Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszęępomocyyyy

MOJ CHLOPAK TO IDIOTA. pomóżcie bo zwariuję!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość proszęępomocyyyy

BłAGAM POMOżCIE. mam 16 lat, on prawie 18. Jesteśmy ze sobą ponad 2 lata, jest chorobliwie zazdrosny, nic właściwie nie mogę. Ale poza tym to jest wspaniały ( i to jest najgorsze). Byliśmy dziś na zakupach w Olsztynie, z moją mamą, wszystko było wspaniale itd, dopóki nie dostałam sms od przyjaciółki, czy pojdę do kina na maraton filmowy od 19.00 - 00:30. Wtedy chodził napuszony jak gbur:O nie wiedziałam czy mama nie bedzie miała nic przeciwko żebym jeszcze szła po całym dniu poza domem. Odwieźliśmy go, mama mi pozwoliła, więc napisałam że mogę iść. Poszłam z 2 przyjaciółkami, kino mam 2 minuty drogi od domu. Napisałam mu że jestem z dziewczynami w kinie, bo dawno się z nimi nie widziałam , A ON W TYM MOMENCIE ZACZął SWOJE PARANOJE, OTO KILKA SMS-ów " słucham? tak myślałem, spoko ema ;/;/;/ " "żegnaj" napisał do mojej przyjaciółki " miłej zabawy pustaki" gadał coś, że go oszukałam, zaczął wymyślać, że jestem zajebistą aktorką, mówiąc że go kocham, że gdybym mu pwoiedziała o tym wcześniej o by od razu na pociąg poszedł z Olsztyna. " NIgdy sukom nie wybacze, I jeszcze mówisz do mnie, że mam się leczyć? zobaczysz." " scene to ja mogę dopiero zrobić, jesteś kłamcą który mnie zniszczył" " spoko, ale należało ze mną o tym pogadać, że chcesz isć ale ok, zanim coś sobie zrobię, napsize do twojej mamy, niech wie co się stało i co nas łączyło" " mogę tu umrzeć gdzie jestem? zabiłąś mnei swoimi kłamstwami" :O:O:O gadał coś że bym się chociaż przyznała do winy. Straszył mnie szpitalem, że się zabije, podobno lezy teraz w szpitalu na jakieś EKG serca ( bolało go po drodze) jestem w jakimś jebanym bagnie! 😭 😭 Teraz wszyscy będą gadać mu, jaki to on jest biedny, że przezemnie znowu w szpitalu , powiedzcie mi czy to jest normalne? 😭 bo nie sądze😭 JAK JA MAM SIę TERAZ ZACHOWAC? NIE CHCE ABY KTOS MYSLAL O MNIE , ZE JESTEM TAKA OKRUTNA, BO NIC NIE ZROBILAM [BEKSA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz w mordę z kim ty jeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
pomocy 😭 powiedzcie co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz w mordę z kim ty jeste
ale co tu ci mamy pomagać to jemu trzeba pomóc , wizyta u psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
mówiłam żeby się leczył bo z nim nie będe , to gówno z tego wyszło😭 co mam zrobic żeby nie wyjść na okrutną jędze przed wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLY-5
dziewczyno daj sobie spokoj!!!! zadajesz sie z psychopatą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
ale powiedzcie cos więcej, co mam robić😭 tu wszyscy piszą zawsze, że jest nienormalny, a w realnym świecie jest postrzegany za wspaniałego chłopaka, bo tak duzo dla mnie robi, jest kochany, itd, ale jego druga połowa jest psychiczna😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLY-5
dokladnie ZERWIJ!!!!! uwierz mi, bo ja spotykalam sie 6 lat z facetem ktory byl psychiczny i taki zwiazek trudno jest zakonczyc - to wiem. dlatego ZERWIJ jak najszybciej bo z takim chlopakiem to nic dobrego cie nie spotka. tylko sie nerwicy nabawisz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
tak, myślisz, że to takie proste i po problemie 😭 niby zerwałam, ale on nie może pojąc. Ostatnio jak to zrobiłam, to nie dawał mi żyć, nie chodził do szkoł, nie jadł nie pił, nie trenował , ja jestem w pułapce bez wyjścia on jest toksyczny! 😭 a najgorsze, że go kocham i jak nie ma pretensji to jest cudem na ziemi:O:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLY-5
taaaa ten cud to ci bokiem jeszcze wyjdzie uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko kochane ja zmarnowałam
4 lata życia na TAKIEGO SAMEGO faceta, wierz mi - TE SAME TEKSTY, TAKIE SAMO CHORE ZACHOWANIE ... uciekaj, póki możesz !!! czy mogę zapytać, jakie masz stosunki ze swoim tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
chciałabym bardziej, abyście mi pomogły, jak mam go traktować, co robić gdy tak pisze i jak się zachowywac. Czy muszę pytać go o zgodę na pojście do kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na siłe go leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej go, to palant. Nic sobie nie zrobi. A nawet jak sie zabije, to jednego idioty mniej na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
