Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, pracuje dla tej firmy i szczerze po części mogę zrozumieć złość i frustrację byłych lub aktualnych pracownic Wasze nastawienie do firmy wnika z tego że wasz KS jest do niczego łagodnie mówiąc Ja w swojej karierze miałam takiego że brzuch mnie bolał z nerwów i byłam wiecznie przemeczona i traktowana z góry , załoga była w kiepskim stanie , na moje szczęście nastąpiły zmiany i teraz z chęcią idę do pracy, wiem za co odpowiadam na sklepie, załoga działa razem sprawnie, nie mam nadgodzin a jak są to odbieram bez problemu . Wypłatę mam na czas sklep wygląda poprawnie a remonty poprawily standart pracy ,uwierzcie że jestem teraz zadowolona z firmy. Zawsze będę to powtarzać, kierownik zarządza i to od niego zależy jakie masz podejście do firmy, mam super KS i wiele się od niego nauczę Sp. Gość z Warszawy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powodzenia :P zobaczymy po jakim czasie będziesz plakac jak dostaniesz kopa w d**e i Kierownik nie będzie.miał nic do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się że wszystko zależy od ks. Ja pracowałam w dwóch sklepach i miałam świetne ks a praca i tak była kiepska. Tylko że ta cała kiepska atmosfera szła z góry od dr, biura itd. a nie od ks. Więc guzik prawda że to zależy od ks problemy tej firmy zaczęły się od zmiany w zarządzie, od obcinania struktur w sklepach, bo nawet najlepszy ks na świecie nie pociągnie sklepu do góry jak ma tylko 3 osoby w ekipie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmowczynia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga gd
Największym dramatem jest DR Kamilek. . Jak on liże d.... gorze, bo w żadnej innej firmie nie zagrzał by 5 sekund. Nieudolność w każdym calu. chłopczyk ma o sobie mniemanie królewny, a rzeczywistość osła. Może i DD jest słaba DR, ale K. N nie wiadomo jak jeszcze sie utrzymał, a powinien dawno wylecieć z hukiem za nieróbstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD slabą DR :-D bardzo ładnie powiedziane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa wiele by oddała, żeby K.N. do niej wrócił :) doceńcie co macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z I.Sz? DD to żadna dr, ojjjj niech uważa bo karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że Warszawa by chciała żeby KN wrócił bo każdy DR lepszy od DD!! Współczujemy Ci Warszawo takiej DR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczujemy wszystkim którzy mieli styczność z DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinakwi
ja mialam kilka nieprzyjemnych doswiadczen z sieciowkami i teraz stronie od takiej pracy jak moge. Jakas niezdrowa konkurencja, zazdrość, nieludzkie normy i wymogi. Przeniosłam się do gastro (dorabiając na studiach) i chociaz to tez specyficzny biznes, czulam sie sto razy lepiej. Jesli ktos z Was szuka pracy juz w zawodzie, po studiach, to polecam z kolei zerknąć tutaj: https://lepszapraca.pl/. Ta platforma pomogla mi bardziej niz social media, fajne jest tez to, ze mozna polecac innych do danej pracy i zarabiac na tym kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zrozumcie DD musi gdzieś rozładować emocję jak się dowiedziała że mąż na boku inną ma i to od dnia ich ślubu, z hukiem z domu wyleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój DD musi gdzieś dziewczyna rozładować emocje po tym jak się dowiedziała że mąż ją zdradza od dnia ślubu i jest z nią tylko dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale mu się nie dziwię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś coś o stawce minimalnej od 01.01.2017 r. dla umowy zlecenia? Firma mówiła coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje w tym gownianym sklepie juz od dobrych 2 lat ... jak to nie ma pana DR? On i jego wizje artystyczne ... Wieczne czepianie sie i uważanie, ze mamy sie wczuwać w te durna prace ... a w Sadybie jeszcze działa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie już zaczęły się czystki, DD pokazuje swoje oblicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wspolczuje Wawie, mysle ze to dopiero poczatki i DD jeszcze pokaze wam na co ja stac, to podla i zimna s...ka. Swojego przydupasa KS z Puław juz sciagnela do Warszawki??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jakimi ona wartościami się kieruje ? Tak traktować swoich pracowników? To chyba nie wartości camaieu. Też ona ma problem ze współpraca - jak ktoś jej zagraża to zwalnia ot rozwiązanie. A Puławy przydupaski to DD w to graj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartosci camaieu??? Prosze Cie od dawna w tej firmie nie funkcjonuja niestety :/ a DD zadnych wartosci nie zna i napewno nie kieruje sie zadnymi wartosciami, ani w camaieu ani w zadnej swojej poprzedniej firmie, jej zasada to po trupach do celu a jak ktos jej nie pasuje i dupki nie lize to go zwalnia! ot i cala polityka zarzadzania i wartosci DD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak tak ! Jest dokładnie tak jak napisałaś. Po trupach do celu Ale przyjdzie czas i na nią. Dostanie takiego kopa ze się nie pozbiera i nikt do niej ręki nie wyciągnie. Nie wiem jak ona może spać spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety firma nie ma nic wspólnego z wartościami. Polityka personalna pożal się Boże, zresztą handlowa nielepsza. Kiedy Francja to zrozumie i poleca głowy???? łącznie z dyr. personalna i hahaha generalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!! Ryba psuje się od głowy!!! Wypieprzyc góre na zbity pysk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sklep w Browarze jest zamnkiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalna i personalna pierwsze powinny polecieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ABC
Oj, naiwne dziewczątka.... Naprawdę myślicie, że "Francja" nic nie wie? I że uratowałaby Was gdyby wiedziała? I że zrobiłaby porządki? Przecież to Francja zatrudnia polską dyrekcję, nadzoruje jej pracę i wyznacza cele jakie mają zrealizować sklepy w Polsce. Maksymalne zyski przy minimalnych kosztach. Tak działają WSZYSTKIE sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość CDA
Kwestia zasadnicza to czy dyrekcja w Polsce to liderzy czy marionetki ?! Bo nie sztuką jest dużo mówić ( pięknie jeśli trzeba ) i wiecznie wymagać ale działać i walczyć w kierunku REALNEGO celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie tylko Warszawa sie zmaga z dziwn działaniem DR Dzastina tez ma wymaginowane rządania. Bo mamy tylko 2 raczki i 2 nóżki i zapierdzielamy ile można a caly czas jest slllaaabboo. No cóż niektórzy nie wiedzą co to praca z ludzmi i jak motywować pracowników. Najwyraźniej nigdy nie osiągną wyników nieszanujac ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po prostu
Pracowałam w camaieu jeden wielki syf ..... hah zmieniła sie DR na Panią Monike S , to zmiany przydupasów nastały wielka kierownicza Joanna T z Włocławka przyszła lizać tyłek do Płock .... i co jej z tego została pożegnana głupia gąska ....zapamiętaj pustaczku podlizywaniem nic nie osiągniesz pozdrów swoja psiapsie Lidke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda to jeden syf ta firma pracuje dla niej dwa lata. niestety zadnych wartości camaieu nie zauważyłam. liczą się tylko liczby wyniki tt pa i pm nie ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×