Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Czesc Laseczki 👄 Mamo HiO to mnie zaciekawilas tym mlekiem. Ja bylam przekonana, ze nasze dzieci musze dalej pic mleczko. Skonczyl sie cycus i teraz kupuje mleko modyfikowane i podaje Niki rano i na noc. Wszedzie gdzie czytam info na ten temat to trabia, ze do 3-roku zycia dzieci musze pic mleko modyfikowane, bo mleko pochodzenia zwierzecego nie jest za zdrowe. Z tym 3-rokiem zycia to dla mnie chwyt tych wszystkich firm produkujacych sztuczne mleko, czysta komercja i przesada. Ogolnie to od "dzisiejszego" karmienia dzieci to mozna dostac zawrotu glowy. Nasza Niki powoli je juz prawie wszystko to co my, wczoraj uparla sie na kawalek pizzzy i dalam jej skosztowac ale tylko sam spod ,ciasto. Moja mala jak na razie tylko stoi, i tez jeszcze nie chodzi, wkurza mnie jaK w kolo wszyscy pytaja, a chOdzi juz sama??? Buziak dla wszystkich Maluchow i uciekam bo mala chce isc spac milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam cos znalezc na temat krowiego mleka i wieksosc stron po angielsku jest tego typu,ze dlaczego mleko dopiero po 12 miesiacu zycia. jak pisalam wczesniej, u mnie w sklepie nawet nie mam mleka modyfikowanego po 12 miesiacu zycia. tak po prostu jest tutaj przyjete i koniec. moja lekarz zaleca 2 szklanki mleka dla Zoski. ale jak np dam jej jogurt, to ten jogurt jakby zastepuje jedna szklanke, czy sporo sera zoltego rowniez zastepuje jedna szklanke mleka. trzeba po prostu uwazac, jakie porcje itd After 12 Months Once your baby hits his first birthday and has his one year well-check, if your pediatrician gives the ok for you to give your baby cow’s milk, there are a lot of benefits to your baby. In most cases, for that second year of life, you will be told to give your baby whole, vitamin D milk. It is because this milk has the highest concentrate of vitamins that your baby still needs to grow. A great source of calcium, phosphorus, vitamin A, and magnesium, whole milk will help your baby’s bones and teeth grow and become strong. chociaz wiem,ze w Polsce macie duzy wybor mlek modyfikowanych po 12 miesiacach. tutaj ludzie pisza,ze po prostu firmy o to zabiegaja i pisza,a by dzieci byly na modyfikowanym do 3 lat. jak dla mnie to przesada. ach...ogolnie to ja podgrzewam mleko krowie przez pare sekund w mikrofali,ale wiekszosc ludzi normalnie daje prosto z lodowki :) trzeba bylo widziec moja mine pare lat temu jak bylam w restauracji, i kobotka przy naszym stoliku poprosila kelnerke aby przyniosla mleko (zime z lodwoki) dla dziecka w wieku Zosi. ja sie pytam Nicka,dlaczego ona nie zagotuje itd, wiec mnie z lekka wysmial. teraz jest to dla mnie normalne tez. ok..koncze moj wywyod o mleku, u mnie czas na lunch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś tylko szybciutko poprawiona tabelka ... Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (9 mies.)....8700 (2700).......71cm Koug.........Emilka.........23.08.08 (9 mies.)....9300 (3245) .......??cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09..(6m).....806 0 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09..............7700(3770 ) ........68cm onyx1....Maksymilian Mikołaj....02/09 (9,5mies)...9300(2980)....74cm Słonko_26 ......Lenka ...02/09(1 rok).........9500(3440)...........77cm magia_......Nicole-Julia.......04/09........9420(3880).. ...........75cm kasinska28......Mateusz......05/09 (1 rok)........9400(2750)....76cm el79.............Arianna........06/09(31 tyg).....7090(3230).......,65 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(6m)...6720(3050)... ........66cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)...................62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100...............