Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Oj jakís zastoj u nas widze :) Moze w przeciwienstwie do mnie macie piekna jesienna pogode i korzystacie ze spacerow? U nas plucha leje i wieje, straaszna szaruga, musze swiatla w domu zapalac taka ciemnica. Mam nadzieje ze po poludniu wyjrzy sloneczko. Wczoraj bylismy u znajomych na wsi, wrocilismy z torba pelna pysznych jablek, Maksio pobawil sie z pieskiem i w ogole mial radoche ze tyle ludzi chcialo sie z nim bawic. Teraz jest z tata w otwartym przedszkolu a ja korzystam zchwili spokoju poki moge - bo za tydzien N znowu wyplywa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie było nas bo spore zamieszanie się u nas zrobiło :/ Gorączkę przeszłyśmy, tzn Wiki przeszła (39 miała) P zatoki miał zaatakowane, a mnie na szczęście tylko dzień gardło pobolalo i przeszło :) W każdym razie dochodzimy do siebie :) Ja wróciłam na uczelnię :) fajnie jest z tego względu, ze widuję innych ludzi w moim wieku :) miła odmiana :) poza tym nic ciekawego u nas :) Na roczkowej kontroli nie byłuśmy, tzn byłyśmy z powodu choroby, ale bez ważenia, mierzenia itp :) więc tabelki wkleić nie mogę :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro....jak sie czujesz? jakies wiesci....boy or girl??? :) jakies nowe przeczucia?? ja ma trojke starszego rodzenstwa i moja mama wszystko oczywiscie pamieta o najstarszej siostrze,a o mnie prawie nic. ty tez pisalas,ze nie mozesz uwierzyc,ze ta ciaza tak ci szybko zleciala. my czekamy na nowa kruszynke w rodzinie, dzwonie do brata i bratowej z pytaniem czy juz, bo juz jest po terminie,ale jak na razie cicho. bedzie Kaja lub Julka :) Onyx...ja bym sie z checia spotkala,a le jak piszesz bede zajeta i wpatrzina w nowa bratanice :) mozemy zawsze sprobowac, bo i tak pewnie bedzie zalezalo od pogody itd moj brat mieszka w zach-puludniowym Londynie, wiec moze byc blisko lub bardzo daleko. mieszkalam troche w Londynie wiiec wiem,ze odleglosci ogromne. na pewno dogramy szczegoly przed moim wylotem do Polski, a w Londynie bede pomiedzy 27 listopada do 1 grudnia. Ktory dzieciaczek ma urodziny w pazdzierniku??? wiem,ze ktos mial,ale nie pamietam :( zycze usmiechu i sloneczka kazdego dnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia czuje sie swietnie, dzieki. Tylko chyba troche nerwowa jestem przez ciazowe hormony i latwo wyprowadzic mnie z rownowagi niestety .. bylo pare sprzeczek z moim N w sumie o pierdoly a u nas raczej zawsze spokojnie i bez klotni W piatek mam polowkowe i bardzo mnie korci zeby sie zapytac ale Nels absolutnie nie chce, woli niespodzianke. Ale ze ide sama to nie wiem czy sie powstrzymam, ale sprobuje! Fajnie ze bedzie nowy dzidzius w rodzinie u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ale nie mam kiedy pisac - Maks zachorowal po szczepionce, a teraz ja cos sie zle czuje. Izabelcia, byloby fajnie chociaz spacer zaliczyc! Moze w Kew Gdns? :D Karro, trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro, zapytaj sie a mezowi nie mow :) Moze sie namysli. Moj tez nie chcial wiedziec, ale jak przyszlo co do czego i siedzielismy w usg to zmienil zdanie tylko dlatego, ze ja chcialam wiedziec i powiedzialam mu, ze jak chce miec niespodzianke to musi wyjsc. A ja bylam zdesperowana, bo mialam straaaasznie duzo ciuszkow po znajomych i jeszcze mi chcieli przynosic a ja juz nie widzialam sensu, wiec chociaz dziewczece oddalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!!!!!!! Po dlugiej przerwie(urlop w Tunezji) znowu moge was poczytac i cos napisac... Przede wszystkim spoznione ale z calego