z tatą ok. Znaczy się, nie jestem z nim dość blisko, nie gadam o praktycznie niczym, ale też nie kłócę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLY-5
kurcze ja 6 lat stracilam na takiego palanta. to sie naprawde nie ma co zastanawiac. rozstanie z nim to trwalo kilka miesiecy i naprawde zajebiscie duzo pomogla mi moja rodzina. bo chyba nie dalabym rady sama z tym psycholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na siłe go leczyć
a czy ta zazdrość jest w ogóle uzasadniona? jest nie pewny siebie, zakompleksiony dlatego tak cię traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O_o moja ex przyjaciółka chodziła kiedyś z takim świrem - też groził że sobie coś zrobi, płakał dzwonił po jej znajomych, nawet do mojego faceta :/ raz na sylwestra wkurzył się, że ona nie chce z nim seksu uprawiać i wyszedł z domu, a myśmy razem z nią leżeli po ciemku i baliśmy się, że on wróci z siekierą (i to wcale nie było śmieszne :/) w końcu z nim zerwała, ale za późno o jakieś parę miesięcy. daj sobie spokój z tym świrem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko kochane ja zmarnowałam
hmmm, a jak z Twoim poczuciem własnej wartości, może boisz się, że innego nie znajdziesz? albo po prostu potrzebujesz takiej huśtawki emocjonalnej? bo nic wartościowego Cię z tym chłopakiem nie czeka, uwierz starej babie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha no i oczywiście, on był dla niej dobry, super, w łóżku też ok, ale był okropnie zaborczy, nie pozwalał jej palić, był zazdrosny itd, no i miał zrąbaną psychikę, zupełnie jak ten twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko kochane ja zmarnowałam
mój też wysyłał mi smsy, że właśnie jest na moście i zamierza skoczyć :o za to, że poszłam z koleżankami do pubu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na siłe go leczyć
porozmawiaj z jego rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLY-5
taaa moj psychol tez sie chcial zabic. jego matka wydzwaniala do mnie o 2 w nocy ze bede miala go na sumieniu. i zaborczy byl cholernie. a z wiekiem to sie tylko poglebialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
nie jest uzasadniona. A on ma duże powodzenie, jest lubiany, itede:O a ja nie spotykam się z żadnymi chłopakami, nie mogę nawet z przyjaciółmi, bo widzicie co sie robi:O robi wojnę o każdego smsa od kolegi, strzałke nawet. Wszystko😭 Zostawiłam go miesiąc temu. Błagał mnie tydzień az wybłagał, mówił że zrozumiał, że bierze to na swoje barki, że będziemy żyć po mojemu, a nie zmieniło się nic. Chciał ostatnią szansę, dałąm mu, a teraz co? następna ostatnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLY-5
ja mysle ze ty powinnas najpierw ze swoimi rodzicami porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLY-5
on sie nie zmieni uwierz mi. nie jest w stanie-nawet gdyby chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
ale co zrobić z tym strachem? on jest do tego zdolny, aby cos zrobić! 😭 co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada to jest
taka żebyś zostawiła go ja nigdy bym sie nie odważył tak mojej kobiecie zrobić ... prędzej bym sam poszedł do psyhiatry jakbym odczuwał taką zazdrość w sobie. NIe zostawiaj go od razu bo tak jest ciężko. Zostawiaj go powoli coraz mniej wkładaj serca w spotkania sms / gg /związek.. Takie stopniowe załatwianie tego będzie łatwiejsze dla Ciebie. Ale nie ma to trwać tydzień tylko około miesiąca wystarczy naprawdę tak jest łatwiej a potem będzie ci łatwiej odejść i wychodź z koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęępomocyyyy
przeżyłam z nim wszystko, zawsze był przy mnie, czuje się jak bym go znała od zawsze, z nim mój pierwszy raz, wszystko!😭 Tylko to drugie oblicze zawzze się ujawnia, za jakie grzechy?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko kochane ja zmarnowałam
jak teraz się złamiesz i dasz kolejną szansę, to już koniec, nigdy się od niego nie uwolnisz, a dla niego to będzie sygnał, że może sobie pozwolić na wszystko :o wiem, co czujesz, wiem też, że żadne nasze rady nie skłonią Cię do ostatecznego zerwania z nim, bo masz w pamięci to, jaki POTRAFI BYĆ - dobry, czuły, kochany... niestety, prawda jest taka, że on musi zrobić Ci coś strasznego, pobić Cię, upodlić, zeszmacić do granic możliwości, dopiero wtedy serce Ci pęknie i się od niego odetniesz ... tak bardzo mi Cię żal, malutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×