Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Widze ze link sie nie otwarl. Ale jest tez polska flaga na tej stronie. Na 3-ciej stronie jest wlasnie ten pas podtrzymujacy. Moze na cos sie przyda, Ja juz go przymierzalam w sklepie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czego tu zaczac.... zwiedzilismy wczoraj szpital w ktorym chce rodzic i powiem wam szczerze,ze ok, ale nic specjalnego. mily, przytulny pokoik, z dwoma fotelami i jak Nick bedzie chcial spac to moga mu przyniesc rozkladane lozko. jest lozeczko dla dziecka. noworodkow nie bylo za wiele tylko jeden.lezal sobie cichutko pod lampa, tylko w pampersie. u mnie szpital daje: koszule, szlafrok,kapcie,a dla dziecka ubranka, pampersy wiec ja tylko musze przyniesc ubtanko na wychodne. i oczywiscie fotelik do samochodu bo inaczej (prawo) by mnie nie wypuscili ze szpitala. oraz dadza jeszzce kilka pieluch, alkohol i cos tam jeszzce na odchodne. Moja kruszynka jest w pozycji...hmm..sama lekarz nie wie. dotykala brzucha i nie mogla stwierdzic,ale 2 tygodnie temu dziecko bylo pupa na dole. Po angielsku to \"breech position\'. Ogolnie to mam czekac i zobaczymy,ale mam taka wersje...za 2 tygodnie spotkam sie z polozna, jezeli kruszynka sie nie przemiesci to bede miala usg i za 4 tygodnie, jezeli bede chciala...to oni w szpitalu beda probowac przemiescic dziecko. podobno bardzo boli i w ten sposob moze zaczac sie porod. takze....pozyjemy zobaczymy, i choc termin mam za 7 tygodni, to ogolnie to tzreba byc gotowym juz za kilk atygodni :) woooow! na razie sie nie martwie,ale wybiore sie na basen i bede stala na rekach...wtedy pewnie kruszynce sie zakreci w glowie i ustawi sie w dobrej pozycji. dzisiaj mysla mi sie strasznie dni....co chwila mysle,ze to juz niedziela, a tu sobota. zmykam...bo jestemw pracy i troche obowiazkow mi pozostalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Widze ze spadek formy nie tylko u mnie ;) chyba juz taki urok tej koncowki - ale co sie dziwic ... w koncu chodzimy juz zaciazone tak dlugo ze mamy prawo troche tym byc zmeczone. Takie jest moje zdanie. U mnie spoko, staram sie mamie organizowac jakos ciekawie czas zeby sie nie nudzila .. wiec wymyslam wycieczki tu i tam, chce jej jak najwiecej pokazac zeby miala co opowiadac jak wroci :) Brutta gratuluje zakupu samochodu !! Myszka moj synus tez juz zwarty i gotowy z glowka w dol .. polozna powiedziala ze juz sie z powrotem nie obroci wiec niech sobie stoi na glowie skoro mu tak wygodnie :) Izabelcia a ten alkohol co daja to do przemywania czegos czy do opijania narodzin ?? ;) hi hi Buziaki babole !! Spadam do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro....no chyba do przymywania :) ja nie lubei pic,a Nick tylko piwo. Mamy zubrowke w lodowce....oj chyba rok albo i wiecej. trzeba by kogos zaprosic aby sie jej pozbyc. u mnie ladny dzien...slonce i dosyc cieplo. u mnie forma caly czas taka sama....wszystko OK! nie czuje sie duza plus wszyscy mi mowia,ze brzuszek nie za duzy. spie doskonale, a jak wstane na siku, to po powrocie zasypiam juz chyba w drodze powrotnej do lozka :) nozki nie puchna, siary jeszcze nie ma....wiec czasami nie czuje,ze to juz tak blisko rozwiazania. i te 8 miesiecy to mi zlecialy bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaewelka
Cześć.Nareszcie znalazłam "wrześniówki2008". Ja też mam termin na wrzesień. Czuję się świetnie, ale brzuszek mam duży. Już niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ale dzisiaj mamy pusto na forum,no ale co się dziwić wikend a jeszcze jak cieplutko to komu by sie chciało przy komputerze siedzieć.Jutro ide do lekarza,żeby mi przepisał jakieś leki,bo nadal jestem chora:(Dziewczyny od pewnego czasu zaczęłam myśleć o porodzie i tak sie boję,jak to będzie,że normalnie już mi się to sni po nocach,ale w snach jest wszystko ok,mogło by też tak na fakcie być:P:) Witam nową wrześniówkę:)na kiedy masz termin? Miłego wieczoru wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaewelka
Termin mam na 22 września, choć mam nadzieje, że urodze troszke wcześniej. W 7miesiącu ciąży też dużo myślałam o porodzie, też śniło mi się to po nocach i też w snach było ok:) Teraz już nie myśle o tym, jak to będzie, tylko żeby już urodzić zdrowiutkiego syneczka, ale jeszcze przynajmniej 6tygodni muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaewelka to mamy zbliżoną date ja mam na 18 wrzesnia:)i też będę miec chłopca:)na poprzednich stronach ale niewiem dokładnie na której jest tabelka to się wpisz ,albo jak ją znajde to ją dam na tą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaewelka
Może to głupie pytanie, pierwszy raz jestem na jakimś forum i jak mam się do tej tabelki dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziewczynki mam pytanie macie juz poprane ciuszki i spakowane torby do szpitala? misia ewelka skopiuj calą ta tabelkę wklej i dopisz się w odpowiednim miejscu :) a najpierw wejdz w preferencje i zaczernij sobie nicka o ile chcesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MaMani, ja w tym tygodniu piorę i prasuję ubranka. Torbę zacznę pakować na początku przyszłego tygodnia. Mam jeszcze do kupienia kilka drobiazgów, ale tak poza tym to myślę, że na 90% jestem przygotowana. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25……………22.09………….Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam wszystkiego, to czego mi brak dokupie w sierpniu, a że termin dopiero na drugą połowę września, to spakuje się na początku 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam jeszcze wszystkiego. brakuje mi przescieradel ale jakos nie moge sie za to wziasc zeby je dokupic... evi a jak tam u Ciebie? ty pewnie już zwarta i gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja pod koniec tego tygodnia planuje poprać ciuszki,tylko musi być ładna pogoda,żeby szybko i ładnie wyschły na podwórku,szybciej nie bo musze sprowadzić pokój do porządku.Reszte potrzebnych żeczy jade kupić w sobote i jak już będzie wszystko to może w przyszłym tygodniu spakuje sobie już torbe,niech sobie już czeka.Lepiej miec ją prędzej niż potem na szybko sie pakować,bo nigdy niewiadomo co się przydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny:) Jestem zadowolona bo zakupilam sobie w sobote bilet do Polski:D Lece w niedziele:D;) W piatek i w sumie przez weekend czeka nas przeprowadzka:) Dopiero po powrocie bede brala sie za wielkie pranie:) Narazie nie ma sensu.. Pralka to jeden z powodow przez ktory zmieniamy mieszkanie... Normalnie nie uwierzycie jaki podkoszulek wczoraj wyciagnelam z pralki... Niedosc ze brudny bardziej niz przed to na dodatek z wielka dziura😠 Kazdy mowil ze przesadzam jesli chodzi o pralke ...ale wczoraj sie przekonali:)😠 Dlatego z praniem musze poczekac az do przeprowadzki... Misiaewelka-witam na forum:D🌼 Widze ze mamy termin na ten sam dzien:D Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! misiaewelka witam!!! sandra mnie przy dłuższym chodzeniu tez ciągnie brzuch zwłaszcza na dole i te parcie na pęcherz, Oliwia tez jest już główka w dół i to pewnie przez to, także nic się nie martw to normalne :) izabelcia daj jeszcze swojej kruszynce czas na fikołka do góry nogami, moja przyjaciółka z powodu pośladkowego ułożenia była już zapisana na cesarkę, a jej niunia 2 tyg przed terminem się obróciła. słonko w twoim stanie powinnaś leżeć brzuchem do góry, a nie łazienkę szorować- szok, wiem jak musisz się czuć. sama 2,5 po ślubie roku mieszkałam z teściami i szwagierką i choć to kochani ludzie to nie raz myślałam że już nie dam rady! ja jeszcze nic nie poprałam, muszę jeszcze kupic trochę ciuszków, ale na razie absorbuje mnie meblowanie i malowanie. w tym tyg wszystko juz skończymy to się wezmę za pranie i ostatnie zakupy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wstałysmy dziś bardzo późno, ale pogoda jest taka deszczowa ... i tak nie chce mi sie nic robić. Chciaż plany mam wielkie. Mąż mój wpadł w panikę ... uświadomił sobie że my prawie nic nie mamy przygotowanego dla dzidziuśka (mamy łóżeczko, trochę ubranek i wsio !!! ) takze dzisiaj mam zrobić zakupy przez internet, tzn pozamawiac co tylko jest mi potrzebne. A jutro dodatkowo jedziemy na zakupy. Termin mam co prawda na 6 września ale jemu coś się uwidziało że urodze 15 sierpnia. I dlatego na poczatku sierpnia mam mieć wszystko gotowe. Brutta --> juz w Polsce, witamy na rodzimej ziemi. :) Co do pralki to mam podobny problem, ta u teścia niedopiera, często