Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość harpik
napisalam na ogolnym ale jakos pozostalo niezauwazone wiec sie was zapytam moye nie jestescia tak zajete:) pierwszy raz dostalam okres po 4 miesiacach od porodu w styczniu, potem jeszcze raz w lutym po 34 dniach, a teraz mija 35 dzien i nic sie nie pojawia, czy kroras mama miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy pierwszego ząbalka :D :D rano tak jakos lyzeczka metalowa popuklam i uslyszalam dzwieki heheeh super :) przebil sie juz ale mam radoche ;) harpik ja tobie niepowiem za bardzo bo dostalam drugi ra dopiero @ w ten sam dzien tylko miesiac pozniej wiec... moze ktoras z dziewczat cos napisze, po 5 miesiacach od urodzenia dzidzi. ide do malej heh odpisze pozniej jak zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harpik ja sama jeszcze od porodu @ nie dostałam. początkowo @ moga być nieregularne, a jak cos to teścik i bedziesz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrpik ja też nie mam jeszcze @, więc nie wiem, ale pewnie po takim szoku hormonalnym, jakim jest ciąża i laktacja nieregularne @ są regułą :) U nas pogoda pod psem :/ Jadę do lidla po pieluszki toujours :) najlepsze na moją chudzinę :) znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A my dzis pospalismy, ho ho :) Dopiero wstalismy. Maly obudzil sie o 6.30, pogadal godzinke i zasnal do 9.15. Juz dawno tak sie nie wyspalam U nas od paru dni jest piekna pogoda wiec jestesmy duzo na dworze. Ja wzielam sie tez za wiosenne porzadki ale nie az takie gruntowne, w koncu i tak za miesiac przeprowadzka. Chcialabym juz zaczac troche pakowac, np zimowe ciuchy itp ale powiem wam ze troche ciezko mi cokolwiek zrobic jak jestem sama z malym - w dzien spi przewaznie na dworze, w domu domaga sie uwagi, a jak juz pojdzie spac na noc to mi sie po prostu juz nie chce. Ale mysle ze sie jakos wyrobimy jak wroci Nels, w dwojke zawsze latwiej. Wczoraj przyszla nasza paczka :D robilismy zakupy na internecie :D Kupilam to: http://www.bumpsmaternity.com/images/catalogpics/big/hipseat.jpg Bardzo fajnie sie na tym malego nosi po domu, no i plery nie bola. mysle ze przyda sie tez w podrozy i cos takiego: http://213.132.112.100/images/28/2866274792.jpg nie wiem ile razy szlag mnie trafial jak zalozylam mu body a tu klops - juz za krotkie i przebieranie od nowa (u nas z wielkim krzykiem) i jeszcze dwie zabawki http://tokobunda.net/images/taftoys/10825.jpg taki na wozek i na krzeselko bo wiecznie zbieram z podlogi a ten ma przyssawke http://di2.shopping.com/images/di/70/4f/72/4e69596c617438522d7542336f637858746767-590x500-0-0.jpg http://www.imaginarium.pt/photo/44633_3.jpg i kubek taki najpierw ma smoczek a potem sie robi z tego kubek niekapek a potem zwykly kubek http://www.polkalicious.com/images/Babys%20First%20Toothbrush.jpg i taka silikonowa szczoteczke. Moze jak mamy szczoteczke to wyjda zeby :P wczoraj po poludniu poszlismy to odebrac i maly byl juz troche zmeczony - pokazalam mu zabawke - mial nieciekawa mine - a jak nacisnelam i zapiszczala to byl wieeelki ryk :) ale dzis juz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko szybko wam poszło z tymi z ząbkami- gratulujemy:) karro fajne gadżety, mój mąz stwierdził, że mi internet odetnie, bo ciągle cos przychodzi;) tez chcę małej kupic na spacerówke zabawke mocowaną do pałaka, mam juz upatrzonego kwiatka z tiny love:) http://allegro.pl/item563667093_obrotowy_kwiatek_tiny_love_z_koralikami_do_wozk.html a nam oliwia goraczkuje. od wczoraj wieczora, utrzymywał sie jej stan podgoraczkowy 37,6 dzis tylko w południe temp skoczyła do 38,3 i podałam jej czopek, bo była bardzo markotna, na razie czopek zbił temp, zobaczymy wieczorem. może to na zęby? cos