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(7,5mies.)...8850(3340 ).......72cm Dafodilek........Karolek........12.09(9,5 mies)...8750(3400)........80cm kate562..........Marta.........13.09(16tyg).......7100(3 720)......66cm myszka5.........Dawid........14/09 (1 rok).....11440(4100 ).......78cm eMKa31..........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470(3450).....ok.63cm ewelinkas.......Jakub...........14/09..(18tyg).....83803 160). .....69cm Brudzia..........Paweł.......16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee.........Jakub..........16/09 ..............6700 (3170)......69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27.....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna......19/09(7 mies)......8500..3760).......76cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(9 mies).....7360(3090)......74cm renika..........Bartłomiej.........29/9....7m........815 (3500)......74cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d.....8460( 4160).....66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.......Francesco Jan.....06/10(7,5mc)....950(3500).........71cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(37tyg)...10.12( 4360)......?cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Myśmy byli dziś na szczepieniu i Maks był baaaardzo dzielny, nawet nie pisnął, tylko się skrzywił. Ostatnio chętniej ze mną współpracuje, pokazując różne przedmioty (np. lampę) i naśladując zwierzątka. Chodzi już dosyć pewnie, ale czasem "złapie zająca". Ząbki jakoś wychodzą i wyjść nie mogą. Martwi mnie to, że - jak mi się wydaje - Maks wolno rośnie. Przez ostatnie 2 miesiące urósł tylko pół centymetra! Zobaczymy co powie lekarz. Nie chcę panikować, może źle mierzę. Ostatnio było na leżąco, teraz na stojąco. Mleko podaję modyfikowane i MAks nie chce go pić. Robi łyk lub dwa i to koniec. Teraz chcę kupić takie pełne, krowie i spróbować. Tylko jak ostatnio byłam na zakupach, to go akurat nie było. Spróbuję jutro. Nie ma wieści od Olenigi? Pozdrawiam serdecznie! Zmykam do garów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, nie zamartwiaj sie na zapas ! Wiesz, takie dziecko po pierwsze naprawde trudno zmierzyc a zreszta czasem zdarzaja sie "przestoje". Dopoki pediatra nie bedzie uwazal ze cos jest nie tak to nie ma co na sile stwarzac problemow! Ja sie kiedys martwilam ze Maks jest troche do tylu z rozwojem w porownaniu do rowiesnikow. Jak nasze forumowe dzieciaczki zaczely sie usmiechac, siadac itp to on zawsze dopiero tak po miesiacu od nich. Teraz juz o tym nie mysle i nie porownuje, widze po nim ze ciagle robi postepy i zadziwia mnie jakimis nowymi umiejetnosciami znienacka :) Jednak to prawda ze kazde dziecko ma swoje tempo. U nas piekna jesien, bylismy dzis w ogrodzie botanicznym na wystawie jablek :) Mielismy b mily dzien niestety przytrafil nam sie tez niemily incydent - obok placu zabaw gdzie bawilismy sie z malym szedl facet z dwoma duzymi psami, ktore zaatakowaly starsza pania i jej pieska. Przewrocily ta biedna kobiecine, byla w zupelnym szoku, i pogryzly jej pieska :( Byl straszny tumult i Maks sie bardzo wystraszyl i plakal. A widok typowy jak wszedzie - ogolony leb, paker z silowni i dwa rottweilery na smyczy, noz sie w kieszeni otwiera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jest ten topik