Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Impressia

Operacja powiek!!!!! PILNE!!!!!

Polecane posty

Dnia 30.04.2019 o 07:43, Gość anna napisał:

Wczoraj mialam zabieg usuniecia nadmiaru powieki gornej. Zabieg przeprowadzal mi dr.Pawlicki z Wroclawia,cudowny mily czlowiek z takimi tez rekoma. Kobiety nie bojcie sie tego zabiegu ,jezeli ktoras robila kwas czy botox to znieczulenie czuje sie tylko takie uklucie igla.WYCIECIE I SZYCIE NIC NIE BOLALO. Jestem pierwsza noc po zabiegu i nie mam siniakow jedynie spuchniete gorne powieki ,ale to wiadomo.Za tydzien sciagniecie szwow i napisze jak wygladam.Lekow przeciwbolowych po zabiegu nie musialam brac.

 

Witam Pani Anno, czy bylaby mozliwosc podeslania zdjec na priv? Jak ocenia Pani zabieg teraz? Jak dlugo miala Pani siniaki i opuchliznę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja miałam np opadające powieki, przez które źle wygladałam, szpeciły mnie w pewien sposób. Nie mogłam normalnie sobie pomalować powiek. Ja zdecydowalam się na zabieg korekcji powiek w klinice Elite w Warszawie. Przynajmniej wyglądam o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na blefaro górnych powiek polecam lekarke w lk med w Krakowie, dr Lesniak. Wpsniala kobieta i cudowna, kompetentna lekarka. Miałam ogromny problem z nadmiarem skóry , doktor poradziła sobie wysmienicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×