pustawo tu ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wiosennie :) u nas piekne sloneczko, chociaz zimno. Mała coraz wiecej gada i robi, w koncu zaskoczyla i zaczyna uciekac z maty :) nie sadzilam pol roku temu, ze sie bede z tego cieszyc ;) dzisiaj zjadla szpinak z ziemniakami i....smakowalo :) jestem pelna podziwu, bo wg mnie fuj... raczki jejk caly czas chodza, zeby cos psocic...rozkoszna jest teraz. pozdrawiam wszystkie rozkoszne maluchy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dalej z pogodą kicha :/ zima sio!!! :( poza tym emka ma rację :) małe psotniki nam rosną :) Wiki też tylko patrzy żeby coś dorwać w łapki i do buziaka :) złazi z koca, próbuje dorwać wszystko co do jedzenia się nadaje albo i nie :) przede wszystkim podobają jej się rzeczy, które z zabawkami mają niewiele wspólnego :) np. moje okulary :) poza tym zjada już cały słoiczek na 6 m-c na raz lub jedno starte jabłko albo 120 ml kaszki w zależności od pory i rodzaju posiłku :) w niedzielę wybieram się do mamy, może trochę odpocznę :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (28tyg)....7500 (2700).......66cm Koug.........Emilka.........23.08.08 (28tyg)....8245 (3245) .......75cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........(6m)8 060 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09............7,700(3770) ...68cm onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (5m+)...7500(2980)....67cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09.........7500(3440).....69cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(6m)...6720(3050)... ..66cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(6 m-cy).....9190(4100 )....??cm eMKa31........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470 (3450).....ok.63 cm Brudzia......Paweł..........16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(6 mies )...7300..(3760).......71cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(20tyg).....5800(3090)......66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/104,5mc....7800(3500).........68cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(20tyg)...7950 (4360)....68cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d.....8460( 4160).....66cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm renika..........Bartłomiej.....29/9....4m4w....7600(3500 ).........?l Poprawiłam tabelkę - dawno mnie nie było .... i pewnie dalej będę zagladac sporadycznie bo ... wracam do pracy - buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!! pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja moge podac moje dane do tabelki Nasza coreczka Lusia urodzila sie 10.08.08 Teraz ma 7 mies+11dni i ma 69 cm i wazy 8100 Co jeszcze podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aglucola musisz skopiowac tabelke wstawic dane dzidzi i wtedy :) u nas udaje sie ladnie zasypianie zupka na raz idzie :) rano kaszka z owockiem :) na noc kaszka :) idzie nam nieźe :) ja chce wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej późną porą:) Ja to juz chyba taki nocny marek jestem:P Mamohuberta, Myszka, Koug i reszta dziewczyn dziękujemy 🌼 u Nas był ostry tydzień...:P Ząbkowanie!!! Dzisiaj się troszkę uspokoiło, ale ząbka nadal nie widać:P Bidulka Mój mały... Normalnie jakby mi ktoś dziecię podmienił tak się zachowuje... Dobrz że chociaż w nocy śpi dobrze:) Jutro idziemy na chrzciny narzeczonej Francesco:)) Miałam problem z prezentem ale wynalazłam na allegro baje(książeczkę) w której głównym bohaterem będzie Lenka (jutrzejsze serce uroczystości) a jej najlepszym przyjacielem będzie Francesco:D Cała sytuacja będzie rozgrywała się w Dublinie:) Plus dedykacja od Naszej Trójeczki i zdjęcie Lenki na pierwszej stronie:)) I do