Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszęępomocyyyy

MOJ CHLOPAK TO IDIOTA. pomóżcie bo zwariuję!!!!!!!!!!!

Polecane posty

zagladalam na te forum czasem....bo wiesz mala tak myslalam ze za jakis czas tu wrócisz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaTOPICU
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam topic od poczatku. kropka w krope jak u mnie kiedys. nie pomozecie jej pisaniem. ona sama musi chciec go zostawic i do tego dojrzec. autorko topicu zycze ci abys dojrzala do tego jak najszybciej bo ten kolo skrzywi cie na cale dorosle zycie. :-( przykro mi ale tak bedzie jak sie od niego nie uwolnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __bliska__
ja tez cię pamiętam, choc nie pisałam, ale kibicuję z daleka...on powinien chodzić na jakąś terapię...jest w desperacji i nie myśl, że on tak łatwo odpuści, więc sie trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM ze jej nie pomozemy pisaniem - bo to ona musi do tego dojrzec. ale moze troszke jakos jej bedzie latwiej dzieki temu ze bedzie mogla tu zajrzec i wszystko to przeczytac. moze chociaz troszke jej to pomoze przetrwac trudne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz pomóż sobie
witam. jestem/byłam w podobnej sytuacji.(tylko jestem nieco starsza) nie jadłam. nie spałam. mam rozwaloną psychikę.byłam już na paru spotkaniach u psychoterapeutki.na początku bałam się o niego ze sobie cos zrobi.teraz boję się o siebie.nie odbieram już od niego połączeń, smsów. jeszcze ma przyjechać po swoje rzeczy.miałam być i mu je oddac... jadę do koleżanki(on jeszcze o tym nie wie)ktoś z rodziny mu je odda (na nich zawsze moge liczyc).w przeciwienstwie do niego ja kocham ludzi. ja podtrzymywałam ten związek. za duzo dałam z siebie, teraz to wiem i płacę za to. na szczęście mam kochaną rodzinę, kuzynostwo. kochana: olej go!.a jeżeli bedzie sie naprzykszał i CIĘ szantazował zadzwoń na policje.ja tak zrobie.to jest chory człowiek.zakompleksiony egoista.aha, jeszcze jedno to on ma problem nie TY. wierze w to ze mi/nam sie uda. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja ja ja jjjj a
Jeeeeeeeeezu... jak w nagłówku sama napisałas: "MOJ CHL TO IDIOTA" .. krotko i na temat... UCIEKAJ UCIEKAJ UCIEKAJ przeciez Ty masz tylko 16 lat! Dziewczyno powinnas cieszyc sie zyciem a nie miec probemy z facetem! powaznie! nie zstanawiaj sie ! nie warto!to co sie dzieje to tylko namiastka! po0zniej bedzie tylko gozej! jestem studenta psychologii... mialam staz na oddziale psychologii klinicznej! a wl tam laduja ludzie z takimi zaburzeniami jak Twoj Luby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beybi
napisze tak.. wiem ze to trudne.. ale w zasadzie nie znam do konca sytuacji waszej.. ale musisz sie niestety postarac jak najszybciej z nim zerwac ;(;/ pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×