wlasnie cofnelam sie do tylu i czytalam sobie nas jak bylysmy mniej wiecej w polowie ciazy czyli tak jak ja teraz z drugim. W sumie jak pamietnik, fajnie. Szkoda ze tyle dziewczyn juz sie nie odzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Karro za pocieszenie! Zmartwilo mnie to, ze Maks nagle zlazl z 50-go centyla na 25 jesli chodzi o wzrost. A co do lekarza to mam strasznie kiepskiego, ledwo mowi po angielsku i jest straaaasznie dziwny. Oboje z mezem stwierdzilismy, ze nie chcemy sie u niego leczyc i bedziemy szukac kogos innego. Maks dostal ostatnio pociag z nauka literek, cyfr, piosenkami itd. Wszystko blyska swiatelkami, spiewa, gra melodyjki i wydaje kupe innych dzwiekow. Strasznie boli mnie od tego glowa, ale Maks jest zachwycony, z tym ze przez 10 minut, pozniej woli tradycyjne zabawki. Uffff... Tam jest taka dziura do wpychania klockow z literkami, ktore z wielkim impetem przelatuja do przyczepki. Maks juz przepchal przez nia wszystko, lacznie z komorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) dawno mnie tu nie było, ale same rozumiecie...mężuś przypłynął, a po kilku dniach wybraliśmi się SAMI na Lanzarote (kanary) na tydzień....mmmm było super, a z dziećmi została teściowa. Muszę przyznać, że odżyłam i odpoczełam, no i się opaliłam :) a teraz się drapię i pozbywam skóry w niektórych miejscach ... ;) dzięki za życzenia urodzinowe dla Hanusi i chciałabym się pochwalić, żę dziś zrobiła pierwsze samodzielne 3 kroczki!! Ale jest bardzo strachliwa i ostrożna, więc sądzę, że dochodznie do wprawy może jej jeszcze z miesiąc zająć. Widziałam, że przewija się temat mleka - mój pediatra twierdzi, że dziecka po 1 roku nie musi wcale pić mleka jeśli nie ma ochoty - można je zastąpić jogurtem z płatkami np, serem żółtym, masłem, a także podawać więcej mięsa. Nasza Hania nie pije mleka, ani kaszy - po prostu nie lubi i nie można w żaden sposób ją namówić. Może jej organizm go nie toleruje? Mamy w piątek wizytę u gastrologa (ze względu na niską wagę) więc zapytam fachowca i się odezwę pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamy -wieki mnie tu nie było ale pisze a mamami na innym forum i nuie dałabym rady na dwóch, na początek wszystkim maluchom z września wszystkiego co najlopsze z okazji roczków!!!wszystkim wrześniowym 🌼 🌼 🌼 ❤️ wpadłam na chwile zamknąc listę maluszków z września, bo dziś konczymy rok a dziś ostatni wrzesień, oj jak to zleciało, to chyba już jeden z ostatnich wrześniowych kafateryjnych malców, prawie chodzimy, zdrowie nam dopisuje więc nie jest żle, jeszcze raz dużo zdrówka dl a waszych pociech,❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ale super ze mialas tydzien oddechu ! A jak dzieci zniosly rozlake? Moj Maks to taki mamisynek ze szok ! Juz teraz sie martwie co to bedzie jak pojde do szpitala rodzic .. Nels pol godziny temu poszedl z malym do sklepu po pieluchy i potem mieli isc do piasku, a ja wlasnie wyjrzalam przez okno i widze ze sie niezle rozpadalo. Dobrze ze mu zalozylam kombinezon to wroci suchy. U nas juz sie zimno zrobilo a mi juz taka pilka wyskoczyla z przodu ze nie dopinam sie w kurtke! Poza tym czas leci, N jest jeszcze w domu 2 tygodnie tylko i znowu sami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja krótko, bo zabroniłam Mateuszkowi ruszać komputera i jest rozpacz... Są dwie różowe kreski na teście :) !!! Trzymajcie kciuki, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska wieeeeelkie gratulacje !!!!!!!! Strasznie sie ciesze ! 🌻 🌻 🌻 dla ciebie ! Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae - życzenia dla Cyrylka dałam na drugim forum, ale jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! ❤️ Kasińska - gratuluję! Oj, będzie się działo, nie zapomnijcie o nas dziewczyny jak już urodzicie kolejne dzieci :D Dwie różowe, powiadasz...? TO chyba dziewczynka będzie, nie? Ja miałam niebieskiego plusa i był chłopak... :P Karro, ty to dzielna jestes! A Maksio na pewno jest z tobą związany, bo jak twój mąż w morzu to dla takiego dziecka miesiąc to całe wieki rozłąki. Chociaż ku naszemu zdumieniu dziesięciomiesięczny Maks poznał mojego męża po miesiącu niewidzenia. Trzymajcie kciuki za moje odstawianie od piersi, wzięłam się za nocki, jak to przejdzie to będą jeszcze dwa karmienia dzienne. Niestety, Maks zasypia przy cycu, chyba będę musiała najpierw to odseparować, apoźniej dopiero odstawiać. Jakieś rady...? 🌼 dla was! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam dodać, że strasznie Wam zazdroszczę wakacji, szczególnie takich bez dzieci :D Chociaż znając mnie, to po godzinie już bym strasznie tęskniła... A może jak się zostawia z kimś z rodziny to jest inaczej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że nie napiszę nic do Waszych wypowiedzi konkretnie, ale mam mały-wielki problem Dawid dziś w nocy obudził się o 2 godzinie i miał temp 38st. Nie mógł spać ale z nami jakoś mu się w końcu udało. Cały dzień było ok aż późnym popołudniem znów mu skoczyła. Najpierw 38,5 potem 39 a po Paracetamolu w syropie mu zaczęła spadać. Teraz ma 39,4...... nie wiem co robić. Robiłam mu okłady na czółko. Na razie śpi ale nie wiem co dalej. Może to trzydniówka? Poradźcie mi coś bo zaczynam trochę panikować Tydzień temu mieliśmy szczepienie odra, świnka, różyczka i pielęgniarka mówiła, że gorączka może wystąpić nawet dwa tygodnie po szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka5, to moze byc i po szczepieniu, i np. przeziebienie czy inna choroba. Mierz temperature, podawaj mu leki przeciwgoraczkowe, nie dopuszczaj do odwodnienia. Na pewno to robisz, Ameryki nie odkrylam ;) A jutro po prostu zadzwon do przychodni albo lekarza i niech go ktos obejrzy dla twojego spokoju. Oslucha pluca itp. Trzymam kciuki, zeby mu szybko przeszlo. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, dzięki :) Wszystko to robię, z tym, że chciałam mu przed chwilą "wcisnąć" trochę wody to nie chciał. W ciągu dnia dużo pił. Myślałam już o wizycie w szpitalu (oddział dziecięcy mamy prawie pod nosem). Jak wytrzymamy do rana to jak tylko otworzą nasza przychodnię to tam zadzwonię. Żadnych dodatkowych objawów nie ma - kataru, kaszlu - NIC Zaraz chyba idę spać i zabiorę go do nas do łóżka - będę Maludę miała pod ręką to będę spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko z tego co ja wiem to jesli temperatura powyzej 38 utrzymuje sie wiecej niz 3 dni trzeba do lekarza (no chyba ze sie zauwazy jeszcze jakies niepokojace objawy to oczywiscie wczesniej!) Ale jesli to tylko goraczka a dziecko ogolnie nie jest slabe to faktycznie moze trzydniowka. Dawaj duzo pic jak onyx napisala to pewnie juz wiesz .. no i obserwuj jak ogolnie sie zachowuje. Jesli mimo tej temp zachowuje sie normalnie tj bawi sie i nie jest apatyczny to nie ma co panikowac, ale po 3 dniach do lekarza koniecznie. Onyx kurde masz racje z tym testem, moglam za drugim razem kupic taki co rozowe kreski daje ! Bo z Maksem mialam tez niebieski plus a i drugim razem jak testowalam to na niebiesko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D ...jak zwykle późna porą ;) Koug, Myszka, Eryka_- Dzięki dziewczęta:D Wy wiecie za co ;) My juz po weselu:) Było super! Tzn. do 23 Francesco rozkochiwał w sobie gości a później była moja kolej :D haha ...zaczęłam w końcu danceować:D Młody zaraz po Parze Młodej był Numero Uno :) Zwłaszcza jak upodobał sobie wózek jako swojego kolegę i paradował z nim po całej sali:P:) Ogólnie już jesteśmy w Krakowie i szykuję imprezkę urodzinową na sobotę dla Francesco dla rodziny:) właśnie się przebudził...