tego pieniążki bo nie mam ostatnio głowy do prezentów a nie lubię kupować czegoś na odwal się:) Myślę że się spodoba;) U Nas też pogoda od tygodnia na 5!:D Od dwóch dni przerzuciliśmy się na spacerówkę i powiem Wam że nie wiem jak Francesco ale mi się ją fenomenalnie prowadzi:D Inaczej jest teraz ciężar rozłożony i jest super!!!:D Jedyny minus że Francesco jest do mnie tyłem i nie widzę Go jak siedzi albo czy mu przypadkiem czapa na oczy nie spadła:P:) Dziewczynki przesyłam Wam troszkę słoneczka do Polski:) Karro-do pol. powinnam lecieć tak końcem miesiąca:) Mam wizyte umówioną na 03.04 u dentysty:) oki ... zmykam... bo się trza wykąpać:D buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... dziewczyny dziękuję za odpowiedź odnośnie jedzonka:) Dzisiaj sie zmobilizowałam i ugotowałam na parze marchewkę ... Myślałam że sie posikam jak jadł!!!:D Na wymioty Go zbierało ... Tak to Go w podniebienie gryzie to jedzonko!!!:D No nic będziemy próbować nada:) Ale nie jutro bo czasu brak:) oki... teraz naprawdę zmykam...;) papa:Dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wszystkich wywialo ? Mam nadzieje ze na spacerki w wiosenna pogode :) My tez zaraz smigamy a potem mamy gosci. U nas nic sie nie dzieje, czekamy z utesknieniem na tatusia,jeszcze niecale 3 tygodnie. Brutta no prosze Francesco ma juz narzeczona :) Jak bylo na chrzcinach ? A nasz babelek jeszcze nie jest ochrzczony, wlasnie nie wiemy jak z tymi chrzcinami wykombionowac .. moi rodzice chca zeby go w Polsce ochrzcic a ja sama nie wiem - chyba bardziej sklaniam sie ku temu by go ochrzcic w szwedzkim kosciele. Tutaj ogolnie rzecz biorac panuje wieksza tolerancja w kosciele, no i przy zalatwianiu formalnosci nie natrafia sie ciagle na jakies problemy. Zobaczymy. Dobra, lece sie umalowac bo zaraz wychodzimy do ludzi :D Milej soboty laski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoHiO....pamietam,ze mialas takie smoczki-gryzaczki. pytam czy zauwazylas,ze przyniosily ulge malutkiej jak je gryzla? ja mam takie same ale jeszcze w pudelku, bo jest napisane faza 3,a u nas nawet jednego zabka brak. wczoraj zoska zdecydowanie nabrala charakteru...moge powiedziec, tak jakby zrobila sie bardziej rozkapryszona. posiedzi sobie w foteliku 5 minut i jakies stekanie i piszczenie,ze jej sie juz nie podoba :) zobaczymy czy dzis bedzie powtorka....byle nie tak do konca zycia :) Zoska spi ostatnio 10,5 godziny,a jak sie budzi o nolmalnie w brzuchu jej burczy. ja podalam malej takie juz owocki i warzywa jak: gruszka, suszona sliwka i jablko marchewka, squash, slodki ziemniak i zielona fasolke. tutaj mowia,ze avocado jest bardzo dobre i jezli jest dojrzale, to jedno z latwiejszych rzeczy do przygotowania. sprobuje za kilka dni, bo avocado jeszcze troche twarde :) a dzisiaj chyba banan,ale z pudeleczka. niedziele mam wolna.....woow rzadko mi sie to zdarza,ale mialam do wyboru albo nie pracowac albi zabrac ze soba zosie....wiec wybralam wersje nr 1 Zosia siedzi juz sama,ale nie na kazdej powierzchni. to znaczy na twardej podlodze jeszcze nie,ale w lozeczku tak i to przez dlugi czas. pelzanie i odwracanie u nas nie istnieje. chyba nauczy sie chodzic szybciej niz pelzac czy raczkowac. hmmm zobaczymy zycze milej niedzieli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale pusto... napisze tylko, że gorączka Oliwii utrzymywała sie od czwartku wieczora do wczoraj do popołudnia, zbijałam czopkami, ale po ok 6 godz rosła, wczoraj byłam z nia na pogotowiu, przyjeła nas przemiła pani doktor, żadnych innych niepokojących objawów nie stwierdziła, ale dla spokojnego sumienia pobrano Oliwce na miejscu krew do badania. zajęły się tym miłe pielęgnierki z oddziału dziecięcego, malutka płakała, ja nie