Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 4543543

co najbardziej postarza kobiete ?

Polecane posty

nie zgodzę się z opinia o farbowanych na blond lub na czarno włosach. Nie wiem, czy zauważyłyście ale swego czasu był trend (może nadal jest, ale ja już tego nie dostrzegam), że kobiety po 40-stce zmieniały kolor na rudy, ścinały krótko włosy i robiły na nich trwałą. To baaaardzo postarzało... Ostatnio zobaczyłam zdjęcie mojej 30- letniej koleżanki, mama 2 dzieci, krótko ścięte włosy, pasemka, okulary i ogromna dupa. żeby trochę zatuszować figurę miała założoną długą spódnicę a na to wszystko długą bluzkę. A mogłaby przecież mieć trochę dłuższe włosy, fryzurę, która odejmowałaby lat, dzinsy i na to coś luźnego. Z młodej kobiety (tak, tak 30 to jeszcze młoda kobieta, choć dla 17 z kafeterii to już babcia) była wystylizowana na 40. Szkoda. Szara cera. To też postarza. Ogólny wygląd sylwetki. I zgodzę się z poprzedniczkami. Im mniejsza osoba i drobniejsza tym dłużej młodo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam czarne wlosy a wiem ze czarny postarza ale tak jak chinka nie wyobrazam sobie siebie teraz w moim nnaturalnym kolorze moj kolor to taki nijaki byl, bo ni to braz, ni to ciemny blond... a co postarza? na pewno wszelkiego rodzaju uzywki, pozniej solara, zbyt mocny makijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloweg
1. Papierosy.Skutki palenia najbardziej widac po przekroczeniu 40stki. 2. Solarka 3. Mocny, ciemny makijaz u kobiet po 30stce, ale zdarzaja sie oczywiscie wyjatki. Trudno, aby 20latka wygladala staro. 4. Nadmierna chudosc po 40stce. Niestety zmarszczki sie o wiele szybciej tworza o wychudzonych kobiet w okresie menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłowka
- mocna "opalenizna" - ochudzenie do kości bez śladu mięśni - dziewczyna wygląda jak powstały z grobu kościotrup - mocny, niedobrany makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwjedhnb
obwisle kaciki ust , zmarszka miedzy brwiami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
Podstarza dociekanie tego co podstarza, a tak na powaznie to podstarza choroba toczaca sie w nas a w raz z nia stres czasami też! Nerwica , zakłócenia hormonalne, to sa przyczyny a inne na dalszym planie . A, jeszcze brak witamin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
I innych makro , mikro elementów ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
A obwisłe ciało, zmarszczki i inne efekty starzenia sie moga wcale tak bardzo nie przeszkadzac , by czuć sie w miare dobrze, no chyba , z ektos chce idawac podfruwajke majac wysoka cyfrę na liczniku życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
No i brak komfortu psychicznego tez bije piane w tym jak wygladamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
A najwazniejszym czynnikiem podstarzajacym jest ....oczywiscie ...brak dostepu do NETU! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka umiarkowana
oraz ...nadmiar świat, latania po sklepach, świat i jeszcze raz świat! :p :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka mało doskonała
Hip hip HURA HURA HURA , koniec Świat! Wszystkiego najlepszego z okazji braku Świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm 40stka
mi w tym roku stuknie, a nikt nie daje mi nawet 30. Wiec w sumie nie ma sie czym dolowac :) Mam b. ciemne wlosy niefarbowane (ale nie kruczoczarne), cere gladka bez zmarszczek, drobne cialo w rozm. 34 i widze, ze to odejmuje mi WIELE lat w oczach ludzi - nieznajomych i znajomych. Chyba nie ma "recepty" na mlody wyglad, ale jest to "cos" MLODEGO w rysach twarzy, co myli ludzi jesli chodzi o ocene wieku. Przynajmniej ja tak mam i moja nieco mlodsza siostra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
1. czarne włosy - ciemna czekolada już ładnie wygląda ale taka węglana czerń każdego postarza 2. Solarium regularnie i często bardzo postarza 3. Makijaż u nastolatek i brak makijażu u trzydziestolatek+ Garbienie sie i ciężki chód też dodaje lat. I faktycznie wysokie kobiety grubokościste (niekoniecznie tłuściochy) też wyglądają starzej od drobnych niskich czy średniego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAAAAAASNE
