Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Hejka! No to się wpisuję :D NICK.....IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.09 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....23.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.09 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08 Kurczę dzisiaj miałam ból piersi masakryczny ale dałam radę ściągnęłam staniczek i cały dzień latam w bawełnianej koszulce. Dziewczyny słyszałam że nie można nosić stanika z fiszbinami? prawda to??? ja właśnie jem zupę ogórkową i zaraz sięgnę po coś słodkiego :) ale mam zachcianki :) a można jeść paprykę w occie?? kurczę mam ochotę więcej na takie rzeczy niż na słodkie. cieszę się że nie mam nudności ani wymiotów... no nudności może ciut ale krótko i jak się położe to przechodzi. Ucałowanka dla brzuszków! ja mam przeczucie na chłopaka.... Będzie Bartuś chyba.... a Wy już imionka jakieś macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a ja nie mam zadnych przeczuc :D:D a co do imion jest kilka które mi sie podobaja ale wybierzemy imie jak sie dziecko urodzi dla chlopca podoba mi się: kajetan dominik olaf kornel dla dziewczynki laura kornelia olena karina sabina sama nie wiem ktore najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia plec widac w ok.5mcu ,zalezy tez jak dzidzius bedzie ulozony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa octu nie mozna jesc bo zabija krwinki czerwone i prowadzi do bialaczki, ale jak zjesz dwa kawalki na tydzien to nic sie nie stanie :) a co do stanika to ja nosilam taki zwykly usztywniany i teraz tez taki bedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem mamą kubusia urodzonego 21.09! fajnie, ze jest topik wrześniowy. gratuluje Wam z całego serca. bardzo sentymentalnie podchodze do okresu ciązy, mimo iż czasrm nie było łatwo- to w sumie się tego potem nie pamieta, ja mogłabym znowu być w ciązy. piekny okres w życiu kobiety. potem zaś............... doznacie cudu narodzin dziecka......... coś przepieknego, chyba nic tak pieknego w życiu kobiety już nie nastąpi, jak urodzenie dziecka i wszystko jedno czy jest to sn czy cc, liczy się fakt , iż z nas powstała nowa istota. wszystkirego najlepszego w 2008 Roku. tak jak dla mnie 2007 rok, to dla Was 2008 bedzie wyjątkowy. buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM katusia:) przeglądałam Twój album i jest exxxxxxstra:) zwłaszcza Twój synuś......To jest Twoja pierwsza ciąża? ile miałaś latek jak sie zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) a plec poznalam w 16 tygodniu :) bylo wszystko idealnie widac i gin powiedzial ze jest pewnie na 100% zreszta sleby by zauwazyl co jest miedzy nogami :) jutro juz o 8:30 mam wizyte :) nie moge sie doczekac napewno dam znac, a pozniej idziemy do lokalu na bal :-D dzis czuje sie ok i mam nadzieje ze tak juz zostanie buziaczki i do pozniej! ps widze ze duzo tu mlodych przyszlych i podwojnych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plec poznalam w 8 miesiacu bo Mania do samego konca byla xle ulozona i nic nie bylo widac :D:D ale teraz nie chce wiedziec jakiej plci jest maluszek. Dowiemy sie po porodzie :D:D ewi podziwiam ze masz ochote na bal mi by sie nie chcialo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Jeśli to co zobaczyłam dziś na teście (czyli dwie kreski) jest prawdą, to wg kalkulatora dzidzius przyjdzie na świat ok 05.09. tylko że jeszcze trudno mi w to uwierzyć ... pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffrthstghn
słonko suuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołasia
kurcze, moja 7 letnia córcia wczoraj dostała wysypke, dzis potwierdzona przez pediatre ospa, kurcze... ale ja w dziecinstwie przechorowałam ospę ale i tak jakos sie obawiałamm... zajrzałam do gina aby zapytac, uspokoiła mnie troche, ze jak przeszlam ospe to malenstwu nic nie zagraża, ufff teraz siedze z moją młodą na zwolnieniu 1,5 tygodnia bo nie mam jej gdzie odesłac zeby jednak nie ryzykowac, :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! ja nie mialam zadnej choroby zakaznej :(:( mam nadzieje ze nic nie złapie ani ja ani mala :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołasia
To i ja się dopiszę do tabelki NICK.....IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.0 9 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....23.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.0 9 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08< br /> Jołasia Joanna 31 Warszawa 25.11.07 31.08 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołasia
IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.0 9 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....23.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.0 9 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08< br /> Jołasia ..Joanna ...31.. Warszawa .......25.11.07..... 31.08 ?? tak chyba lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to ja juz po wizycie :) widzilam slicznie pulsujace serduszko :) wg gina to 7 tydzien, termin mam na 20.08 ostatecznie , kolejna wizyta 06.02 jestem koszmarnie zmeczona, ide sie polozyc pozniej zajrze IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.0 9 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....20.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.0 9 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08< br /> Jołasia ..Joanna ...31.. Warszawa .......25.11.07..... 31.08 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi 🌼 to jak u Ciebie w 7 tyg bylo widac serduszko to moze i umnie bedzie widac bo jak pójde do gin to tez bedzie 7 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy :) napewno bedzie widac u mnie bylo super widac, wogole zdjecia sa troche niewyrazne, na usg bylo 100x lepiej wszystko widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Jak myślicie, czy jeśli pójdę do lekarza 02.01.2008 to on juz będzie mógł stwierdzić ciążę? to będzie licząc od @ 5-ty tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3
T i ja się dopiszę :) wg ostaniej @ termin mam na 30.08. ale wg usg na 25.08, zobaczymy... IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.0 9 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....23.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.0 9 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08< br /> Jołasia ..Joanna ...31.. Warszawa .......25.11.07..... 31.08 ?? Anika3...Anita.....33...ok. Słupska.......25.11.07.......30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko mysle ze nic nie zobaczysz jeszcze, ja w 1 ciazy bylam dokladnie w 5 tyg i 3 dniu i ledwo bylo cos widac, normalnie nikroskopijnie zarys zarodka, nie bylo akcji serca bo to za wczesnie, poczekaj spokojnie tydzien-dwa i wtedy idz, zobaczysz ladnie zarodek, serduszko i gin bedzie mogl potwierdzic ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwww
evi22........mój zobaczył w 4 tygodniu serduszko i zarodek, cholera meczy mnie zgaga, czy to normalne w ciaży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwww
ciekawe dla czego ta zgaga ? co to ma wspólnego z jedzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_ja
Witam Was wszystkie bardzo cieplutko:) Właśnie wczoraj się dowiedziałam, że jestem w ciąży - YES, YES, YES Nie byłam jeszcze na żadnych badaniach, więc mam nadzieję, że wszystko jest ok... Pozdrawiam gorąco Was i Wasze brzuszki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww
ale nas będzie he he:) równiez całujemy i czekamy na wpis do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
szczęśliwego :) za rok już bedziemy z bobaskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×