Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość były klient
właśnie odebrałam prezent urodzinowy - ż e n a d a... wylądował od razu w koszu:] była to "reklamówka" z materiału, jak na parasolki, bardzo niepraktyczna. Dno, wodorosty i pół metra mułu i jak zachęcałam koleżanki do odwiedzin Camaieu i założenia sobie kart, tak teraz wszystkim zaczęłam odradzać... głupi pierścionek, szal czy bransoletka znacznie podniosłyby wizerunek i reklamę tej firmy. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie z opinią na temat prezentu. Te torby są super. Można zapakować dużo zakupów a ramię nie boli bo są szerokie uchwyty. Jesli dostałabym kolczyki to na pewno nie byłabym zadowolona bo mam uczulenie na nikiel. Która marka na polskim rynku daje jakikolwiek prezent za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebranie prezentu nie jest obowiązkowe ;) Jak torba się nie podoba to można w ogóle jej nie brać. W tamtym roku były apaszki - bardzo fajny prezent, ale były też bransoletki, których Panie nie chciały brać w ogóle, a jak brały to dla córek, więc nie zgadzam się z tym, że kolczyki czy bransoletka byłyby lepszym prezentem, bo tak nie jest - wyszło w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o wynikach ankiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie bo zatrudniają do sklepów, które są do zamknięcia. .. długo nie popracujecie . Widziałam ta informację na forum wcześniej. .. widać że ktoś dba o wizerunek jednak prawda wyjdzie na jaw szybciej czy później. Brak stabilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ogłoszeniach chwała się liczbą sklepów powyżej 100 w Polsce jednak gwiazdka odnosi się do roku 2014... teraz jest już około 80 i będzie mniej. ... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientka od lat i żal mi tych dziewczyn w sklepach bo muszą wywieszać kartki aby wyjść do toalety. .. czułam presję w trakcie wizyty w sklepie, z ciekawości zapytałam czy wszystko gra... dziewczyna odpowiedziała ze ok,... wyszłam bo dziwnie się czułam jak chciałam wrócić sklep był zamknięty. .. zaczekałam i dziewczyna pojawiła się z tyłu sklepu, przepraszając... jakie było moje zdziwienie jak okazało się że jest sama ... godzina 15 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy wiadomo coś o bonach na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda samej czasem do 14, a to przyjmi dostawę, obsluguj i jednoczesnie tlumacz sie regionalnej za wyniki z wczoraj i nic ja to nie obchodzi ze Ciebie nie bylo;( regionalna widzi tylko tabelke i cyferki a my dajemy z siebie wszytko :( uciekam z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezentwCameieuNaUrodziny
Czy moze ktos wie czy ta beznadziejna torba na urodziny, bedzie prezentem takze w czerwcu?:( Czy cos sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ta torba wbrew pozorom nie jest wcale taka zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa tu byle pracownice Camaieu, ktore odnotowały do zamknięcia sklepu? Czy dostaliście jakas odprawę? Dodatkowa wyplate, skoro pracowdca likwiduje twoje stanowisko pracy? Wiem ze w innych firmach tak jest, a tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos cos o BONACH na wakacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje drogie , bony zostały przełożone na wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą, która została zwolniona z pracy, ponieważ likwidowali sklep. Oczywiście tak jak wszędzie otrzymasz wypłacony ekwiwalent za nieodebrany urlop i odprawę. Nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odprawa to 3-miesiące wypłaty? Czy miesiąc? Czy mogłabyś mi przybliżyć te informacje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bony we wrześniu, jak już zamkną kolejnych kilkanaście sklepów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik 1800 brutto? Dziewczynki skąd wy się urwałyście? U nas kiero zarabia ponad 3500 tysiąca za nic nie robienie. Nic tylko zostawać kierownikiem w obozie zwanym Camaieu. PRacuje tam już ponad 2 lata i nawet nie bede się wypowiadać. Jestem zwykłym sprzedawca i jestem traktowana jak śmieć. Chcecie mieć powtórkę z historii z zakresu obozów pracy- Camaieu zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma wraca. Może zacznie szanować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że ktoś zajął się usuwaniem postów z forum.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyrektor DD wystraszyła się prawdy o sobie dlatego posty usunęła. Oj niedługo niedługo już podziała w Lublinie skóra ma być tylko 30 sklepów. A nowego towaru nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD prawda w oczy kole? Do dr Ci daleko, ale sama na pewno już o tym wiesz. Zacznij szanować ludzi - a nie sory, już za późno Ps. Brzydko jest rozmawiać przez telefon jednocześnie rozmawiając ze swoim pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy chcecie od DD jak to tylko marionetka w ręcach DG ona sama przekonała się o tym, ale już po fakcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma swojego zdania to później tak to wygląda. Myślała że jest tak profesjonalna ze jej nikt nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślała że procedurami karteczkami mejlami podbije camaieu. No niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj z DD to taka młoda karierowiczka ale w obecnych czasach to takie osoby szybko wracają na swoje miejsce do szeregu. Dla niej nikt by nie chciał pracować jako dla szefa ale ona tego jeszcze nie rozumie i z takim podejściem szybko nie zrozumie że coś się robi nie dla kasy tylko dla kogoś bo się go szanuje i ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarządzający z DD żaden. Się wcale nie dziwię ze tyle jej sklepów odpada. Motywacji zero. Tylko zasypywac mejlami potrafi. A jej vm............. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mejlami zasypuje chyba każdy dyrektor, pochwały są zawsze znikome ale jak coś jest nie tak to się lawinami opieprz sypie. Motywacja przecież jest, premia 20 zł BRUTTO, no co Wy dziewczyny, przecież na waciki wystarczy a Wy macie pretensje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo coś czy te bony wakacyjne będą we wrześniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu w końcu ktoś odkrywa prawdę o DD:) karma już pomału do niej wraca! I oby cała do niej wróciła za te wszystkie dziewczyny które upodliła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×