Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Dlaczego wszystko jest dzisiaj zamknięte!!!

Polecane posty

chyba nie czytacie co piszę nie mam koło siebie stacji (chyba tam akurat często nie ma właśnie chleba) żabki itd mam dużo sklepików osiedlowych i chatę polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
to szoruj bo sa chyba do 23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
o przepraszam to ty nie umiesz czytac. to kierowalam do Robaczka, przeciez na stacji ben nie dostaniesz chleba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
ale co chciała być wprowadzić przymusowy handel?? Mamy KAPITALIZM i nie możemy prywatnym przedsiębiorcom narzucać kiedy maja pracować (z tego samego powodu jestem tez przeciwna wszelkim zakazom handlu np w niedziele). uważasz że potrzebne są sklepy to zrób coś...załóż sieć piekarni czy co, albo zostań politykiem i forsuj nakaz handlu. a nie jojcz, bo z jojczenia chleb sie nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś musiała w tej pizzeri robić w każdy dzień w roku i znosić w sklepie takich wieśniaków, którzy zamiast świętować, spędzać czas z mężem, którego na co dzień nie ma w domu łażą po sklepach, jakby to był ich jedyny sens życia. Kupienie kolejnej bluzki i zjedzenie pizzy to dla Ciebie atrakcje? Współczuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym co robisz, że jesteś tak zapracowana? Może też powinnaś pracować w święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci śpią już, bo są małe wpadłam żeby zobaczyć jaki macie stosunek do tego ale widzę że tu są same nieroby i że kafeteria to już nie to co kiedyś do chleba potrzebne są drożdże, nie mam drożdży, nie zamierzam się zajmować pieczeniem chleba bo od tego są piekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
jeden dzien babsko nie obejdzie sie bez chleba no normalnie kuniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
wez ty sie zastanow co ty piszesz hehe nierobie bo nawet nie pomyslalas o chlebie dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o zasady tylko zwykłe wygodnictwo. Jak by święta trwały conajmniej tydzień to można by było się wściekać, że nie ma chleba ale dzień czy dwa...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
Kobieto jak ty głupia i pusta jestes to az strach...Pępek świata chce swieży chleb to ma miec i już.Kuźwa zupke chinską daj ukochanemu męzusiowi może cię od razu nie rzuci chociaż wypadałoby taką egoistkę jak ty zostawic...ciekawe jak ty bys wtedy zakupy robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nie o bejdę się umieram za chlebem, to moje statnie chwile życia muszę się z wami pożegnać ... ginę ... over over bez odbioru banda idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
no to masz problem nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
wypraszam sobie...nic niemiłego Ci nie powiedziałam żebyś miała mnie wrzucac do wora pt "banda idiotów". mam nadzieje że twoja karma wroci do ciebie (najlepiej w postaci czerstwego chleba :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
WRESZCIE POLAZLA BUAHAHAHAHAHA CO ZA IDIOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mnie nazywacie egoistką ja w święta pracuję, tak jak wiele osób nie widzicie tego nie znacie takich zawodów co pracuje się cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
robaczku bo cza-czy sie nie kuma cza cze sie tanczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
a mialo byc bez odbioru :P no wlasnie i ci sa potrzebni bo kto by pomogl w potrzebie naglej!! a o chlebie moglas pomyslec wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfedfc
praca w niedziele i święta jest beznadziejna. Owszem, są zawody w ktorych jest to niezbędne, ale sory supermarkety i sklepy to nie muszą być otwarte. Ja zawsze robię zakupy wcześniej i jakoś nie muszę latać w niedziele po sklepach. jakby tak wszyscy robili to by w koncu dali odpocząć tym biednym ludziom w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w to co czytam... Co za pusty łeb!!! Z takim ilorazem inteligencji to ty co najwyżej możesz szlabany na przejazdach zamykać. Chociaż nie. Za duża odpowiedzialność. Kobieto jesteś chodzącą porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja uważam, że autorka ma rację, ale nie będę się kłócić :/ wszyscy tacy mądrzy, że sobie kupili chleb wcześniej... a naprawdę jak ktoś pracuje do 20/22 to nie wiem jak miał chleb kupić wczoraj po pracy jak sklepy zamykano najpóźniej o 18 a już po 16 w sklepie (byłam w kilku na zakupach) zostały pojedyncze bochenki chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfedfc
ale Eufenio do kogo to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama se zapierdalaj
no dobrze ale czy jeden dzien bez chleba to juz koniec swiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×