pierze w zimnej wodzie i ja się po prostu wkurzam - kiedy sie niedawno zepsuła to namawiałam tścia na kupno nowej i on by sie zgodzil ale Kasie (siostra mojego męza - stara, zdziwaczala panna) nie zgodzila sie na zakup nowej. Naprawila starą (15-letnia pralkę) Ja wtedy stwierdziłam że kupie nową ( w końcu do nowego mieszkania i tak musimy kupić) i sie zgodzila ale myslala ze ja tą pralkę zostawię - a kiedy sie dowiedziala ze przy przeprowadzce zabralabym pralkę ze sobą to kategorycznie sie nie zgodzila i obrazila. Co do szorowania lazienki to sie mignęłam - i nic nie zrobiłam - ale Ona też nie i łazienka jak była tak jest zasyfiona. W końcu będę muaiała ją posprzatać, bo w końcu będę miała tu dziecko przez miesiąc co najmniej - więc chyba odpuszcze sobie wojnę i zabiorę za łazienkę. Dodatkowo dostałam prikaz ugotowania obiadu ( ziemniaki, sałatka z pomidoró + rybcia) Szał .... !!!! Wygladam jak z nieba końca budowy mieszkania .... to juz prawie jak obsesja - biegam na budowę 2 x dziennie i sprawdzam jak sie prace posuwają. Wczoraj rozpaczałam bo jeszcze nie wstawili nam barierek na loggi. Ok, zabieram sie za zakupki bo jak tak dalej będzie to faktycznie nic nie kupię do samego porodu. Buziaki dla Wszystkich Dwupaczków ( podczytałam to hasło u lipcówek, mam nadzieje że sie nie obrazicie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza i przepisał mi syrop claritine i powiedział że kobiety w ciąży nie powinny go brac ale ze jestem już przy koncówce to moge i kurde niewiem czy go brac czy nie bo sie boje,czy sie co dzidzi nie stanie:(co za lekarz tyle jest leków bezpiecznych dla kobiet w ciąży,a on jakis zakazany wymislił,ale jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki -Marlena ja bym tego syropu nie brała -zrobisz jak uważasz na co ci go lekarz przepisał bo nie doczytałam?Apropo prania to zabieram sie za to juz w tym tygodniu,dzisiaj kupiłam kołderke i podusie do łożeczka zastanawiam sie nad rożkiem czy bedzie mi potrzebny?jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jestem taka zabiegana,ze co chwila cale tygodnie mi uciekaja. A zawsze licze od niedzieli do niedzieli, bo tak mi sie rozpoczyna nowy tydzien. Ja daje sobie co najmniej dwa tygodnie na spakowanie walizki....bo znam siebie,ze i tak pewnie spakuje za 3. wczoraj mialam w domu tzw babski wieczor. troche gotowania, a potem duzo jedzenia i filmik. Mezczyzni pojechali na wieczorne/nocne lowienie ryb. Nick wrocil kolo polnocy, obudzil mnie i zebralo mu sie na gadanie. Myslalam,ze go kopne bo tak mi sie smacznie juz spalo. I oczywiscie dzis na obiad rybka :) Jeszcze sie nie martwie,ze Sophia (?) nie odwrocona glowka do dolu,ale byloby milo jakby sie obrocila juz w krotce :) Pogoda za oknem....prawie ciemno,a tu 9 rano, zapowiadaja burze itd. no coz....siedze w pracy i poszukam sobie przynajmniej wozka. Mam kilka opcji,a lubie firme Graco. Maja oni przynajmniej 30 roznych typow...czasami roznia sie chyba tylko nazwa i kolorem, bo wygladaja czasami tak samo. Podobaja mi sie najberdziej zielone lub granatowo-czerwone wozki. Biedna Sopia....rozowego nie bedzie widziala za duzo w swoim zyciu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za miłe powitanie!Jutro idę do lekarza i dowiem się ile mój maluszek waży i ile przytyła mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia koleżanki, która urodziła 3tygodnie temu wiem, że rożek jest bardzo potrzebny i się przydaje, najlepiej usztywniany, bo takie maleństwo musi mieć solidnie trzymaną główkę. Ja już rożek posiadam. Część rzeczy też już kupiłam, a reszta w sierpniu. Mieszkanko mamy już po remoncie, trzeba jeszcze pare drobnych elementów poprawić i gotowe. Mam nadzieje,że do porodu zdąrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szał kupowania trwa .... czas pomyśleć nad kosmetykami, co kupiłyście albo planujecie ... bo ja mam zamiar kupic: emulsję do kąpieli OILATUM (duzo się naczytałam - podobno rewelka) a pozostałe kosmetyki albo z HIPP albo z NiVEA BABY czyli szampon do włosów, krem pielegnacyjny, chusteczki do pupy, krem na odparzenia (SUDOKREM), krem do pupy i sól fizjologiczna Wystarczy prawda??? jeszcze coś do uszek, fridkę do noska Jak myślicie ??? Rożek już mam, nawet dwa - podobno