Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Ewunienka ---> skonsultowałam się z lekarzem i polecił mi Posterisan, po kilku dniach pomogło. Teraz staram sie nie dopuszczać do zaparc. Mi tam nikt nie każe chodzic, ale sama staram sie wyjść na chwile chociażby .... u siebie w domku to biegam non stop z psem a tutaj to nie mam motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nareszcie dostałam te liście malin - tylko powiedzcie mi jak je zaparzacie - gotujecie czy zalewacie wrzątkiem ?? Aha Izabelcia trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka ja mam takie specjalne torebeczki do parzenia herbaty wsypuje diwe lyzeczki na kubek taki nawet sporawy i zalewam woda woda nie moze wrzec bo wtedy ziola traca swoja wartosc.przykrywam kubek talerzykiem na jakies 10 min i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam od lekarza :D mam juz rozwarcie i glówka baaardzo nisko :D oj jak sie ciesze ze wreszcie cos sie ruszyło bo juz myslalam ze do grudnia bede lazila w ciązy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani :) ależ ci zazdroszczę :) ale tak pozytywnie bardzo :) A początkowo miałam termin taki jak Ty :) 4 wrzesień :) No nic, ja muszę jeszcze troszkę poczekać :) CIERPLIWOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ty nie zazdrosc bo mozesz jeszcze przedemna urodzic :D:D ja tam wiem z rozwarciem mozna i przenosic ciaze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za gratulacje!!! Nie karmię piersią, niestety, jak pokarm się pojawił, to Mały był w inkubatorku i nie mogli go dostawiać, a pokarmu było malusko i ściaganie laktatorem nic nie dało... Brała mnóstwo leków na podtrzymanie ciąży i to chyba zabiło mój pokarm... Karmię butelką, nawet w szpitalu pozwalali mi go karmić, także mam nadzieję, że więź się wytworzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majka 🌼 już jestem po jednej szklaneczce :) MaMani super, że masz już rozwarcie - teraz już z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwy jesieni ja dopiero teraz doczytalam. o jeju moje wielkieeee gratulacje!!! izabelcia czyzbyś byla nastepna ? no prosze chwilke mnie nie bylo a tu sie tyle dzieje :D:D:D ide doczytac doklądnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm wkleilam tabelke bo może nasza kolejna mamusia bedzie chciala się wpisac już jako "mama rozpakowana" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - ja też chcę............ Już sama nie wiem co robić żeby coś przyspieszyć..... Karro - widzę że nerwy puszczają przy teściowej. Może lepiej niech już sobie pojedzie bo Cię zamęczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie :-) Barwy Jesieni serdeczne GRATULACJE. Najwazniejsze, ze Mikolajek jest zdrowy. Pewnie takiego okruszka latwiej urodzic :-) Izabelcia Kochana widze , ze na Ciebie padlo jako na nastepna. Zycze Ci aby wszystko szybko poszlo i moze juz dzisiaj bedziesz tulila Zosie :-) Myszko Ty biedny caly dom wysprzatasz ze dwa razy. A tesciowa nie moze Ci cos pomoc, nie mowiac juz o szanowaniu Naszej pracy, ale u mnie tez na prozno tego szukac w domku. Karo ale sie usmialam o tych okolarach i tak jakos widzi mi sie Twoja tesciowa jak taka typowa z kawalow o tesciowych :-) Ja bylam dzis u lekarza, szyjka jest miekka i lekarka nawet palec potrafila wsadzic. Tutaj nie mowia chyba na ile jest rozwarcie i to co Wam w Pl. O wszystko musze sie prosic i pytac, bo lekarze nie maja czasu dla pacjentek :-( Wynik z bakteri dobry. Ale najgorsze ze moja Mala wazy juz 3700 !!! Wiec Myszka widze ze czeka Nas ladny porod :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwy jesieni, serdeczne gratulacje, zeby malutki byl zdrowy i silny tego zycze!!!! moj maly mial na usg 2 tyg tem 2400 wiec gigantem nie bedzie, ale chude nie do konca znaczy latwy porod bo moj starszy syn mial tylko 2950 ale dosc duza glowke i szeroki rozstaw ramion, taka meska budowa ale bez tluszczyku, u mnie tak sobie, jednego dnia cos wiecej boli a na drugi juz dobrze i tak na okol pozdrawiam i spokojnego oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm Barwy Jesieni......24.07.2008.........Mikołaj......... ..........2000 ......47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.....spedzilam w szpitalu ok 3 -4 godzin, i sie okazalo,ze to jakis maly pechez z woda peknal :( nic nie wiedzialam o istnieniu czegos takiego,ale porobili badania i wypuscili do domu. a ze mamy 2 godziny jazdy to jestesmy wlasnie w hotelu i powiedzieli,ze jakbym zaczela znowu miec jakies wody to mamy przyjechac. takze wole przespac sie tutaj i jezeli jutro rano nic nowego,to wracamy do domu. powiem szczerze,ze nie jestesmy rozcarowani ani nic takiego, bo ja zero boli itd wiec bylo to dosyc malo wiarygodne. ale powiem szczerze,ze o 6 rano to zrobilam dwa prania,spakowalam walizke itd. na szczescie fotelik w samochodzie zamontowalismy wczoraj wieczorem. dla Sophii spakowalam tyle ciuszkow,ze by jej chyba na tydzien starczylo,a nie na wychodne. nie moglam sie zdecydowac i pakowalam jak popadlo :) jeden plus...nie bylam dzisiaj w pracy :) no i oczywiscie Nick tez, dlatego teraz idziemy cos zjesc w restauracji,a potem na specer nad jeziorem. obok hotelu jest jakis koncert dobroczynny..moze tam troche zabawimy. do nastepnego wpisu dziewczyny....