Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosaleen

Chciałybyście mieć faceta gangstera?

Polecane posty

Gość a ja tam uwazazam ze
bez przesady nie ma cow wrzucac wszystkich do jednego worka nie kazdy bedzie tylko cie dymal i bil i nic wiecej sa wyjatki w kazdej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfwedfwedfwedfw
jasne, chociaz jeden przyklad takiego podaj.......blacha z odwroconych ??? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moge cie zaskoczyc
bo ja taki przyklad znam.poprostu jak widzi swoja kobiete to zmienia sie o 360 stopni normalnie jest taki gangster skurwysyn a z drugiej stroy lepszego partnera kochanka i opoke znalezsc bys nie mogla.wiec nie sprowadzajcie wszystkich do jednego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moge cie zaskoczyc
i zapewne takich przykladow bylo by wiecej ale temat troche juz stary jest NO TO ODSWIERZAM!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamaammmm taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuuppppppppppppuiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
regularnie sypiam z takim facetem. mam 19lat on 38 lat na poczatku traktowalam to jako przygode treaz zaczyna mnie krecic. jest z wyksztalcenia ekonomista, jest spokojny, nma okulary stylowe zawsze w gajerku, na policzku duza szrama, ma rece zlota branzoleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
zaczalm mnie krecic... te niegrzeczne klliematy, to jai se x uprawiamy, to ,ze zawsze mi pomoze jak mam problem i ze jest twardy przy kolesiach a przy mnie staje sie miekki jak plastelina. od roku z nim sypiam ale zastanawiam sie czy nie dac mu szansy na czegos wiecej bo o to prosil. Jest wytrwaly i ambitny i te dziary.... mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
ma az 3.auta. Zajebiste. Lubie miny kolezanek gdy mnie pod uczelnie odwozi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio co sie wiatru nie leka
ja to dopiero gangsta jestemm...fura fyzura i komora...ech laski..jak ja pod szkole do swojej podjezdzam to wszystkie szostoklasitki az sikaja po nogach za mna...i leci ta moja szalona...18lat i nadal w gimnazjum...leci ona tak do mnie i rzuca mi sie na szuje..ja jej mowie spokojnie mala spokojnie...wizerunek mi psujesz...laduje ja ja do swojej skody i mkniemy my on mkniemy 90 w porywach do 99km na h...i na dyskoteke jedna druga...tam przestawiam wioskowyym chopakom szczeki... zapodaje kij w oko i mkniemy my znow ..ja i ona..dziewczyna gangsty...a moje chlopaki juz na nas w dziupli czekaja...i witaka mnie...szefuniu szefuniu..nowe autko mamy...ech ja ogladam e cacko ogladam..moja niunia ze na..ladne te skody..oj ladne i nie stare z 97r...a potem mkniemy do naszej rezydebcjii..wierzowiec 13 pienterko....cale m2 dla nas....ech..gangsta lajf..zamawiamy picce i ogladamy filmy razem.na polsacie.a rano odwoze soja mala do szkoly i stawiam sie u kuratora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LECHIA GDAŃSK
ZALEŻY CO MASZ NA MYSLI MÓWIĄC GANGSTER.... wiesz można to w różny sposób interpretowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LECHIA GDAŃSK
Może i nie mam gangstera ale za to mam chuligana pojeba dla innych a dla mnie kochanego przyjaciela i wspaniałego chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuamBalonow
gangster-ciemne intersesy facet z klasa mafiozo nie wykonujacy czarnej roboty tylko majacy od tego ludzi inteligentny...w skrocie gangster nie zaden rzezimieszek z tatuazami w stylu bad boys i w dresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LECHIA GDAŃSK
Angeluś-------> napewno było fajnie jak sie bałaś coś do niego powiedzieć żeby Ci nie przyjebał wtedy to było zajebiście nie??? Albo jak chciałas z nim zerwac to Ci groził a wtedy to było najbardziej zajebiście na świcie. Nie było tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuamBalonow
angelus opowiedz oi tymmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LECHIA GDAŃSK
pewnie wcale nie miała tylko tak pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuamBalonow
a no moze fantasy ja ponioslo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
nie boje sie mojego Piotra lubie ten styl zycia to ze jest taki ojjjc trudno to okreslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuamBalonow
aha chyba ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
lubie to jak moge isc do sklepu i nie mam zadnych ograniczen, lubie to jak chwali sie mna qumplom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuamBalonow
to taka do ozdoby jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
w sumie tak:) ale ja to lubie lubie jak jest dumny ze mna:) jak wygladam, jak sie prezentuje. Lubie jakd ajje mi prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
jak jade jego ferrari to czuje,ze pasuje do tego auta on mi zawsze powattarza:)tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuamBalonow
;)no to fajno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzvzvz
zycie z takim facetem to jest cos, nikt ci nie podskoczy, jestes laska TEGO faceta:) masz full szmaulu i zadnych obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuamBalonow
wolalabym jednak cos osiagnac w zyciu cos swojego i dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak super blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge czytac tego pierdolen
ia tutaj kazda miala faceta gangstera.gowno wiecie i gowno mialycie fantazja niektore ponosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×