Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość aga_ja
Dzień dobry w Nowym Roku 2008 :) pewnie dla nas bardzo ważnym. Sylwestra spędziłam w domku przy telewizorze, ale wcale nie narzekam :). Jestem pełna obaw bo to moja pierwsza ciąża, a z tego co czytam na innych topikach, to jest różnie... Martwię się tylko bólami podbrzusza i czasmi kłuciu w okolicach jajnika. No nic.....nie ma co zamartwiać się na zapas. Jak mówi moja mama "trzeba zaufać trochę naturze". Zgodnie z tradycją dopisuję się do listy:)) IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.0 9 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....23.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.0 9 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08< br /> Jołasia ..Joanna ...31.. Warszawa .......25.11.07..... 31.08 ?? Anika3...Anita.....33...ok. Słupska.......25.11.07.......30.08 Aga_ja...Agnieszka...30...Kielce........01.12.07......08.09 Pozdrawiam w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
witam mamusie....kurcze zrobilam sobie tipsy i teraz mam problem w klikaniu, he he takie wielkie sobie zafundowałam....pociesze się do wieczora i obcązki:( sms to juz wogule pisze wieki:) dziewczyny , czy słyszeliscie o okresie w trakcie ciazy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
do tabelki wpiszę sie po wizycie jak będę wiedziała termin, tylko @ bedzie pole puste bo on sobie jest wtedy kiedy chce(zaburzenia hormonalne, na duża skale he he:p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim! ja też wczorajszą noc spędziłam w domu, a o północy już dawno spałam.... kurde ale sylwester.... za rok jak dobrze pójdzie to sobie odbiję ;) a jak nie to za dwa napewno :) wwwwww ja też często nosiłam tipsy bo ogólnie to pracowałam jako manicurzystka i miałam makabrycznie długie i już doszłam do wprawy w pisaniu na klawiaturze i sms-ów hehehhe ale teraz to nie zakładam bo stokroć mi wygodniej w krótkich pazurkach ... pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanego 2008 roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldas
Oli, 25 lat, Nottingham(anglia), 29.11,i z wyliczen Ani z Londynu- 05.09 :) witam moje drogie cięzarówki :) dowiedziałam sie dwa dni temu, ze jestem w ciazy, wow dalej uwierzyc w to nie moge. Jakies 4 mies temu odstawiłam tabletki , i prosze. Nie zabezpieczlismy sie, ale nie ganialismy do łózka o konkretnej porze z zegarkiem w reku..wow, no super, a chcialam być bohaterka topiku o ciązy..i jestem :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam!! www ale to chyba liczone sa od zaplodnienia, bo ja licze od ostatniej miesiaczki w 4 tygodniu to ja mialabym ok 28 dzien cyklu a wtedy nic nie zobaczysz bo malo kto jeszcze wie nawet o ciazy ja mowiac o 5 tygodniu i 3 dniu mowilam o dacie liczonej od ostatniej @ :) czyli ok 39 dzien cyklu ja sylwka jakos przezylam, co prawda z lokalu zmylismy sie zaraz po 12-stej to dzis za to spalam do 11:30 :) teraz robie kurczaka na piwie bo zaraz przyjda moi rodzice mnie o dziwo juz nie mecza mdlosci, mam w razie czego przypisane czopki :) a tak witam nowe kolezanki, super ze grono sie poszerza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
oooooo:) kurczak w piwie.....ech!!! ale bym sy schrupała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawna tabelka