bardzo się przydają, a jak dziecko wyrośnie to taki rożek mozna używać jak kocyk lub kołderkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam w ulotce że to jest od kataru alergicznego.Jak ja mu powiedziałam że mam katar i kaszel a pare dni temu bolało mnie w gardle i teraz napewno jestem przeziębiona,to on mi po cholere dał syrop na alergie,sam sobie ubzdurał,że ten katar to napewno alergia,a ja w to wątpie.Nie bede brała tego syropu,jutro pójde do apteki i kupie sobie cos bezpiecznego,w jednej aptece mamy takiego aptekarza co jest lepszy niż niejeden doktor wszystko się wypyta,co i jak i umie doradzic,jak bym zaszła do niego z tą receptą to założe się że by napewno miał wachania czy mi to ma sprzedać,bo on taki jest.Jak byłam kupic na gardło to nawet nie zdążyłam mu powiedziec dla kobiet w ciąży a on już sie dziwał na mój brzuch i zapytał się który miesiąc i czy mocno boli w gardle,no ale nie kazdy taki jest. Prawie wróciłam z urodzin,z drugiego pokoju:)szwagierka ma,no i jestem taka słaba,chyba idę zaraz spać,bo zeszła noc była okropna i jestem strasznie nie wyspana. Miłego wieczorku życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katahrin
Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ;22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katahrin
Witajcie po weekendzie:) Większość z Was widzę już prawie przygotowana na powitanie w domu nowego członka:) Ja jeszcze nic nie przygotowałam... Nie mam natchnienia:) Pranie leży w szafach i czeka, Jelp kupiony i też czeka, łóżeczko po Kubusiu stoi w sypialni i czeka, Kuba od jakichś dwóch tygodni śpi u siebie (ma 16 miesięcy). Za jakiś tydzień u nas w domu wymiana wszystkich okien i pewnie bałagan... Myślałam, że dopiero potem wezmę sie za bliższe przygotowania, ale już mi teraz ciężko. Ta okropna przepuklina daje mi znać o sobie cały czas.... Brutta pisałaś coś o swej znajomej, podpytaj, jeśli możesz... Mnie dziś przestraszono, że w czasie porodu (parcia) brzuch może pęknąć... Chyba pójdę na konsultacje do innego lekarza... Do tej pory pocieszałam się, że po porodzie minie... Tez coraz częściej myślę o porodzie i chyba się bardziej boję niż za pierwszym razem... Jutro znowu jadę na wieś:) Pozdrawiam wszystkie mamusie:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga...
witam co prawda dlugo juz mnie tu nie bylo ale ponownie sie przylaczam... a wiec wczoraj mialam wizyte i to juz 31 tydzien i 3 dzien maly ma 1477g ale jest zle ulozony lekarz mowi ze moze to byc jakas wada macicy tzn glowka jest pod prawym zebrem a dupsko nad lewym biodrem a mowi ze powinien byc ulozony podluznie czyli glowka w dol tak? jak jest u was? no i ku mojej radosci mam termin na cc na 16 wrzesnia wiec zostalo mi niecale 2 miesiace a z usg 20.09 co do zakupow to jestem w trakcie przeprowadzki i musze na spokojnie zobaczyc co juz mam z ciuszkow a czego mi brakuje dostalam troche ciuszkow od bratowej wiec czeka mnie prasowanko ale to sama przyjemnosc... co do proszku to ja kupie bobasa moja bratowa w nim pierze podobno dobrze dopiera a jeslp ie no i mala miala wrazliwa skore a po bobasie bylo ok wiec po co przeplacac... co do wozka to mam klopot chcialabym aby nie byl on duzy wiec musze zobaczyc jeszcze na zywo quinny buzz bo to co do tej pory ogladalam to tragedia strasznie duze te wozki glownie stelaze... co do rozka to czytalam ze lepszy jest miekki oliatum b.dobre wiec tez kupie sudokrem pampersy aspisrator do noska zamiast gruszki acha i zamiast zwyklego lozeczka kupuje turystyczne meggi najprostsze z dwoma poziomami ii dotego cienki materacyk i bedzie ok moj brat ma wiec juz przetestowalam a dodatkowy plus jest taki ze nie bede musiala go wymieniac gdy dziecko zacznie wstawac i obijac sie o szczebelki... posciel widzialam fajna w ikei ale poki co tylko na necie wiec czeka mnie jeszcze ogladanie na zywca spiworek do spania no i musze kupic jakas komode aby miala miejsce na przewijak taka gabke juz mam no piszcie mamusie co jeszcze ... acha i napiszcie co wziasc ze soba do szpitala pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga...
a moze do tabelki wpisza sie tylko te aktualne mamy bo widze ze zostala tutaj tylko garstka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×