serca NAJLEPSZE ZYCZENIA URODZINOWE DLA WSZYSTKICH MALUCHOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym pozdrowienia dla wszystkich :) I buziaki wielkie od Amirki,bo caluje cudnie :) Kasinska gratulacje! Karro zapytaj lekarza, mezowi nie mow nic a nam sie pochwal bo my wszystkie ciekawe :) Amirka troszke chora obecnie-zakatarzona i kaszle ale lekarz mowi, ze to nic strasznego i tylko syropek lyka...a lyka chetnie bo calkiem slodki i nie na lyzeczce tylko z takiej niby strzykawki i sama sie domaga i otwiera buzie szeroko :) Wklejam tabelke: Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (9 mies.)....8700 (2700).......71cm Koug.........Emilka.........23.08.08 (9 mies.)....9300 (3245) .......??cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09..(6m).....806 0 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09..............7700(3770 ) ........68cm onyx1....Maksymilian Mikołaj....02/09 (9,5mies)...9300(2980)....74cm Słonko_26 ......Lenka ...02/09(1 rok).........9500(3440)...........77cm magia_......Nicole-Julia.......04/09........9420(3880).. ...........75cm kasinska28......Mateusz......05/09 (1 rok)........9400(2750)....76cm el79.............Arianna........06/09(31 tyg).....7090(3230).......,65 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(6m)...6720(3050)... ........66cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)...................62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100...............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(1rok)...10500(3340 ).......80cm Dafodilek........Karolek........12.09(9,5 mies)...8750(3400)........80cm kate562..........Marta.........13.09(16tyg).......7100(3 720)......66cm myszka5.........Dawid........14/09 (1 rok).....11440(4100 ).......78cm eMKa31..........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470(3450).....ok.63cm ewelinkas.......Jakub...........14/09..(18tyg)....8380(3160). .....69cm Brudzia..........Paweł.......16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee.........Jakub..........16/09 ..............6700 (3170)......69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27.....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna......19/09(7 mies)......8500..3760).......76cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(9 mies).....7360(3090)......74cm renika..........Bartłomiej.........29/9....7m........815 (3500)......74cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d....8460( 4160).....66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.......Francesco Jan.....06/10(7,5mc)....950(3500).........71cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(37tyg)...10.12( 4360)......?cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bira87
Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (9 mies.)....8700 (2700).......71cm Koug.........Emilka.........23.08.08 (9 mies.)....9300 (3245) .......??cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09..(6m).....806 0 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09..............7700(3770 ) ........68cm onyx1....Maksymilian Mikołaj....02/09 (9,5mies)...9300(2980)....74cm Słonko_26 ......Lenka ...02/09(1 rok).........9500(3440)...........77cm magia_......Nicole-Julia.......04/09........9420(3880).. ...........75cm kasinska28......Mateusz......05/09 (1 rok)........9400(2750)....76cm el79.............Arianna........06/09(31 tyg).....7090(3230).......,65 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(6m)...6720(3050)... ........66cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)...................62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100...............