PSEUDO...IMIĘ....WIEK....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.......23.08 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa........20.11........27.08 Anika3...Anita.....33...ok. Słupska.......25.11.......30.08 Jołasia ..Joanna ...31.. Warszawa .......25.11...... 31.08 MaMani..Paulina..21......Kraków..........25.11........04.09 Andusiaaa.Ania....24....Londyn............29.11.......05.09 Aga_ja...Agnieszka...30...Kielce..........01.12.......08 .09 ps.dziewczyny wpisujcie sie wg kolejności porodów tak będzie przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Hej wszystkim w Nowym roku .... ach co to będzie za rok ..... Ja niestety siedze w pracy dzis do 19-tej. Czuje sie niespecialnie, ale nie mogę narzekać. Nie mam apetytu za bardzo, czuje ze jakos mi niedobrze. Ale to moze autosugestia ???? Przjechał Dyrektor na chwile i patrzy na mnie przenikliwie, pyta sie o wczorajszą imprezkę, wiec mówie że spędzałam z mężem w domku, a on na to że pewnie zaowocuje to ciążą. A tak na serio jeśli tylko juto lekarz potwierdzi dzidziusia to mocno sie Dyrektor zdziwi ... póki co nic nie powiedziałam. Miłego dzionka i wszystkiego dobrego w NR'08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
oj słonko słonko:) myśle że dyrektor nie kłamie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
może kupie sobie szczura na szescie?:) takiego z duzym ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
a narazie ide wyprowadze swojego szuro-psa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Mnie Dyrektor to strasznie zaskoczyl, ma podczerwień w oczach czy co...? A tak w kwesti wyjaśnień to on strasznie nie chce abym miała dzieci bo po pierwsze wypada mu z obiegu najstarszy stazowo człowiek "znajacy sie na wszystkim" a po drugie, musi myslec o zastepstwie dla mnie , no i grafik w całości idzie do "remontu" Zjadłabym coś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wląsnie wrócilam od tesciowej z obiadku zorbila taki pyszny obiadek miesko w sosie musztardowym ziemniaczki brokuly kalafior marchewka ogórki kiszone :) cos pysznego :D:D zjadlam a potem poszlam do łązienki i zwymiotowalam... tesciowa wie dlaczego to sie tylko usmiechnela ale brat meza odrazu wyskoczyl z tekstem ze cos bylo nie tak z obiadem i ze mi nie smakowal :D:D:D:D a teraz taka glodna jestem :D:D:D Wykąpalam wlasnie córcie i mam juz wolny wieczór bo tatuś ja połozy spac :D:D:D kupilam jej w h&m taka czapeczke z bucia króliczka i uszami i identyczne buciki i wygladala tak slodziutko ze az ja chcialam schrupac :D:D ale fotek nie zrobilam bo baterie padly. Jak tylko naląduje baterie to jej porobie fotki w tej czapeczce :) moja królisia malutka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko nie meczcie mnie tym jedzeniem, dzis mam dzien obzarstwa, myslalam ze juz zjadlam wszystko na co mialam ochote a teraz obiadek u tesciow MaMani za mna chodzi :-D slonko zycze udanej wizyty u gina :) ja obecnie siedze na wychowawczym, ale po wizycie u gina jestem na zwolnieniu juz prawie wyszlam z przeziebienia, moge normalnie mowic :) zostal tylko katar i maly bol gardla a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzie i popijam piccolo :D:D za tydzien ide do gina :D:D juz sie nie moge doczekac ale jeszcze caly tydzien ... a w weekend do szkoly... musze napisac jutro prace a nie mam nadchnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Pusto tu jeszcze, śpicie? Ja od 7.30 w pracy niestety :( Strrrrasznie mnie mdli, właściwie od rana do wieczora, też tak macie? To nie jest moja pierwsza ciąża (mam 6-latka i dwie ciąże poronione), ale w żadnej nie czułam aż takich mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno nie spie. Moja panienka mi nie pozwolila sobie dzis polezec w łozeczku :) Pisze prace zaliczeniowa. Mnie coś dzisiaj pobolewa brzuch. Do lekarza ide dopiero za 6 dni. Z jednej stronyc chcialabym iść wczesniej zeby miec pewność ze wszystko jest ok