Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ŁAŁ !!! Gratulacje ogromniaste - Izabelcia, Zosieńka - super !!! Ja myślałam że w piątek w nocy się rozpakuję bo miałam skurcze, ale przeszło i musze czekać. Jeszcze 13 dni !!! No ale nie stosuję żadnych przyspieszaczy - poczekam do tego 6 września i zobaczymy. Wiecie - ja też nosze okulary ale nie zamierzam w nich rodzić - jakoś tak dziwnie. I pytanko z innej beczki - zastanawiam się nad kupnem leżaczka lub huśtawki - jak jest u Was, co będzie bardziej przydatne? A drugie pytanko to takie czy nadajecie Dzieciaczkom tylko jedno imię czy też dwa? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezaczek mam. nie wiem czy przydatny bo dla córki nie mialam ale mam nadzieje ze tak :) chuśtawke mam po corci z gracco ale to taka ze dziecko musi juz glowke stabilnie trzymac zeby go do niej wlozyc i sprawdzila sie superrrrr a imiona nadaje dwa- Kornel Filip ( 2 imie po tacie bo u nas taka tradycja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam takie fajniusie huśtawki które mozna \"usztywnić\" i są jak leżaczek, poza tym ja rozglądam się za takimi w których można już niemowlaczka położyć ... no zobaczymy, czekam na dalsze opinie. U mnie w rodzinie też taka tradycja że drugie imię daje sie po ojcu, więc postanowiłam dać mojej córuni imię po tatusi ale oczywiście w kobiecym odpowiedniku - więc będzie Lena Emilia. I teraz zastanawiam się nad tym czy poczas chrztu podaje się obydwa imiona czy tylko pierwsze do tej \"formułki\", bo dziś sie chcrzciło 5 dzieciaczków i każde po jednym imieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polt
do chrztu podaje się dwa, moje dzieci mają po dwa i ksiądz wypowiada dwa imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje nowym Mamusiom! My dalismy dwa imiona Mikołaj Jan po naszych pradziadkach. I pewno na chrzcie dwa imiona będą wypowiadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, ja mam leżaczek Chicco. Moja koleżanka miała taki dla swojej córeczki i jej się dobrze sprawdził, więc mam nadzieję, że mi się też sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) izabelcia ale z tego co piszesz nie mialas ciezkiego porodu trwalo to troche ale nie bylo ciezko. ktoras z Was pytala o lezaczki ja narazie takowego jeszcze nie posiadam ale mam juz upatrzony bo powiedzialam aby tesciowa kupila (bo pytala co ma kupic) z opowiesci moich kolezanek taki lezaczek sprawdza sie super i kazda miala takowy i byla bardzo zadowolona z niego nasz Ksawery bedzie mial niestety tylko jedno imie (chociaz ja mam dwa) a z tego to powodu ze moj T sie uparl ze to jest glupota i tylko zamieszanie w papierach i nasz maly nie bedzie mial :( dzis jade pierwszy raz na akupunkture tak wiec zobacze co to jest takiego a jutro gin.no i cholercia nie mam za bardzo od soboty czym jezdzic ( musze brac auto od tesciowej) bo w sobote moj T mial mala stluczke i auto stoi juz u mechanika.na szczescie nic powaznego sie nie stalo...jakas baba mu wymusila i wjechala prosto na niego.a byla taka niezla ze myslala ze jest na innej drodze i ze to ona ma pierszenstwo a jechala na balety.mysle ze w myslach juz tancowala hihi.na pewno gdybym jechala z T to nasz Ksawery bylby juz z nami bo z tych nerwow bym urodzila juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie nadal cisza chociaż mam nadzieję, że może coś się niedługo ruszy.... Tak mnie bolą pachwiny i krocze,że ledwo chodzę :( Mam wrażenie jakby mi tam toś się poprzestawiał i porozsuwało i jak chodzę to robię miniaturowe kroczki. Nie wspomnę już o tym, że tak mnie Młody uciska że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo. u nas nadal nic się nie dzieje ani się nie zanosi ze zacznie się dziac. zostalo mi 5 dni do terminu i powiem wam ze juz naprawde się zmeczylam tym czekaniem :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamani ja mam termin na jutro a u mnie w brzuchu cisza :L( stresa mam co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandy a co Ci lekarz i polozna powiedzieli? ze po terminie co? masz sie