Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

NICK....IMIE....WIEK...MIASTO............OSTATNIA @.... TERMIN PORODU MaMani..Paulina...21....Kraków...........25.11.......... ...04.0 9? Evi_22...Ewelina...22...ok Bydgoszczy..16.11.............23.08? Andusiaaa..Ania....24...Londyn...........29.11..............05.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam samopoczucie dziewczyny:) ja własnie zażyłam 2 tabletke duphastonu, juz czuje się pewniej, zwłaszcza jak widziałam dzis bijące serduszko:) szok, jaki mnie dopadł był najlepszy, lekaż coś do mnie mówił a ja nie wiedziałam gdzie jestem he he:) tak bardzo chcę żeby nasze fasolki rosły zdrowe , juz nie moge się doczekac jak bedziemy pisać o pierwszych ruchach, będziemy wklejać zdjecia, i potem zdjjecia naszych istotek:) ale....jestem raptusem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie calkiem oki... ciagle mam ochote zwymiotowac... Modle się zeby maluszek byl zdrowy i zeby byl TYLKO JEDEN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani:) Tobie to teraz chłopaczek by się pzrydał :) dziewczynke juz masz to teraz kolej na przystojniaka jeszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briana ja bym chciala chlopca. Mąz chce córcie :D:D a co bedzie to bedzie byleby tylko zdrowe bylo :D:D gorzej jak pójde na usg a tam sie okaze ze... blizniaki :D:D szczerze to nie wiem co wtedy bym zrobila... tzn nic bym nie zrobila bo niby co mialabym zrobic... zbieralabym na nianie :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he:) myśluisz zupewnie jak ja przed, nie mam nic do blizniaczków ale też miałam schizy żeby tylko nie blizniaki:) jak zobaczyłam swojego synka( czuje że będzie synek) to odetchnełam z ulga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj lekarz zabronił jeść surowe mięso, cytrusy, ser plesniowy. hmmm nie wiem dla czego? ale spoko nie jem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briana babcia ma brata blizniaka, potem babcia urodzila blizniaki, a potem jedna z cioc tez blizniaki... w sumie w rodzince są 3 pary blizniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem. wiem ze nie wolno pic duzo kawy i herbaty- tyle pamietam... a juz dzis 2 herbaty wypilam... no i nie wolno brac goracych kąpieli- najlepiej prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no myśle że tez będziesz miała synka:) ale faktycznie ...szansy masz, żartuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pije herbate....kawe ograniczyłam, redbulle odstawiłam, no i jem kapuste kiszoną zapijam sokiem pomidorowym i zagryzam ptasim mleczkiem, mieszanki mam niesamowite, najlepsze jest to że mi to smakuję ....u mnie to jeszczę nikt nie wie o mojej ciązy...ciekawe jak zareagują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi całkiem pozytywnie choc nie wszyscy jeszcze wiedza :D:D powiem ci ze na wigilii wszyscy nam zyczyli synka :D:D ja zjadlam dzis kanapke- zwymiotowałam, potem pizze i zwymiotowalam, 2 herbaty- nie zwymiotowalam i jesczez jeden kawalek pizzy i nie zwymiotowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz zwymiotowalam jak sobie mylam zeby, ale to tak w 3 miesiacu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌼 wy mnie nie znacie ,ale ja was znam :) bo czytam was codziennie ja w zeszłym roku o tej porze tez bylam w ciazy .. bylam :( :( i wspomnienia powróciły a Wam zycze cudownych brzuszkow , jak najmniej mdłosci i zdrowiutkich wrzesniowych bobaskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz oglądam na discovery jak rodzą sie prosiaczki:) ale śmiesznie.....ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briana mój dziadzius ma świnki i widzialam nie raz na zywo jaks ie rodzą prosiaczki :D:D:D takie sa slodziutkie- malutkie :D:D a potem robi sie z nich szynke :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee.....ale się usmiałam:) zwłaszcza to zaplodnienie swiniek przez rurki ha ha ha , jest to największa fabryka swiniek:) ide zrobić coś do jedzenia swojemu boyu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpiszciesię do tabelki żeby
było wiadomo kto co i jak:D NICK....IMIE....WIEK...MIASTO............OSTATNIA @.... TERMIN PORODU MaMani..Paulina...21....Kraków...........25.11.......... ...04.09? Evi_22...Ewelina...22...ok Bydgoszczy..16.11.............23.08? Andusiaaa..Ania....24...Londyn...........29.11.............. 05.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samisa
ja tez Wam serdeczne gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Jak wasze samopoczucie? U mnnie nawet dobre oprócz bobolewania w podbrzuszu co jakis czas i troche piersi mnie bolą.Żadnych wymiotów ani nic z tych rzeczy nie mam.:) Mam pyt kiedy na usg widac płeć dzidziusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×