Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość wwwwwwwwwwwww
mea ...:( cholera!!!!!! ile masz lat? i ile czasu staracie sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
napewno sie uda:) jestem tego pewna......może będziesz zakładać temat pażdziernik 2008???:) ja dzis sie dowiem może tez będe miała okres., :( to moze razem załozymy ten topik he he , trzeba być dobrej mysli , natura wie najlepiej kiedy czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, kto wie :) tzn wiesz, nie mam jakiegoś strasznego parcia. chcialabym bardzo to oczywiste, ale sie nie pochlastam jak będę musiała jeszcze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
tak jest najlepiej:) słyszałam że kobiety będąć już w ciaży jeszcze miewają okresy???? hmmmmm....bierzesz to pod uwage? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
a byłas na badaniach , u ginekologa???? ja pamiętam że przeszłam szereg badań, i okazało sie że miałam za mało progesteronu bo też długo nie mogłam zajśc, dostałam duphaston i zaszłam w nie całe 2 miesiące, chociaż nie jestem jescze pewna czy wszystko ok, ale postępy są:) jezeli nie tym razem to następnym, ważne ze już cos sie dzieje, bo przed tym przez pare miesięcy na testak same pojedyncze kreseczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to i ja się do was dolącze jeśli mnie przyjmiecie. Z moich obliczeń wynika że termin będzie na 4 września :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jestes w ciazy?? gratuluje kochana!!!! ja chyba tez sie tu zamelduje, bo termin mam na sam koniec sierpnia a wiadomo ze moze byc i poczatek wrzesnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. Wlasnie bylismy dzis na badaniach. Mania robila "kosikosi" przez 1,5 godziny i zaczepiala pana z recepcji jak czekalismy na wyniki a ja latalam co 5 min do kibla sprawdzic czy nie dostalam @ :D:D Wkoncu przyszly wyniki :) Nawet Pan z recepcji sie z nami cieszyl :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) ja w sobote mam usg :) juz nie moge sie doczekac, to bedzie 6 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi u mnie 5 tydzien sie jutro konczy :) a do lekarza wybieram sie w polowie stycznia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a kiedy mialas ostatnia @? ja mialam 16.11 cykle mam 26 dniowe a termin wyliczylam sobie na 23 sierpnia w sobote ide na usg prywatnie o ile sie dostane, jutro mam dzwonic i sie zapytac, bo normalnie nie prztjmuje juz do konca stycznia, ale to moj byly sasiad i jakos zawsze dla mnie znajdowal czas :-P takze witam pozostale babki :) moze jakas tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi ja mialam 25.11 a cykle mam 30 dniowe wiec jakis kalkulator mi wyliczyl ze to bedzie 4 wrzesnia :) tabelka NICK....IMIE....WIEK...MIASTO...OSTATNIA @.... TERMIN PORODU MaMani..Paulina...21....Kraków.....25.11............04.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....IMIE....WIEK...MIASTO............OSTATNIA @.... TERMIN PORODU MaMani..Paulina...21....Kraków...........25.11.............04.0 9? Evi_22...Ewelina...22...ok Bydgoszczy..16.11.............23.08? moze jeszcze dopisac ktore to juz dziecko??? czujesz sie juz ciazowo? bo ja ostatnio przechodzilam chyba wszystkie ciazowe "przypadlosci" i fatalnie sie czulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie czuje. Latam do wc i sprawdzam czy nie dostalam okresu :D:D:D Nie wierze w to jeszcze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moglam uwierzyc, bo jakos w tym mies co zaszlam nie bylo szansy na ciaze, nie wiem kiedy "to sie stalo" :-D no ale stalo sie i cieszymy sie ogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj podczytałam co pisałyście....ja tez czekam z testem, póki co nie nastawiamy się z mężem, cykle mam raczej nieregularne, miedzy 28 a 31 dni, tak ze ciężko wyczuć, czy udało się wreszcie czy też nie....póki co bolą mnie piersi, jak bolały kilka dni po poczęciu synka.miesiączkę powinnam dostać około 4-5 stycznia.gdyby się udało to termin miałabym na polowe września!nasz synek ma juz prawie 3 latka i marzy nam sie druga dzidzia !mam nadzieję, że do was dołączę;) gratuluje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMi gratulacje z zaciazenia,super!!!!!!!!!! oczywiscie pozostalym zafasolkowanym,rowniez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska! ja kiedyś czytałam twój blog jeszcze jak w ciązy byłaś, tzn trochę czytałam, potem jak wyjechałam do UK to nie miałam jak aż któregoś dnia znalazłam twój wpis na forum, weszłam na bloga a tam taaaka córa fajna i duuuża! gratuluję! jest śliczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko bylam na googlach twojej Julci,jest slodka i jaka malutenka.Chcialabym aby Oliwka byla taka malusia :) Jest boska!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, dziękuję :) a ja bym chciała żeby już była taka biegająca jak twoja :) a prowadzisz jeszcze blog? jak tak, to napiszesz mi adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×