Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angeliczka17

KOPENHASKA!!!! START 1STYCZNIA2008!!!!!!!!

Polecane posty

kopenhaska jak już powtarzałam ma być szokiem dla mojego organizmu i tak faktycznie działa znoszę to nad wyraz dobrze:)czyżby silna wola i samozaparcie.........jeżeli wytrwam te 13 dni przechodzę juz na dluzej na dietkę polegająca na niełączeniu pewnych produktów ze sobą;)) i może nawet bym cie polubila ale źle zaczęłaś..........moglas włączyć sie do rozmowy z kultura wysłuchać naszych planów ponziej ewentualnie dodać cos od siebie tym bardziej ze nie bierzesz w tym udziału ale ty od razu błoto:P:Pa mogłaś pokazać klasę...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czasem nasza pani od jadu jak sama sie nazwala nie ma około 20:))a wypowiada sie jeszcze parę lat temu phi ..kiedy w podstawówce czy na przelomie gimnazjum:P:P:P oj kręcisz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduje sie na 3 Dniu:P juz po porannej grzance:Da kawke wypije w pracy:D chce ważyc---rzeczywiście z Ciebie ekpsert jak zaczełaś sie odchudzać jak miałaś z 17 lat:P:P zielona cytrynka ma rację---spiep...sprawę, jak na 20 lat powinnaś jeszcze nauczyc sie troche kultury, ale to chyba taka twoja mentalność mowić o czymś o czym nie masz pojęcia( nie przeszłaś kopenhadzkiej ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdddd1
Hej dzis planuje dzeń z dieta kopenhaska :) Od dzis startuje .Czy moge sie dołączyc do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdddd1
Zaraz idę zaparzyć kaweczkę :)chodz uwilbiam bardzo słodzoną ale wypiję tak jak dietka kaze . Pójde po skałdniki :) jestem dzis choda cos mnie grypa bierze ale sie nie poddam . Dziwczyny ile mozna schudnac na tej diecie ?Myślicie ze uda sie z 5kg ? Ja mam 20 do zrzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za I razem schudłam 7 kilo:D a teraz jak tyle schudne to bedzie za duzo:D wiec chce tylko 5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdddd1
hihih Naprawde 7kg ? Własnie popijam kawusie ..fe paskudna no ale cóż ... dzis strasznie zmino na polu u nas -15 kużwa jak ja wyjde do sklpu po skąłdniki ? Włąsnie jakie mięso wcinacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdddd1
no włąsnie gdzies czytałam ze mozna piers ..podobno najlpszy bewszytyk ale co to jest bewsztyk?To wołowe czy jakie? Piers kuraka bede miec na 2 dni ..he he eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam wołowinkę kupić, ale odwiedziłam 3 sklepy i nie było i kupiłam pierś, zresztą jest pyszna. Dzisiaj 3 dzień. Nie ważyłam sie jeszcze - dopiero w niedziele, ale widzę, ze tak mnie spodnie nie cisną w pasku:) Dobrze jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje,ze sniadanko za mna.grzanka pycha do tej kawusi.dzis nie wytrzymalam i sie zwazylam...jest 2 kg mniej!!!a to dopiero trzeci dzien!w menu dzis rzadnego mieska,ale musze dac rade.podobno po3,4 dniach nastepuje kryzys,a to dlatego,ze zaczyna sie intensywne spalanie tluszczu,a na tym najwiecej mi zalezy.w nocy snil mi sie tort truskawkowy,a to chyba dlatego,ze sie napatrzylam,jak maz wcina lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Dzis zaczynam 4 dzien diety, rano się zważyłam i mam -5 kg Nom i jak zerkam na dzisiejszy rozkład, to stwierdzam ze dużo jedzonka jest Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis są pyszności to prawda, ale i tak najlepiej jest na 4 dniu:P Dziewczyny trzymamy sie jakos co???:D ja sobie pije teraz czerwona herbatke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mamy twarożek w związku z tym muszę sie poradzić co to taki biualy gotowy w opakowaniu jak jogurt wiejski naturalny chyba może byc:)pytam bo mama zamiar po pracy uzupełnić zapasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokowciag
u mnie w pracy tez zimno:/ w rekawiczkach siedzie:) dla mnie to jest drugi dzien... ...wczoraj moj chlopak pil sobie piwko i jadl ciacho a ja nawet nie mialam strasznej ochoty:) dzis bedzie gorzej bo przychodza do mnie na noc kolezanki i zapewne zaciagna ze soba piwo chipsy i zupki chinskie ale planuje byc twarda bo po tym jednym dniu juz sie lepiej czuje:D wiele osob narzeka ze przy kopenhaskiej w ogole sie nie wyproznia... otoz mam rade:D zapalcie sobie szisze i problem znika momentalnie:D ja jestem od niej uzalezniona chyba ale nie widze powodu zeby jej nie palic przy diecie skoro przyspiesza moja przemiane:D co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdddd1
Naprawde juz widać na wadze? O kurcz :) Ja mam w diecie albo szpinak albo brokuł wybrałam mniejsze zło czyli brokuł.Kurcze ale był oblesny ...fu....ale wytrzymam teraz ide zmienić wode ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokowciag
szisza to fajka wodna:) dla ludzi ktorzy nigdy nie probowali kojarzy sie ona z narkotykami albo ze zwykla fajka czyli same zlo:) owszem kiedys palono w niej rozne specyfiki ale teraz jest to zupelnie niegrozna sprawa:) melasa-czyli tyton do sziszy (wyglada i pachnie jak zmielone owoce) ma w sobie tyle tytoniu i substancji smolistych co paluszki:) czyli jest to owocowy dym ktory wdycha sie zeby poczuc smak owocow nie jedzac ich:p wczoraj palilam truskawkowa niestety w niewielu miastach mozna jej sprobowac... ale mozna ja kupic sobie do domku. ja tak zrobilam:):):) zjadlam wlasnie salate i sie najadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
Witam, dziś mój 4 dzień. Czuję się jeszcze ok :) ale waga stoi w miescu, od wczoraj więc tragedii nie ma. Z wypróżnianiem się też mam probelmy. Przejdą po kopenhaskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przejda pudelkowa:D u mnie tak bybło:D ja po obiadku tez . sie trzymam rewelacyjnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×