Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosaleen

Chciałybyście mieć faceta gangstera?

Polecane posty

Gość jesli bedziesz
UKRYWANIE PRZESTĘPCY JEST KARALNE. milczeniem go kryjesz suko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeslii bedziesz
ty faktycznie jakas pojebana jestes :> przeciez ona napisala debilko ze on siedzi i odbywa juz swoja kare hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm.......
dobranoc, szkoda slow na jakas ograniczona idiotke skrsywdzona przez los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
nie to ja go rzuciłam bo mam innego chłopaka a z tamtym nie chciałam mieć nic wspólnego bo ja kryminalistów nie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
no i dobrze że siedzi haha a ja mam faceta który jest ze mną a nie w pudle haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estymona
jeśli będziesz - zamknij się już kretynko i idź spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
ukrywa go bo ma przepisany na nia samochodzik jak wyjdzie twoj gigus bedzie robil to samo oni sie nie zmieniaja ty wolisz miec samochod niz faceta który nie jest z tobą. nie brakuje ci faceta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
nie brakuje Ci bliskości, sexu, czułości? czekać 5 lat na gościa co za kretynka z Ciebie! marnujesz swoje najlepsze lata młodości !! nic nie masz z zycia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś z wami nie tak kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
panoszysz sie że masz samochodzik, czekasz jak debilka 5 lat? dziewczyno ty jesteś jebbnieta. ja bym nie czekała, samochodu na siebie bym nie wziela, ja nie moge bez faceta funkcjonować nie jestem na pustyni ani nie jestem niewolnicą. szok 5 lat bez faceta ty chyba zarty sobie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
2 lata juz czeka buhahaha to jest nienormalne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz
i pewnie jeszcze sobie podymał w tych burdelach masakra jaka ty głupia jestes !! załóż sobie żelazny pas cnoty haha wstąp do zakonu żeby cie czasem inny nie poderwał gdziekolwiek i czekaj na swojego pana on wyjdzie i dalej bedzie kradl i dymal a ty co zadnej przyjemnosci z zycia nie masz jak mozna byc taką kretynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś jeszcze się wypowie, ale nie zaczynając takiej dyskusji bezsensownej jak powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala..ale zeby nie byl jakis naprawde sreaszny...i nie gangster ale jakis fajny duzy lysy dres..ooo tak:) zeby mnie zawsze bronil i kazdy sie jego bal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tez fajny...tak jako mowie..nie gangstera ale jakiegos fajnego dresa;) pociagaja mnie tacy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starczy poznalem takich kumpli... no i nie wiem czy kobiety byly by z takimi szczesliwe... potrafil wydawac 8 tys. w weekend na dragi i prostytutki... uciekal zagranice kiedy robilo sie goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja takiego tez nie chce;P hehe nie gangstera:P no to przesada juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurczeeee
byle nie przynosil roboty do domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..tez dobre;P i nei chcialabym wiedziec o jego przekretach;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klekotkaa
widze ze topik obumarl....ale nie damy mu upasc;);) szczerze to mnie zawsze krecilo jak by to bylo miec faceta gangstera(ale nie takiego w dresie czy jakiegos zula;))chodzi mi o takich biznesmenow...a wy dzieczyny co o tym myslicie??;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppp
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wiecie o czym mówicie..Prawdziwy gangster jest ...ach , same oceńcie. Ma przenikliwą naturę , inteligencje , bystrośc umysłu. Jest zawsze super ubrany , pięknie pachnący , przy forsie , nie zmęczony , wesoły ,zrelaksowany . Opowiada ciekawe hiostorie i jest na bieżąco z imprezami w mieście.Jest szermancki , wybredny , krytyczny ale sprawiedliwy. Ma więcej zalet niż wad, niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady mafia.
Kochałam Gangsktera,wiem o czym piszesz.Ludzie mają różne wyobrażenia o takich ludziach,znają takich z opowieści lub z programu 997(tam pokazują jakieś płotki lub złodziejaszków),a prawda o gangsterach z prawdziwego zdarzenia jest inna.To ludzie bardzo inteligenti którzy "pracują "głównie umysłem żeby mieć kasę a jak już ją mają to im nie trudno znaleść parę jełopów od czarnej roboty którzy są na "tacy"dla policji jakby co,a prawdziwy gangster ten na górze znajduje sobie nowe marionetki i dalej pociąga za sznurki. Wiem co pociąga nas kobiety w gangsterach(nie mylić ze złodziejaszkami lub łysymi bejsbolistami),pociąga nas ich władza,to że jak już mają coś swojego to umieją się o to zatroszczyć,że są przenikliwi i inteligentni,że mają szacunek u innych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ten problem
wlasnie,ze oni zamiast odpychac kobiety to strasznie przyciagaja...dziwne;)uwazam ze pomarzyc nikt nie zabroni-ale mysle ze to na tyle w tej sprawie...nie ma co brnac w takie uklady... dziewczyny ktore mialy takich chlopakow-powiedzcie jak oni was traktowali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×