Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam!!! Ja też się melduję w śląskich mamach:) Jestem z Bytomia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Śląskie Mamy? i co tak cichutko??? może ktoś jeszcze dołączy? jak już mamy taki topik to trzeba go teraz rozruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja też jestem ze śląska, dokładnie z Mikołowa Zapraszam Was na topik \"klub mamuś z Katowic\" na którym piszą mamy ze śląska (nie tylko z Katowic) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha22
hej a ja z gostyni kolo mikolowa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanka dzieki za zaproszenie na topik mamus z katowic, ale widze ze tam juz mamuski sa bardzo zżyte ze sobą i się dobzre znają, ciężko się zaklimatyzować w takim topiku, no i spore dzieciaczki już mają :) ale jasne że możemy połaczyć topiki:) hehehe ale sie wypowiadam choćbym była autorką któregoś hihi już się nie wtrącam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się ponownie :) mam 29 lat jestem mamom 6 latniej córeczki a obecnie spodziewam sie kolejnego dzidziusia o niewiadomej płci:) Mieszkam na obrzezach Gliwic pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram *** myszsza*** i myślę ze uda nam się rozkręcić ten topik. Górnoślaska 30 gdzieś znikła ale myślę ze wróci a my w międzyczasie zrobimy tu troszku hałasu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatki bywaja trudne, ale nie mozemy sie poddawac :) napiszcie cos o dzieciaczkach swoich :) może macie swoje strony www albo blogi podzielcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam! sztefka pzreglądałam zdjęcia Olka, superowy jest!!! gratuluje, ja się swojego małego już nei umiem doczekać, a zarazem strasznie boję się porodu, podobno mam urodzić szybciej niż termin, wybieram się rodzić na Łubinową do Katowic, rodziła tam może któraś? i mma jeszcze drobne pytanko, jak jest po porodzie z położną? trzeba ją wcześniej wybrać czy jak, czy z najbliższej przychodni? zupełnie nic nie wiem :( pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, obecnie mieszkam w stolicy, ale 25 lat spędziłam w Katowicach, więc jestem hanyską pełną gębą, czego się nie wypieram, a każdy zakątek Katowic jest mi znany. Dołączam do Was jeśli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie pzrejmuj się stolicą, ja tam spędziłam z doskoku kilka ładnych latek w parcy, teraz niby też jestem zatrudniona wstolicy, ale faktycznie pracuje w Katowicach, a wielki wstyd się przyznać, ale od 2 tygdoni mieszkam w :(:(:(:( Sosnowcu (niestety metraż katowickiego mieszkania i kasa zmusiły mnie do pzreprowadzki na wieś ) no ale zobaczymy jak to jest po tej drugiej stronie rzeki, może nie jest tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no jestem tu nielegalnie, ale podobno teraz granice full otwarte wiec moze jakos mnie scigac nie beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha22
hej slaskie mamuski:):)jest ktoras ktora mieszko niedaleko milkolowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam caaaałe dwa dni wolnego :-D Jeeerunie cała jestem hepi. Wybieracie się gdzieś na sylwusia? Ja siedzę w domciu, o północy wyjdziemy na wieś składać życzenia, zrobimy pokaz petard i do domciu. Już chyba za stara na bale jestem choć czasem chciałabym popatrzeć jak inni się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze w domku, ale znajomi przyjda z dziecmi wiec bedzie pewnie trocha wesolosci :) ale dzis mnie strasznie bola zeby, mialyscie tak moze pod koniec ciazy? pozdrowionka:) widze wlasnie ze za oknem zaczal pruszyc sniezek, moze bedzie wreszcie bialo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pod koniec ciąży bolały ręce, normalnie tak jakbym miała reumatyzm. Właśnie oglądnęłam sobie Tadeuszka. Śliczny chopek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×