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(1rok)...10500(3340 ).......80cm Dafodilek........Karolek........12.09(9,5 mies)...8750(3400)........80cm kate562..........Marta.........13.09(16tyg).......7100(3 720)......66cm myszka5.........Dawid........14/09 (1 rok).....11440(4100 ).......78cm eMKa31..........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470(3450).....ok.63cm ewelinkas.......Jakub...........14/09..(18tyg)....8380(3 160). .....69cm Brudzia..........Paweł.......16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee.........Jakub..........16/09 ..............6700 (3170)......69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27.....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna......19/09(7 mies)......8500..3760).......76cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(9 mies).....7960(3090)......74cm renika..........Bartłomiej.........29/9....7m........815 (3500)......74cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d....8460( 4160).....66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.......Francesco Jan.....06/10(7,5mc)....950(3500).........71cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(37tyg)...10.12( 4360)......?cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laseczki! Brutta Wszystkiego Najlepszego i Najslodszego dla Twojego synusia!!!!!! Sto Lat Francessco :-) i dla dumnej mamusi tez sto lat. Karo jak sie czujesz? Na kiedy masz termin? Az trudno uwierzyc, ze Twoj N juz za chwilke odplywa, dopiero czytalam jak "znikalas" bo przyjechal. Czas leci tak szybko... zycie ucieka , Nasze Pociechy rosna a My jestesmy co raz Mlodsze i Pielniejsze! :-) Myszko jak tam Dawidek? Juz po goraczce? :-) Birka widzialam Wasze zdjecia na fotosiki WoW! Wiki na tle wsi wyglada cudownie az Wam zazdroszcze takiego smaku zycia. Powodzenia na studiach :-) Ewa witajcie po wojazach :-) Jak sie macie? Mamo HiO co tam u Was slychac? Izabelcia jesli chodzi o Niemcy to tutaj My "Rodzice" musimy zapewnic dziecku fotelik w Polsce tez chyba tak jest. Niektore Taxi maja wbudowane foteliki ale to dla duzych dzieci. Kasinska28 GRATULUJE i trzymam kciuki, jak sie czujesz bylas juz u lekarza? Wiem , ze bardzo chcialas :-) Ja przerobilam dwa testy ciazowe i dalam juz sobie spokoj , chyba na zawsze ;-) onyx1 jak tam spanie z "cycusiem" u Was? Ogladalam Twoj filmik i az mojego meza zawolalam jaki super pilkarz Nam tu rosnie :-) Chcialam cos jeszcze napisac ale jak zwykle zapomnialam. Moze tyle ze mam dola zwiazanego z moim cialem i z tego powodu mam chora dusze :-( moja waga juz mi padla na umysl i powoli juz warjuje :-( nie za dobrze to wyglada. Pozdrawiam cieplo WSZYSTKIE Mamusie i Maluszki! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! kasińska serdeczne gratulacje!!! zycze żebys wyprawke mogła kompletowac w rózu:) myszko mam nadzieje, że Dawidek ma sie dobrze. chorowitki Maks i Amirka szybko wracajcie do zdrowia. brutta przekaż Francesko STO LAT i buziole od Oliwki :) magia kochana pewnie jestes zbyt krytyczna wobec siebie, my kobiety tak mamy, haha i mówie to ja, która codziennie narzeka na swój znikajacy biust ( hm dlaczego cycki nie odrastaja!), może pomoga jakies zakupy, wizyta u fryzjera. nie wiem czy masz mozliwośc wyskoczyc do jakiegos fitness klubu, ja bardzo lubie odrywam się wtedy od domowej codzienności, a poczucie że dbam o siebie poprawia mi humor:) co u nas? szaleństwo Oliwii trwa! włazi wszedzie, ostatnio wlazła na meble i tańczyła