie to postaram sie ;) wiosenne przesylam i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kobietki W końcu coś piszę bo taką ładną pogodę mamy ostatnio, że ponad 4 godz dziennie jesteśmy z Dawidkiem na dworze :) Koug - uśmiałam się z tego \"męskiego Windowsa\" (jakoś mnie już ślub nie interesuje) i Twojej wersji garnuszka na klocuszki :) Moja koleżanka kupiła córeczce taka zabawkę wiec wiem o co chodzi, ale na ta zabawkę to chyba jeszcze za wcześnie dla Dawida. No chyba że można nią porzucać ;) Co do wysłania polskich smakołyków to ja też chętnie pomogę jakby co :) Dziewczyny - na NK macie śliczne fotki. Ewunienka - może Dawid będzie zainteresowany Twoja Amirką ;) No i super urlop Wam się szykuje :) Co do Dawida, to wszyscy zachwycają się jego oczami i włoskami - a ja przy tej okazji się rozpływam, bo prawie wszyscy mówią że Dawid to caaaała Mama ;) Zębów nie mamy, za to ostatnio zdarza się Młodemu walnąć kupę około północy i jest krzyk:P Jednej nocy aż 3 razy mu musiałam pieluchę zmieniać w ciągu 15 minut bo wciąż \"coś\" dorabiał Siedzi jak stary! normalnie napatrzeć się nie mogę. Rozgadał się niesamowicie - jest coraz głośniejszy i wypowiada śmieszne zwroty :) Co do TV to czasem uda mu się popatrzeć na niego choć staram się tego uniknąć - za to na reklamy patrzy jak zaczarowany Może dzisiaj kupie Dawidowi jogurcik Nestle - mają takie po 6 miesiącu - zobaczymy czy będzie jadł. Raczej powinien, bo nasze jogurty wcina aż mu się uszy trzęsą. Jak jem to mu zawsze troszkę dam. Izabelcia - ale u Was dziwnie z tymi zaleceniami - raczkowanie, siedzenie.... u nas jest na miesiące. Tez czasem mam problem kto jest kto na NK ale raczej się odnajduję. Dawid wypija średnio około 100 ml herbatek lub soczków dziennie. Teraz będę mu zwiększać, bo wiadomo że będzie coraz cieplej to i pic się będzie chciało więcej. Buciki zakładamy ale takie z miękką podeszwą. Mamy takie bajeranckie butki więc ja zakładam je z dwóch powodów - żeby było cieplej w stópki i żeby super wyglądał. Karro - fajnie że jesteście znów we trojkę Birka, aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam o tym pukaniu do drzwi. Oleniga, powiem Ci że byłam zaskoczona jak zobaczyłam Twój profil na NK - myślałam że masz na imię Olga - zasugerował mnie Twój nik z kafe hihi Współczuje wszystkich badań, dentystów i innych niemiłych przeżyć :( Gdzie nam Magia zginęła !? W poniedziałek chciałam umyć okna ale jakoś nie miałam zbyt przekonania do tego.............. i całe szczęście, bo mój P i jego rodzice wymyślili sobie że dokończa ocieplanie domu na górze i mam całe parapety i okna zafajdane! Myślałam że oszaleje - i oczywiście nikt mi nie powiedział że taki zamiar mają...!! No więc sobie teraz czekam aż się ten syf skończy - wszędzie lata styropian, eh szkoda słów. Trochę się rozpisałam - mam nadzieje, że nikogo nie pominęłam w odpisywaniu; Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za checi wysylania paczek do Stanow :) czasami moi rodzice wysylaja czekolady itd, ale ogolnie to koszt paczki przerasta zazwyczaj wartosc paczki. w Chicago obkupie sie w wielkie ilosci, dlatego bierzemy Nicka samochod...wiekszy niz moj a tym samym...wiecej miejsca na polskie slodycze :) i piwko dla nicka. uwielbia Lecha :) Myszka...to pytanie o butach zrodzilo sie w mojej glowie, wlasnie po obajrzeniu zdjec Dawidka. buty sliczne i oczywiscie Dawidek tez ... :) u nas skarpetki sie w ogole na stopkach nie utrzymuja wiec buty...moze sprobuje za kilka dni z zegarkiem w reku :) Sophia uwielbia jesc z lyzki. wczoraj wieczorem zrobilam kaszke, zjadla, musialam troche dorobic, zjadla i caly czas buzia otwarta. wzielam owocka otworzylam i dziecko zjadlo tez. Nick jak sie na to patrzyl, to powiedzial,ze to dziecko chyba je za $10 dziennie :) ja jeszcze nie obliczalam, ale z takim apetytem to chyba blisko jest. tutaj znajoma opowiedziala mi jak fajnie zrobic malej jedzonko. ugotowac brokuly, zmiksowac, wlozyc w tacke do lodu( sa oczywiscie rozne tacki do lodu,ale u nas sa takie doscy duze...takze kostka lodu to ok 1,5cm na 3 cm) i wsadzic do zamrazalnika. jak brokuly zamarzna to je wyjac z tej tacki i wlozyc do torebki z zameczkiem ( freezer bags) i jedzonko gotowe na kilka dni czy tygodni. wytlumaczyla mi,ze wlasnie taka kostka brokulow to swietna porcja warzywka dla malej. uwazam,ze pomysl dobry....tylko jeszcze nie wyprobowany :) zaraz zabieram sie za czytanie ...o \'healthy eating\' i jak przeczytam cos ciekawego to pozniej napisze. ah....mimo sniegu wybralysmy sie wczoraj na spacerek. bylo bardzo milo, ale na pewno nie 4 godziny :( u nas sezon narciarski do 12 kwietnia, wiec w sumie dobrze,ze mamy snieg bo biznes jest ok,a bylo troche cienko. u mnie w pracy beda zwolnienia, obcinanie godzin,ale na szczescie mnie to nie dotyczy. chocoaz przez moment troche sie nakrecilam, zaczelam o tym myslec wiec zaraz napisalam e-maila do glownego szefa z pytaniem i jej odpowiedz na maksa mnie uspokoila,ze definitywnie moge byc spokojna o swoja pozycje. uffff tak trzymac, a zobaczymy co przyszlosc pokaze :) moze przeprowadzka do Polski ....raczej nie, ale pomarzyc zawsze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszka ja mam na imie Olga, musialas popatrzez nie na moj profil :) Ja tez uzywam butkow, mamy takie malusie adidaski sznurowane i jeszcze jedne zapinane na rzepy, narazie uzywamy tych pierwszych rowniez dlatego zeby bylo mu cieplo w nozki... u nas taka wiosna i slonce tak grzeje ze na spacerze jest super, Mikolajowi zdejmuje czapke jak nie wieje wiaterek bo jest tak cieplo :) Mikolaj jadl dzisiaj slodkiego ziemniaka po raz pierwszy :) ... smakowalo :) kupilam tez owsianke gdzie znajduje sie gluten i niedlugo bedzie jadl ... planuje tez na dniach wprowadzic miesko ... a wlasnie ile razy w tygodniu dajecie swoim maluszka miesko? ... i czy dalyscie juz zoltko jajka, ja planuje dac troszke na Wielkanoc ... oki, uciekam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×