Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angeliczka17

KOPENHASKA!!!! START 1STYCZNIA2008!!!!!!!!

Polecane posty

witam wszystkie dziewczyny.ja juz tez 8-my dzien za soba.wczoraj mialam chyba najgorszy dzien,bo tylko na kawalku miesa z grilla,wieczorem mnie ssalo,ze hej!przezylam jednak i dalam rade,a za to dzisiaj w ogole nie mam apetytu.normalnie wmusilam w siebie te\"glodowe\"porcje..aha na mieso nie moge juz patrzec.marzy mi sie jakas kanapka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWKA23
kokosanka76 ja mam dzisiaj piąty dzien za sobą i też nie jest żle ale maży mi się kanapka z zółtym serem , ale cóż czeba wytrzymać .A jeśli chodzi o ten kawałek mięska z grila to jakiej wielkości był ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWKA23
dzięki to ja w piątek udam się do grill baru i kupię kawałek grilowanego mięska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIWKA23,mysle,ze bedzie lepiej,jak sama sobie to mieso upieczesz,bo w takim grill barze dodaja duzo soli do miesa,a tego jak wiesz powinnas sie wystrzegac.poza tym nie masz pewnosci,czy mieso bylo chude.ja ten kawalek schabu upeklam na grillu w piekarniku,bez soli,dodalam tylko troche pieprzu i ziola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWKA23
kokosanka76 a jak myślisz mogłoby być udko upieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny , witam na 8 dniu:D kurcze mi jeszcze brakuje 1,6 kilo i bedzie po dietce, Wiecie może jak mam jeść żeby po kopenhadzkiej nie przytyć?? Czekam na rady:D Buziole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka, no ja skapitulowałam, bo mój 7 dzień zakończył się piwkiem, a 8 dzień hmmm aero czekoladowe, ale pomimo wszystko jutro robię znowu 1 dzień - ( udam że tych dwóch dni nie było):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis koncze 8 dzien waga najwyrazniej sie popsuła bo niby przytyłam 4 kg!Powiem wam szczerze ze juz mam dosyc tej diety o dziwo zaczyna mi brakowac rzeczy za którymi nie bardzo przepadam ale trudno musze wytrzymac do koca Buziaczki dla kazdej z osobna papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
oj kurcze, klarysa napędziłąś mi stracha tymi kilogramami...a jak z wymiarami??? Koniecznie muszę rano się zważyć, bo jak się okaże, że po pierwszym dniu +1, to ja rezygnuję. Nie cierpię mięsa, ale chciałąm wytrwać conajmniej 3 dni. Coś czuję że nie dam rady. Przy diecie trzyma mnie podejrzanie dobre samopoczucie w dzisiejszym dniu. Życzę wszystkim wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.wstyd,ze nie dalyscie rady...a tak na Was liczylam,chociazby dlatego,zeby dokopac\"chce wazyc 52kg\"czy jakos tam...przeciez wyraznie pisze w opisie diety,ze stosuje sie ja 13 dni i ANI DZIEN MNIEJ,ANI DLUZEJ.inaczej ta dieta nie dziala i pozniej macie efekt jo jo,bo w pierwszych dniach \"zrzucacie\"tylko wode.faza ketozy pojawia sie dopiero pozniej.kopenhaska sluzy glownie podkreceniu metabolizmu,a efekt odchudzania jest tak przy okazji(to taki fajny efekt uboczny):)nie zrozumcie mnie zle,ja tu nie chce nikogo krytykowac,ale prosze nie piszcie pozniej,ze tyjecie. Noemi,na prawde Cie podziwiam za wytrwalosc,przeciez to nie 1-szy raz jak przechodzisz ta diete i za to brawa.jednak radze Ci bys dokonczyla diete,a po niej mysle,ze bedzie najlepiej przeprowadzic diete stabilizacyjna.jak myslisz?duzo o niej w wyszukiwarce.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakonna
Ta dieta jest niebezpieczna dla zbyt zawziętych, koleżanka skończyła po niej w szpitalu, bo zamiast stosować się do zaleceń dietetyka narzuciła sobie jeszcze większy rygor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka76--szczerze mówiąc nie byłoby problemu dla mnie dotrwac do końca ale zostało mi do schudniecia jeszcze o,5 kg i mysle ze waga 48 kilo przy 163 to juz przesada jak dla mnie:D popatrze w necie ta diete stabilizujaca:D dzieki za rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunka1
