Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosaleen

Chciałybyście mieć faceta gangstera?

Polecane posty

Gość upupuupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka na maxa
gangster to esencja męskości. jest bezwzględny zdecydowany silny itp itd. babom cieknie z krocza strumieniem kiedy taki 100% facet stanie obok nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabesska_
Gangster jest dobry na kochanka ale nie na partnera zyciowego. Znalam dziewczyne ktora mialam prawdziwego gangstera. Facet zadbany na maksa szarmancki, hojny itp Byl jej kochankiem ale kiedy sie zorientowala ze ten zwiazek z korzysciami materialnymi i zajebistym seksem sie wkrotce skonczy bo faceta scigal interpol to zerwala z nim i wiecej co jhej zrobil? domyslcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdziwy gangster jest ...ach , same oceńcie. Ma przenikliwą naturę , inteligencje , bystrośc umysłu. Jest zawsze super ubrany , pięknie pachnący , przy forsie , nie zmęczony , wesoły ,zrelaksowany" :D:D:D Chyba ktoś był ostatnio na filmie American Gangster i stamtąd czerpie swoją wiedze na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tacy faceci niestety
sa boscy....przyciagaja maja cos w sobie ze nie mozna im sie oprzec-chcialabym miec takiego faceta ale nie do stalego zwazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze
ktora dziewczyna bedzie chciala to i tak sie wchrzani w taki zwiazek...ja odradzam ale watpie zeby to pomoglo zafascynowanym nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy tooopik
ciekawy topik napisze ktos cos na ten temat??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, który jest zamieszany w krzywdzenie innych, haracze, sutenerstwo itd? Nawet, jeśli sam nic nie robi, tylko za sznurki pociąga? Spalony na starcie... "Ojca chrzestnego" się fajnie czyta, ale tylko czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byle byl inteligentny adrenalina dobra rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i baby
gdzie te baby gangsterów? dzisiaj mają karcer..... nie tylko dzisiaj, prawie zawsze bo to psychopaci a wy za bardzo się boicie żeby się odezwać a co dopiero mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ippppppppppppioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuppppppppppppppppiuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupuupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuuuuuuuupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale gdzie ja teraz
znajde takiego ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam takiegofaceta
byl prawdziwym gangsterem a przy mnie najbardziej kochanym facetem na swiecie.zginal rok temu ja nadal go nosze w swoim sercu i nigdy o nim nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co wy ochujalyscie1
zwiazalybyscie sie z facetem tylko dla tego ze prowadzi lewe interesy?!!chyba wazniejsze co ma w sercu i jakim jest czlowiekiem a nie to co robi by miec kase.no normalnie ochujaly dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss america
tak bo to wlasnie pociaga wszystkie dziewczyny te interesy a nie jakies cioty co nic nie znacza w srodowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota_rybka_przewrotna
tiaaaa.... a za jakiś czas załamka i skok do topicu "mój chłopak siedzi w więzieniu", tak się kończą podobne pomysły... puknijcie się w swoje puste główki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss america
jesli jest prawdziwynm gangsterem to uniknie wiezienia wiecx problem z wiezieniem z glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz marija czy jakos
nie rozumiem roznicy pomiedzy jakis tak gangsterem a facetem normalnie pracujacym?jest jakas roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mie mam majtek
miałam takiego i nie polecam..;) na początku wszystko super ,imponował mi swoją pewnością siebie ,pieniędzmi itp ale z czasem przysło bicie ....traktowanie mnie jak swojej własności ,straszenie ,zero znajomych na szczęście w końcu sie zebrałam i odeszłam... chociaż minął już rok to nadal mnie straszy że mi zniszczy życie ,na razie się nie boję bo siedzi w więzieniu ale boję sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×