a z drugiej zastanawiam sie czy jak pójde za 6 dni to wogóle bedzie coś widac na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, na pewno będzie widac, jak byłam na usg 27.12 to było widac pęcherzyk ciążowy 8,3 mm, serduszka oczywiście jeszcze nie, ale za 6 dni to już będzie pikało :) Mnie też trochę brzuch pobolewa, biorę luteine profilaktycznie ze względu na wczesniejsze poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam Twoje wczesniejsze posty i widzę, że tak jak ja zastanaiwasz się czy to nie będą bliźniaki :) U mnie wrodzinie też są 3 pary bliźniaków, poza tym pęcherzyk był dosyc duży jak na tamten dzien cyklu, no i test mi wyszedł już przed spodziewaną @, więc poziom hormonu musiał byc spory. Nie wiem czy to są jakieś objawy ciąży bliźniaczej, ale lekko mnie taka perspektywa przeraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika :D:D ja w pierwszej ciazy chcialam blizniaki ale teraz to zdecydowanie wolalabym jedno :) no ale bedzie co ma byc :D okaze sie za tydzien :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja dzis spalam do ok 8-mej, ale tylko dlatego ze M zanim wyszedl do pracy przyniosl mi Olka do lozka :-D i tak sobie spalismy, Olek raz mnie glaskal i calowal innym razem \"pokazywal\" oko, przy tej czynnosci nie musze mowic co czulam, pozniej wkladal mi palce do buzi i nosa ehh ale pospalismy :-P mi juz minely objawy typu mdlosci itp, dla mnie to super i troche dziwne, bo z Olkiem do prawie 20-tego tygodnia meczylam sie okropnie, nie tylko rano, ale caly dzien do tego czasu nie moglam wogole niczym jezdzic, bo zaraz albo robilo mi sie slabo ze trzebabylo stawac co 5 minut, albo niedobrze :-o a teraz czuje sie super :) musze sie przyznac ze dopiero teraz zjadlam sniadanie :) MaMani napewno zobaczysz juz fasolke na usg, ja stawiam ze nawet serduszko juz bedzie widac jak pulsuje na usg :) popros gina o czopki na mdlosci, kosztuja grosze, bralam je wieczorem ale naprawde pomagaja, rana dzialaja za bardzo nasennie i mozna nawet zasnac na stojaco :) co do brzuszka, wez no-spe , ja juz zjadlam cale opakowanie, nie tylko z powodu bolu, bo teraz juz mnie nic nie boli, ale mialam lekko brazowe plamienia ja nst wizyte mam dopiero 06.02 to bedzie prawie 13 tydzien, matko jak daleko.... dziewczyny jest ktoras z Was na wychowawczym? moze napiszemy co robimy obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi mysle ze sie obejdzie bez czopków. u mnie to włąsnie nie takie typowe mdlosci jak mialam z mania tylko nagle robi mi sie nie dobrze i... kibelek :D:D na brzuszek nic nie biore bo juz mnie przestal boleć. Cos z rana pobolewal moze w nocy źle sie ulozylam :) ja się ucze, wiec nie jestem na wychowawczym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
dziewczyny jak ostatnia @ mialam 2 grudnia to w ktorym tygodniu jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
i jeszcze jedno czy robilyscie bhcg jesli tak to jaki mialyscie wyniki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska mama zuzi
witam :P a ja dzis mam dzien @ - poki co tempka sie utrzymuje a na tescie zobaczylam jakis tam cien 2 kreseczki :P jak za dwa dni test potwierdzi moje obawy dolacze do Was o ile mnie przyjmiecie do swojego grona :P a poki co gratulacje dla wszystkich wrzesnioweczek 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska mama zuzi
do mam pytanie bylyby to 5 tydzien od OM :P a beta pewnie ze wyjdzie :P a jak zwykly test ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iska, beta z krwi na pewno wyjdzie, mi wyszedł nawet test domowy 2 dni przed spodziewaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×