Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Dlaczego wszystko jest dzisiaj zamknięte!!!

Polecane posty

Gość kluska serowa
to wskakuj mala na rower bys miala elektrycznosc bys sobie mogla ten chleb sama wypiec. :P wczoraj patrzylam w pewnym supermarkecie ze sa dzisiaj otwarci od 7 rano (nie mieszkam w polsce) i mi bylo cholernie szkoda tych ludzi ktorzy w taki dzien musza isc do pracy (i to NIE jest branza ze musza pracowac bez przerwy) i moze oni maja chore dzieci, ciezka sytuacje w rodzinie itd. i nie moga wybrac sobie innej pracy z jakiegos powodu. a odmowic przyjscia nie moga :O trzeba bylo sobie wczesniej przez internet zamowic dostawe do domu to bys nie musiala teraz biedolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
przeciez kupno chleba nawet w pospiechu nie jest wielkim poswieceniem. ale jak sie dba tak sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja jestem za
jak ja sie ciesze ze miałam wolne o tylu dni pracuje w gab stomatolog i gowno mnie obchodzi ze kogos zeby bolą :D bolą bo caly rok nie dbał ! a jak fajnie miec wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siedź Kuriko w każdego dnia w pracy, bez wyjątku, bo inni pracują we wszystkie święta, są takie zawody i nie mogą kupić chleba:o. Daj spokój. To niech poprosi sąsiadkę, teściową, brata, siostrę, obcą osobę żeby jej chleb kupiła. Poza tym u mnie sklepy takie jak tesco są otwarte nawet całą dobę. Specjalnie dla tych zapracowanych do 22. Niektóre spożywcze są otwarte, szczególnie piekarnie od 7. Jakiś problem wstać wcześniej? A mowa była nie tylko o sklepie, ale również o pizzy, ciuszkach:o itd. Czyli o tym, co najważniejsze. Jak męża nie było 4 dni to lepiej się nim zająć niż jeździć po sklepach. Nie ma nic gorszego niż spędzanie na przykład niedzieli w centrum handlowym. Przefajna atrakcja. I żeby Ci ludzie byli tam z potrzeby. Większość niestety nie zna już innej rozrywki. Ty jesteś idiotką, nie wykręcaj się brakiem chleba, który zawsze jakoś da się kupić. Chyba, że jesteś sierotą, bez przyjaciół i znajomych, mieszkasz na wsi zabitej dechami i do najbliższego sklepu masz 50 km. I tak większość dużych sklepów przez cały grudzień wydłużyła godziny pracy, żeby ktoś mógł sobie kupić kolejną torebkę o 23. Fantastycznie. Sama czasem pracuję do 22 i nie w głowie by mi było jechać kupować ciuchy o tej porze, a ruch był taki jak zawsze. Ludzie trochę samokrytycyzmu. Małe sklepiki i tak są otwarte, tele pizza i inne takie również. To i tak dużo. W taki dzień jak dziś ludzie chcą odpocząć po sylwestrze, a nie stać za ladą, bo komuś zachciało się zakupów. To jest moje zdanie. Niektórzy i późno kończyli pracę w sylwestra i chociaż jeden dzień im się należy odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście z tą idiotką nie było do Ciebie Kuriko. Bo rozumiem, że bronisz tych, którzy nie mieli czasu. Ale to nie wymówka, nie w dziesiejszych czasach, kiedy jest tyle możliwości na zrobienie zakupów. Chociażby przez internet. Wiele marektow prowadzi już takie usługi. Ja na szczęście mam tą wygodę, że sama prowadzę swój własny samochód i nie muszę czekać na nikogo, żeby gdzieś pojechać. Może czas zrobić prawko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem
"ale widzę że tu są same nieroby i że kafeteria to już nie to co kiedy" ale czemu nieroby? Dlatego, że wcześniej pomyśleli, a ty nie? Nie wiem o co biega. Gubisz się w zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrioszka2oo8
bo to chora osoba byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×