hm 40stka Kobieto, nikt mi nie wmówi,ze babka w Twoim wieku wyglada jak o jej ponad dekadę młodsze koleżanki. Nawet jeżeli ma mało zmarszczek i jest szczupła. To po prostu fizycznie niemozliwe.Przestań się nakręcać i wierzyc we wszystkie komplementy, bo to niekiedy tylko kurtuazja. Sposród osób znanych nie ma żadnej 40, która wyglądałaby na mniej niz 30 lat. A na pewno takie osoby maja więcej kasy i mozliwości żeby odjąc sobie lat, niz taki przecietny zjadacz chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegosos
1. solarium, opalanie się 2.mocny makijaż 3. otyłosc 4. wysoki wzrost 5. niedopasowane niemodne ubrania 6. używki; papierosy, alkohol, narkotyki 7. zła dieta; fast foody, slodycze, tłuszcze 8.tipsy 9. ciemne włosy, niedopasowana fryzura 10. brak stosowania odpowiednich kosmetyków 11. zaniedbane obwisłe piersi 12. mało jędrne ciało 13. garbienie się 14. cięzki chód to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka_o zloto
ZGADZAM SIE Z POPRZEDNICZKĄ W 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna dziewczyna
mysle ze jeszcze... sztuczne zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Powiedziałabym ogólnie, że zaniedbanie. Niezwracanie uwagi a własny wygląd i zdrowie może objawiać w różnoraki sposób: paleniem, nadmiernym piciem, niezdrową dietą, nieestetycznym wyglądem. To wszystko prowadzi do wyraźnego efektu zmęczenia w prezentacji zewnętrznej i do braku energii w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
spotkałam się teraz z moją koleżanką, obie mamy 43 lata, jej córka stwierdziła, że wyglądamy jakby między nami było 20 lat różnicy, czyli np ja 33 a ona 53, ona jest szczuplejsza ode mnie rozm 34, ja rozm 36/38, ja włosy ciemny blond, ona czarne ja nigdy nie paliłam, ona paliła zawsze ja nie piję, ona codziennie piwkuje nigdy nie chodziłam na solarium, ona bardzo często ja się zdrowo odżywiam, ona je standard ta różnica w wyglądzie teraz będzie się jeszcze bardziej pogłębiać bo jesteśmy po 40-stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegosos
wiem, że to dziwne pytanie ale jaka jest róznica we wzroscie i budowie ciała twoijej i tej twojejj koelżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka landrynka
chodzi ci pewnie o to, ze jak ktos ma drobną budowę ciała i niski wzrost to przypomina dziecko i go to odmładza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeh.
wg przede wszystkim: WLOSY - kodnycja,fryzura,kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka ......
jesteśmy tego samego wzrostu, ona jest strasznie chuda chyba waży 45 kg, a ja jestem szczupła, normalna 58 kg, jestem szczupła tylko z dużym biustem i on mi dodaje wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qMkuju
duży biust tez dodaje lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 50 a dają mi 45-47. nie maluję sie( tylko wyjątkowo na imprezę) jestem sredniego wzrostu i szczupla chyba zgrabna , ubieram sie w jeans bo tak mi wygodnie i zawsze na sportowo, nie lubie eleganckich ciuchów. zakrywam to co brzydkie . wlosy farbowane bo inaczej jestem calkiem siwa a farbuję raczej w odcieniach brązu i rude kolory, kupuje różne farby tak ze mam kilka rudawych odcieni na glowie. A poza tym wcale sie nie przejmuje tym ze nie mam juz 20 lat, choć czasem mi tego żal. Przewaznie zapominam ile mam tych latek za sobą, odmladza mnie to gdy ktos o mojego wnuczka pyta czy to synek, fajnie mi wtedy jest na serduszku, ale jak slysze w domu ciągle : babcia, babcia to zaraz sobie przypominam ile mam lat. a wydaje mi sie ze najbardziej postarza to gdy się na siłe odmladzamy albo same sobie dodajemy starości ciągłym gadaniem o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansggeedf
kobiete postarza otyłość i wąsy. no i ciemne włosy i duży biust oraz wysoki wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×