patrzyłam, w każdym razie mimo braku żyłeczek poradziły sobie i nie było najgorzej, wyniki nic nie wykazały- wszystko ok. więc albo to na ząbki, albo organizm walczył z jakimś wirusem i bronił się przed infekcją, podejrzewała też lekarz 3dniówkę, ale jak na razie nie ma wysypki. temp mineła wczoraj po południu. mimo tego wszystkiego była dzielna moja kruszynka., miałysmy dwie nocki z pobudkami, ja się czesciej budziłam niz ona, bo kontrolowałam temp i bałam się o nią. izabelcia natychmiast wyciągaj te gryzaki z opakowania, sprawisz Zosi radochę:D moja Oliwia tez nie ma zebów, a od dawna molestuje te gryzaki, to jej ulubione zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdze ,że dzis pustki na forum,mamusie pewnie spacerują. Mój mały nadal nie chce butelki tylko czeka aż wróce z pracy, w tym czasie zje troche jabłka i kilka łyżek kaszki,zupek odmawia,skosztuje i na tym się kończy buzia na kłódkę. Mąż sie śmieję ,że mama dba o linie to i dziecko wzieło z niej przykład:) W kwietniowym numerze gazety Twoje dziecko jest list od jednej z czytelniczek majacej taki sam problem jak ja z nieakceptowaniem butli ,która dziekuje redakcji za artykuł z gazety lutowej Twoje dziecko ,w którym bylo napisane jak zachecić dziecko by ssało z butli.Problem w tym ,że nigdzie nie moge zdobyć tej gazety,moze któraś z Was ma ją i napisałaby mi co robić,próbowałam zmieniać smoczki,dać się bawic dziecku butelką.Artykuł ma tytuł Piersią i butelką.Zazdroszczę Wam dziewczyny jak piszecie jak Wasze pociechy wcinają zupki,ja dzis ugotowałam zupkę jarzynową ,wział łyżeczkę i be....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa :) a spróbuj podać warzywa osobno, może to skusi :) Wiki wcina ziemniaki, aż jej się uszy trzęsą :) już nie wspomnając o tym co robi jak mięsko zobaczy :) ona w ogóle przybrała teraz na wadze, widzę po niej, taki brzuchol jej się zrobił, że chyba muszę trochę ograniczyć :) polecam bardzo kaszkę z bobovity z owocami leśnymi, przepyszna i w dodatku prawie całkowicie maskuje smak bebilon pepti, na nutramigenie niestety nie próbowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i Wiki bardzo smakuje jabłko wymieszane z kleikiem ryżowym - w stosunku zależnym od upodobań :) albo więcej ryżu albo jabłka i od okresu ile ma nie jeść :) ryż zapycha troszkę :) butla... Wiki mleka z butli nie tknie :) jak widzi białe to ble :) inne ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczynki :) ewaa ja mam te gazetke, jest pozyczona akurat ale juz dalam znkaa to kolezanka jutro podrzuci mi ja zeskanuje ten artykul i moge podeslac na emila jak chcesz? :) u nas jak wspomnialam wyzej sa juz dwa zabalki :) cieszymy sie bardzo narazie sie uspokoila i nie marudzi juz tak jak ostatnimi czasami ;) nocki przesypia cale :) budzi sie 5-6 czasem 4 to wtedy daje jej smoka i spi dalej :) jemy sloiczki jeszcze nie gotowalam jej nic :P moze pozniej, a jemy deserki (jabluszko, jabł+march, jabł+mal+jag,) i dania (ziemn+march, zupka ryzowa+march)łazce je z sinlackiem i zajada :) z kolei mam jeszcze takie dania (warz+z kurczakiem i jabl.puree, dynia+ziemn, szpinak+ziemn, brokul i deser jabl+banan) ciekawe jak bedzie na nie reagowala wczoraj córcia miala pierwsza kapiel w duzej wannie heheh razem z tatusiem sie pluskali heheh ubaw po pachi i sesja zdjeciowa :) a tydzien temu wyskoczylismy na kabaret mlodych panow :) wiecie niby zna sie praktycznie wszystkie skecze, ale na zywo jest smeiszniej hehehe sie troszke odchamilam :D a jak chcialam wyskoczyc w piatek z kolezankami na dwie godzinki to kurcze mala nie dala:( starsznei dlugo nie chciala zasnac i piszczala mi no wiecej jej nie powiem ze chce wyjsc :) to nie bedzie mi takich numerkow odstawiala, trudno jeszcze sie nadazy