Dzień dobry - mam pytanie - może ktoś wie..:) W 3 dniu mam napisane 2 jajka gotowane plaster szynki sałata z olejem i cytryną Czy jest b.ważne, żeby te jaja były gotowane? Czy z dokładnie takich samych składników nie mogłabym zrobić jajecznicy na szynce, oleju z sałaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu nie miałam warunków na dietę, byłam poza domem. Ale dzisiaj kontynuuje, kto jest na 1 lub 8 dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka 23
witam u mnie dzien 6 rozpoczęty , prawie 4,5 kg mniej na wadze dzisiaj jest super , już się przyzwyczaiłam nakgorzej jutro ale jakoś wytrzymam . pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokowciag
no dla mnie dzien 8:) i nie zamierzam rezygnowac!! -5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokowciag
aha ja jem troche mniej niz w rozpisce ale to dlatego ze jestem pewna ze nie schudlabym na takich ilosciach...i nie biore witaminek dopuki nie poczuje ze potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina cel -16kg
hej dziewczyny:) Ta kopenhaska to przyjemne przekleństwo:) ja kiedyś schudłam na niej 8kg. Ale żeby nie jeść musiałam wychodzić z domu. Oczywiście milion razy też ją zaczynałam i nie kończyłam, ale nie ważne. Teraz odchudzam się dietą 800kal, a kiedy mam zły czas i chodzą mi złe myśli po głowie o przerwaniu diety pozwalam sobie w takich chwilach na zjedzenie full1200kal. To jedyna droga do sukcesu dla osoby, która cierpiała na zaburzenia łaknienia. I powiem Wam. Dzisiaj już zjadłam śniadanie, ale gdyby nie to dołączyłabym się do Was już dziś. Ale dołącze się jutro:) zrobię sobie przerywnik kopenhaski w mojej diecie 800kal. Do schudnięcia mam 16kg:) i wiem, że się uda:) jestem tego pewna:) he he he:) buziaki! Do przeczytania jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowa
I ja przerwałam- ale rozchorowałam się, leżę z antybiotykiem i maminym jedzonkiem. 2 kg wróciły. Od jutra znowu przechodzę na kopenhaską. Jestem taka zła, szło mi dobrze. Teraz już czuję się lepiej, więcej myślę, że już mogę zazcąć od nowa. Któraś z was też startuje 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unitedstategirl
nonemi bardzo ladnie schudlas?widac to czy waga tylko pokazuje:) oh najwiekszy komplement dla mnie to jak ktos powie:schudlas :)) jak mozesz to napisz z jakiej wagi startowalas!!!!!!!!!!!!!!!buziaki ja zaczynam ta dietke od soboty bo jutro mam impreze.waze 56kg. bardzo chce miec 51.jak myslicie ile mi zejdzie w czasie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lina cel -16kg
Hej Unitedstategirl:) jestem pewna, że po 13dniach diety kopenhaskiej dojdziesz do swojej wymarzonej wagi:) Ja zaczynam od jutra od 11stycznia 2008:) alleluja! potem wracam do swojej diety i chudnę dalej:) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja startowałam z wagi 57,7 ( a miłam taka tuz po nowym roku) schudłam ładnie :D wiem:D ale jeszcze 0.5 kg mi brakuje do idealnej wagi:D powiem wam szczerze ze ta kopenhadzka to juz nie robi na mnie wrazenia:P to była przede wszystkim u mnie próba charakteru bo nie miałam duzej nadwagi:D co do wygladu--straciłam 4 cm w talii i to chyba widac najbardziej:D kazdy mówi ze juz nawet wychudłam a nie ze jestem szczupła:A wiec dlatego mowie ze do 50 i dość:D nie chce wyglądac jak anorektyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)🖐️ to moj drugi dzien diety,idzie mi dobrze i dostalam chyba jakis jadlowstret:D Oby tak dalej;) Ja mam jedno pytanko tylko! Nie rozumiem czemu nie wolno zuc gumy??:O U niektorych wywoluje zucie gumy glod,ale u mnie nie,dlatego mi jej tak brakuje😭 Prosze o odpowidz:) PS. Pozdrawiam i wpadne za 2 dni:D Aaaa,ja sie waze po 6 dniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×