Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Dlaczego wszystko jest dzisiaj zamknięte!!!

Polecane posty

Rzucę tylko temat, bo chce znać wasze zdanie... Dlaczego wszystko dzisiaj jest zamknięte!!!! to nie ptanie - nie musicie odpowiadać Czy wam to nie przeszkadza, że w święto nie ma gdzie chleba kupić, nie ma gdzie iść? Ja mam akurat taką sytuację w rodzinie, że z dziećmi jestem non stop, a jak akurat jest święto to chce wykożystać to że mąż i samochód jest w domu i gdzieś wyjść (kino, zakupy, pizzeria) Co sądzicie o nie pracowaniu w święto? (dzisiaj mój mąż jest w pracy w innym mieście, pracował od 10 do 22 i chce coś zjeść a wszystko jest pozamykane, nawet restauracje w hotelach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curiousss
jutro sklepy maja za to inwentaryzacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzisz że to egoistyczne podejście?? chciałabyś dziś pracować?? inni też mają dzieci i chcą z nimi spędzić trochę czasu a nie zapieprzać w sklepie 24/dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do dyskusji bo dla mnie to wszystko jest troszkę popierdolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byś czuła gdybyś musiała pracować w Nowy Rok czy jakiekolwiek inne święta?? Myślisz że pracownicy kina czy restauracji nie mają rodzin i nie muszą mieć wolnego? Dziwne to twoje myślenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż dzisiaj pracuje by inni mieli prąd dlaczego inni dzisiaj nie pracują żebym, on i nasze dzieci miały chleb a jak komuś się praca nie podoba, to nich ją zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kwa niektorzy
chca miec wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej mój mąż pracował w kinie i niebyło go w domu w każde święta więc wiem jak to jest....wierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Twój mąż ma pewnie w inny dzień wolne, a oni praktycznie harują w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kwa niektorzy
ja tez dzis praco9walam, taka branza ... ale zmuszac nikogo nie wolno ...szczegolnie w pojebanych marketach gdzie pracuja jak niewolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała mieć wolne ale przy takim podejściu to niedługo będziemy siedzieli przy świczkach w zimnych mieszkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie im też odpocząc :O co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka_23 Mogłaś poprosić faceta żeby został w domu😭 Jesteś żałosna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zamknięte? ja kupiłem dziś gorący chleb :) co prawda w tureckim sklepie ale zawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest b pracowity i poświęca się pracuje dużo, prawie non stop czasem ma wolne dni, ale żadko bardzo w wigilie też pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi o to by on siedział w domu i nic nie robił ja tylko chciałam kupić chleb dla dzieci na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz chleba
to se go upiecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz chleba
albo kup dzień wcześniej, jak inni myślący ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są zawody w których trzeba pracować jak to się mówi świątek piątek i niedziela. Natomiast sklep czy pizzeria do nich nie należy i takie osoby powinny mieć wolne i możliwość spędzenia czasu z rodziną. Trzeba postawić się w sytuacji drugiej strony by to zrozumieć. Anka , napisałaś \"jak komuś się praca nie podoba, to nich ją zmieni\" równie dobrze można to powiedzieć o Twoim mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
ja nie rozumiem jaki jest problem w tym żeby kupić chleb (i inne produkty) na zapas jak sie wie, że będzie świeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy potrafią być bezczelni aż do granic przyzwoitości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.f
Nie wszystko. Czynne sa niektóre małe sklepy, stacje benzynowe, restauracje, mcdonaldy itp. Poza tym to tylko jeden dzien wiec idzie wytrzymać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka - nie rób ortów ;) a rpopos, mogłaś pomyślec wcześniej, że ów chleb będzie potrzebny i np. zamrozić. tobie chodzi o chleb czy o wyjście do kina? bez \"wyjścia gdzieś\" też można spędzić wspaniale czas z dziećmi i mężem, wiesz;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym problem ludzie zaczeli się w toku rozwoju jakoś organizować tzn zaczeli pracować każdy w swoich branżach by było szybciej taniej i łatwiej tak jak już wcześniej pisałam zmierzamy do tego że w święta będziemy o 5 rano wypiekać chleb, palić w piecu i machać na rowerze by się żarówka paliła chyba nie o to chodzi w święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
weźmy też pod uwagę że sklepy to interesy prywatne i każdy właściciel może je sobie mieć otwarte albo zamkniete kiedy mu się podoba. kinom restauracjom i sklepom widocznie nie opłaca sie dzis otwierać i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani nie o to żeby ludzie zachrzaniali, żeby hrabianka sobie do kina poszła, już nie przesadzajmy. Zresztą chleb mogłaś kupić wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
a elektrowni się opłaca pracować świątek piątek, bo jakby robiła przestój w święta czy niedzile to nikt by od niej prądu nie kupił i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×