okazja do wyjscia mam nadzieje ze zdrowe jestescie :) bo u nas pogoda jak byla sliczna (trzy dni wiosny) tak od pon/wt snieg i deszcz i wieje i paskudnie sie zrobilo az nei chce sie wychodzic nigdzie i tak kisniemy z mala ale jutro wyskoczymy do kardiol. pozdrawiam mamusie i dzieciaczki wszystkie :) trzymajcie sie dzielnie nie poddawajcie sie temu pzresileniu i sie nie dolujcie 🌻 🌻 🌻 slonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Izabelcia pomalutku i zacznie się odwracać,pełzać,raczkować wszystko w odpowiedniej chronologii.Lepiej gdy dziecko przechodzi te etapy później ale wszystkie niż szybciej ale nie wszystkie np.po pełzaniu nie raczkuje tylko od razu zaczyna stawać i chodzić Karro widzę zakupów sporo Maksio pewnie zadowolony :) Wstaw jakieś nowe fotki ;) Mnie teraz czeka zakup nowego fotelika bo z tego pierwszego już nogi Emilce zwisają a poza tym niedługo przekroczy granicę 9 kg. Na razie przeglądam i nie mogę się zdecydować.Poza tym ponad 3ci tydzień jak na zbawienie czekam na pieniążki kochane z pitów bo wydatków mamy teraz sporo.:( Jeśli chodzi o jedzenie to Emilcia jest niczym odkurzacz-pochłania wszystko co jej pod dziób podstawimy.Jak do tej pory unikam ja jako mama karmiąca kapusty,fasoli,grochu.Cebula i czosnek w ilościach smakowych,kawy sypanej,cytrusów oraz napojów gazowanych a ona je zarówno surowe jak i gotowane owoce warzywa i mięsko.Zazwyczaj wybieram jej warzywa z zupy z kawałkami indyka lub kurczaka i miksuję.Wychodzi ok.10 łyżeczek.Je aż jej się uszy trzęsą ;) Nie wiem czy wcześniej wspomniałam ale od piątku miała nowe wyzwanie-chodzik.Pierwszego dnia zrobiła parę kroczków po pokoju natomiast na drugi dzień przeszła już sama z pokoju do kuchni.Dzieciaki moje nawet ją nagrały na komórce-jak któraś będzie chętna wyślę link do filmiku :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znacie moze Buggy Concord Neo? Mi sie on tak spodobal, ze wczoraj kupilam go, zy tym ze przez net no i czekam. Jestem taka ciekawa-moze ktos ma doswiadczenie z tym wozeczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug....oczywiscie podaj linka :) mam nadzieje,ze bedzie raczkowac, bo moja siostrzenica nie raczkowala i przez dlugi okres nic nie mowila.potem po wielu badaniach, mysleli,ze moze nie slyszy za dobrze, doszli do wniosku,ze dlatego,ze nie raczkowala nie napinala jakom tam miesni itd czas pokaze co tam bedzie :) my dzisiaj wybralismy sie na basen ze znajomymi. najlepsze,ze wszyscy spedzilimy czas w basenie dla dzieci :) bylo milo bo woda ciepla. po raz pierwszy sie odwazylam wsadzic Zoske pod wode, z cala glowa wlacznie oczywiscie. za pierwszym razem byla lekko zdziwiona jak ja wyjelam a za drugim razem chyba nawet nie zrobilo na niej wrazenia. Karro...a wy co robiliscie na basenie? jakies cwieczenia czy tylko pluskanie? tatus robi obiadek na grilu dzisiaj, Zoska sobie skacze na takiej hustawce, ktora jest przyczepiona do futryny a mama...hmmm sie obija i jest bardzo glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - mowisz i masz :D Dodalam nowe fotki na garnku , dzieki za mobilizacje, juz od dawna nosilam sie z tym zamiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly spi jeszcze wiec poskrobie troche co u nas. A tak w ogole to lobuz odsypia harce nocne - zasnal ladnie o 19.30, ale obudzil sie 0 23 i szalal do wpol do pierwszej w nocy. I tak mam co noc, tylko o roznych porach - czasem o 3,4 nad ranem a czasem tak jak wczoraj. Budzi sie caly wyspany i szczesliwy i zaczepia do zabawy.. U nas wiosna, piekna pogoda aczkolwiek troche chlodno jeszcze. W weekend mielismy gosci, fajnie bylo. Maks tez zadowolony ze cos sie dzialo :) Byli znajomi z 3 letnim synkiem wiec Maks mial sie z kim bawic. Znajomi nocowali