Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angeliczka17

KOPENHASKA!!!! START 1STYCZNIA2008!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze tylko ja jedna dzis pracuje:( pewnie jeszcze śpicie:Dkomu dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
Ano dziś pospałam sobie :) Teraz zabieram się za marchewkę, w końcu 5 dzien ! Marzy mi się kawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wildze, że wam świetnie idzie:) Ja jednak postanowiłam ze przerwę dietę bo waga i tak stała w miejscu, a akurat wtedy przyszła do mnie koleżanka z ciastkiem:) Co do efektu jojo niestety wystąpił bo przytyłam około 1,5 kg:( ale po 2 godzinach ćwiczenia zrzuciłam jakieś 2 kilo:) Ale chociaż dzięki diecie będę wiedziała żeby jeść mniej:)No i będę miała te 6-7 kilo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady-- i tak jak na pierwszy raz to się dzilenie trzymałaś:* spróbuj sb bo jest swietna i ja tez po kopenhadzkiej na nia przejdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak . dzis same pyszności:D juz sie nie moge doczekać sałatki:D kurcze ..juz dzien 4 ...niezle mi idzie i nawet nie jest tak żle..oby tak dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona cytrynka---a Ty gdzie sie podziewasz?? Wracaj do Nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej na inne diety jeszcze nie będę przechodzić tylko będę po prostu jeść mniej i ćwiczyć tak po 2 godziny:) A wy sie trzymajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie wróciłam ze szkoły uff dwa egzaminy mam juz za soba Zaraz zobacze co dzis jemy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady--oj teraz to ja napewno sie nie poddam:D jak juz 4 dni sie mecze:D bedzie oki, czuje to w kościach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey, dobre wieści 4 dzień i 2 kg mniej !!!! Super, chociaż troszkę oszukuje bo na śniadanie jem jogurt. Dzisiaj spałam do 11:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bueheh a nie mówiłam? i jej to mowicie ze jak na jej pierwszy raz to super wynik buahaha;P a na mnie ze jestem slaba;d buehe tak pinko cwiczac 2h zeszly ci 2 kg tluszczu jasne.. bajki nam opowiadasz?:D uwazaj zebys sie nie odwodnila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co o tobie mozna napisac: nawet 4 dni na kopnehadzkiej nie wytrzymałaś a krytykujesz inne osoby:( zaczynasz mnie powoli wkurzać, masz 20 lat a zachowujesz sie jakbys miała 5 , gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dobra, ja krytykuje. Ale Lady oczywiscie i mnie musiala pojechac ze ja taka słaba, ze ja tak motywuje, ze ona wytrwa. i CO? GÓWNO;] poddala sie;) a taka silna byla.. i ciekawe ile z Was wytrwa do konca? jedna? dwie? a ja tu bede pisac, zebyscie wkoncu tepe baby zrozumialy ze diety cud to gowno. Bedziecie jeszcze grubsze niz bylyscie przed kopenhaska!!!!!!!!!!! ale mam was w mojej zgrabnej dupce;) skoro nawet nic sobie wytlumaczyc nie dacie, czy po dobroci czy nie. Dojrzałe kobiety a zachowuja sie jakby.. ehh brak slow., A zreszta wasza sprawa - TYJCIE, sprawdzajcie kazde diety cud. Bo wy 70kilowe kobiety przeciez bardziej sie znaja.. niz te chudsze. i tylko po tych chudszych jezdzicie ze zlosci!!! taka jest prawda!!!!!!!!!!!!! Juz tu nie wejde. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tu pisac ale jednak nie wejde. w sumie jakbym byla taka wredna su*ką to bym wam pisala zebyscie najlepiej na dietach 200kcal byly bo wtedy byscie "schudly" a ja bym sie w duchu smiala z was i z waszych coraz pulchniejszych ciał. ŻEGNAM 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze waga nie chciala sie ruszyc to nie powod zeby rezygnowac... wiadomo ze tluszczyk z dnia na dzien nie zejdzie;P a to co teraz gubimy to tylko i wylacznie woda i dlatego jak cos wypijemy lub zjemy to waga wzrasta... tluszczyk zaczyna sie spalac dopiero po tygodniu diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis czwarty dzien diety,kolacja zjedzona.na wadze juz trzy kg mniej.jest ciezko,a jeszcze do tego mam dzis okres i boli mnie brzuch.ale dam rade.twarda sztuka jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chce ważyć --ja wże 54 kilo jak chcesz wiedzieć:P wieć nie mów że mamy po 70 kilo i jeszcze jedno---ŻEGNAM Dziewvzyny ja juz po kolacji, była pyszna, ja tez sie trzymam wspaniale, jutro 5 dzień ale ten czas leci:P:P:P hip hip hura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka--nie poddawaj się !!!! trzymaj dietke, jutro bedzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mój pierwszy dzień za mną.. Przejechałam do tego 100 km na rowerku:) Firanka widze że zaczynamy z tego samego pułapu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
Już 5 dzień za mną, mam już trochę dosyć mięsa, ale wytrwam... Ważę 68, 5 kg, a startowałam z ok. 73. Aha, dodam, że jestem 70-kilową babą przejściowo, a poza tym mam 180 cm wzrostu, nosze 38 rozmiar, więc nie wiem czy bycie "70 kilową babą" jest obraźliwe i takie starszne dla mnie. Odchudzam się tylko i wyłącznie dlatego,że lepiej się czuję ważąć 60 kg i nosząc 36. Pozdrawiam i życzę wytrwałości koleżankom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelkowa---popieram:D ojjj..zaraz juz do domu:D w końcu koniec pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej czarna sobota jaka pamiętam:( jak powiem ze wylądowałam u dentysty i usunęłam dolna piątkę to chyba wystarczy:(((ale co do dietki trzymam sie nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×