zglosic na KTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade na ktg i zobaczymy co tam wyjdzie - ja nie czuje zadnych skurczy jesli nic nie wyjdzie to wyznacza mi trmin prowokacji do tygodnia po terminie - chyba ze cos sie zacznie wiec wtedy mnie wezma zaraz na oddzial ja lekkie bole w podbrzuszu mialam moze ze 3razy w zeszlym tygodniu nie czuje ze mi brzucho opdal- chociaz znajomy powiedzial ze mam nisko - czop mi nie odszedl czekam co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, jak ostatnio byłam tydzień temu u lekarza, to powiedział mi, że jak za 2 tygodnie nic się nie będzie działo to mam przyjść na wizytę i jak badanie nic nie wykaże to on mnie skieruje do szpitala na ktg i inne badania. Wtedy będzie jeszcze 8 dni do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bylam 2tyg temu u gin to mowila ze szyjka gladka ale ze glowka wysoko i ze tydzien pochodze ale 2 nie gwarantuje bo moge urodzic a tu nic chyba malemu dobrze w brzuszku i nie chce wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandy a moze jutro trminowo wyskoczy? :) ja ide w czwartek do poloznej i do lekarza. moj po ostatnim badaniu stwierdzil ze tygodnia nie wytrzymam a tu jednak się pomylił... ale pewnie mnie na ktg jakieś wyśle a tam mi każa czekac i przyjsc na nastepne ktg co dwa dni... i ciekawe ile tak bede chodzila :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrześnióweczki, ogłaszam następną rozpakowaną! :) Koug urodziła córeczkę 23.08.2008 godz. 23.30! 3245g i 54 cm, na imię ma Emilka :) Mama i dzidziuś czują się dobrze, są jeszcze w szpitalu. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielkie gratulacje dla Ani i Emilci 🌼 sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Barwy Jesieni......24.07.2008.........Mikołaj......... ..........2000 ......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm Izabelcia78....23.08.2008.....Sophia.................... 2800.......53,3cm Koug......23.08.2008..........Emilka.....................3245.......54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEYKA:-) Kolejne gratulacje dla Koug :-)życze dużo zdrowka i szybkiego powrotu do domu:-) super ze masz juz coreczke przy sobie.kiedy moja kolej? juz mam doła normalnie boje sie ze przenosze a tego nie chce za żadne skarby:-(ide zaraz myc okna i podłoge moze cos ruszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra zadnego dola- glowka do gory :) nie wolno sie dolowac bo to w niczym nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gratulacje dla Koug i malej Emilki 🌻 U mnie nic nowego, nudy jak nic :( tesciowa wrocila wczoraj wieczorem i koniec spokoju :( Ehh Moj biedny zoladek nic nie ruszyl chociaz zbombardowalam go taka iloscia blonnika ze normalny czlowiek by z kibla nie wychodzil .. juz nawet nie czekam na porod tylko zeby w koncu w toalecie sie cos ruszylo bo padne !! Buzki poniedzialkowe ide na jakis spacerek bo ladna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy nastepna mamusie :) koug gratulacje... wlasnie wrocilam ze szpitala z akupunktury....wychodzaC ze szpitala spotkalam kolezanke ktora sobie spacerowala bo wlasnie zaczela rodzic (szczesciara) a termin miala na 9 wrzesnia.tak samo jak u izabelci odeszly jej nad ranem wody plodowe i od 5 rano jest w szptalu.mowila ze zadnych skurczy jeszcze nie ma dostala jakas tabletke i jak narazie strasznie ciagnie ja brzuch w dol.no mysle ze jutro juz pojade do szpitala zobaczyc mala Elize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Oj oj co tu sie dzieje . Przez weekend nic nie czytalam a tu kolejne dwie rozpakowane. Gratuluje mamusiom!! Ja jak narazie to tylko czekam do srody do wizyty u gin zeby mi powiedziala jak to u mnie wszystko wyglada. Pomimo ze tez sie mecze i wszystko boli to chcialabym zeby mala dociagnela do czwartku bo wtedy koncze 38 tydz U mnie coreczka bedzie miala jedno imie bo w sumie nie widze sensu dawac dwoch bo w sumie po co jak drugiego imienia sie praktycznie nie uzywa wiec zdecydowalismy z mezem ze bedzie miala jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! izabelcia i koug gratulacje!!! no to sie zaczęło na dobre :) ja spokojnie tez sobie chodzę jeszcze. w piątek wieczorem i w nocy pobolewał mnie brzuch, w sobotę umyłam okna, na wieczór sie źle czułam, ale nic...mąż działa w ramach pomocy i tez nic ;) czekamy cierpliwie. pierwszy termin mam na niedzielę 31.08 w moje urodziny- zobaczymy. karro pytałaś co z wyjazdem, a więc ja wczoraj pojechałam z mężem i teściami na wycieczkę 100 km od naszego miasta, nie było nas cały dzień, łaziłam ile wlezie, do domu wróciliśmy póznym wieczorem byłam padnięta, a dzis w pracy.... ja jako że też zaczęłam 40 tc jestem juz pod nadzorem swojego lekarza, w tym tyg mam wyznaczone dwa ktg i wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci też jednoimienne:) sama mam dwa imiona i zanim stałam się posiadaczką dowodu os musiałam pilnowac aby każdy papierek, swiadectwo, dyplom miał wypisane dwa imiona i naczej nie był ważny :( teraz też kazdy ważny imienny dokument musi mieć moje dwa imiona. to czy nada się dwa imiona tylko na chrzcie czy równiez w urzędzie to nasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny...:) Koug-Gratuluje coreczki i zycze szybkiego powrotu do domku:D🌼🌼🌼 Ja wczoraj bylam u lekarza i musze Wam sie pochwalic ze moja Kruszynka to nie tak Kruszynka:P:) Juz sobie wazy ponad 2700:) Pani doktor mnie pocieszyla ze bedzie raczej spory Dzidzius:);) No to bedzie ostre parcie...:) Karro slonko- naprawde szczerze Ci wspolczuje... Moze zamiast na spacer idz na szybki marsz... Moze poruszy to co zjadlas:) Spróbuj wszystkiego.. Moze w koncu pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)długo nie pisałam,bo byłam bardzo zajęta już sie prawie urządziliśmy w drugim pokoju i nareszcie bałagan już się kończy:)wczoraj to cały dzień sprzątałam,biegałam tam i z powrotem po schodach nawet z odkurzaczem bo musiałam zrobic porządki na górze i na dole,odkurzałam,myłam podłogę i nic mi nie jest tzn żadnych oznak zbliżającego się porodu,tylko się bardzo zmęczyłam i bolał mnie kręgosłup,a też bym już chciała urodzić:)wczoraj mąż poskładał łóżeczko:) Jutro się wybieram do lekarza,jestem ciekawa czy już się tam coś ruszyło;)czy nadal nic,do terminu pozostało 3 tyg i 3 dni:) Gratulacje dla kolejnych mamuś Izabelci i Koug🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey boli mnie brzuch jak na miesiączke i czuje ucisk w pochwie jak chodze czuje wyraznie skurcze :-)może cos sie zaczyna powoli ale sie nie podniecam bo jeszcze mi przejdzie odezwe sie moze pozniej o znowu jest co 8 min jak na razieodezwe sie pzniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra to powodzenia życze :) oby to bylo to :D a mnie nic nie boli :(:(:( głowa tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...kolejna rozpakowana! GRATULACJE Koug!!!! Szczesciara. Ja melduje, ze zrobilam ostatnie prasowanie, wczoraj dopracowalismy kacik dla malej, torba juz spakowana prawie cala, wiec...jestem gotowa a tu nic, nic, nic...w czwartek mam wizyte u gin wiec zobaczymy co mi powie. Wczoraj bylismy u znajomych to dwie kobity mi powiedzialy, ze brzuch mam wysoko :( buuu Co do lezaczka to ja tez mam, bo wydaje mi sie bardzo funkcjonalny, zeby dzicko bylo blisko nas nawet jak cos jest do zrobienia w innej czesci domu :) poza tym widzialam u kolezanki jak swietnie funkcjonuje pozniej do karmienia samodzielnie juz jedzacego dzieciaczka :) Co do imion to my tez dajemy jedno bo bylyby zbedne komplikacje. Tutaj jak sie ma dwa to uzywaja dwoch. Ja przez cale zycie bylam Ewa a drugie imie tylko w dokumentach a tu cholera wszedzie juz Ewa Janina, bo tak mam w dokumentach i sie im wydaje, ze to podwojne imie...wrrrrrrrrrr. Strasznie sie zawsze wkurzam z tego powodu ale nic nie poradze. Poza tym bylby problem, bo u nas sie daje po babci (czyli mojej lub meza mamie)obie babcie oczywiscie chcialy zeby ich imie bylo drugie wiec jedna bylaby urazona wyborem... To ktora nastepna?? Ja czuje ze przenosze.Teraz juz powaznie mowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×