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przetrwaliśmy noc - zadzwoniłam na pogotowie i porozmawiałam z super pediatrą. Żałuję, że nie zapytałam jej o nazwisko bo zrobiła na mnie super pozytywne wrażenie. Uspokoiła mnie, powiedziała co mam robić - schłodzić go okładami albo w razie potrzeby zrobić chłodną kąpiel. Doradziła Ibufen dla dzieci zamiast Paracetamolu. W razie potrzeby kazała Dawida przywieźć do obejrzenia a rano zapisać się do pediatry. Faktycznie - po Paracetamolu temperatura spadała, ale po godzinie znów rosła. Po Ibufenie po pół godzinie temp spadła i spał do 9 rano. Teraz ma 37,2 i na 16 jedziemy do naszego lekarza. Może jestem przewrażliwiona ale wolę żeby go obejrzał lekarz..... Kasinska - gratulacje :) Może dziewczynka do pary?? Wszystkiego najlepszego dla Małych Jubilatów i ich Rodziców :) Zdrówka dla wszystkich choruszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Myszka - co powiedział lekarz? No i czy gorączka wciąż się utrzymuje? Oczywiście, że chcielibyśmy dziewczynkę 'do kompletu', a co nam wyszło to tylko Pan Bóg wie he he. Chłopiec też fajny, tyle że pewnie będą się lać, jak to chłopcy. No i marzy mi się kupić wreszcie coś w różu ;). Na razie czuję się super i oby tak zostało, bo pierwszą ciążę poroniłam na samym początku, a z Mateuszkiem też krwawienia zaczęły się bardzo wcześnie. Dlatego czekam teraz i myślę, że jak w ciągu najbliższego tygodnia- dwóch nic złego nie będzie się działo, to może będzie ok. Pozdrawiam tymczasem K. P.S. Onyx - jeśli chodzi o odzwyczajanie dziecka od zasypiania na noc przy piersi, to jeśli mały nie zaakceptuje butelki od Ciebie, najlepiej zatrudnij do tego męża. Ja przez kilka dni musiałam się chować (zamykałam się w innym pokoju, łazience), a mój M usypiał Mateuszka. Przy czym usypiał oznacza, że dawał mleczko, a potem mały się wiercił dopóty dopóki nie zasnął. Potrwało to kilka dni i potem już sama usypiałam małego. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, Kasinska, ale maz pracuje na nocki :( Tez bym go chetnie zatrudnila... ;) Myszka, mam nadzieje ze wszystko sie wyjasnilo i ze dziecku juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Karro chłopaki już zostawali z babcią - wprawdzie młodszy najdłużej 3 dni, ale nie było większych problemów, nie mogliśmy z nim tylko rozmawiać przez telefon, a Hania podobno była aniołem... albo babcia nie chce się przyznać ;) Myszko, jak tam Mały? Masz rację, że pszłaś do lekarza, bo to może być reakcja poszczepienna, a z tym nie ma żartów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Dziękuję za troskę :) Dawid dziś spał do 9 rano i obudził się z temp 37,1 radosny i skory do psocenia :) Po południu znów mu skoczyła temp do 38,7 i akurat była pora naszej wizyty. Pani doktor świetnie się nim zajęła. Po badaniu powiedziała, że nie idą żadne nowe ząbki, gardło czyste, płucka też, serduszko również ok, czyli zostaje nam reakcja po szczepieniu. Podobno może wystąpić między 6 a 12 dniem po szczepieniu no i u nas się potwierdziło - zaczęło się 7 dni po szczepieniu. Obliczyła nam dawki Paracetamolu i Ibufenu w zawiesinie dla Dawidka - zgodnie do jego wagi, dodatkowo zaleciła ogólne badanie moczu żeby wykluczyć zapalenie dróg moczowych. Powiedziała, że dobrze, że przyszliśmy i mamy go obserwować czy nie pojawiają się inne niepokojące objawy. Podobno mogą się pojawić nawet takie chrostki jak przy odrze............ No i gdyby coś nas niepokoiło to mamy przyjść bez umawiania się na wizytę :) Ogólnie to poza gorączka nic Dawidkowi nie dolega. Czasem marudzi albo płacze biedactwo ale tak poza tym to jest zwarty i gotowy do psocenia przez cały dzień. Jeszcze raz dziękuje za troskę. Postaram się odezwac jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...czytam was ale,ze dom troche zapuscilam, wiec jak wracam z pracy to przynajmniej godzinke sprzatam, potem Zoska na mojej glowie :) przez kilka godzin i tak caly wieczor mi schodzi. Myszka...napisalam ci posta pare dni temu na temat temp itd, bo ZOksa miala to samo po tym szczepieniu. byla tylko troche ciepla,ale za to jaka maruda. ale teraz widze,ze post nie zostal wyslany :( mam pytanie do mam, ktore podruzuja z maluchami po Europie i siwecie. moja Zoska wyrosla juz z pierwszego fotelika, teraz mamy taki dosyc spory....powinien jej nawet wystarczyc przez nastepne 6 lat. choc na to za bardzo nie licze. lecimy do Polski za 6 tygodni i tak srednio mam ochote brac ten fotelik. moja siostra sprawdza, czy ma w domu fotlik po jej dzieciach czy juz nie. choc nawet jak ma, to bedziemy oczywiscie uzywac u moich rodzicow w samochodzie. podczas pobytu w Polsce, lecimy do Londynuy na pare dni i moje pytanie....jak to jest z tymi liniami lotniczymi? macie jakies doswiadczenie? co np jak w samolocie Zoska bedzie u nas na kolanch,ale np potem musimy brac taksowke, czy nawet taki jakis autobus ( jak pks) i dopiero potem taksowke, czy musze miec fotelik w taksowce?? bo tutaj powiem szczerze nigdy z zoksa nie bylam w taksowce czy autobusie....bo najblizsze od nas sa 2 godziny, i oczywisice mamy dwa samochody, bo inaczej tutaj sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wizzair jest tak, ze na dziecko nie mozesz miec bagazu, leci na twoich kolanach, ale mozesz wziac fotelik lub wozek. zostawiasz go przy odprawie lub przy samolocie. tu w londynie w taksowkach nie trzeba miec fotelika. nie wiem jak z tymi na lotniska (drive hire), ale przy zamawianiu powinni wiedziec. sorki za skrotowosc ale wpadlam tylko rachunki poplacic :D milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Izabelcia za skroty, ale odstawiam Maksa i jest troche marudny nim pojdzie spac :( Nie wysypia sie w nocy a ja z nim jak za starych dobrych czasow ;) Jak chcesz to moge sie podowiadywac wiecej. Mozesz pisac na maila zlotykolor@wp.pl Bedziesz w zachodnim Londynie...? Mozemy się spotkać, choćby w parku :D Jak znam zycie, to bedziesz miala strasznie napiety program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia jesli chodzi o fotelik w taksowce to zalezy od kraju ! Tutaj w Szwecji przewaznie nie jest trudno, duzo taryfiarzy wozi foteliki w bagazniku, szczegolnie ci na lotnisku. Ale bylismy np we Frankfurcie to mieli tylko takie jakby podwyzszenie w samochodzie, dla wiekszych dzieci a jak pytalismy o fotelik dla mniejszego to patrzyli na nas jakbysmy jak na ufoludkow. Skonczylo sie na tym ze musielismy jechac dó hotelu z Maksem na kolanach niestety bo nie bylo wyjscia,nie mielismy fotelika ze soba. Nie wiem jak jest w Londynie, czy taksowkarze maja foteliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×