Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosaleen

Chciałybyście mieć faceta gangstera?

Polecane posty

Gość miss america
a na poczatku jak go poznalas to wiedzialas co on robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mie mam majtek
jasne że wiedziałam to mi się tak podobało że jest ustawiony ,ze wszyscy go szanyją i czują respekt :D ale byłam młoda i głupia ,potrzebowałam sporo czasu żeby przejrzeć na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam znowu taki problem
ze siie takiemu spodobalam w sumie ja go lubie moze cos wiecej ale przeraza mnie to ze nawet sie dobrze nie znamy a on mnie kontroluje i sprawdza ile razy jestem z kolezankami na piwie i pod barem stoji jego auto.boje sie z nim umowic bo wiem ze wtedy to juz na amen sie zalatwie.chciaz z drugiej strony cos mnie ciagnie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mie mam majtek
kręci cie taki łobuz :D ale uważaj bo pózniej będzie chcial cie mięc na tylko dla siebie zamknie cie w takiej jak to sie mowi złotej klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam znowu taki problem
ogolnie to ja uwazam ze jak bym byla jego kobieta to byla bym tylko dla niego to jest oczywiste.ale przeraza mnie sprawdzanie wszystkiego co robie.i jakies zabranianie wyjscia z kolezankami czy na dyskoteke.przeciez na dyskoteke moge isc z nim tylko zeby mi tak jakis awantur nie robil.ale tak to mnie kreci...tylu porzadych facetow a ja za lobuza sie biore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss america
jak cie teraz juz sprawdza to pozniej moze byc tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalmanking
no to sie z nim umow jak cie kreci i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam znowu taki problem
a tam raz sie zyje.umowie sie znim przynajmniej nie bede pozniej zalowala ze tego nie zrobilam jak cs bedzie nie tak to z nim zerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcialam takiegop
faceta poznac ale jakos takiego ni cholery nie moge spotkac moze lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze lepiej
ze nie poznalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie problemy ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BumaBalonowa
ciekawa jestem czy ta dziewuszka sie spotkala z tym swoim gangsterem:)moze juz razem siedzaaaa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrth
nieprawda,sa jeszcze ci fajni gangsterzy. Ja akurat trafilam na dupka ,ale jego kolega mial laske od 8 lat,nie wiedzialm zeby patrzal sie za jakakolwiek inna dupa. Facet taki wysportowany,troche tatuzy ale takich na prawde sesnsownych(nie w stylu kocham zoske albo 10 imion na ramieniu-bo takich tez znam),mila aparycja, ale balaganiarz i imprezowicz. Ale tak jak mowie dobrali sie z laska ,mieli wspolne mieskzanie i psy:) Fanie mi bylo w tym polswiatku tylko gdyby nie ten glupi koles ktorego spotkalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas qwa ja pie...
"ma dobre serduszko" haha taaaak kali komuś zabrać krowy - dobrze, ktoś kalemu zabrać krowy - źle... wymuszenia haraczy od właścicieli firm, zmuszanie ich do spółek, oszustwa podatkowe, lewe interesy i korumpowanie władz lokalnych (to ci "wyżej"), napady, pobicia (ci "niżej")... ciekawe, ile kobiet płakało, bo ciężko pracowali z mężem, żeby rozkręcić własny biznes, po czym zjawił się "szarmancki, ale twardy, z szacunkiem na dzielnicy" i postanowił się "przyłączyć do spółki" - a raczej zysków, bo jak nie to im spali dom? Ile osób drżało przed np. porwaniem dzieci? Ile kasy zostało wydanej z naszych współnych podatków na ustawionych przetargach, a potem zabrakło na inne cele? Ile osób zostało pobitych, okradzionych z dorobku życia przez "romantycznego złodzieja z szerokimi plecami"? A i jeszcze jedno - Wasi wspaniali "twardziele" jak jeden mąż chodzą wspólnie na dziwki, chlanie i prochy - może są chlubne wyjątki w tym środowisku, ale nieczęstko się to zdarza, tak już po prostu jest o czym dobrze wiem. "Twardziele" haha. Bycie twardym dla innych (ofiary) to coś zupełnie innego niż bycie twardym dla siebie. Szanuję ludzi, którzy doszli do czegoś własną uczciwą pracą a nie zabieraniem cudzej własności. Mój ojciec np. jest dla mnie twardzielem, a nie mój bardzo luźny znajomy, który pojawiał się na pierwszych stronach gazet i nie, nie powiem o kogo chodzi, ale to wierchuszka z miasta na W. jest. Gdyby głupota umiała latać, zapieprzałybyście jak pershing na wysokości lamperii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac to marzylam
o tym od dziecka, hehehe... Tak to jest jak sie lubi filmy gangsterskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastyczne
Filmy to nie życie ! Czy tu się zebrały same debilki ,o czy wy mówicie ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to szukajta se
tych gangsta partadise;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIENIEINIE
nie chce i nie chcialabym wogole.to sa chore uklady byc maskotka mafijna zeby cie wszyscy pierdolili po koleji dziewczyny opanujcie sie i nie wchodzcie w takie towrzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajjjmtam
chyba kazda ma tam jakies marzenia wiec pewie jedni chca plocjanta drudzy ksiedza trzeci gangstera.nie ma co negowac dziewczyn za marzenia gorzej jak juz sprowadzaja to do realiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniamarzeny
no chcialabym ale takiego trudno spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniamarzeny
dziewczyny a wy jak ich poznalyscie??jakie bylo pierwsze wrazenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniamarzeny
napisze ktos cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniamarzeny
czyli temat uuuupadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfwedfwedfwedfw
No po prostu nie moge tego czytac. Naoglądają sie takie kretynki filmów i seriali o romantycznych i uczuciowych gangsterach i potem takie glupoty wypisuja. Facet gangster w dupie ma miec jedna kobiete i gadac z nia o uczuciach. Jemu jest potrzebna kobieta zeby ja dymac i tylko po to. Pojedzie z kumplami na dziwki koksu sie nawacha i pierdoli tą ktora siedzi i czeka w domu na niego. Ponadto oszukuje, nie darzy szacunkiem, nie darzy uczuciami. W dupie sie wam poprzekrecało drogie panie, kołek osinowy kupcie sobie i usiadzcie na niego moze sie uspokoicie....kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×