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelcia a juz myslalam ze bedziesz nastepna wrzesniowa mamusia a tu nic....dziewczyny slyszalyscie cos o zielonej herbacie z owsa ona niby pomaga na pozbycie sie wody z organizmu ( jesli jest jej za duzo) wczoraj pewna kobietka powiedziala mojej tesciowej zebym sobie takowa kupila i pila bo ona tez ja pila w ciazy. rano wstalam po nocy a stopy jak balony spuchniete jak stanelam stopa to az tak zakulo nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) byłam wczoraj u lekarza i co prawda szyjka miękka, ale główka dziecka niestety wysooookoooooooo :( nie napiera na szyjkę i mały sie jeszcze nie wybiera na świat. Szkoda, bo od jutra jest już 38 tydzień, wiec poród od jutra byłby terminowy. miałam też ktg, wykres idealny. Jak to jest, laseczki, najpierw szyjka mięknie, potem się rozwiera? Nic w sumie nie mówił o rozwarciu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wpadłam tylko napisać że u mnie cisza. Widzę że Tobie Izabelcia fałszywy alarm się zdarzył :( Nastrój mam fatalny............. czuję się tak samo. Jest gorzej niż kilka dni temu :( Mam już naprawdę dość. Wszystkiego! Zaczynam się zastanawiać nad powrotem do rodziców - tu nie ma warunków dla dziecka..... hałasy, krzyki, śmiechy, walenie drzwiami i inne takie :(:( Mam serdecznie dość :( Ryczeć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nadal jestem... a mialo byc tak pieknie... buuu :D:D:D co z tymi dziećmi? dlaczego one nie chcą wypelzać? :D:D:D jak sie u mnie nic nie ruszy do czwartku to musze odwiedzic polozną i wybrac sie na ktg... ech ile jeszcze tych dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, współczuję... zrelaksuj się, bo złe emocje niedobre sa dla dzidziusia... A może wyjedziesz na kilka dni do rodziców, zeby "odsapnąć" ? Nie wiem, jak daleko mieszkają... Na chwilę obecną polecam herbatkę z melisy i dobrą książeczkę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) :) :) Jejku, dowiedziałam się,że dziewczyna z sąsiedztwa, która miała podobny do mnie termin już urodziła.....buuuuuu....a ja dalej nic..... Ale chciałam Wam napisać, co mnie rozśmieszyło,ale i.....bo miał być na 100% chłopiec,a jest dziewczynka :) myślałam,że to sie już nie zdarza.Tatuś dziecka stwierdził,że jakby nie przecinał pępowiny, to by nie uwierzył :) bo z wszystkich usg wychodził chłopiec :) Mój mąż jeszcze ma nadzieję na chłopca....a wszystko dla dziewczynki kupione :) :) :) szok :) Odwiedza mnie dziś koleżanka z 2-miesięczną córeczką :) będę miała praktykę w przewijaniu :) No,a poza tym życzę duuuuużo cierpliwości nadal :) Ai chciałam zapytać, bo ja nadal mam taką zabarwioną leciutko wydzielinę....myślałam,że to po badaniu, bo lekarz dotknął główki dziecka,ale to już drugi dzień....a może to ten czop??????? Co myślicie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) ty porozmawiaj szczerze ze swoim mężem i powiedz mu co czujesz,że jest Ci źle w tym domu.....może porozmawia z domownikami,żeby trochę się starali zwracać uwagę na Twoje potrzeby.No, a potem jak będzie dziecko, to nie wyobrażam sobie krzyków i hałasu....mama z noworodkiem potrzebuje przecież spokoju :) A jak nie to może jakaś kawalerka na jakiś czas byłaby dobrym rozwiązaniem :) Pomyśl, bo Twój spokój jest najważniejszy....bo u rodziców pisałaś,że znowu sto pytań do.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja już mam dosyć rozmawiania na ten temat :( Zawsze wychodzi na to że ja mam wciąż pretensje o fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja już mam dosyć rozmawiania na ten temat Zawsze wychodzi na to że ja mam wciąż pretensje i fochy. Mam już dosyć.Gdybym nie zajęła się pokoikiem Dawida to by go w ogóle nie było! Gdybym sama nie kupiła wszystkiego co jest mu potrzebne to też nic by nie było. Jak dotąd to na dziecko wydane zostało 7700 zł z czego 6000 wydałam JA!! Na dodatek jeszcze kupuję wszystko do domu, jedzenie itp. Tylko nie płacę rachunków a nie jesteśmy po ślubie!!!!!!! Nie pamiętam kiedy ostatni raz sobie coś kupiłam!! Nie pamiętam kiedy byłam u kosmetyczki!! U fryzjera na farbowaniu byłam na początku czerwca i moje włosy wyglądają już okropnie!!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) to współczuje, bo Twój mąż kiedy jak kiedy,ale teraz powinien Cię zrozumieć i stać zawsze po Twojej stronie :) ale nie poddawaj się i nie daj się...przecież chodzi o spokój Twojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) przepraszam, nie mąż.....ale to dziwny macie strasznie układ.....przecież to wspólne dzieciatko....wiesz,że czasem tak jest,że jedno więcej zarabia i więcej wydaje,ale jeśli jemu nie zależy i się nie stara, to ciężka sprawa :( musisz być dzielna i się nie poddawać :) A Twój Skarbuś Maleńki ci to wszystko wynagrodzi :) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że ja pracuję a on pracuje u kogoś i ma własną firmę :(:( Ja wydaję więcej niż mam :( Nie chce mi się o tym pisać. Niech już ten Dawidek się urodzi to może mi sie poprawi. Obecnie jestem zdana na siebie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×