waląć w telewizor. jak nie może gdzies się wspiać to sobie cos podstawi, trzeba mieć oczy dookoła głowy. synek mój stał się bardziej zazdrosny, bo mała absorbuje mnie strasznie, maz jest w domu dopiero po 18 i nie zostaje juz duzo czasu żebym mogła spędzić go tylko z nim:( ostatnio chorowałam, zapalenie kratni,pobalowałam na wieczorze babskim, tance, spiewy i sie załatwiła, ale warto było;) tydzień brałam antybiotyk, skończyłam, ale nie czuję się jeszcze w pełni zdrowa. w sobote wyskakujemy z męzem na kolacje zaręczynowa jego siostry, a póxniej idziemy gdzieś potańczyć. uwierzycie, że to nasze pierwsze wyjscie we dwoje odkąd jest Oliwia. moja mama zajmie sie dzieciaczkami, ale przyjdzie do nas spac, bedzie jej łatwiej i Oliwia bedzie spała u siebie. pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo HiO uwierzymy, w kazdym razie ja, bo my z powodu deficytu dziadkow na miejscu tez niestety nigdzie nie mozemy sami wyskoczyc! W sumie bylismy tylko raz jak odwiedzalismý tesciow w USA i zostali z Maksem (mial wtedy 8mcy ) .. bylismy w kinie i restauracji a wracajac do domu slyszelismy ryki malego juz pol km przed domem :) Na pewno fajnie sie pobawicie! Magia, jak ja cie kochana rozumiem! Tez wiecznie zmagam sie z kilosami 😡 Rok przed zajsciem w ciaze z Maksem osiagnelam idealna dla mnie wage (do dzis wspominam ha ha) a pozniej w ciazy te wszystkie wyglodniale komorki tluszczowe wypelnily sie z nawiazka ! Niestety zanim znow zaszlam w ciaze nie zdazylam wsystkich kilosow zrzucic wiec tez mi dokuczája jak patrze w lustro. Jedno wiem na pewno z doswiadczenia - nie wierze w zadne cudowne diety, jedyne co dziala to zdrowo sie odzywiac i duzo ruchu. Waga spada wtedy co prawda powolutku ale na stale! No i zero slodyczy w szafkach .. u nas nigdy nie ma bo zawsze czlowiek cos skubnie. Moj N ma natomiast turbo przemiane materii, jego rodzina to w sumie same szczuplaczki i wysocy wszyscy, mam nadzieje ze dzieci te geny odziedzicza :) Szkoda Magia ze nie mieszkamy blisko bysmy sie razem poodchudzaly! Ja jutro ide na polowkowe, juz nie moge sie doczekac! Dam wam znac wieczorem co i jak. Maluszek wierci sie coraz bardziej, szczegolnie wieczorem, nie moge uwierzyc ze dopiero co Maks byl w brzuchu a tu juz drugie szaleje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka fajnie ze wrocilas! Powiedz jak Amirka zniosla podroz samolotem? My co prawda duzo z Maksem latalismy ale nie chodzil jeszcze wtedy (co prawda teraz tez jeszcze nie chodzi samodzielnie no ale trudno go utrzymac w miejscu) no i troche byl mlodszy i wiecej spal .. Onyx a jak wy sie czujecie? Mamohuberta ty tez sie niezle zalatwilas , ale jak balowac to na calego ;) Oo maly wstal, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, że forum troszkę ruszyło, super :)! Witam szczególnie dziewczyny, które już dawno się nie odzywały! Szkoda, że Mamani się już u nas nie pojawia, ale przy dwójce takich malutków wyobrażam sobie ile ma roboty... I mnie to wkrótce czeka ;). Karro - a tak z ciekawości - kiedy w tej drugiej ciąży zaczęło być widać, że będzie drugie dzieciątko? Podobno w drugiej ciąży szybciej widać brzuszek. Do gina wybieramy się15.10, ostatnią miesiączkę miałam 1.09, mam nadzieję, że nie idę za wcześnie - bardzo chciałabym już zobaczyć bijące serduszko na USG, ale chyba już powinno je być widać, prawda? Poza tym od wczoraj jesteśmy zaręczeni z moim M ;) - he he ależ on się spieszył chłopak, zdążył przy drugim dzieciątku ;), muszę mojemu synkowi przykazać, żeby za bardzo nie wzorował się w tym względzie na tatusiu... aha, to