u nas ale niestety ich synek zle sie poczul nad ranem, wymiotowal i bolal go brzuch :( rozmawialam wczoraj z jego mama i tak bylo do wieczora, mam nadzieje ze to nie jakis zarazliwy wirus ... ale maly nie mial temperatury i ogolnie pomiedzy napadami mdlosci byl pogodny wiec moze po prostu cos mu \"siadlo na zoladku\". Czekamy tez na zabki, mam wrazenie ze niedlugo wyjda mu dolne jedynki ale na razie nic . Aglucola ja niestety nie znam tego wozka wiec nie wypowiem sie :) Dziewczyny a kaszke na noc dajecie lyzeczka czy w butli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje tylko znac ze u nas ok mala juz prawie zdrowa zostal tylko kaszelek ale lekki. Musialam odstawic antybiotyk bo mala dostala uczulenia ( chociaz lekarka z uporem twierdzi ze to byla trzydniowka ... a po trzydniowce wysypka jest na calym ciele a nie tylko na brzuszku ) . Apetyt ma za 5 je bardzo duzo kaszek . Ja na noc daje jej kaszke w butelce ( kilka dni temu kupilam jej mleko bebiko 2 dobry sen rewelacja do tego dosypuje 2 lyzeczki kaszki bananowej i mala spi 8 godzin bez zadnego mrukniecia :) co prawda te 8 godz akurat w jej przypadku to wypada o 5 rano ale i tak ja sie juz przyzwyczilam :)dobra spadam bo jak zostawiam NIne z moja mama to wyobrazcie sobie ze mi ostatnio nakarmila dzecko cieplym lodem ..... nic jej nie bylo ale.... mozna zwariowac !!! Acha moja mama ostatnio wymyslila ze nie wolno mi nic jesc i pic przy dziecku bo ona tak na mnie glodna patrzy :) szalenstwo mówie wam kochane szalenstwo .. Ale poniewaz nie mam gdzie sie podziac bo w jednym momencie stracilam wszystko to zostaje mi obracac pomysly mojej mamy w zart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ewwa33- u nas ten sam problem z butelka.Mala nie chce z niej pic i koniec wiec tez by sie jakies porady przydaly. U nas za to chyba zabek idzie bo jak przejade malej palcem po dziasle to czuc cos ostrego nawet jak karmie piersia to czuje ale niestety jeszcze nic nie widac.Mala czesto placze , czesto rowniez musze ja karmic i nie bardzo chce jesc z lyzeczki do tego znowu w nocy pobodki srednio co 2 godz nie wiem czy to nie przez te obolale dziasla. Tak sie zastanawiam nad przekluciem malej uszu.Jak sadzi cie nie zamala jeszcze? pozdrawiam wszystkie mamusie p.s. u nas pogoda dzisiaj straszna leje i silny wiatr gdzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie U nas pogoda do niczego - deszcze, silne wiatry i ogólna beznadzieja...... Dawid od kilku dni potrafi się obracać z plecków na brzuszek przez obie rączki i z brzuszka na plecy też przez obie rączki. Byłam w szoku. Nagle od razu nauczył się tylu rzeczy a przecież potrafił tylko się obracać z plecków na brzuszek przez lewą rączkę. Teraz fika piruety i najbezpieczniej jest mu na podłodze na kocu. Mówię Wam jak się cieszę ,że tyle potrafi! Z jedzeniem to u nas różnie, ale z butelki zawsze pije, więc Wam z tym nie pomogę. Z łyżeczką radzi sobie doskonale, tylko jak jest wieczorem zmęczony to nie chce jeść z łyżeczki kaszki więc dostaje wtedy mleko. Karro - fajne zakupy zrobiłaś. Nie widziałam u nas tych \"przedłużek\" do body - fajne OK, uciekam trochę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzik?? już?? to nie za wcześnie?? z tego co wiem można dziecko wsadzić jak już sprawnie chodzi :) Mamo Niny pozdrawiam i cierpliwości życzę :) nie martw się teść ostatnio dała młodej galaretkę :) ja się cieszę, że Wiki chce jeść el, to na 99% ząbek :) miałam to samo z młodą :) chyba, że zjadłaś coś ciężkiego i piersią karmisz :) Karro, kaszkę zawsze łyżeczką, zresztą wszystko jedzenie łyżeczką albo rączkami :) picie z butelki a mleko z cyca :) Pogoda jak wyżej :/ Wiosno przychodź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×