jeszcze na razie 'tajemnica' he he, tj. moi rodzice jeszcze nie wiedzą, chcemy ich poinformować osobiście, a najlepiej jak by moja mama wypatrzyła pierścionek na moim palcu, co zapewne nastąpi, w to nie wątpię ;). Stąd te moje pytania o widoczność brzuszka w drugiej ciąży (o której swoją drogą moi rodzice też jeszcze nie wiedzą - Wy dziewczyny byłyście zaraz następne po moim od wczoraj narzeczonym ;) ) - zastanawiamy się kiedy zorganizować ślub. Dochodzi kwestia finansowa - remont mieszkania nieźle uderzy nas po kieszeni... Z tego względu lepiej by było poczekać. A z innych im szybciej tym lepiej - zanim stracę talię najlepiej he he. A, Mateunio zaczyna sam chodzić!!! Tj przechodzi tak po kilka kroków, a czasem nawet dość duże odległości (dzisiaj np. ok.3-4 metry), jak akurat mu się zachce, nie jest to tak, że teraz już tylko sam tupta. Ale coraz częściej i chętniej. Pozdrawiam wszystkie mamusie i maleństwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, pozdrawiam serdecznie! Ja mam zmartwienie, prawdopodobnie po szczepieniu Maks dostal goraczki, kataru - pisalam, ale dzis wymiotuje - jak tylko sie polozy zaczyna kaszlec i wylewa sie z niego. Nie wiem co to - rotawirusy, szczepionka, grypa, krowie mleko, refluks...? Lekarza mam strasznego konowala, ale nikt inny nas nie przyjmie. Chodze i patrze czy dziecko oddycha, mam schize, ze sie zakrztusi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska gratulacje 🌻 a rodzice wiedza juz o ciazy? Ale ich zasypiesz sensacjami, drugie dziecko i slub, wow :) A co do brzuszka to nie czuje aby w drugiej ciazy uwidocznil sie wczesniej, zaczelam teraz piaty miesiac i dopiero teraz jest ciazowy no ale wiadomo, nie u kazdego jest tak samo. Mam kolezanke ktora ma termin tydzien po mnie, tez jest w drugiej ciazy no i zaokraglila sie troche ale jak ktos nie wie to nie widac w sumie ze jest w ciazy. Ja jutro rano mam polowkowe, troche sie denerwuje wiec trzymajcie kciuki za zdrowego bobasa! A ja zla jestem wiecie co mam pecha z rzeczami zamawianymi przez internet, ida do mnie sto lat 😡 (he he moze niektore z was pamietaja moje czekanie na czajnik ?) W kazdym razie zamowilam taki kubelek na pieluchy - co prawda rok czasu sie obylam bez ale teraz w ciazy zapaszek mnie dobija - w kazdym razie czekam juz drugi tydzien i nic !! Wyslalam dzis do nich maila zobaczymy . Jak sie nic nie ruszy to chyba zaczne im posylac Maksa zuzyte pieluchy z niespodzianka! Pa laski odezwe sie jutro po usg dobranoc ps Izabelcia mam nadzieje ze u was wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx a Maks wymiotuje od kaszlu czy tak sam z siebie ? Moj Maks jak byl niedawno chory tez mial ataki kaszlu takie ze az od tego zwracal to jest okropne, wspolczuje ci. U nas niestety troche to trwalo ten kaszel ciagnal sie tygodniami :O Nam radzili podstawic cos pod nozki lozeczka tam gdzie dziecko ma glowe zeby bylo wyzej, niby pomaga przy kaszlu .. no i dawac duzo pic. No ale trudno ocenic co to , a ma nadal temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska - gratulacje serdeczne!!! ty to masz fajnie, ja nie dostalam pierscionka zareczynowego :( karro, maks nie ma goraczki, w ogole troche marudny sie zrobil. problemy pojawiaja sie jak go klade - zasypia i po 2 minutach siada na lozku, kaszle i od tego kaszlu (chyba) wymiotuje. myslalm ze alergia na krowie mleko ktore wprowadzam, ale odpadlo. moze refluks, rotawirus albo co...? na razie szukam normalnego lekarza. buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! karro - oczywiscie ze pamietam czajnik... moj maz tez pamieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx czyli ma to samo co moj mial, tez budzil sie od kaszlu i wymiotowal, idz do lekarza po jakis syrop No przyszedl kubelek podobno bezzapachowy zaraz ide po niego i czekamy na kupe ha ha No ja juz po usg ale nie dowiedzialam sie bedzie chlopczyk czy dziewczynka, nie chciala babka powiedziec .. no ale najwazniejsze ze wszystko wyglada ok , dzidzia bryka i jest zdrowa. przypelzl Maks wiec musze konczyc bo ryczy do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.....sorry brak czasu na pisanie,bo u nas lekkie zamieszanie/chorobska/uczulenia/wyjazd do Duluth/na maxa duzo pracy itd jutro mam nadzieje napisze do was wlasnie z pracy, bo tam bede wiekszosc dnia. kasienska...wooow...u ciebie to sie dzieje,ale tak bardzo pozytywnie. gratulacje. ah zostalam juz ciocia..more news soon....Kaja Julia :) jest dopiero 22.20 a ja ide zaraz spac. a co??? nalezy mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) pisze z pracy, bo pomimo,ze z rana mialam bardzo duzo pracy, teraz mam luzy. to znaczy mam rzeczy do zrobienia,ale moga poczekac pare godzin. takze zaczynam od poczatku.... do wyjazdu do Polski zostalo ok 5 tygodni hurrrrra!!!! w poniedzialek/wtorek Nick zaczal narzekac na jego pamiec/mylenie slow itd takze skontaktowalam sie z jego lekarzem onkologiem i kazal natychmiast przyjechac i robili mu testy mozgu (MRI) wiec wyprawa rodzinna do Duluth i przy okazji zakupy :) na szczescie z mozgiem wysztko ok, choc mamy wizyte za tydzien znowu na inne badania itd,ale ta wizyta byla od dawna planowana. z parcy tez za tydzien mamy wyjazd, wszyscy menagerowie spotykamy sie na dwa dni w osrodku ( 5 godzin od nas) na imprezowanie i moze kilka godzin szkolen. podczas pobytu golf, masaze, duzo jedzienia i picia :) takze Zoska znowu zostanie z tata na ponad dwa dni. jak juz pisalam zostalam ciocia, choc jeszcze z moim bratem nie rozmawialam,bo mieli troche przejscia w szpitalu ( w Londynie) ostatecznie Kaja urodzila sie poprzez cesarskie ciecie, bo wychodzila z raczka przy glowce i potem sie okazalo, ze byla obkrecona pepowina. takze troche mieli strachu, nie sa zadowoleni z lekarzy i pielegniarek :( Zoska od jakis 2 tygodni ma dziewne uczelenia...dosyc duze plamy, szcegolnie na plecach, czasami z bialymi jakby pecherzykami. uczulenie dolsownie pojawia sie, czasami 20 minut i znika jakby nigdy nic. poszlismy do lekarza, nic tak naprawde nie powiedziala, nawet zadnej diety nie kazala stosowac. miala tez goraczke, tak 37 do 38. poza tym dobrze spala, jadla i normalnie sie bawila. wg moich podejrzen :) uczulenie albo po soku malinowym albo po krakersach miodowych. te juz odstawione z tydzien temu, a uczulenie jeszcze sie pojawialo potem. ogolnie goraczka i uczulenie pojawilo sie w tym samym czasie jak Zoska zaczela chodzic na te rozne zajecia z dziecmi, takze moze jej organizm jakos tam walczy z tymi bakteriami itd. ogolnie jest ok, bo nie ma co panikowac, jak sie dobrze czuje itd takze chodzi na zajecia z dziecmi i je po prostu uwielbia. jeszzce nie chodzi ten maly leniuszek :) ale jest coraz blizej. ok juz uciekam bo zaraz koncze prace...ach jak ten dzien zlecial a wy pewnie weekend spedzacie milo z mezami/narzeconymi czy chlopakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Izabelcia!!! :) Pojdzie jeszcze Zoska, pojdzie :D U nas jakby troche lepiej, dziekujemy za wsparcie. Mysle, ze Maksa bolalo gardzlo i cos go tam draznilo, stad kaszel i wymioty. Dzis bylismy dwa razy na spacerze, raz w deszczu, juz w jesienno-zimowej kurtce, niestety. Maks uwielbia szurac nogami w opadlych lisciach, jest taki szczesliwy, a ja troche mniej kiedy musze pozniej prac spodnie i czyscic buty :D Niech sobie poszaleje... Ulubionymi zwierzakami staly sie teraz pieski. Maksowi nawet przez sen sie czasem wyrwie: "hau, hau". Czy wasze dzieci daja wam calusy? Maks od dziecinstwa mnie lize po nosie kiedy mnie chce pocalowac. Myslicie, ze jak pojdzie do przedszkola to go dziewczyny naucza...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu... zezarlo mi postaaaaaa... skopiowalam nawet i nie chce wkleiiiiicccc... obrazilam sie na kafe i ide spac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.... zezarlo mi dwa posty...!!! drugi byl o tym, ze mi zezarlo pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.... zezarlo mi dwa posty...!!! drugi byl o tym, ze mi zezarlo pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wlasnie wrocilam do De wiec chcialam zlozyc spoznione zyczenia dla reszty wrzesniaczkow ktore mialy roczek. Jeszcze nic nie czytalam co pisalyscie dopiero jak znajde wolna chwile to nadrobie zaleglosci. Musze sie pochwalic ze w czasie kiedy my bylismy na wakacjach nasza malutka u babci zaczela chodzic wiec teraz wszedzie jej pelno :) A na Dominikanie bylo bardzo fajnie tylko 14 dni to dla mnie za dlugo , starczylo by z 10 dni na wylegiwaniu sie na plazy i na wycieczki. Dalam kilka zdjec do naszej klasy. Widoki byly cudne, morze cieplutkie, slonce grzalo niemilosiernie wiec jakos teraz nie moge sie przyzwyczaic do pogody tutaj. ok zmykam cos porobic Pozdrawiam wszystkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El witaj z powrotem, fajnie ze udaly sie wakacje, no i taka niespodzianka po powrocie, chodzace malenstwo! Izabelcia moze jak ty wrocisz z wyjazdu to tez cie Zosia zaskoczy. Moj Maks tez jeszcze nie chodzi, oni zawsze leb w leb wiec pewnie rusza w tym samym czasie. Gratuluje zostania ciocia, dobrze ze mimo przejsc wszystko dobrze sie skonczylo. My wczoraj wyprawialismy spoznione urodziny Maksa, zrobilam mu tort ktory byl w ksztalcie weza, cos takiego : http://www.familjeliv.se/hem/lilla_linnea/gallery/phpb2wkju.jpg tylko moj byl zolty i nie az taki naciapany, mial tylko zielone zygzaki na grzbiecie, oczy z koktajlowych czeresni :) wyszedl super i bylam z niego b dumna no i smakowal tez dobrze :) Niestety nie bylo duzo dzieci, tylko jedna mala dziewczynka 6 mcy , nasi znajomi cos sie ociagaja z powiekszaniem rodzin. Za to kuzyni z USA spiewali Happy Birthday przez Skype. Reszte dnia mielismy Maksa z glowy bo zajmowal sie swoimi nowymi zabawkami. Jutro ostatni dzien razem cala rodzinka, Nels w srode rano juz zmyka niestety .. dzis rano jak maly sie do niego przytulal w lozku N mowil ze szkoda ze tego uczucia nie moze zabrac ze soba na statek jak zdjecia .. jemu tez nie jest latwo samemu tam przez miesiac bez nas, a ten czas kiedy jest w domu leci jakos dwa razy szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! kasińska gratuluje zaręczyn:) hehe drugi bobas zmobilizowal Twojego mężczyzne:) onyx mam nadzieje ze z Maksem lepiej. el zdjęcia z wakacji sliczne:) u nas pogoda paskudna pada juz ktorys dzien z kolei, nie wychodzimy na spacer, wszyscy wokół chorzy. Oliwia troche sie katarzy, ale radzimy sobie sami, do przychodni strach sie wybrac, 2 godzinne kolejki i mnóstwo chorych dzieci. karro strasznie szybko leci ten czas, zmienia Ci sie rytm co miesiąc, pewnie łatwe to nie jest. mojej przyjaciółki narzeczony wypłynał we wrzesniu w morze na 6 mcy, to dla nich wielka próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×